Txapelketa: Federatua Udaberri U - Eskuz binaka kadeteak - 3. m

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/01/14 18:30 ELGOIBAR - Ikastola LAGUNAK - IZURUN (RET)
    2022/01/15 17:00 GETARIA - Sahatsaga GURE TXERU 0* - 22 MURUMENDI
    2022/01/16 - - Atsedena - ALOŅA MENDI
    2022/01/16 18:00 A - Programatu gabe - GEPF ABANTZU (RET) - EIBAR
       Jardunaldia 2 
    2022/01/21 19:30 BEASAIN - Antzizar MURUMENDI
    MENDIZABAL, J.
    ARIZTIMUÑO, J.
    8 - 22 LAGUNAK
    ETXANIZ, E.
    BASURTO, B.
    2022/01/22 17:00 OŅATI - Zubikoa ALOŅA MENDI
    OSES, J.
    BIAIN, J.
    22 - 11 GURE TXERU
    ALBENIZ, O.
    PEREZ, E.
    2022/01/23 - - EIBAR - Atsedena
    2022/01/23 - - IZURUN (RET) - ABANTZU (RET)
       Jardunaldia 3 
    2022/01/28 18:30 ELGOIBAR - Ikastola LAGUNAK
    ETXANIZ, E.
    BASURTO, B.
    22 - 7 ALOŅA MENDI
    OSES, J.
    BIAIN, J.
    2022/01/30 - - Atsedena - GURE TXERU
    2022/01/30 - - EIBAR - IZURUN (RET)
    2022/01/30 - - ABANTZU (RET) - MURUMENDI
       Jardunaldia 4 
    2022/02/04 18:45 GETARIA - Sahatsaga GURE TXERU
    ALBENIZ, O.
    PEREZ, E.
    12 - 22 LAGUNAK
    ETXANIZ, E.
    BASURTO, B.
    2022/02/04 19:30 BEASAIN - Antzizar MURUMENDI
    MENDIZABAL, J.
    ARIZTIMUÑO, J.
    22 - 3 EIBAR
    ARAOLAZA, E.
    GISASOLA, M.
    2022/02/06 - - ALOŅA MENDI - ABANTZU (RET)
    2022/02/06 - - IZURUN (RET) - Atsedena
       Jardunaldia 5 
    2022/02/11 19:00 EIBAR - Astelena EIBAR
    ARAOLAZA, E.
    GISASOLA, M.
    12 - 22 ALOŅA MENDI
    OSES, J.
    BIAIN, J.
    2022/02/13 - - ABANTZU (RET) - GURE TXERU
    2022/02/13 - - Atsedena - LAGUNAK
    2022/02/13 - - IZURUN (RET) - MURUMENDI
       Jardunaldia 6 
    2022/02/18 18:45 GETARIA - Sahatsaga GURE TXERU
    ALBENIZ, O.
    PEREZ, E.
    22 - 19 EIBAR
    ARAOLAZA, E.
    GISASOLA, M.
    2022/02/20 - - LAGUNAK - ABANTZU (RET)
    2022/02/20 - - Atsedena - MURUMENDI
    2022/02/20 - - ALOŅA MENDI - IZURUN (RET)
       Jardunaldia 7 
    2022/03/04 19:00 BEASAIN - Antzizar MURUMENDI
    LANDA, O.
    ARIZTIMUÑO, J.
    21 - 22 ALOŅA MENDI
    OSES, J.
    BIAIN, J.
    2022/03/04 19:00 EIBAR - Astelena EIBAR
    ARAOLAZA, E.
    GISASOLA, M.
    9 - 22 LAGUNAK
    ETXANIZ, E.
    BASURTO, B.
    2022/03/06 - - ABANTZU (RET) - Atsedena
    2022/03/06 - - IZURUN (RET) - GURE TXERU
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 LAGUNAK   8 4 4 0 0 88 36
    2 ALOŅA MENDI   7 4 3 1 0 73 66
    3 MURUMENDI   6 4 2 2 0 73 47
    4 GURE TXERU   4 4 1 2 1 45 85
    5 EIBAR   4 4 0 4 0 43 88
    6 IZURUN (RET)   0 0 0 0 0 0 0
    7 ABANTZU (RET)   0 0 0 0 0 0 0
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba