Txapelketa: Federatua Herriartekoa H - Gomazko paleta

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: a - HERNANI-MUTRIKU     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/05/06 20:30 HERNANI - Udalekoa HERNANI-BA
    MANTEROLA, M.
    20 - 18 MUTRIKU-BA
    ELEZGARAI, I.
    2022/05/06 20:30 HERNANI - Udalekoa HERNANI-BI
    BELOKI, J.
    ZURUTUZA, I.
    20 - 13 MUTRIKU-BI
    MANCISIDOR, J.
    ZUBIZARRETA, P.
    2022/05/06 20:30 HERNANI - Udalekoa HERNANI-BA7
    AGIRRE, A.
    20 - 10 MUTRIKU-BA7
    AGUIRREBEÑA, I.
       Jardunaldia 2 
    2022/05/13 19:30 ITZIAR - Udalekoa MUTRIKU-BA
    ELEZGARAI, I.
    20 - 2 HERNANI-BA
    ZURUTUZA, I.
    2022/05/13 19:30 ITZIAR - Udalekoa MUTRIKU-BI
    MANCISIDOR, J.
    AGUIRREBEÑA, I.
    11 - 20 HERNANI-BI
    AGIRRE, A.
    MANTEROLA, M.
    2022/05/13 19:30 ITZIAR - Udalekoa MUTRIKU-BA7
    OLANO, A.
    14 - 20 HERNANI-BA7
    ARANDIA, A.
     
    Multzoa: b - ZUMARRAGA-TOLOSA     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/05/07 10:30 ZUMARRAGA - Beloki ZUMARRAGA-BA
    VIANA, I.
    6 - 20 TOLOSA-BA
    LAAMIRNI, K.
    2022/05/07 10:30 ZUMARRAGA - Beloki ZUMARRAGA-BI
    ANDUEZA, J.
    RODRIGUEZ, M.
    20 - 1 TOLOSA-BI
    ARRIOLA, I.
    TAPIZ, J.
    2022/05/07 10:30 ZUMARRAGA - Beloki ZUMARRAGA-BA7
    VIANA, J.
    20 - 11 TOLOSA-BA7
    ERLEAGA, U.
       Jardunaldia 2 
    2022/05/13 21:30 TOLOSA - Beotibar TOLOSA-BA
    LAAMIRNI, K.
    20 - 16 ZUMARRAGA-BA
    RODRIGUEZ, M.
    2022/05/13 21:30 TOLOSA - Beotibar TOLOSA-BI
    ALDAZABAL, J.
    TAPIZ, J.
    20 - 8 ZUMARRAGA-BI
    AGIRRE, B.
    VIANA, I.
    2022/05/13 21:30 TOLOSA - Beotibar TOLOSA-BA7
    IZAGIRRE, J.
    20 - 8 ZUMARRAGA-BA7
    ANDUEZA, J.
     
    Multzoa: c - AIA-ERRENTERIA     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/05/06 20:00 AIA - Udalekoa AIA-BA
    ALDALUR, I.
    20 - 4 ERRENTERIA-BA
    PICHEL, R.
    2022/05/06 20:00 AIA - Udalekoa AIA-BI
    ARAMBERRI, A.
    AZPIAZU, X.
    20 - 9 ERRENTERIA-BI
    AIZCORRETA, G.
    IZQUIERDO, I.
    2022/05/06 20:00 AIA - Udalekoa AIA-BA7
    LIZASO, I.
    20 - 9 ERRENTERIA-BA7
    ARREGI, A.
       Jardunaldia 2 
    2022/05/12 20:30 ERRENTERIA - Agustina Ot. ERRENTERIA-BA
    IZQUIERDO, I.
    6 - 20 AIA-BA
    ALDALUR, I.
    2022/05/12 20:30 ERRENTERIA - Agustina Ot. ERRENTERIA-BI
    AIZCORRETA, G.
    MARTINEZ, Y.
    20 - 19 AIA-BI
    ARAMBERRI, A.
    AZPIAZU, X.
    2022/05/12 20:30 ERRENTERIA - Agustina Ot. ERRENTERIA-BA7
    ARREGI, A.
    17 - 20 AIA-BA7
    LIZASO, I.
     
    Multzoa: d - ZESTOA-DONOSTIA     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/05/05 18:30 ZESTOA - Gurutzeaga ZESTOA-BA
    ODRIOZOLA, M.
    6 - 20 DONOSTIA-BA
    ETXEBESTE, A.
    2022/05/05 18:30 ZESTOA - Gurutzeaga ZESTOA-BI
    DIAZ, M.
    ODRIOZOLA, J.
    7 - 20 DONOSTIA-BI
    HUEGUN, X.
    BARBULO, O.
    2022/05/05 18:30 ZESTOA - Gurutzeaga ZESTOA-BA7
    RODRIGUEZ, J.
    20 - 15 DONOSTIA-BA7
    LOZANO, A.
       Jardunaldia 2 
    2022/05/13 20:00 DONOSTIA - Loiola DONOSTIA-BA
    ARANA, X.
    20 - 12 ZESTOA-BA
    RODRIGUEZ, J.
    2022/05/13 20:00 DONOSTIA - Loiola DONOSTIA-BI
    UBEDA, S.
    FERREIRO, M.
    20 - 10 ZESTOA-BI
    ETXABE, J.
    ODRIOZOLA, M.
    2022/05/13 20:00 DONOSTIA - Loiola DONOSTIA-BA7
    ELEJALDE, X.
    20 - 4 ZESTOA-BA7
    DIAZ, M.
     
    Multzoa: e - OIARTZUN-ANDOAIN     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/05/08 11:00 OIARTZUN - Madalensoro OIARTZUN-BA
    BELAMENDIA, M.
    19 - 20 ANDOAIN-BA
    ECHEVERRIA, J.
    2022/05/08 11:00 OIARTZUN - Madalensoro OIARTZUN-BI
    ARZALLUS, A.
    MITXELENA, G.
    20 - 9 ANDOAIN-BI
    AGIRRE, M.
    BORRERO, I.
    2022/05/08 11:00 OIARTZUN - Madalensoro OIARTZUN-BA7
    ARANBURU, A.
    4 - 20 ANDOAIN-BA7
    LOIDI, J.
       Jardunaldia 2 
    2022/05/14 12:00 ANDOAIN - Arrate ANDOAIN-BA
    ECHEVERRIA, J.
    20 - 9 OIARTZUN-BA
    MITXELENA, G.
    2022/05/14 12:00 ANDOAIN - Arrate ANDOAIN-BI
    ALCORTA, J.
    BORRERO, I.
    20 - 7 OIARTZUN-BI
    BELAMENDIA, M.
    ARZALLUS, A.
    2022/05/14 12:00 ANDOAIN - Arrate ANDOAIN-BA7
    LOIDI, J.
    20 - 7 OIARTZUN-BA7
    ARANBURU, A.
     
    Multzoa: f - ANOETA-ASTIGARRAGA     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/05/06 20:30 ANOETA - Alkartasuna ANOETA-BA
    LULUAGA, B.
    9 - 20 ASTIGARRAGA-BA
    SALABERRIA, A.
    2022/05/06 20:30 ANOETA - Alkartasuna ANOETA-BI
    LUISA, A.
    OTERO, J.
    13 - 20 ASTIGARRAGA-BI
    TXOPERENA, M.
    ZUBIARRAIN, B.
    2022/05/06 20:30 ANOETA - Alkartasuna ANOETA-BA7
    LUISA, A.
    20 - 9 ASTIGARRAGA-BA7
    URDANGARIN, G.
       Jardunaldia 2 
    2022/05/14 10:00 ASTIGARRAGA - Udal. ASTIGARRAGA-BA
    SALABERRIA, A.
    20 - 5 ANOETA-BA
    OTERO, J.
    2022/05/14 10:00 ASTIGARRAGA - Udal. ASTIGARRAGA-BI
    TXOPERENA, M.
    ZUBIARRAIN, B.
    20 - 17 ANOETA-BI
    LUISA, A.
    LULUAGA, B.
    2022/05/14 10:00 ASTIGARRAGA - Udal. ASTIGARRAGA-BA7
    URDANGARIN, G.
    20 - 16 ANOETA-BA7
    LUISA, A.
     
    Multzoa: g - ZARAUTZ-AZKOITIA     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/05/07 10:00 ZARAUTZ - Aritzbatalde ZARAUTZ-BA
    ETXABE, A.
    7 - 20 AZKOITIA-BA
    AIZPURU, J.
    2022/05/07 10:00 ZARAUTZ - Aritzbatalde ZARAUTZ-BI
    LANDA, A.
    OLAZABAL, J.
    14 - 20 AZKOITIA-BI
    BEITIA, O.
    JUARISTI, I.
    2022/05/07 10:00 ZARAUTZ - Aritzbatalde ZARAUTZ-BA7
    ALKORTA, I.
    3 - 20 AZKOITIA-BA7
    EPELDE, I.
       Jardunaldia 2 
    2022/05/15 11:00 AZKOITIA - Gurea AZKOITIA-BA
    ZABALETA, A.
    20 - 18 ZARAUTZ-BA
    ETXABE, A.
    2022/05/15 11:00 AZKOITIA - Gurea AZKOITIA-BI
    EPELDE, O.
    AZPIROZ, M.
    13 - 20 ZARAUTZ-BI
    LANDA, A.
    OLAZABAL, J.
    2022/05/15 11:00 AZKOITIA - Gurea AZKOITIA-BA7
    AIZPURU, A.
    20 - 18 ZARAUTZ-BA7
    IBARGUREN, M.
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba