Txapelketa: Federatua Herriartekoa H - Zesta punta

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2022/05/08
    17:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    MUTRIKU-K
    LETE, E.
    AGUIRREGOMEZCORTA, O.
    30  - 5
    ZUMAIA-K 
    ETXABE, A.
    WATKINS, F.
    2022/05/08
    17:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    MUTRIKU-J
    ZUBIZARRETA, U.
    ANSOLA, M.
    11  - 30
    ZUMAIA-J 
    AGUIRRE, G.
    ODRIOZOLA, D.
    2022/05/08
    17:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    MUTRIKU-N
    URREISTI, E.
    MANCISIDOR, M.
    30  - 26
    ZUMAIA-N 
    AGUIRRE, E.
    URANGA, U.
       Jardunaldia 2 
    2022/05/14
    17:00
    HONDARRIBIA - Jostaldi
    HONDARRIBIA-K
    AMBOAGE, M.
    ZAMORA, M.
    30  - 24
    MUTRIKU-K 
    LETE, E.
    AGUIRREGOMEZCORTA, O.
    2022/05/14
    17:00
    HONDARRIBIA - Jostaldi
    HONDARRIBIA-J
    KANPANDEGI, O.
    GOIKOETXEA, A.
    30  - 24
    MUTRIKU-J 
    ZUBIZARRETA, U.
    ANSOLA, M.
    2022/05/14
    17:00
    HONDARRIBIA - Jostaldi
    HONDARRIBIA-N
    BASTERRA, J.
    AGUEDA, A.
    14  - 30
    MUTRIKU-N 
    URREISTI, E.
    MANCISIDOR, M.
       Jardunaldia 3 
    2022/05/22
    11:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA-K
    ETXABE, A.
    WATKINS, F.
    10  - 30
    HONDARRIBIA-K 
    ENPARAN, I.
    BEREAU, M.
    2022/05/22
    11:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA-J
    AGUIRRE, G.
    ODRIOZOLA, D.
    30  - 14
    HONDARRIBIA-J 
    GOIKOETXEA, A.
    ZAZPE, J.
    2022/05/22
    11:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA-N
    AGUIRRE, C.
    URETA, A.
    30  - 9
    HONDARRIBIA-N 
    BASTERRA, J.
    AGUEDA, A.
       Jardunaldia 4 
    2022/05/27
    18:30
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA-K
    ETXABE, A.
    WATKINS, F.
    11  - 30
    MUTRIKU-K 
    LETE, E.
    AGUIRREGOMEZCORTA, O.
    2022/05/27
    18:30
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA-J
    AGUIRRE, G.
    ODRIOZOLA, D.
    30  - 5
    MUTRIKU-J 
    BERISTAIN, A.
    ANSOLA, M.
    2022/05/27
    18:30
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA-N
    AGUIRRE, C.
    URANGA, U.
    22  - 30
    MUTRIKU-N 
    URREISTI, E.
    MANCISIDOR, M.
       Jardunaldia 5 
    2022/06/05
    17:30
    ZUMAIA - Aitzuri
    MUTRIKU-K
    LETE, E.
    AGUIRREGOMEZCORTA, O.
    28  - 30
    HONDARRIBIA-K 
    AMBOAGE, M.
    BEREAU, M.
    2022/06/05
    17:30
    ZUMAIA - Aitzuri
    MUTRIKU-J
    BERISTAIN, A.
    ANSOLA, M.
    29  - 30
    HONDARRIBIA-J 
    GOIKOETXEA, A.
    KANPANDEGI, O.
    2022/06/05
    17:30
    ZUMAIA - Aitzuri
    MUTRIKU-N
    URREISTI, E.
    MANCISIDOR, M.
    30  - 7
    HONDARRIBIA-N 
    BASTERRA, J.
    AGUEDA, A.
       Jardunaldia 6 
    2022/06/10
    18:00
    HONDARRIBIA - Jostaldi
    HONDARRIBIA-K
    ZAMORA, M.
    ENPARAN, I.
    30  - 23
    ZUMAIA-K 
    ETXABE, A.
    WATKINS, F.
    2022/06/10
    18:00
    HONDARRIBIA - Jostaldi
    HONDARRIBIA-J
    BEREAU, M.
    GOIKOETXEA, A.
    18  - 30
    ZUMAIA-J 
    AGUIRRE, G.
    ODRIOZOLA, D.
    2022/06/10
    18:00
    HONDARRIBIA - Jostaldi
    HONDARRIBIA-N
    KANPANDEGI, O.
    BASTERRA, J.
    19  - 30
    ZUMAIA-N 
    AGUIRRE, E.
    URANGA, U.
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba