Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - GP binaka GPBI - Nagusiak - 2. m

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/09/1720:00DONOSTIA - LoiolaLOIOLATARRA 2
    ARANA, X.
    ZUMETA, I.
    25 - 11LAGUNAK
    GURRUCHAGA, A.
    ARRIETA, M.
    2021/09/1809:00TOLOSA - BeotibarTOLOSA
    GOITIA, M.
    LULUAGA, B.
    6 - 25ALTZATARRA
    ELEJALDE, X.
    SAN MIGUEL, J.
       Jardunaldia 2 
    2021/09/2419:45TOLOSA - BeotibarTOLOSA
    GOITIA, M.
    LULUAGA, B.
    16 - 25LAGUNAK
    GURRUCHAGA, A.
    ARRIETA, M.
    2021/09/2510:00DONOSTIA - AltzaALTZATARRA
    ELEJALDE, X.
    SAN MIGUEL, J.
    25 - 19LOIOLATARRA 2
    ARANA, X.
    ZUMETA, I.
       Jardunaldia 3 
    2021/09/3021:30DONOSTIA - LoiolaLOIOLATARRA 2
    ARANA, X.
    ZUMETA, I.
    25 - 10TOLOSA
    IZAGIRRE, J.
    LULUAGA, B.
    2021/10/0118:15ELGOIBAR - IkastolaLAGUNAK
    GURRUCHAGA, A.
    ARRIETA, M.
    11 - 25ALTZATARRA
    PAGOLA, U.
    SAN MIGUEL, J.
       Jardunaldia 4 
    2021/10/0819:00ELGOIBAR - IkastolaLAGUNAK
    GURRUCHAGA, A.
    CONDE, A.
    25 - 18LOIOLATARRA 2
    ZUMETA, I.
    BARBULO, O.
    2021/10/0910:00DONOSTIA - AltzaALTZATARRA
    ELEJALDE, X.
    SAN MIGUEL, J.
    25 - 11TOLOSA
    IZAGIRRE, J.
    GOITIA, M.
       Jardunaldia 5 
    2021/10/1518:30ELGOIBAR - IkastolaLAGUNAK25 - 0*TOLOSA
    2021/10/1610:00DONOSTIA - LoiolaLOIOLATARRA 2
    ARANA, X.
    17 - 25ALTZATARRA
    ELEJALDE, X.
    SAN MIGUEL, J.
       Jardunaldia 6 
    2021/10/2121:30TOLOSA - BeotibarTOLOSA
    GOITIA, M.
    IZAGIRRE, J.
    25 - 19LOIOLATARRA 2
    ARANA, X.
    ZUMETA, I.
    2021/10/2219:00DONOSTIA - AltzaALTZATARRA
    ELEJALDE, X.
    FERREIRO, M.
    17 - 25LAGUNAK
    GURRUCHAGA, A.
    CONDE, A.
     SailkapenaPJIGEAAK
    1ALTZATARRA11651014289
    2LAGUNAK106420122101
    3LOIOLATARRA 286240123121
    4TOLOSA6614168144
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/09/1718:00SORALUZE - UdalekoaSORALUZE 2
    SANTA MARIA, G.
    FERNANDEZ, A.
    25 - 24GAZTELEKU
    LOIDI, J.
    BELOKI, I.
    2021/09/1719:00HERNANI - UdalekoaHERNANI
    MANTEROLA, M.
    AGIRRE, A.
    25 - 15ABANTZU
    LOZANO, A.
    DIAZ, M.
       Jardunaldia 2 
    2021/09/2418:30HERNANI - UdalekoaHERNANI
    ARANDIA , A.
    ZURUTUZA, I.
    21 - 25GAZTELEKU
    LOIDI, J.
    BELOKI, I.
    2021/09/2419:00ZESTOA - GurutzeagaABANTZU25 - 0*SORALUZE 2
       Jardunaldia 3 
    2021/10/0118:00SORALUZE - UdalekoaSORALUZE 2
    SANTA MARIA, G.
    FERNANDEZ, A.
    25 - 19HERNANI
    AGIRRE, A.
    MANTEROLA, M.
    2021/10/0118:30ANDOAIN - ArrateGAZTELEKU
    LOIDI, J.
    BELOKI, I.
    25 - 8ABANTZU
    LOZANO, A.
    DIAZ, M.
       Jardunaldia 4 
    2021/10/0819:00ZESTOA - GurutzeagaABANTZU
    LOZANO, A.
    RODRIGUEZ, J.
    25 - 22HERNANI
    ARANDIA , A.
    AGIRRE, A.
    2021/10/0916:00ANDOAIN - ArrateGAZTELEKU
    ESCUDERO, A.
    BELOKI, I.
    25 - 20SORALUZE 2
    SANTA MARIA, G.
    FERNANDEZ, A.
       Jardunaldia 5 
    2021/10/1519:00SORALUZE - UdalekoaSORALUZE 2
    SANTA MARIA, G.
    FERNANDEZ, A.
    25 - 16ABANTZU
    LOZANO, A.
    RODRIGUEZ, J.
    2021/10/1617:00ANDOAIN - ArrateGAZTELEKU
    BELOKI, I.
    LOIDI, J.
    25 - 13HERNANI
    MANTEROLA, M.
    ZURUTUZA, I.
       Jardunaldia 6 
    2021/10/2218:00ZESTOA - GurutzeagaABANTZU
    LOZANO, A.
    RODRIGUEZ, J.
    23 - 25GAZTELEKU
    LOIDI, J.
    BELOKI, I.
    2021/10/2310:00HERNANI - UdalekoaHERNANI
    ZURUTUZA, I.
    ARANDIA , A.
    24 - 25SORALUZE 2
    SANTA MARIA, G.
    HERIZ, I.
     SailkapenaPJIGEAAK
    1GAZTELEKU116510149110
    2SORALUZE 296411120133
    3ABANTZU86240112122
    4HERNANI76150124140
     
    Multzoa: C     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/09/1719:00ANOETA - AlkartasunaKUKU
    LUISA, A.
    LUISA, A.
    25 - 19BATZOKIKO 1
    ORMAETXEA, J.
    TXOPERENA, M.
    2021/09/1720:00ZARAUTZ - AritzbataldeZARAUTZ
    ETXABE, J.
    URIBARRI, K.
    25 - 24ATXURBIDE
    ORMAZABAL, I.
    MUÑOA, I.
       Jardunaldia 2 
    2021/09/2420:00ZARAUTZ - AritzbataldeZARAUTZ
    LEKUONA, B.
    URIBARRI, K.
    10 - 25BATZOKIKO 1
    TXOPERENA, M.
    ORMAETXEA, J.
    2021/09/2420:30IDIAZABAL - IgarondoATXURBIDE
    ORMAZABAL, I.
    MUÑOA, I.
    21 - 25KUKU
    LUISA, A.
    LUISA, A.
       Jardunaldia 3 
    2021/10/0119:30ANOETA - AlkartasunaKUKU25 - 6ZARAUTZ
    2021/10/0210:00ERRENTERIA - Agustina Ot.BATZOKIKO 1
    RODRIGUEZ, I.
    ORMAETXEA, J.
    25 - 7ATXURBIDE
    MUÑOA, I.
    ETXEBERRIA, G.
       Jardunaldia 4 
    2021/10/0819:00ERRENTERIA - Agustina Ot.BATZOKIKO 1
    TXOPERENA, M.
    ORMAETXEA, J.
    25 - 15KUKU
    LUISA, A.
    LUISA, A.
    2021/10/0820:00IDIAZABAL - IgarondoATXURBIDE
    ORMAZABAL, I.
    MUÑOA, I.
    23 - 25ZARAUTZ
    LEKUONA, B.
    URIBARRI, K.
       Jardunaldia 5 
    2021/10/1419:10ERRENTERIA - Agustina Ot.BATZOKIKO 1
    TXOPERENA, M.
    ORMAETXEA, J.
    25 - 10ZARAUTZ
    ETXABE, J.
    LEKUONA, B.
    2021/10/1518:00ANOETA - AlkartasunaKUKU
    LUISA, A.
    LUISA, A.
    25 - 15ATXURBIDE
    ETXEBERRIA, G.
    MUÑOA, I.
       Jardunaldia 6 
    2021/10/2120:10ZARAUTZ - AritzbataldeZARAUTZ
    LEKUONA, B.
    URIBARRI, K.
    22 - 25KUKU
    LUISA, A.
    LUISA, A.
    2021/10/2220:00IDIAZABAL - IgarondoATXURBIDE
    ORMAZABAL, I.
    MUÑOA, I.
    25 - 21BATZOKIKO 1
    RODRIGUEZ, I.
    ORMAETXEA, J.
     SailkapenaPJIGEAAK
    1KUKU116510140108
    2BATZOKIKO 110642014092
    3ZARAUTZ8624098147
    4ATXURBIDE76150115146
     
    Multzoa: D     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    DataOrduaFrontoiaEtxekoaEmaitzaKanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/09/1720:00DONOSTIA - LoiolaLOIOLATARRA 1
    UBEDA, S.
    AROZTEGI, U.
    25 - 11SORALUZE 1
    GALLASTEGI, J.
    RASCON, J.
    2021/09/1815:30AZKOITIA - GureaAZKOITIA
    JUARISTI, I.
    LARRAÑAGA, I.
    19 - 25BATZOKIKO 2
    LARRALDE, A.
    ARAMBURU, J.
       Jardunaldia 2 
    2021/09/2322:00DONOSTIA - LoiolaLOIOLATARRA 1
    UBEDA, S.
    AROZTEGI, U.
    17 - 25BATZOKIKO 2
    LARRALDE, A.
    ARAMBURU, J.
    2021/09/2509:15SORALUZE - UdalekoaSORALUZE 1
    ATXOTEGI, A.
    GALLASTEGI, J.
    25 - 9AZKOITIA
    LARRAÑAGA, I.
    JUARISTI, I.
       Jardunaldia 3 
    2021/10/0119:00AZKOITIA - GureaAZKOITIA
    BEITIA, O.
    JUARISTI, I.
    14 - 25LOIOLATARRA 1
    UBEDA, S.
    AROZTEGI, U.
    2021/10/0210:00ERRENTERIA - Agustina Ot.BATZOKIKO 2
    LARRALDE, A.
    ARAMBURU, J.
    25 - 20SORALUZE 1
    GALLASTEGI, J.
    RASCON, J.
       Jardunaldia 4 
    2021/10/0819:00ERRENTERIA - Agustina Ot.BATZOKIKO 2
    LARRALDE, A.
    ARAMBURU, J.
    25 - 20AZKOITIA
    JUARISTI, I.
    BEITIA, O.
    2021/10/0820:00SORALUZE - UdalekoaSORALUZE 1
    GALLASTEGI, J.
    RASCON, J.
    25 - 1LOIOLATARRA 1
    CRESPO, A.
    PELUAGA, I.
       Jardunaldia 5 
    2021/10/1419:10ERRENTERIA - Agustina Ot.BATZOKIKO 2
    LARRALDE, A.
    ARAMBURU, J.
    25 - 17LOIOLATARRA 1
    UBEDA, S.
    AROZTEGI, U.
    2021/10/1616:00AZKOITIA - GureaAZKOITIA
    BEITIA, O.
    JUARISTI, I.
    15 - 25SORALUZE 1
    GALLASTEGI, J.
    RASCON, J.
       Jardunaldia 6 
    2021/10/2220:30DONOSTIA - LoiolaLOIOLATARRA 1
    UBEDA, S.
    AROZTEGI, U.
    25 - 18AZKOITIA
    JUARISTI, I.
    BEITIA, O.
    2021/10/2310:00SORALUZE - UdalekoaSORALUZE 1
    GALLASTEGI, J.
    RASCON, J.
    25 - 24BATZOKIKO 2
    ALZUAGARAY, I.
    ARAMBURU, J.
     SailkapenaPJIGEAAK
    1BATZOKIKO 2  116510149118
    2SORALUZE 1  10642013199
    3LOIOLATARRA 1  96330110118
    4AZKOITIA  6606095150
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba