Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - Zesta punta binaka ZPBI - Jubenilak

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/09/16
    20:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 4 (RET)
    MUGUERZA, J.
    ORTIZ DE MENDIVIL, M.
     
    ZUMAIA 3 
    EGAÑA, H.
    CABANILLAS, J.
    2021/09/16
    20:00
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 2
    ZUBIZARRETA, U.
    ANSOLA, M.
    25  - 30
    DANOK BAT 1 
    LEKUBE, A.
    LIZARDI, E.
    2021/09/17
    18:00
    DONOSTIA - Carmelo Balda
    DONOSTIA JAI ALAI
    EGUIGUREN, E.
    ITOIZ, A.
    30  - 25
    ZUMAIA 2 
    WATKINS, W.
    ODRIOZOLA, D.
    2021/09/19
    -
    -
    Atsedena
     
    HONDARRIBIA 1 
    2021/09/19
    11:00
    HONDARRIBIA - Jostaldi
    HONDARRIBIA 2
    LECUONA, I.
    GOIKOETXEA, A.
    13  - 30
    ZUMAIA 1 
    AGUIRRE, G.
    URETA, A.
       Jardunaldia 2 
    2021/09/24
    19:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 2
    WATKINS, W.
    ODRIOZOLA, D.
     
    ZUMAIA 4 (RET) 
    ORTIZ DE MENDIVIL, M.
    MUGUERZA, J.
    2021/09/24
    19:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 1
    AGUIRRE, G.
    URETA, A.
    30  - 15
    DONOSTIA JAI ALAI 
    MERINO, N.
    ITOIZ, A.
    2021/09/25
    17:00
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 1
    LEKUBE, A.
    LIZARDI, E.
    30  - 10
    HONDARRIBIA 2 
    LECUONA, I.
    GOIKOETXEA, A.
    2021/09/26
    -
    -
    ZUMAIA 3
     
    Atsedena 
    2021/09/26
    11:00
    HONDARRIBIA - Jostaldi
    HONDARRIBIA 1
    RODRIGO, O.
    KANPANDEGI, O.
    30  - 13
    DANOK BAT 2 
    ZUBIZARRETA, U.
    EIZAGUIRRE, H.
       Jardunaldia 3 
    2021/09/30
    20:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 3
    EGAÑA, H.
    CABANILLAS, J.
    30  - 23
    ZUMAIA 2 
    WATKINS, W.
    ODRIOZOLA, D.
    2021/09/30
    20:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 4 (RET)
    ORTIZ DE MENDIVIL, M.
    MUGUERZA, J.
     
    ZUMAIA 1 
    AGUIRRE, G.
    URETA, A.
    2021/10/01
    18:30
    DONOSTIA - Carmelo Balda
    DONOSTIA JAI ALAI
    MERINO, N.
    ITOIZ, A.
    18  - 30
    DANOK BAT 1 
    LEKUBE, A.
    LIZARDI, E.
    2021/10/02
    11:00
    HONDARRIBIA - Jostaldi
    HONDARRIBIA 2
    LECUONA, I.
    GOIKOETXEA, A.
    21  - 30
    HONDARRIBIA 1 
    RODRIGO, O.
    KANPANDEGI, O.
    2021/10/03
    -
    -
    Atsedena
     
    DANOK BAT 2 
       Jardunaldia 4 
    2021/10/08
    19:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 1
    AGUIRRE, G.
    URETA, A.
    30  - 17
    ZUMAIA 3 
    EGAÑA, H.
    CABANILLAS, J.
    2021/10/08
    19:00
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 1
    LEKUBE, A.
    LIZARDI, E.
     
    ZUMAIA 4 (RET) 
    MUGUERZA, J.
    ORTIZ DE MENDIVIL, M.
    2021/10/08
    19:00
    HONDARRIBIA - Jostaldi
    HONDARRIBIA 1
    RODRIGO, O.
    KANPANDEGI, O.
    30  - 15
    DONOSTIA JAI ALAI 
    MERINO, N.
    EGUIGUREN, E.
    2021/10/08
    19:00
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 2
    ANSOLA, M.
    EIZAGUIRRE, H.
    30  - 26
    HONDARRIBIA 2 
    LECUONA, I.
    GOIKOETXEA, A.
    2021/10/10
    -
    -
    ZUMAIA 2
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 5 
    2021/10/14
    20:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 3
    EGAÑA, H.
    CABANILLAS, J.
    30  - 18
    DANOK BAT 1 
    LEKUBE, A.
    LIZARDI, E.
    2021/10/14
    20:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 4 (RET)
     
    HONDARRIBIA 1 
    2021/10/17
    -
    -
    Atsedena
     
    HONDARRIBIA 2 
    2021/10/17
    10:30
    DONOSTIA - Carmelo Balda
    DONOSTIA JAI ALAI
    EGUIGUREN, E.
    ITOIZ, A.
    30  - 23
    DANOK BAT 2 
    ANSOLA, M.
    EIZAGUIRRE, H.
    2021/10/17
    12:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 2
    WATKINS, W.
    ODRIOZOLA, D.
    16  - 30
    ZUMAIA 1 
    AGUIRRE, G.
    URETA, A.
       Jardunaldia 6 
    2021/10/22
    18:30
    HONDARRIBIA - Jostaldi
    HONDARRIBIA 1
    RODRIGO, O.
    KANPANDEGI, O.
    16  - 30
    ZUMAIA 3 
    EGAÑA, H.
    CABANILLAS, J.
    2021/10/22
    18:30
    HONDARRIBIA - Jostaldi
    HONDARRIBIA 2
    LECUONA, I.
    GOIKOETXEA, A.
    30  - 29
    DONOSTIA JAI ALAI 
    EGUIGUREN, E.
    ITOIZ, A.
    2021/10/24
    -
    -
    ZUMAIA 1
     
    Atsedena 
    2021/10/24
    17:00
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 1
    LEKUBE, A.
    LIZARDI, E.
    19  - 30
    ZUMAIA 2 
    WATKINS, W.
    ODRIOZOLA, D.
    2021/10/24
    17:00
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 2
    ANSOLA, M.
    EIZAGUIRRE, H.
     
    ZUMAIA 4 (RET) 
    ORTIZ DE MENDIVIL, M.
    MUGUERZA, J.
       Jardunaldia 7 
    2021/10/29
    18:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 2
    ODRIOZOLA, D.
    WATKINS, W.
    17  - 30
    HONDARRIBIA 1 
    KANPANDEGI, O.
    RODRIGO, O.
    2021/10/29
    18:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 3
    EGAÑA, H.
    CABANILLAS, J.
    30  - 23
    DANOK BAT 2 
    EIZAGUIRRE, H.
    ANSOLA, M.
    2021/10/29
    18:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 4 (RET)
    ORTIZ DE MENDIVIL, M.
    MUGUERZA, J.
     
    HONDARRIBIA 2 
    GOIKOETXEA, A.
    AMBOAGE, M.
    2021/10/30
    12:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 1
    AGUIRRE, G.
    URETA, A.
    30  - 15
    DANOK BAT 1 
    LEKUBE, A.
    LIZARDI, E.
    2021/10/31
    -
    -
    Atsedena
     
    DONOSTIA JAI ALAI 
       Jardunaldia 8 
    2021/11/05
    19:00
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 2
    ANSOLA, M.
    EIZAGUIRRE, H.
    26  - 30
    ZUMAIA 2 
    WATKINS, W.
    ODRIOZOLA, D.
    2021/11/06
    10:30
    DONOSTIA - Carmelo Balda
    DONOSTIA JAI ALAI
    MERINO, N.
    ITOIZ, A.
     
    ZUMAIA 4 (RET) 
    ORTIZ DE MENDIVIL, M.
    2021/11/07
    -
    -
    Atsedena
     
    DANOK BAT 1 
    2021/11/07
    11:00
    HONDARRIBIA - Jostaldi
    HONDARRIBIA 1
    RODRIGO, O.
    KANPANDEGI, O.
    20  - 30
    ZUMAIA 1 
    AGUIRRE, G.
    URETA, A.
    2021/11/07
    11:00
    HONDARRIBIA - Jostaldi
    HONDARRIBIA 2
    AMBOAGE, M.
    GOIKOETXEA, A.
    19  - 30
    ZUMAIA 3 
    EGAÑA, H.
    CABANILLAS, J.
       Jardunaldia 9 
    2021/11/12
    19:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 1
    AGUIRRE, G.
    URETA, A.
    30  - 13
    DANOK BAT 2 
    ANSOLA, M.
    EIZAGUIRRE, H.
    2021/11/12
    19:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 2
    WATKINS, W.
    ODRIOZOLA, D.
    29  - 30
    HONDARRIBIA 2 
    GOIKOETXEA, A.
    LECUONA, I.
    2021/11/12
    19:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 3
    EGAÑA, H.
    CABANILLAS, J.
    30  - 25
    DONOSTIA JAI ALAI 
    MERINO, N.
    ITOIZ, A.
    2021/11/13
    17:00
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 1
    LEKUBE, A.
    LIZARDI, E.
    22  - 30
    HONDARRIBIA 1 
    KANPANDEGI, O.
    RODRIGO, O.
    2021/11/14
    -
    -
    ZUMAIA 4 (RET)
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 ZUMAIA 1   14 7 7 0 0 210 109
    2 ZUMAIA 3   13 7 6 1 0 197 154
    3 HONDARRIBIA 1   12 7 5 2 0 186 148
    4 DANOK BAT 1   10 7 3 4 0 164 173
    5 HONDARRIBIA 2   9 7 2 5 0 149 208
    6 DONOSTIA JAI ALAI   9 7 2 5 0 162 198
    7 ZUMAIA 2   9 7 2 5 0 170 195
    8 DANOK BAT 2   8 7 1 6 0 153 206
    9 ZUMAIA 4 (RET)   0 0 0 0 0 0 0
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba