Txapelketa: Federatua Herriartekoa Larruzko paleta eta pala motza

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A - ORDIZIA-DONOSTIA     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/05/02
    16:30
    ORDIZIA - Beti Alai
    ORDIZIA-LP
    LUZURIAGA, A.
    ERIZE, J.
    35  - 30
    DONOSTIA-LP 
    BROSA, A.
    MARTINEZ DE LA HIDALGA, G.
    2021/05/02
    16:30
    ORDIZIA - Beti Alai
    ORDIZIA-PM
    OTEGUI, A.
    LETAMENDIA, Z.
    32  - 40
    DONOSTIA-PM 
    ASTRAIN, T.
    NAVARRO, I.
       Jardunaldia 2 
    2021/05/07
    18:30
    DONOSTIA - Altza
    DONOSTIA-LP
    BROSA, A.
    MARTINEZ DE LA HIDALGA, G.
    35  - 18
    ORDIZIA-LP 
    LUZURIAGA, A.
    ERIZE, J.
    2021/05/07
    18:30
    DONOSTIA - Altza
    DONOSTIA-PM
    ASTRAIN, T.
    NAVARRO, I.
    37  - 40
    ORDIZIA-PM 
    OTEGUI, A.
    LETAMENDIA, Z.
     
    Multzoa: B - DEBA-ANDOAIN     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/05/02
    11:00
    DEBA - Aldats
    DEBA-LP
    ETXEBERRIA, I.
    ARISTI, A.
    25  - 35
    ANDOAIN-LP 
    IRADI, I.
    PONCE, K.
    2021/05/02
    11:00
    DEBA - Aldats
    DEBA-PM
    LOPEZ, M.
    BEITIA, M.
    32  - 40
    ANDOAIN-PM 
    ALTUNA, I.
    REKALDE, A.
       Jardunaldia 2 
    2021/05/09
    10:00
    ANDOAIN - Arrate
    ANDOAIN-LP
    ALTUNA, I.
    PONCE, K.
    35  - 21
    DEBA-LP 
    ARISTI, A.
    BADIOLA, I.
    2021/05/09
    10:00
    ANDOAIN - Arrate
    ANDOAIN-PM
    ALCORTA, J.
    REKALDE, A.
    33  - 40
    DEBA-PM 
    LOPEZ, M.
    ETXEBERRIA, I.
     
    Multzoa: C - OIARTZUN-OLABERRIA     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/05/02
    10:30
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARTZUN-LP
    MUGIKA, I.
    JUANES, J.
    21  - 35
    OLABERRIA-LP 
    ARRIETA, G.
    GARRIDO, J.
    2021/05/02
    10:30
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARTZUN-PM
    LEONET, A.
    AZPIROZ, J.
    36  - 40
    OLABERRIA-PM 
    BERASATEGUI, X.
    OLARAN, I.
       Jardunaldia 2 
    2021/05/09
    11:00
    OLABERRIA - Udalekoa
    OLABERRIA-LP
    ARRIETA, G.
    GARRIDO, J.
    35  - 18
    OIARTZUN-LP 
    JUANES, J.
    CAZABON, M.
    2021/05/09
    11:00
    OLABERRIA - Udalekoa
    OLABERRIA-PM
    BERASATEGUI, X.
    OLARAN, I.
    40  - 18
    OIARTZUN-PM 
    LEONET, A.
    AZPIROZ, J.
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba