Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - Eskuz banaka 4 terdian Eskuz banaka 4tE kadeteak - 1. maila

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/01/23
    09:30
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE-IBARLUZEA
    IBARLUZEA, O.
    22  - 5
    ATAUN-OTAEGI 
    OTAEGI, A.
    2021/01/23
    16:00
    AMEZKETA - Larrunarri
    ZAZPI ITTURRI-BALERDI (RET)
    BALERDI, A.
     
    AZKOITIA-ETXANIZ 
    ETXANIZ, J.
    2021/01/24
    -
    -
    Atsedena
     
    OIARPE-ETXEBERRIA 
       Jardunaldia 2 
    2021/01/28
    18:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE-ETXEBERRIA
    ECHEVERRIA, O.
    18  - 22
    LAPKE-IBARLUZEA 
    IBARLUZEA, O.
    2021/01/30
    09:30
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN-OTAEGI
     
    ZAZPI ITTURRI-BALERDI (RET) 
    2021/01/31
    -
    -
    AZKOITIA-ETXANIZ
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 3 
    2021/02/07
    -
    -
    AZKOITIA-ETXANIZ
    ETXANIZ, J.
    22  - 19
    ATAUN-OTAEGI 
    OTAEGI, A.
    2021/02/07
    -
    -
    ZAZPI ITTURRI-BALERDI (RET)
     
    OIARPE-ETXEBERRIA 
    2021/02/07
    -
    -
    Atsedena
     
    LAPKE-IBARLUZEA 
       Jardunaldia 4 
    2021/02/14
    -
    -
    Atsedena
     
    ATAUN-OTAEGI 
    2021/03/12
    18:15
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE-IBARLUZEA
     
    ZAZPI ITTURRI-BALERDI (RET) 
    2021/03/13
    10:30
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE-ETXEBERRIA
    ECHEVERRIA, O.
    22  - 9
    AZKOITIA-ETXANIZ 
    ETXANIZ, J.
       Jardunaldia 5 
    2021/02/21
    -
    -
    ZAZPI ITTURRI-BALERDI (RET)
     
    Atsedena 
    2021/03/05
    18:15
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN-OTAEGI
    OTAEGI, A.
    22  - 9
    OIARPE-ETXEBERRIA 
    ECHEVERRIA, O.
    2021/03/19
    10:30
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-ETXANIZ
    ETXANIZ, J.
    14  - 22
    LAPKE-IBARLUZEA 
    IBARLUZEA, O.
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 LAPKE-IBARLUZEA   6 3 3 0 0 66 37  
    2 ATAUN-OTAEGI   4 3 1 2 0 46 53  
    3 OIARPE-ETXEBERRIA   4 3 1 2 0 49 53  
    4 AZKOITIA-ETXANIZ   4 3 1 2 0 45 63  
    5 ZAZPI ITTURRI-BALERDI (RET)   0 0 0 0 0 0 0  
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/01/23
    16:00
    AMEZKETA - Larrunarri
    ZAZPI ITTURRI-GOROSTIDI
    GOROSTIDI, E.
    22  - 12
    ILUNPE-EZAMA 
    EZAMA, B.
    2021/01/24
    -
    -
    Atsedena
     
    OIARPE-ZABALETA 
    2021/01/24
    09:30
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE-GOIBURU
    GOIBURU, A.
    22  - 4
    LAGUNAK-BERGUA 
    BERGUA, A.
       Jardunaldia 2 
    2021/01/28
    18:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE-ZABALETA
    ZABALETA, O.
    22  - 11
    LAPKE-GOIBURU 
    GOIBURU, A.
    2021/01/31
    -
    -
    ILUNPE-EZAMA
     
    Atsedena 
    2021/03/14
    11:00
    ELGOIBAR - Ikastola
    LAGUNAK-BERGUA
    BERGUA, A.
    9  - 22
    ZAZPI ITTURRI-GOROSTIDI 
    GOROSTIDI, E.
       Jardunaldia 3 
    2021/02/07
    -
    -
    ZAZPI ITTURRI-GOROSTIDI
    GOROSTIDI, E.
    22  - 15
    OIARPE-ZABALETA 
    ZABALETA, O.
    2021/02/07
    -
    -
    Atsedena
     
    LAPKE-GOIBURU 
    2021/03/06
    16:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE-EZAMA
    EZAMA, B.
    22  - 11
    LAGUNAK-BERGUA 
    BERGUA, A.
       Jardunaldia 4 
    2021/02/14
    -
    -
    Atsedena
     
    LAGUNAK-BERGUA 
    2021/03/12
    18:15
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE-GOIBURU
    GOIBURU, A.
    22  - 19
    ZAZPI ITTURRI-GOROSTIDI 
    GOROSTIDI, E.
    2021/03/13
    10:30
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE-ZABALETA
    ZABALETA, O.
    18  - 22
    ILUNPE-EZAMA 
    EZAMA, B.
       Jardunaldia 5 
    2021/02/21
    -
    -
    ZAZPI ITTURRI-GOROSTIDI
     
    Atsedena 
    2021/03/19
    10:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE-EZAMA
    EZAMA, B.
    17  - 22
    LAPKE-GOIBURU 
    GOIBURU, A.
    2021/03/19
    10:30
    ELGOIBAR - Ikastola
    LAGUNAK-BERGUA
    BERGUA, A.
    22  - 11
    OIARPE-ZABALETA 
    ZABALETA, O.
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 LAPKE-GOIBURU   7 4 3 1 0 77 62  
    2 ZAZPI ITTURRI-GOROSTIDI   7 4 3 1 0 85 58  
    3 ILUNPE-EZAMA   6 4 2 2 0 73 73  
    4 LAGUNAK-BERGUA   5 4 1 3 0 46 77  
    5 OIARPE-ZABALETA   5 4 1 3 0 66 77  
     
    Multzoa: C     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/01/22
    19:00
    ZUMARRAGA - Beloki
    GOIERRI-ARMAOLEA
    ARMAOLEA, J.
    15  - 22
    ATAUN-ANDUAGA 
    ANDUAGA, A.
    2021/01/23
    16:00
    AMEZKETA - Larrunarri
    ZAZPI ITTURRI-MUJIKA
    MUGICA, U.
    6  - 22
    ILUNPE-LABAKA 
    LABACA, B.
    2021/01/24
    -
    -
    Atsedena
     
    TOLOSA-IRAETA 
       Jardunaldia 2 
    2021/01/30
    10:00
    BIDANIA-GOIATZ - Ernio
    TOLOSA-IRAETA
    IRAETA, A.
    22  - 9
    GOIERRI-ARMAOLEA 
    ARMAOLEA, J.
    2021/01/31
    -
    -
    ILUNPE-LABAKA
     
    Atsedena 
    2021/02/19
    18:00
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN-ANDUAGA
    ANDUAGA, A.
    22  - 21
    ZAZPI ITTURRI-MUJIKA 
    MUGICA, U.
       Jardunaldia 3 
    2021/02/07
    -
    -
    ZAZPI ITTURRI-MUJIKA
    MUGICA, U.
    10  - 22
    TOLOSA-IRAETA 
    IRAETA, A.
    2021/02/07
    -
    -
    Atsedena
     
    GOIERRI-ARMAOLEA 
    2021/03/06
    16:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE-LABAKA
    LABACA, B.
    22  - 4
    ATAUN-ANDUAGA 
    ANDUAGA, A.
       Jardunaldia 4 
    2021/02/14
    -
    -
    GOIERRI-ARMAOLEA
    ARMAOLEA, J.
    22  - 19
    ZAZPI ITTURRI-MUJIKA 
    MUGICA, U.
    2021/02/14
    -
    -
    Atsedena
     
    ATAUN-ANDUAGA 
    2021/03/14
    09:30
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-IRAETA
    IRAETA, A.
    22  - 17
    ILUNPE-LABAKA 
    LABACA, B.
       Jardunaldia 5 
    2021/02/21
    -
    -
    ZAZPI ITTURRI-MUJIKA
     
    Atsedena 
    2021/03/19
    10:00
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN-ANDUAGA
    ANDUAGA, A.
    18  - 22
    TOLOSA-IRAETA 
    IRAETA, A.
    2021/03/19
    10:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE-LABAKA
    LABACA, B.
    22  - 7
    GOIERRI-ARMAOLEA 
    ARMAOLEA, J.
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 TOLOSA-IRAETA   8 4 4 0 0 88 54  
    2 ILUNPE-LABAKA   7 4 3 1 0 83 39  
    3 ATAUN-ANDUAGA   6 4 2 2 0 66 80  
    4 GOIERRI-ARMAOLEA   5 4 1 3 0 53 85  
    5 ZAZPI ITTURRI-MUJIKA   4 4 0 4 0 56 88  
     
    Multzoa: D     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/01/28
    19:30
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE-ALDASORO
    ALDASORO, U.
    7  - 22
    OIARPE-LANDA 
    LANDA, U.
    2021/01/29
    19:30
    AMEZKETA - Larrunarri
    ZAZPI ITTURRI-OTEGI
    OTAEGI, U.
    7  - 22
    ILUNPE-ODRIOZOLA 
    ODRIOZOLA, E.
       Jardunaldia 2 
    2021/02/07
    -
    -
    OIARPE-LANDA
    LANDA, U.
    22  - 2
    ZAZPI ITTURRI-OTEGI 
    OTAEGI, U.
    2021/02/19
    18:15
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE-ALDASORO
    ALDASORO, U.
    3  - 22
    ILUNPE-ODRIOZOLA 
    ODRIOZOLA, E.
       Jardunaldia 3 
    2021/03/19
    10:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE-ODRIOZOLA
    ODRIOZOLA, E.
    11  - 22
    OIARPE-LANDA 
    LANDA, U.
    2021/03/20
    11:00
    AMEZKETA - Larrunarri
    ZAZPI ITTURRI-OTEGI
    0 *  - 22
    LAPKE-ALDASORO 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 OIARPE-LANDA   6 3 3 0 0 66 20  
    2 ILUNPE-ODRIOZOLA   5 3 2 1 0 55 32  
    3 LAPKE-ALDASORO   4 3 1 2 0 32 44  
    4 ZAZPI ITTURRI-OTEGI   2 3 0 2 1 9 66  
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Ir arriba