Txapelketa: Eskolartekoa Gipuzkoa Zesta punta - Alebinak

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2020/01/10 19:00 MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT 5
    EGAÑA, A.
    GOMEZ, E.
    20 - 25 DANOK BAT 4
    2020/01/10 19:40 TOLOSA - Beotibar BEOTIBAR
    ZUBIA, E.
    ITURBE, A.
    25 - 22 DANOK BAT 3
    2020/01/12 - - Atsedena - ZUMAIA 4
    2020/01/12 11:00 ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA 1
    ETXABE, A.
    GALARRAGA, D.
    25 - 23 DANOK BAT 2
    2020/01/12 11:00 ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA 2 24 - 25 DANOK BAT 1
    2020/01/12 11:00 ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA 3 25 - 17 HONDARRIBIA
       Jardunaldia 2 
    2020/01/17 19:00 MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT 3 25 - 21 DANOK BAT 5
    2020/01/17 19:00 MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT 2 25 - 7 BEOTIBAR
    2020/01/17 19:00 MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT 1 21 - 25 ZUMAIA 1
    2020/01/18 11:30 DONOSTIA - Balda HONDARRIBIA 22 - 25 ZUMAIA 2
    2020/01/19 - - DANOK BAT 4 - Atsedena
    2020/01/19 10:30 ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA 4 16 - 25 ZUMAIA 3
       Jardunaldia 3 
    2020/01/24 18:00 MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT 4 13 - 25 DANOK BAT 3
    2020/01/24 18:00 MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT 5 15 - 25 DANOK BAT 2
    2020/01/24 19:15 ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA 1 25 - 10 HONDARRIBIA
    2020/01/24 19:15 ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA 2 25 - 3 ZUMAIA 4
    2020/01/24 19:40 TOLOSA - Beotibar BEOTIBAR
    ZUBIA, E.
    ITURBE, A.
    24 - 25 DANOK BAT 1
    BEITIA, E.
    GARCIA, I.
    2020/01/26 - - Atsedena - ZUMAIA 3
       Jardunaldia 4 
    2020/01/31 18:00 MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT 2 25 - 5 DANOK BAT 4
    2020/01/31 18:00 MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT 1 25 - 10 DANOK BAT 5
    2020/01/31 19:15 ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA 4 9 - 25 ZUMAIA 1
    2020/01/31 19:15 ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA 3 7 - 25 ZUMAIA 2
    2020/02/01 17:30 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA 25 - 19 BEOTIBAR
    2020/02/02 - - DANOK BAT 3 - Atsedena
       Jardunaldia 5 
    2020/02/07 19:00 MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT 3 12 - 25 DANOK BAT 2
    2020/02/07 19:00 MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT 4 5 - 25 DANOK BAT 1
    2020/02/07 19:00 MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT 5 25 - 22 HONDARRIBIA
    2020/02/07 19:45 TOLOSA - Beotibar BEOTIBAR
    ZUBIA, E.
    ITURBE, A.
    25 - 14 ZUMAIA 4
    2020/02/08 16:00 ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA 1 25 - 6 ZUMAIA 3
    2020/02/09 - - Atsedena - ZUMAIA 2
       Jardunaldia 6 
    2020/02/14 19:15 ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA 4 21 - 25 DANOK BAT 5
    2020/02/14 19:15 ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA 3 23 - 25 BEOTIBAR
    2020/02/14 19:15 ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA 2 20 - 25 ZUMAIA 1
    2020/02/15 18:00 MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT 1 25 - 7 DANOK BAT 3
    2020/02/16 - - DANOK BAT 2 - Atsedena
    2020/02/16 11:00 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA 25 - 22 DANOK BAT 4
       Jardunaldia 7 
    2020/02/21 19:00 MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT 2 20 - 25 DANOK BAT 1
    2020/02/21 19:00 MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT 3 25 - 0* HONDARRIBIA
    2020/02/21 19:00 MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT 4 23 - 25 ZUMAIA 4
    2020/02/21 19:00 MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT 5 25 - 17 ZUMAIA 3
    2020/02/21 19:00 TOLOSA - Beotibar BEOTIBAR
    ZUBIA, E.
    ITURBE, A.
    24 - 25 ZUMAIA 2
    WATKINS, F.
    2020/02/23 - - Atsedena - ZUMAIA 1
       Jardunaldia 8 
    2020/02/28 19:15 ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA 4 17 - 25 DANOK BAT 3
    2020/02/28 19:15 ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA 3 25 - 24 DANOK BAT 4
    2020/02/28 19:15 ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA 2 25 - 8 DANOK BAT 5
    2020/02/28 19:15 ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA 1 25 - 15 BEOTIBAR
    2020/02/29 16:00 HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA 17 - 25 DANOK BAT 2
    2020/03/01 - - DANOK BAT 1 - Atsedena
       Jardunaldia 9 
    2020/03/07 16:00 MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT 1 25 - 18 HONDARRIBIA
    2020/03/07 16:00 MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT 2 25 - 3 ZUMAIA 4
    2020/03/07 16:00 MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT 3 25 - 15 ZUMAIA 3
    2020/03/07 16:00 MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT 4 9 - 25 ZUMAIA 2
    2020/03/07 16:00 MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT 5 4 - 25 ZUMAIA 1
    2020/03/08 - - Atsedena - BEOTIBAR
       Jardunaldia 10 
    2020/03/13 19:15 ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA 4 - DANOK BAT 1
    2020/03/13 19:15 ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA 3 - DANOK BAT 2
    2020/03/13 19:15 ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA 2 - DANOK BAT 3
    2020/03/13 19:15 ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA 1 - DANOK BAT 4
    2020/03/13 19:45 TOLOSA - Beotibar BEOTIBAR - DANOK BAT 5
    2020/03/15 - - Atsedena - HONDARRIBIA
       Jardunaldia 11 
    2020/03/22 - - HONDARRIBIA - ZUMAIA 4
    2020/03/22 - - DANOK BAT 1 - ZUMAIA 3
    2020/03/22 - - DANOK BAT 2 - ZUMAIA 2
    2020/03/22 - - DANOK BAT 3 - ZUMAIA 1
    2020/03/22 - - DANOK BAT 4 - BEOTIBAR
    2020/03/22 - - DANOK BAT 5 - Atsedena
      Sailkapena P J I G EA A K
    1 ZUMAIA 1   16 8 8 0 0 200 108
    2 DANOK BAT 1   15 8 7 1 0 196 133
    3 DANOK BAT 2   14 8 6 2 0 193 109
    4 ZUMAIA 2   14 8 6 2 0 194 123
    5 DANOK BAT 3   13 8 5 3 0 166 141
    6 DANOK BAT 5   12 9 3 6 0 153 210
    7 BEOTIBAR   11 8 3 5 0 164 184
    8 ZUMAIA 3   11 8 3 5 0 143 182
    9 HONDARRIBIA   10 9 2 6 1 156 216
    10 ZUMAIA 4   9 8 1 7 0 108 198
    11 DANOK BAT 4   9 8 1 7 0 126 195
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak


    Babesleak

    Ir arriba