Txapelketa: Federatua EmP - Ezker horma Eskuz binaka neska nagusiak - 2. maila

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2018/12/14
    -
    -
    Atsedena
     
    ARTEAGA-AGIRRE 
    2018/12/14
    19:30
    BERGARA - Munizipala
    EIZAGIRRE-BELOKI (RET)
    EIZAGIRRE, A.
    BELOKI, A.
     
    ZUBIZARRETA-BADIOLA 
    ZUBIZARRETA, U.
    BADIOLA, A.
    2018/12/14
    19:30
    BERGARA - Munizipala
    ARAMENDI-ORBEGOZO
    ARAMENDI, N.
    ORBEGOZO, O.
    22  - 15
    BERGARA-BIKARIO 
    BERGARA, A.
    VICARIO, A.
       Jardunaldia 2 
    2018/12/21
    -
    -
    ZUBIZARRETA-BADIOLA
     
    Atsedena 
    2018/12/28
    18:00
    AZPEITIA - Frontoi Txiki
    BERGARA-BIKARIO
    BERGARA, A.
    VICARIO, A.
     
    EIZAGIRRE-BELOKI (RET) 
    EIZAGIRRE, A.
    BELOKI, A.
    2018/12/28
    18:00
    AZPEITIA - Frontoi Txiki
    ARTEAGA-AGIRRE
    ARTEAGA, A.
    AGIRRE, N.
    22  - 17
    ARAMENDI-ORBEGOZO 
    ARAMENDI, N.
    ORBEGOZO, O.
       Jardunaldia 3 
    2019/01/11
    -
    -
    Atsedena
     
    ARAMENDI-ORBEGOZO 
    2019/01/11
    18:30
    ZALDIBIA - Resti
    ZUBIZARRETA-BADIOLA
    ZUBIZARRETA, U.
    BADIOLA, A.
    22  - 14
    BERGARA-BIKARIO 
    BERGARA, A.
    VICARIO, A.
    2019/01/11
    18:30
    ZALDIBIA - Resti
    EIZAGIRRE-BELOKI (RET)
     
    ARTEAGA-AGIRRE 
       Jardunaldia 4 
    2019/01/18
    -
    -
    Atsedena
     
    BERGARA-BIKARIO 
    2019/01/18
    18:30
    LEGAZPI - Urbeltz
    ARTEAGA-AGIRRE
    ARTEAGA, A.
    AGIRRE, N.
    22  - 14
    ZUBIZARRETA-BADIOLA 
    ZUBIZARRETA, U.
    BADIOLA, A.
    2019/01/18
    18:30
    LEGAZPI - Urbeltz
    ARAMENDI-ORBEGOZO
     
    EIZAGIRRE-BELOKI (RET) 
       Jardunaldia 5 
    2019/01/25
    -
    -
    EIZAGIRRE-BELOKI (RET)
     
    Atsedena 
    2019/01/25
    18:30
    ZESTOA - Gurutzeaga
    BERGARA-BIKARIO
     
    ARTEAGA-AGIRRE 
    2019/01/25
    18:30
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ZUBIZARRETA-BADIOLA
     
    ARAMENDI-ORBEGOZO 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 ARTEAGA-AGIRRE   4 2 2 0 0 44 31  
    2 ARAMENDI-ORBEGOZO   3 2 1 1 0 39 37  
    3 ZUBIZARRETA-BADIOLA   3 2 1 1 0 36 36  
    4 BERGARA-BIKARIO   2 2 0 2 0 29 44  
    5 EIZAGIRRE-BELOKI (RET)   0 0 0 0 0 0 0  
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak

    • Ez dago dokumenturik.






    Ir arriba