Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - Ezker horma Zesta punta banaka nagusiak - 1. maila

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/04/04
    19:00
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT-ANDONEGI
    ANDONEGUI, A.
    19  - 25
    DANOK BAT-MANZISIDOR 
    MANCISIDOR, M.
    2019/04/04
    21:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA-AGUIRRE Cosme
    AGUIRRE, C.
    24  - 25
    ZUMAIA-AGUIRRE Eduardo 
    AGUIRRE, E.
    2019/04/05
    19:00
    DONOSTIA - Carmelo Balda
    DONOSTIA JAI ALAI-ALBERRO
    ALBERRO, U.
    22  - 25
    BEOTIBAR-IZAGIRRE 
    IZAGIRRE, A.
       Jardunaldia 2 
    2019/04/11
    20:00
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT-MANZISIDOR
    MANCISIDOR, M.
    11  - 25
    DONOSTIA JAI ALAI-ALBERRO 
    ALBERRO, U.
    2019/04/11
    21:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA-AGUIRRE Eduardo
    AGUIRRE, E.
    25  - 12
    DANOK BAT-ANDONEGI 
    ANDONEGUI, A.
    2019/04/12
    19:40
    TOLOSA - Beotibar
    BEOTIBAR-IZAGIRRE
    IZAGIRRE, A.
    25  - 17
    ZUMAIA-AGUIRRE Cosme 
    AGUIRRE, C.
       Jardunaldia 3 
    2019/05/03
    19:00
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT-ANDONEGI
    ANDONEGUI, A.
    17  - 25
    DONOSTIA JAI ALAI-ALBERRO 
    ALBERRO, U.
    2019/05/03
    19:15
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA-AGUIRRE Eduardo
    AGUIRRE, E.
    25  - 15
    BEOTIBAR-IZAGIRRE 
    IZAGIRRE, A.
    2019/05/03
    19:15
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA-AGUIRRE Cosme
    AGUIRRE, C.
    25  - 17
    DANOK BAT-MANZISIDOR 
    MANCISIDOR, M.
       Jardunaldia 4 
    2019/05/09
    20:00
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT-ANDONEGI
    ANDONEGUI, A.
    19  - 25
    BEOTIBAR-IZAGIRRE 
    IZAGIRRE, A.
    2019/05/12
    10:30
    DONOSTIA - Carmelo Balda
    DONOSTIA JAI ALAI-ALBERRO
    ALBERRO, U.
    25  - 21
    ZUMAIA-AGUIRRE Cosme 
    AGUIRRE, C.
    2019/05/12
    17:00
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT-MANZISIDOR
    MANCISIDOR, M.
    20  - 25
    ZUMAIA-AGUIRRE Eduardo 
    AGUIRRE, E.
       Jardunaldia 5 
    2019/05/16
    20:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA-AGUIRRE Eduardo
    AGUIRRE, E.
    20  - 25
    DONOSTIA JAI ALAI-ALBERRO 
    ALBERRO, U.
    2019/05/16
    20:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA-AGUIRRE Cosme
    AGUIRRE, C.
    25  - 16
    DANOK BAT-ANDONEGI 
    ANDONEGUI, A.
    2019/05/16
    20:30
    TOLOSA - Beotibar
    BEOTIBAR-IZAGIRRE
    IZAGIRRE, A.
    25  - 11
    DANOK BAT-MANZISIDOR 
    MANCISIDOR, M.
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 ZUMAIA-AGUIRRE Eduardo   9 5 4 1 0 120 96  
    2 DONOSTIA JAI ALAI-ALBERRO   9 5 4 1 0 122 94  
    3 BEOTIBAR-IZAGIRRE   9 5 4 1 0 115 94  
    4 ZUMAIA-AGUIRRE Cosme   7 5 2 3 0 112 108  
    5 DANOK BAT-MANZISIDOR   6 5 1 4 0 84 119  
    6 DANOK BAT-ANDONEGI   5 5 0 5 0 83 125  
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak

    • Ez dago dokumenturik.






    Ir arriba