Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - Ezker horma Eskuz banaka nagusiak

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: M - FINAL ZORTZIRENAK     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2018/12/05
    18:30
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE-SEIN
    SEIN, O.
    18  - 22
    BEHAR ZANA-URBIETA 
    URBIETA, J.
    2018/12/07
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE-RUIZ DE LARRAMENDI
    RUIZ DE LARRAMENDI, A.
    22  - 8
    EPLE-JAUREGI 
    JAUREGUI, I.
    2018/12/07
    19:15
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE-UGALDE
    UGALDE, I.
    22  - 10
    ZAZPI ITTURRI-ZABALA 
    ZABALA, A.
    2018/12/09
    11:00
    SORALUZE - Udalekoa
    SORALUZE-BALERDI
    BALERDI, M.
    22  - 16
    GURE TXERU-ARISTI 
    ARISTI, G.
     
    Multzoa: N - FINAL LAURDENAK     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2018/12/13
    20:00
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE-QUINA
    QUINA, A.
    22  - 20
    LAPKE-RUIZ DE LARRAMENDI 
    RUIZ DE LARRAMENDI, A.
    2018/12/14
    19:30
    BERGARA - Munizipala
    BERGARA-MURUA
    MUGURUZA, E.
    13  - 22
    BEHAR ZANA-URBIETA 
    URBIETA, J.
    2018/12/14
    20:30
    AMEZKETA - Larrunarri
    ZAZPI ITTURRI-ADONIS
    GELIS, A.
    22  - 6
    OIARPE-UGALDE 
    UGALDE, I.
    2018/12/15
    11:30
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-JUARISTI
    JUARISTI, A.
    22  - 18
    SORALUZE-BALERDI 
    BALERDI, M.
     
    Multzoa: O - FINALERDIAK     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2018/12/20
    19:30
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-JUARISTI
    JUARISTI, A.
    22  - 12
    ZAZPI ITTURRI-ADONIS 
    GELIS, A.
    2018/12/22
    11:00
    VILLABONA - Behar Zana
    BEHAR ZANA-URBIETA
    URBIETA, J.
    22  - 5
    LAPKE-QUINA 
    QUINA, A.
     
    Multzoa: P - FINALA     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2018/12/29
    10:30
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-JUARISTI
    JUARISTI, A.
    6  - 22
    BEHAR ZANA-URBIETA 
    URBIETA, J.
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak






    Ir arriba