Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - Ezker horma Gomazko paleta neska nagusiak - 1. maila

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2018/09/14
    19:30
    ANOETA - Alkartasuna
    SU-BERRI 4
    OTAEGUI, I.
    ARRILLAGA, M.
    29  - 30
    SU-BERRI 2 
    GARMENDIA, A.
    MAIZA, A.
    2018/09/14
    19:30
    ANOETA - Alkartasuna
    SU-BERRI 1
    LARRARTE, M.
    LOPETEGUI, I.
    21  - 30
    HERNANI 
    HUICI, M.
    ARRIETA, A.
    2018/09/16
    -
    -
    Atsedena
     
    SU-BERRI 3 
       Jardunaldia 2 
    2018/09/21
    19:45
    ANOETA - Alkartasuna
    SU-BERRI 3
    ERASUN, I.
    GALDOS, L.
    30  - 26
    SU-BERRI 1 
    LARRARTE, M.
    LOPETEGUI, I.
    2018/09/22
    11:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI
    HUICI, M.
    ARRIETA, A.
    30  - 15
    SU-BERRI 4 
    OTAEGUI, I.
    ARRILLAGA, M.
    2018/09/23
    -
    -
    SU-BERRI 2
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 3 
    2018/09/28
    19:00
    ANOETA - Alkartasuna
    SU-BERRI 2
    GARMENDIA, A.
    MAIZA, A.
    22  - 30
    HERNANI 
    HUICI, M.
    ARRIETA, A.
    2018/09/28
    19:00
    ANOETA - Alkartasuna
    SU-BERRI 4
    OTAEGUI, I.
    ARRILLAGA, M.
    24  - 30
    SU-BERRI 3 
    GALDOS, L.
    ERASUN, I.
    2018/09/30
    -
    -
    Atsedena
     
    SU-BERRI 1 
       Jardunaldia 4 
    2018/10/05
    20:30
    ANOETA - Alkartasuna
    SU-BERRI 3
    GALDOS, L.
    ERASUN, I.
    26  - 30
    SU-BERRI 2 
    GARMENDIA, A.
    MAIZA, A.
    2018/10/06
    11:00
    ANOETA - Alkartasuna
    SU-BERRI 1
    LARRARTE, M.
    MENDIZABAL, M.
    30  - 15
    SU-BERRI 4 
    OTAEGUI, I.
    ARRILLAGA, M.
    2018/10/07
    -
    -
    Atsedena
     
    HERNANI 
       Jardunaldia 5 
    2018/10/10
    20:00
    ANOETA - Alkartasuna
    SU-BERRI 2
    GARMENDIA, A.
    MAIZA, A.
    30  - 25
    SU-BERRI 1 
    LARRARTE, M.
    LOPETEGUI, I.
    2018/10/12
    11:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI
    HUICI, M.
    ARRIETA, A.
    30  - 20
    SU-BERRI 3 
    GALDOS, L.
    ERASUN, I.
    2018/10/14
    -
    -
    SU-BERRI 4
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 HERNANI   8 4 4 0 0 120 78  
    2 SU-BERRI 2   7 4 3 1 0 112 110  
    3 SU-BERRI 3   6 4 2 2 0 106 110  
    4 SU-BERRI 1   5 4 1 3 0 102 105  
    5 SU-BERRI 4   4 4 0 4 0 83 120  
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak






    Ir arriba