Txapelketa: Federatua Udaberri Gomazko paleta neska jubenilak

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2017/02/17
    18:45
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE 4
    BACH, A.
    BELOQUI, A.
    22  - 30
    INTXURRE 3 
    ORMAECHEA, N.
    KARRERA, O.
    2017/02/17
    19:30
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA
    ALMORTZA, A.
    AGUIRREZABAL, I.
    30  - 15
    INTXURRE 2 
    BACH, C.
    AGIRRE, M.
    2017/02/18
    15:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI
    ETXEBERRIA, I.
    BALERDI, E.
    24  - 30
    INTXURRE 1 
    ITURBE, I.
    ZHANG, L.
    2017/02/18
    18:30
    ASTEASU - Usarrabi
    ATZAPAR
    ARAMBURU, U.
    ELICEGUI, L.
    29  - 30
    ATAUN 2 
    RAMIREZ, E.
    LOPEZ, A.
    2017/02/19
    -
    -
    MUNDARRO (RET)
     
    ATAUN 1 
       Jardunaldia 2 
    2017/03/03
    18:45
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE 3
    ORMAECHEA, N.
    KARRERA, O.
    16  - 30
    ATZAPAR 
    OTEGUI, E.
    ELICEGUI, L.
    2017/03/03
    18:45
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE 2
    BACH, C.
    AGIRRE, M.
    30  - 8
    INTXURRE 4 
    BELOQUI, A.
    BACH, A.
    2017/03/03
    18:45
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE 1
    ITURBE, I.
    ZHANG, L.
    23  - 30
    BERGARA 
    ELORTZA, A.
    AGUIRREZABAL, I.
    2017/03/03
    19:30
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN 1
    GALPARSORO, M.
    IMAZ, M.
    17  - 30
    HERNANI 
    ETXEBERRIA, I.
    TOLOSA, L.
    2017/03/05
    -
    -
    ATAUN 2
     
    MUNDARRO (RET) 
       Jardunaldia 3 
    2017/03/10
    19:30
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA
    GURIDI, M.
    AGUIRREZABAL, I.
    30  - 13
    ATAUN 1 
    GALPARSORO, M.
    IMAZ, M.
    2017/03/10
    20:15
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI
    IRAOLA, L.
    BALERDI, E.
    7  - 30
    ATAUN 2 
    LOPEZ, A.
    RAMIREZ, E.
    2017/03/11
    10:30
    IKAZTEGIETA - Udalekoa
    INTXURRE 3
    ORMAECHEA, N.
    KARRERA, O.
    8  - 30
    INTXURRE 2 
    BACH, C.
    AGIRRE, M.
    2017/03/11
    10:30
    IKAZTEGIETA - Udalekoa
    INTXURRE 4
    BACH, A.
    BELOQUI, A.
    25  - 30
    INTXURRE 1 
    ITURBE, I.
    ZHANG, L.
    2017/03/12
    -
    -
    ATZAPAR
     
    MUNDARRO (RET) 
       Jardunaldia 4 
    2017/03/24
    18:00
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE 2
    BACH, C.
    AGIRRE, M.
    30  - 13
    ATZAPAR 
    OTEGUI, E.
    ELICEGUI, L.
    2017/03/24
    18:00
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE 1
    ITURBE, I.
    ZHANG, L.
    30  - 17
    INTXURRE 3 
    ORMAECHEA, N.
    KARRERA, O.
    2017/03/26
    -
    -
    MUNDARRO (RET)
     
    HERNANI 
    2017/03/26
    12:00
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN 1
    GALPARSORO, M.
    IMAZ, M.
    30  - 17
    INTXURRE 4 
    BACH, A.
    BELOQUI, A.
    2017/03/26
    12:00
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN 2
    LOPEZ, A.
    RAMIREZ, E.
    24  - 30
    BERGARA 
    AGUIRREZABAL, I.
    ALMORTZA, A.
       Jardunaldia 5 
    2017/03/31
    18:00
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE 3
    ORMAECHEA, N.
    KARRERA, O.
    23  - 30
    ATAUN 1 
    IMAZ, M.
    GALPARSORO, M.
    2017/03/31
    18:00
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE 4
    BACH, A.
    BELOQUI, A.
    15  - 30
    ATAUN 2 
    RAMIREZ, E.
    LOPEZ, A.
    2017/03/31
    18:30
    ALTZO - Altzo Muino
    INTXURRE 2
    BACH, C.
    AGIRRE, M.
    30  - 18
    INTXURRE 1 
    ITURBE, I.
    ZHANG, L.
    2017/04/01
    17:30
    ASTEASU - Usarrabi
    ATZAPAR
    OTEGUI, E.
    ARAMBURU, U.
    30  - 17
    HERNANI 
    BALERDI, E.
    ETXEBERRIA, I.
    2017/04/02
    -
    -
    BERGARA
     
    MUNDARRO (RET) 
       Jardunaldia 6 
    2017/04/07
    19:00
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE 1
    ZHANG, L.
    ITURBE, I.
    10  - 30
    ATZAPAR 
    ELICEGUI, L.
    ARAMBURU, U.
    2017/04/08
    11:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI
    TOLOSA, L.
    BALERDI, E.
    15  - 30
    BERGARA 
    ALMORTZA, A.
    AGUIRREZABAL, I.
    2017/04/09
    -
    -
    MUNDARRO (RET)
     
    INTXURRE 4 
    2017/04/09
    16:00
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN 1
    IMAZ, M.
    GALPARSORO, M.
    21  - 30
    INTXURRE 2 
    BACH, C.
    AGIRRE, M.
    2017/04/09
    16:00
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN 2
    RAMIREZ, E.
    LOPEZ, A.
    30  - 5
    INTXURRE 3 
    ORMAECHEA, N.
    KARRERA, O.
       Jardunaldia 7 
    2017/04/28
    19:30
    ASTEASU - Usarrabi
    ATZAPAR
    OTEGUI, E.
    ARAMBURU, U.
    30  - 12
    BERGARA 
    ALMORTZA, A.
    AGUIRREZABAL, I.
    2017/04/29
    16:30
    ALTZO - Altzo Muino
    INTXURRE 4
    BACH, A.
    AGIRRE, S.
    30  - 11
    HERNANI 
    IRAOLA, L.
    BALERDI, E.
    2017/04/29
    16:30
    ALTZO - Altzo Muino
    INTXURRE 1
    ITURBE, I.
    ZHANG, L.
    30  - 26
    ATAUN 1 
    IMAZ, M.
    GALPARSORO, M.
    2017/04/29
    16:30
    ALTZO - Altzo Muino
    INTXURRE 2
    BACH, C.
    AGIRRE, M.
    17  - 30
    ATAUN 2 
    LOPEZ, A.
    RAMIREZ, E.
    2017/04/30
    -
    -
    INTXURRE 3
     
    MUNDARRO (RET) 
       Jardunaldia 8 
    2017/05/05
    18:00
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN 2
    LOPEZ, A.
    RAMIREZ, E.
    30  - 14
    INTXURRE 1 
    ITURBE, I.
    ZHANG, L.
    2017/05/05
    19:15
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA
    ELORTZA, A.
    AGUIRREZABAL, I.
    30  - 9
    INTXURRE 4 
    BACH, A.
    BELOQUI, A.
    2017/05/06
    11:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI
    0 *  - 30
    INTXURRE 3 
    2017/05/06
    16:00
    ADUNA - Udalekoa
    ATZAPAR
    ARAMBURU, U.
    ELICEGUI, L.
    30  - 7
    ATAUN 1 
    IMAZ, M.
    GALPARSORO, M.
    2017/05/07
    -
    -
    MUNDARRO (RET)
     
    INTXURRE 2 
       Jardunaldia 9 
    2017/05/12
    17:30
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN 1
    IMAZ, M.
    GALPARSORO, M.
    9  - 30
    ATAUN 2 
    LOPEZ, A.
    RAMIREZ, E.
    2017/05/12
    19:15
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE 2
    BACH, C.
    AGIRRE, M.
    30  - 5
    HERNANI 
    BALERDI, E.
    TOLOSA, L.
    2017/05/12
    19:15
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE 3
    ORMAECHEA, N.
    KARRERA, O.
    15  - 30
    BERGARA 
    ALMORTZA, A.
    AGUIRREZABAL, I.
    2017/05/12
    19:15
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE 4
    BELOQUI, A.
    BACH, A.
    14  - 30
    ATZAPAR 
    OTEGUI, E.
    ELICEGUI, L.
    2017/05/14
    -
    -
    INTXURRE 1
     
    MUNDARRO (RET) 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 BERGARA   15 8 7 1 0 222 144  
    2 ATAUN 2   15 8 7 1 0 234 126  
    3 INTXURRE 2   14 8 6 2 0 212 133  
    4 ATZAPAR   14 8 6 2 0 222 136  
    5 INTXURRE 1   12 8 4 4 0 185 212  
    6 ATAUN 1   10 8 2 6 0 153 220  
    7 INTXURRE 3   10 8 2 6 0 144 202  
    8 INTXURRE 4   9 8 1 7 0 140 221  
    9 HERNANI   8 8 1 6 1 109 227  
    10 MUNDARRO (RET)   0 0 0 0 0 0 0  
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak






    Ir arriba