Txapelketa: Eskolartekoa Gipuzkoa Eskua - Alebin neskak

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: GIP-A(1-5)-TOLOSA     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2017/01/24
    -
    -
    Atsedena
     
    IMAZ BERTSOLARIA 
    2017/01/28
    16:00
    TOLOSA - Beotibar
    UGARO N1
    AGUADO, I.
    ALDASORO, M.
    OLANO, A.
    2  - 4
    (4-6) (6-0) (1-6) (6-3) (3-6) (3-6)
    UGARO N3 
    ARCOUB, S.
    ZUNZUNEGI, M.
    LARREA, Y.
    2017/01/28
    16:00
    TOLOSA - Beotibar
    ALBIZTUR
    ARAMENDI, A.
    ETXEBERRIA, E.
    IRAOLA, M.
    4  - 0
    (6-3) (6-0) (6-5) (6-0)
    UGARO N2 
    LARREA, I.
    LASTERRA, M.
    OIARBIDE, A.
       Jardunaldia 2 
    2017/01/25
    -
    -
    UGARO N3
     
    Atsedena 
    2017/01/28
    16:15
    TOLOSA - Beotibar
    UGARO N2
    LARREA, I.
    LASTERRA, M.
    OIARBIDE, A.
    2  - 4
    (1-6) (6-2) (4-6) (6-3) (2-6) (2-6)
    UGARO N1 
    AGUADO, I.
    ALDASORO, M.
    OLANO, A.
    2017/01/28
    16:15
    TOLOSA - Beotibar
    IMAZ BERTSOLARIA
    AGIRRE, E.
    ASTRAIN, A.
    UGARTEMENDIA, A.
    UZKUDUN, A.
    4  - 3
    (6-0) (6-1) (3-6) (6-1) (1-6) (0-6) (6-1)
    ALBIZTUR 
    ARAMENDI, A.
    ETXEBERRIA, E.
    IRAOLA, M.
       Jardunaldia 3 
    2017/01/26
    -
    -
    Atsedena
     
    ALBIZTUR 
    2017/01/28
    16:30
    TOLOSA - Beotibar
    UGARO N3
    ARCOUB, S.
    ZUNZUNEGI, M.
    LARREA, Y.
    4  - 1
    (6-0) (6-2) (0-6) (6-0) (6-5)
    UGARO N2 
    LARREA, I.
    LASTERRA, M.
    OIARBIDE, A.
    2017/01/28
    16:30
    TOLOSA - Beotibar
    UGARO N1
    AGUADO, I.
    ALDASORO, M.
    OLANO, A.
    0  - 4
    (1-6) (2-6) (0-6) (1-6)
    IMAZ BERTSOLARIA 
    AGIRRE, E.
    ASTRAIN, A.
    UGARTEMENDIA, A.
    UZKUDUN, A.
       Jardunaldia 4 
    2017/01/27
    -
    -
    Atsedena
     
    UGARO N2 
    2017/01/28
    16:45
    TOLOSA - Beotibar
    IMAZ BERTSOLARIA
    AGIRRE, E.
    ASTRAIN, A.
    UGARTEMENDIA, A.
    UZKUDUN, A.
    4  - 0
    (6-2) (6-2) (6-1) (6-2)
    UGARO N3 
    ARCOUB, S.
    ZUNZUNEGI, M.
    LARREA, Y.
    2017/01/28
    16:45
    TOLOSA - Beotibar
    ALBIZTUR
    ARAMENDI, A.
    ETXEBERRIA, E.
    IRAOLA, M.
    4  - 0
    (6-0) (6-1) (6-2) (6-2)
    UGARO N1 
    AGUADO, I.
    ALDASORO, M.
    OLANO, A.
       Jardunaldia 5 
    2017/01/28
    -
    -
    UGARO N1
     
    Atsedena 
    2017/01/28
    17:00
    TOLOSA - Beotibar
    UGARO N2
    LARREA, I.
    LASTERRA, M.
    OIARBIDE, A.
    0  - 4
    (2-6) (1-6) (0-6) (0-6)
    IMAZ BERTSOLARIA 
    AGIRRE, E.
    ASTRAIN, A.
    UGARTEMENDIA, A.
    UZKUDUN, A.
    2017/01/28
    17:00
    TOLOSA - Beotibar
    UGARO N3
    ARCOUB, S.
    ZUNZUNEGI, M.
    LARREA, Y.
    0  - 4
    (0-6) (1-6) (0-6) (3-6)
    ALBIZTUR 
    ARAMENDI, A.
    ETXEBERRIA, E.
    IRAOLA, M.
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 IMAZ BERTSOLARIA   8 4 4 0 0 16 3  
    2 ALBIZTUR   7 4 3 1 0 15 4  
    3 UGARO N3   6 4 2 2 0 8 11  
    4 UGARO N1   5 4 1 3 0 6 14  
    5 UGARO N2   4 4 0 4 0 3 16  
     
    Multzoa: GIP-B(1-2)-FINALA     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2017/01/28
    17:30
    TOLOSA - Beotibar
    IMAZ BERTSOLARIA
    AGIRRE, E.
    ASTRAIN, A.
    UGARTEMENDIA, A.
    UZKUDUN, A.
    4  - 3
    (3-6) (6-0) (6-3) (6-2) (1-6) (2-6) (6-2)
    ALBIZTUR 
    ARAMENDI, A.
    ETXEBERRIA, E.
    IRAOLA, M.
     
    Multzoa: GIP-C(3-4)     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2017/01/28
    17:30
    TOLOSA - Beotibar
    UGARO N1
    AGUADO, I.
    ALDASORO, M.
    OLANO, A.
    3  - 4
    (3-6) (6-1) (2-6) (6-5) (6-3) (1-6) (3-6)
    UGARO N3 
    ARCOUB, S.
    ZUNZUNEGI, M.
    LARREA, Y.
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak

    • Ez dago dokumenturik.






    Ir arriba