Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - Trinketa Eskuz banaka nagusiak - 1. maila

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/12/05
    21:00
    DONOSTIA - Gaska-Trinketa
    BEHAR ZANA-MAIZ
    MAIZ, E.
    40  - 17
    BEHAR ZANA-ESNAOLA 
    LOPEZ, A.
    2019/12/08
    12:30
    IRURA - Ametsa-Trinketa
    EPLE-ARANBURU
    ARANBURU, A.
    16  - 40
    URNIETA-LOITEGI 
    LOITEGI, J.
       Jardunaldia 2 
    2019/12/15
    10:30
    IRURA - Ametsa-Trinketa
    BEHAR ZANA-MAIZ
    MAIZ, E.
    40  - 29
    URNIETA-LOITEGI 
    LOITEGI, J.
    2019/12/15
    10:30
    IRURA - Ametsa-Trinketa
    BEHAR ZANA-ESNAOLA
    LOPEZ, A.
    29  - 40
    EPLE-ARANBURU 
    ARANBURU, A.
       Jardunaldia 3 
    2019/12/22
    10:30
    IRURA - Ametsa-Trinketa
    URNIETA-LOITEGI
    40  - 0 *
    BEHAR ZANA-ESNAOLA 
    2019/12/22
    10:30
    IRURA - Ametsa-Trinketa
    EPLE-ARANBURU
    ARANBURU, A.
    40  - 11
    BEHAR ZANA-MAIZ 
    LIZASO, I.
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 URNIETA-LOITEGI   5 3 2 1 0 109 56  
    2 EPLE-ARANBURU   5 3 2 1 0 96 80  
    3 BEHAR ZANA-MAIZ   5 3 2 1 0 91 86  
    4 BEHAR ZANA-ESNAOLA   2 3 0 2 1 46 120  
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/12/08
    12:30
    IRURA - Ametsa-Trinketa
    HERNANI-LABAKA
    LABACA, I.
    27  - 40
    PAGAZPE-LANDA 
    LANDA, M.
    2019/12/08
    18:00
    EZ AGERTZEAK - Incomparecencias
    URNIETA-ESNAOLA (RET)
     
    EPLE-TABERNA 
       Jardunaldia 2 
    2019/12/12
    21:00
    IRURA - Ametsa-Trinketa
    EPLE-TABERNA
    TABERNA, I.
    40  - 23
    HERNANI-LABAKA 
    LABACA, I.
    2019/12/15
    -
    -
    URNIETA-ESNAOLA (RET)
     
    PAGAZPE-LANDA 
       Jardunaldia 3 
    2019/12/21
    11:00
    IRURA - Ametsa-Trinketa
    PAGAZPE-LANDA
    LANDA, M.
    3  - 40
    EPLE-TABERNA 
    TABERNA, I.
    2019/12/22
    -
    -
    HERNANI-LABAKA
     
    URNIETA-ESNAOLA (RET) 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 EPLE-TABERNA   4 2 2 0 0 80 26  
    2 PAGAZPE-LANDA   3 2 1 1 0 43 67  
    3 HERNANI-LABAKA   2 2 0 2 0 50 80  
    4 URNIETA-ESNAOLA (RET)   0 0 0 0 0 0 0  
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak






    Ir arriba