Txapelketa: Eskolartekoa Gipuzkoa Eskua - Alebin neskak

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A-GIP-ZALDIBIA     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2020/02/05
    -
    -
    Atsedena
     
    IGELDO 
    2020/02/08
    16:00
    ZALDIBIA - Resti
    ADUNA
    IRURETAGOIENA, S.
    AGIRREZABALA, A.
    14  - 6
    JAKINTZA A 
    BONASTRE, M.
    SANCHO, D.
    2020/02/08
    16:00
    ZALDIBIA - Resti
    URDANETA
    PECHARROMAN, N.
    CORADA, I.
    5  - 14
    ZALDIBIA 
    LOPEZ, L.
    AZURMENDI, L.
       Jardunaldia 2 
    2020/02/06
    -
    -
    JAKINTZA A
     
    Atsedena 
    2020/02/08
    16:00
    ZALDIBIA - Resti
    ZALDIBIA
    LOPEZ, L.
    AZURMENDI, L.
    11  - 8
    ADUNA 
    IRURETAGOIENA, S.
    AGIRREZABALA, A.
    2020/02/08
    16:00
    ZALDIBIA - Resti
    IGELDO
    GALARRAGA, M.
    OTAMENDI, A.
    5  - 14
    URDANETA 
    PECHARROMAN, N.
    CORADA, I.
       Jardunaldia 3 
    2020/02/07
    -
    -
    Atsedena
     
    URDANETA 
    2020/02/08
    16:00
    ZALDIBIA - Resti
    JAKINTZA A
    BONASTRE, M.
    SANCHO, D.
    5  - 18
    ZALDIBIA 
    LOPEZ, L.
    AZURMENDI, L.
    2020/02/08
    16:00
    ZALDIBIA - Resti
    ADUNA
    IRURETAGOIENA, S.
    AGIRREZABALA, A.
    14  - 6
    IGELDO 
    GALARRAGA, M.
    OTAMENDI, A.
       Jardunaldia 4 
    2020/02/08
    -
    -
    Atsedena
     
    ZALDIBIA 
    2020/02/08
    16:00
    ZALDIBIA - Resti
    IGELDO
    GALARRAGA, M.
    OTAMENDI, A.
    5  - 16
    JAKINTZA A 
    BONASTRE, M.
    SANCHO, D.
    2020/02/08
    16:00
    ZALDIBIA - Resti
    URDANETA
    PECHARROMAN, N.
    CORADA, I.
    6  - 15
    ADUNA 
    IRURETAGOIENA, S.
    AGIRREZABALA, A.
       Jardunaldia 5 
    2020/02/08
    16:00
    ZALDIBIA - Resti
    ZALDIBIA
    LOPEZ, L.
    AZURMENDI, L.
    14  - 6
    IGELDO 
    GALARRAGA, M.
    OTAMENDI, A.
    2020/02/08
    16:00
    ZALDIBIA - Resti
    JAKINTZA A
    BONASTRE, M.
    SANCHO, D.
    7  - 10
    URDANETA 
    PECHARROMAN, N.
    CORADA, I.
    2020/02/09
    -
    -
    ADUNA
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 ZALDIBIA   8 4 4 0 0 57 24  
    2 ADUNA   7 4 3 1 0 51 29  
    3 URDANETA   6 4 2 2 0 35 41  
    4 JAKINTZA A   5 4 1 3 0 34 47  
    5 IGELDO   4 4 0 4 0 22 58  
     
    Multzoa: B-GIP-ZALDIBIA     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2020/02/08
    16:00
    ZALDIBIA - Resti
    VILLABONA
    GARMENDIA, H.
    UGARTE, I.
    12  - 6
    BERGARA 
    COT, M.
    ARIZTONDO, A.
    2020/02/08
    16:00
    ZALDIBIA - Resti
    ANTIGUA
    FURUNDARENA, K.
    MAZMELA, L.
    18  - 4
    JAKINTZA B 
    DIAZ, M.
    IRUARRIZ, S.
       Jardunaldia 2 
    2020/02/08
    16:00
    ZALDIBIA - Resti
    ANTIGUA
    FURUNDARENA, K.
    MAZMELA, L.
    11  - 8
    BERGARA 
    COT, M.
    ARIZTONDO, A.
    2020/02/08
    16:00
    ZALDIBIA - Resti
    JAKINTZA B
    DIAZ, M.
    IRUARRIZ, S.
    8  - 14
    VILLABONA 
    GARMENDIA, H.
    UGARTE, I.
       Jardunaldia 3 
    2020/02/08
    16:00
    ZALDIBIA - Resti
    BERGARA
    COT, M.
    ARIZTONDO, A.
    16  - 4
    JAKINTZA B 
    DIAZ, M.
    IRUARRIZ, S.
    2020/02/08
    16:00
    ZALDIBIA - Resti
    VILLABONA
    GARMENDIA, H.
    UGARTE, I.
    5  - 14
    ANTIGUA 
    FURUNDARENA, K.
    MAZMELA, L.
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 ANTIGUA   6 3 3 0 0 43 17  
    2 VILLABONA   5 3 2 1 0 31 28  
    3 BERGARA   4 3 1 2 0 30 27  
    4 JAKINTZA B   3 3 0 3 0 16 48  
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak

    • Ez dago dokumenturik.






    Ir arriba