Argazki galeriak - 2019-20 DENBORALDIA / Gipuzkoako Txapelketa (Kluben artekoa. Ezker Horma)

Galeria: Finalak eskuz binaka kadeteak 1. maila eta nagusiak Ohorezko maila (Idiazabal, 2019-11-16)

  • Kadeteak 1. maila. Tolosa 2 (Amiano-Iztueta) vs Lapke 2 (Zubizarreta-Garcia)
    Kadeteak 1. maila. Tolosa 2 (Amiano-Iztueta) vs Lapke 2 (Zubizarreta-Garcia)
  • K1. Unai Amiano (Tolosa 2) (1)
    K1. Unai Amiano (Tolosa 2) (1)
  • K1. Unai Amiano (Tolosa 2) (2)
    K1. Unai Amiano (Tolosa 2) (2)
  • K1. Unai Amiano (Tolosa 2) (3)
    K1. Unai Amiano (Tolosa 2) (3)
  • K1. Unai Amiano (Tolosa 2) (4)
    K1. Unai Amiano (Tolosa 2) (4)
  • K1. Unai Amiano (Tolosa 2) (5)
    K1. Unai Amiano (Tolosa 2) (5)
  • K1. Martxel Iztueta (Tolosa 2) (1)
    K1. Martxel Iztueta (Tolosa 2) (1)
  • K1. Martxel Iztueta (Tolosa 2) (2)
    K1. Martxel Iztueta (Tolosa 2) (2)
  • K1. Martxel Iztueta (Tolosa 2) (3)
    K1. Martxel Iztueta (Tolosa 2) (3)
  • K1. Martxel Iztueta (Tolosa 2) (4)
    K1. Martxel Iztueta (Tolosa 2) (4)
  • K1. Martxel Iztueta (Tolosa 2) (5)
    K1. Martxel Iztueta (Tolosa 2) (5)
  • K1. Martxel Iztueta (Tolosa 2) (6)
    K1. Martxel Iztueta (Tolosa 2) (6)
  • K1. Martxel Iztueta (Tolosa 2) (7)
    K1. Martxel Iztueta (Tolosa 2) (7)
  • K1. Martxel Iztueta (Tolosa 2) (8)
    K1. Martxel Iztueta (Tolosa 2) (8)
  • K1. Beñat Zubizarreta (Lapke 2) (1)
    K1. Beñat Zubizarreta (Lapke 2) (1)
  • K1. Beñat Zubizarreta (Lapke 2) (2)
    K1. Beñat Zubizarreta (Lapke 2) (2)
  • K1. Beñat Zubizarreta (Lapke 2) (3)
    K1. Beñat Zubizarreta (Lapke 2) (3)
  • K1. Beñat Zubizarreta (Lapke 2) (4)
    K1. Beñat Zubizarreta (Lapke 2) (4)
  • K1. Beñat Zubizarreta (Lapke 2) (5)
    K1. Beñat Zubizarreta (Lapke 2) (5)
  • K1. Beñat Zubizarreta (Lapke 2) (6)
    K1. Beñat Zubizarreta (Lapke 2) (6)
  • K1. Beñat Zubizarreta (Lapke 2) (7)
    K1. Beñat Zubizarreta (Lapke 2) (7)
  • K1. Beñat Zubizarreta (Lapke 2) (8)
    K1. Beñat Zubizarreta (Lapke 2) (8)
  • K1. Beñat Zubizarreta (Lapke 2) (9)
    K1. Beñat Zubizarreta (Lapke 2) (9)
  • K1. Beñat Zubizarreta (Lapke 2) (10)
    K1. Beñat Zubizarreta (Lapke 2) (10)
  • K1. Beñat Zubizarreta (Lapke 2) (11)
    K1. Beñat Zubizarreta (Lapke 2) (11)
  • K1. Iker Garcia (Lapke 2) (1)
    K1. Iker Garcia (Lapke 2) (1)
  • K1. Iker Garcia (Lapke 2) (2)
    K1. Iker Garcia (Lapke 2) (2)
  • K1. Iker Garcia (Lapke 2) (3)
    K1. Iker Garcia (Lapke 2) (3)
  • K1. Iker Garcia (Lapke 2) (4)
    K1. Iker Garcia (Lapke 2) (4)
  • K1. Iker Garcia (Lapke 2) (5)
    K1. Iker Garcia (Lapke 2) (5)
  • K1. Iker Garcia (Lapke 2) (6)
    K1. Iker Garcia (Lapke 2) (6)
  • K1. Iker Garcia (Lapke 2) (7)
    K1. Iker Garcia (Lapke 2) (7)
  • K1. Iker Garcia (Lapke 2) (8)
    K1. Iker Garcia (Lapke 2) (8)
  • Nagusiak Ohorezko maila. Lapke (Zubizarreta-Quina) vs Hernani (Exposito-Lizeaga)
    Nagusiak Ohorezko maila. Lapke (Zubizarreta-Quina) vs Hernani (Exposito-Lizeaga)
  • NOM. Hodei Exposito (Hernani) (1)
    NOM. Hodei Exposito (Hernani) (1)
  • NOM. Hodei Exposito (Hernani) (2)
    NOM. Hodei Exposito (Hernani) (2)
  • NOM. Hodei Exposito (Hernani) (3)
    NOM. Hodei Exposito (Hernani) (3)
  • NOM. Hodei Exposito (Hernani) (4)
    NOM. Hodei Exposito (Hernani) (4)
  • NOM. Hodei Exposito (Hernani) (5)
    NOM. Hodei Exposito (Hernani) (5)
  • NOM. Hodei Exposito (Hernani) (6)
    NOM. Hodei Exposito (Hernani) (6)
  • NOM. Hodei Exposito (Hernani) (7)
    NOM. Hodei Exposito (Hernani) (7)
  • NOM. Hodei Exposito (Hernani) (8)
    NOM. Hodei Exposito (Hernani) (8)
  • NOM. Hodei Exposito (Hernani) (9)
    NOM. Hodei Exposito (Hernani) (9)
  • NOM. Markel Lizeaga (Hernani) (1)
    NOM. Markel Lizeaga (Hernani) (1)
  • NOM. Markel Lizeaga (Hernani) (2)
    NOM. Markel Lizeaga (Hernani) (2)
  • NOM. Markel Lizeaga (Hernani) (3)
    NOM. Markel Lizeaga (Hernani) (3)
  • NOM. Markel Lizeaga (Hernani) (4)
    NOM. Markel Lizeaga (Hernani) (4)
  • NOM. Markel Lizeaga (Hernani) (5)
    NOM. Markel Lizeaga (Hernani) (5)
  • NOM. Iraitz Zubizarreta (Lapke) (1)
    NOM. Iraitz Zubizarreta (Lapke) (1)
  • NOM. Iraitz Zubizarreta (Lapke) (2)
    NOM. Iraitz Zubizarreta (Lapke) (2)
  • NOM. Iraitz Zubizarreta (Lapke) (3)
    NOM. Iraitz Zubizarreta (Lapke) (3)
  • NOM. Iraitz Zubizarreta (Lapke) (4)
    NOM. Iraitz Zubizarreta (Lapke) (4)
  • NOM. Iraitz Zubizarreta (Lapke) (5)
    NOM. Iraitz Zubizarreta (Lapke) (5)
  • NOM. Iraitz Zubizarreta (Lapke) (6)
    NOM. Iraitz Zubizarreta (Lapke) (6)
  • NOM. Iraitz Zubizarreta (Lapke) (7)
    NOM. Iraitz Zubizarreta (Lapke) (7)
  • NOM. Iraitz Zubizarreta (Lapke) (8)
    NOM. Iraitz Zubizarreta (Lapke) (8)
  • NOM. Ander Quina (Lapke) (1)
    NOM. Ander Quina (Lapke) (1)
  • NOM. Ander Quina (Lapke) (2)
    NOM. Ander Quina (Lapke) (2)
  • NOM. Ander Quina (Lapke) (3)
    NOM. Ander Quina (Lapke) (3)
  • NOM. Ander Quina (Lapke) (4)
    NOM. Ander Quina (Lapke) (4)
  • NOM. Ander Quina (Lapke) (5)
    NOM. Ander Quina (Lapke) (5)
  • NOM. Ander Quina (Lapke) (6)
    NOM. Ander Quina (Lapke) (6)
  • NOM. Ander Quina (Lapke) (7)
    NOM. Ander Quina (Lapke) (7)
  • NOM. Ander Quina (Lapke) (8)
    NOM. Ander Quina (Lapke) (8)
  • Zaleak
    Zaleak
  • Lapke klubeko txapeldunak: Garcia-Zubizarreta (K1), Zubizarreta-Quina (NOM)
    Lapke klubeko txapeldunak: Garcia-Zubizarreta (K1), Zubizarreta-Quina (NOM)
  • Finalistak eta ordezkariak (1)
    Finalistak eta ordezkariak (1)
  • Finalistak eta ordezkariak (2)
    Finalistak eta ordezkariak (2)
  • Finalistak eta ordezkariak (3)
    Finalistak eta ordezkariak (3)



















Ir arriba