Argazki galeriak - 2011-12 DENBORALDIA / Gipuzkoa (ezker horma)

Galeria: Larruzko paletako (1., 2. eta 3. maila) finalak (Oiartzun, 2011-12-30)

  • 3.mailako finala: Goiburu-Berasategi(Oiangu),Yanguas ep.,Etxeberria-Lopez(Euskal Jolas),Mendiola ep.
    3.mailako finala: Goiburu-Berasategi(Oiangu),Yanguas ep.,Etxeberria-Lopez(Euskal Jolas),Mendiola ep.
  • Oiangu, txapeldunorde (3. maila): Txosteko Aizpuru, Berasategi, Goiburu eta Txosteko Letamendi
    Oiangu, txapeldunorde (3. maila): Txosteko Aizpuru, Berasategi, Goiburu eta Txosteko Letamendi
  • Oiangu, elkarte txapeldunordea (3. maila): Txosteko ordezkari Aizpuru eta Oianguko Goiburu
    Oiangu, elkarte txapeldunordea (3. maila): Txosteko ordezkari Aizpuru eta Oianguko Goiburu
  • Euskal Jolas 1, txapeldun (3. maila): Txosteko Aizpuru, Etxeberria, Lopez eta Txosteko Letamendi
    Euskal Jolas 1, txapeldun (3. maila): Txosteko Aizpuru, Etxeberria, Lopez eta Txosteko Letamendi
  • Euskal Jolas, elkarte txapelduna (3. maila): Euskal Jolaseko Lopez eta Txosteko Letamendi
    Euskal Jolas, elkarte txapelduna (3. maila): Euskal Jolaseko Lopez eta Txosteko Letamendi
  • 2.mailako finala: Begiristain anaiak(Usurbil),Mendiola ep.,Rekalde-Echeverria(Gazteleku),Yanguas ep.
    2.mailako finala: Begiristain anaiak(Usurbil),Mendiola ep.,Rekalde-Echeverria(Gazteleku),Yanguas ep.
  • Gazteleku, txapeldunorde (2. maila): Txosteko Aizpuru, Echeverria, Rekalde eta Txosteko Letamendi
    Gazteleku, txapeldunorde (2. maila): Txosteko Aizpuru, Echeverria, Rekalde eta Txosteko Letamendi
  • Usurbil, txapeldun (2. maila): Txosteko Aizpuru, M.Begiristain, J.Begiristain eta Txosteko Letamendi
    Usurbil, txapeldun (2. maila): Txosteko Aizpuru, M.Begiristain, J.Begiristain eta Txosteko Letamendi
  • Usubil, elkarte txapelduna (2. maila): Txosteko Letamendi eta Usurbilgo ordezkari Usabiaga
    Usubil, elkarte txapelduna (2. maila): Txosteko Letamendi eta Usurbilgo ordezkari Usabiaga
  • 1.mailako finala: Mena-Ayerbe(Txost), Yanguas ep., Etxeberria-Eskisabel(Real Sociedad), Mendiola ep.
    1.mailako finala: Mena-Ayerbe(Txost), Yanguas ep., Etxeberria-Eskisabel(Real Sociedad), Mendiola ep.
  • Txost, txapeldunorde (1. maila): Aizpuru, Mena, Ayerbe, Letamendi
    Txost, txapeldunorde (1. maila): Aizpuru, Mena, Ayerbe, Letamendi
  • Real Sociedad 3, txapeldun (1. maila): Txosteko Letamendi, Etxeberria, Eskisabel, Txosteko Aizpuru
    Real Sociedad 3, txapeldun (1. maila): Txosteko Letamendi, Etxeberria, Eskisabel, Txosteko Aizpuru
  • Real Sociedad, elkarte txapelduna (1. maila): Real Sociedadeko Ezkerro eta Txosteko Aizpuru
    Real Sociedad, elkarte txapelduna (1. maila): Real Sociedadeko Ezkerro eta Txosteko Aizpuru
  • Finalistak eta elkarteetako ordezkariak, sari-banaketa bukatuta
    Finalistak eta elkarteetako ordezkariak, sari-banaketa bukatuta
  • Finalistak eta elkarteetako ordezkariak, sari-banaketa bukatuta (2)
    Finalistak eta elkarteetako ordezkariak, sari-banaketa bukatuta (2)
  • Finalistak eta elkarteetako ordezkariak, sari-banaketa bukatuta (3)
    Finalistak eta elkarteetako ordezkariak, sari-banaketa bukatuta (3)



















Ir arriba