Argazki galeriak - 2011-12 DENBORALDIA / Gipuzkoa (ezker horma)

Galeria: Gomazko paleta neska nagusien finalak (Zarautz, 2011-10-23)

  • 2. mailako finala: Altzatarra 2 (Lendinez-Bañales) / Orio (Indo-Beldarrain)
    2. mailako finala: Altzatarra 2 (Lendinez-Bañales) / Orio (Indo-Beldarrain)
  • 2. mailako finala: Altzatarra 2 (Lendinez-Bañales) / Orio (Indo-Beldarrain) (2)
    2. mailako finala: Altzatarra 2 (Lendinez-Bañales) / Orio (Indo-Beldarrain) (2)
  • 2. mailako finala: Altzatarra 2 (Lendinez-Bañales) / Orio (Indo-Beldarrain) (3)
    2. mailako finala: Altzatarra 2 (Lendinez-Bañales) / Orio (Indo-Beldarrain) (3)
  • 2. mailako finala: Altzatarra 2 (Lendinez-Bañales) / Orio (Indo-Beldarrain) (4)
    2. mailako finala: Altzatarra 2 (Lendinez-Bañales) / Orio (Indo-Beldarrain) (4)
  • 2. mailako finala: Altzatarra 2 (Lendinez-Bañales) / Orio (Indo-Beldarrain) (5)
    2. mailako finala: Altzatarra 2 (Lendinez-Bañales) / Orio (Indo-Beldarrain) (5)
  • 2. mailako finala: Altzatarra 2 (Lendinez-Bañales) / Orio (Indo-Beldarrain) (6)
    2. mailako finala: Altzatarra 2 (Lendinez-Bañales) / Orio (Indo-Beldarrain) (6)
  • 2. mailako finala: Altzatarra 2 (Lendinez-Bañales) / Orio (Indo-Beldarrain) (7)
    2. mailako finala: Altzatarra 2 (Lendinez-Bañales) / Orio (Indo-Beldarrain) (7)
  • 2. mailako finala: Altzatarra 2 (Lendinez-Bañales) / Orio (Indo-Beldarrain) (8)
    2. mailako finala: Altzatarra 2 (Lendinez-Bañales) / Orio (Indo-Beldarrain) (8)
  • 2. mailako finala: Altzatarra 2 (Lendinez-Bañales) / Orio (Indo-Beldarrain) (9)
    2. mailako finala: Altzatarra 2 (Lendinez-Bañales) / Orio (Indo-Beldarrain) (9)
  • 2. mailako finala: Altzatarra 2 (Lendinez-Bañales) / Orio (Indo-Beldarrain) (10)
    2. mailako finala: Altzatarra 2 (Lendinez-Bañales) / Orio (Indo-Beldarrain) (10)
  • 2. mailako finala: Altzatarra 2 (Lendinez-Bañales) / Orio (Indo-Beldarrain) (11)
    2. mailako finala: Altzatarra 2 (Lendinez-Bañales) / Orio (Indo-Beldarrain) (11)
  • 1. mailako finala: Su-Berri 2 (Arozena-Mendizabal) / Hernani 1 (Manzisidor-Semper)
    1. mailako finala: Su-Berri 2 (Arozena-Mendizabal) / Hernani 1 (Manzisidor-Semper)
  • 1. mailako finala: Su-Berri 2 (Arozena-Mendizabal) / Hernani 1 (Manzisidor-Semper) (2)
    1. mailako finala: Su-Berri 2 (Arozena-Mendizabal) / Hernani 1 (Manzisidor-Semper) (2)
  • 1. mailako finala: Su-Berri 2 (Arozena-Mendizabal) / Hernani 1 (Manzisidor-Semper) (3)
    1. mailako finala: Su-Berri 2 (Arozena-Mendizabal) / Hernani 1 (Manzisidor-Semper) (3)
  • 1. mailako finala: Su-Berri 2 (Arozena-Mendizabal) / Hernani 1 (Manzisidor-Semper) (4)
    1. mailako finala: Su-Berri 2 (Arozena-Mendizabal) / Hernani 1 (Manzisidor-Semper) (4)
  • 1. mailako finala: Su-Berri 2 (Arozena-Mendizabal) / Hernani 1 (Manzisidor-Semper) (5)
    1. mailako finala: Su-Berri 2 (Arozena-Mendizabal) / Hernani 1 (Manzisidor-Semper) (5)
  • 1. mailako finala: Su-Berri 2 (Arozena-Mendizabal) / Hernani 1 (Manzisidor-Semper) (6)
    1. mailako finala: Su-Berri 2 (Arozena-Mendizabal) / Hernani 1 (Manzisidor-Semper) (6)
  • 1. mailako finala: Su-Berri 2 (Arozena-Mendizabal) / Hernani 1 (Manzisidor-Semper) (7)
    1. mailako finala: Su-Berri 2 (Arozena-Mendizabal) / Hernani 1 (Manzisidor-Semper) (7)
  • 1. mailako finala: Su-Berri 2 (Arozena-Mendizabal) / Hernani 1 (Manzisidor-Semper) (8)
    1. mailako finala: Su-Berri 2 (Arozena-Mendizabal) / Hernani 1 (Manzisidor-Semper) (8)
  • 1. mailako finala: Su-Berri 2 (Arozena-Mendizabal) / Hernani 1 (Manzisidor-Semper) (9)
    1. mailako finala: Su-Berri 2 (Arozena-Mendizabal) / Hernani 1 (Manzisidor-Semper) (9)
  • 1. mailako finala: Su-Berri 2 (Arozena-Mendizabal) / Hernani 1 (Manzisidor-Semper) (10)
    1. mailako finala: Su-Berri 2 (Arozena-Mendizabal) / Hernani 1 (Manzisidor-Semper) (10)
  • Altzatarra2, azpitxapeldun (2.maila):Zarauzko Etxeberria,Lendinez,Bañales,GEPFko presidente Jauregi
    Altzatarra2, azpitxapeldun (2.maila):Zarauzko Etxeberria,Lendinez,Bañales,GEPFko presidente Jauregi
  • Altzatarra2, azpitxapeldun (2.maila), elkarteari saria: Pablo Etxeberria eta Amaia Lendinez
    Altzatarra2, azpitxapeldun (2.maila), elkarteari saria: Pablo Etxeberria eta Amaia Lendinez
  • Orio, txapeldun (2.maila): Zarauzko Etxeberria, Beldarrain, Indo eta GEPFko presidente Patxi Jauregi
    Orio, txapeldun (2.maila): Zarauzko Etxeberria, Beldarrain, Indo eta GEPFko presidente Patxi Jauregi
  • Orio, txapeldun (2.maila), elkarteari saria: Orioko ordezkaria eta Zarautz elkarteko Etxeberria
    Orio, txapeldun (2.maila), elkarteari saria: Orioko ordezkaria eta Zarautz elkarteko Etxeberria
  • Hernani 1, azpitxapeldun (1.maila): Zarauzko Etxeberria, Manzisidor, Semper eta GEPFko Jauregi
    Hernani 1, azpitxapeldun (1.maila): Zarauzko Etxeberria, Manzisidor, Semper eta GEPFko Jauregi
  • Hernani 1, azpitxapeldun (1.maila), elkarteari saria: Hernaniko Garbiñe Tijero Zarauzko Etxeberria
    Hernani 1, azpitxapeldun (1.maila), elkarteari saria: Hernaniko Garbiñe Tijero Zarauzko Etxeberria
  • Su-Berri 2, txapeldun (1.maila): Zarauzko Etxeberria, Arozena, Mendizabal, GEPFko presidente Jauregi
    Su-Berri 2, txapeldun (1.maila): Zarauzko Etxeberria, Arozena, Mendizabal, GEPFko presidente Jauregi
  • Su-Berri2, txapeldun (1.maila),elkarteari saria:GEPFko presidente Jauregi,Su-Berriko Iñaki Alijostes
    Su-Berri2, txapeldun (1.maila),elkarteari saria:GEPFko presidente Jauregi,Su-Berriko Iñaki Alijostes
  • Finalistak, parte-hartzaileak eta ordezkariak
    Finalistak, parte-hartzaileak eta ordezkariak
  • Finalistak, parte-hartzaileak eta ordezkariak (2)
    Finalistak, parte-hartzaileak eta ordezkariak (2)



















Ir arriba