Argazki galeriak - 2011-12 DENBORALDIA / Gipuzkoa (ezker horma)

Galeria: Palako finalak (Andoain, 2011-09-25)

  • 1. mailako txapeldunak, Gazteleku: Ana Carrere Andoaingo alkatea, Altuna, Zabala eta Manex Lete
    1. mailako txapeldunak, Gazteleku: Ana Carrere Andoaingo alkatea, Altuna, Zabala eta Manex Lete
  • 1. mailako txapeldunak, Gazteleku: Fermin Altuna ordezkaria eta Ana Carrere Andoaingo alkatea
    1. mailako txapeldunak, Gazteleku: Fermin Altuna ordezkaria eta Ana Carrere Andoaingo alkatea
  • 1. mailako azpitxapeldunak, Landare: Lete egoitzako ordezkaria, Pichel, Elorza eta Carrere alkatea
    1. mailako azpitxapeldunak, Landare: Lete egoitzako ordezkaria, Pichel, Elorza eta Carrere alkatea
  • 1. mailako azpitxapeldunak, Landare: Julen Beldarrain ordezkaria eta Manex Lete Gaztelekukoa
    1. mailako azpitxapeldunak, Landare: Julen Beldarrain ordezkaria eta Manex Lete Gaztelekukoa
  • Landare / Gazteleku, 1. mailako finala: Pichel, Elorza, De Miguel, Zabala, Altuna eta Etxeberria
    Landare / Gazteleku, 1. mailako finala: Pichel, Elorza, De Miguel, Zabala, Altuna eta Etxeberria
  • 2. mailako txapeldunak, Real Sociedad: Ana Carrere Andoaingo alkatea, Eskisabel, Benoit eta Lete
    2. mailako txapeldunak, Real Sociedad: Ana Carrere Andoaingo alkatea, Eskisabel, Benoit eta Lete
  • 2. mailako txapeldunak, Real Sociedad: Ana Carrere Andoaingo alkatea eta elkarteko Ibon Eskisabel
    2. mailako txapeldunak, Real Sociedad: Ana Carrere Andoaingo alkatea eta elkarteko Ibon Eskisabel
  • 2. mailako azpitxapeldunak, Altzatarra: Rodriguez, Lete, Carrere alkatea eta Auzmendi
    2. mailako azpitxapeldunak, Altzatarra: Rodriguez, Lete, Carrere alkatea eta Auzmendi
  • 2. mailako azpitxapeldunak, Altzatarra: Manex Lete Gaztelekuko eta egoitzako ordezkaria eta Auzmendi
    2. mailako azpitxapeldunak, Altzatarra: Manex Lete Gaztelekuko eta egoitzako ordezkaria eta Auzmendi
  • Finalistak, elkarteetako eta Udaleko ordezkariak, sari-banaketaren ondoren
    Finalistak, elkarteetako eta Udaleko ordezkariak, sari-banaketaren ondoren
  • Zumaia / Real Sociedad, 2. mailako finalerdia: Alkorta, Unanue, DeMiguel epailea, Navarro eta Beniot
    Zumaia / Real Sociedad, 2. mailako finalerdia: Alkorta, Unanue, DeMiguel epailea, Navarro eta Beniot
  • Gazteleku / Oiangu 1, 1. mailako finalerdia: Zabala, Altuna, De Miguel, Soraluze eta Lopez
    Gazteleku / Oiangu 1, 1. mailako finalerdia: Zabala, Altuna, De Miguel, Soraluze eta Lopez
  • Txost 1 / Landare, 1. mailako finalerdia: Argote, Mena, De Miguel epailea, Pichel eta Elorza
    Txost 1 / Landare, 1. mailako finalerdia: Argote, Mena, De Miguel epailea, Pichel eta Elorza



















Ir arriba