Kartelera

  • Filtroa
  • Astea:
  • Kluba:
  • Txapelketa:

Kartelera                                                                      ( '!':Behin-behineko ordutegia)
Data Ordua Zkia Emaitza Frontoia Etxekoa Kanpokoa
2020/01/23 18:00 1 - OIARTZUN - Madalensoro OIARPE TOLOSA 3 Eskuz binaka jubenilak - 1. maila
2020/01/23 18:00 2 - OIARTZUN - Madalensoro OIARPE 1 GAZTELEKU 1 Eskuz binaka kadeteak - 2. maila
2020/01/23 18:00 3 - OIARTZUN - Madalensoro OIARPE 2 EPLE Eskuz binaka nagusiak - 1. maila
 
2020/01/23 18:30 - - GETARIA - Sahatsaga GURE TXERU 3 ZAZPI ITTURRI 2. urteko alebinak
 
2020/01/23 18:35 1 - LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran LAPKE 3 AZKOITIA 2 Infantilak - 1. maila
2020/01/23 18:35 2 - LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran LAPKE 4 LAPKE 5 Eskuz binaka nagusiak - 1. maila
2020/01/23 18:35 3 - LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran LAPKE 2 ORIO Eskuz binaka nagusiak - 1. maila
2020/01/23 18:35 4 - LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran LAPKE 1 AZKOITIA 2 Eskuz binaka nagusiak - 1. maila
 
2020/01/23 20:00 - - ALEGIA - Elorri INTXURRE ZAZPI ITTURRI 1 Eskuz binaka kadeteak - 1. maila
 
2020/01/23 20:00 1 - AMEZKETA - Larrunarri ZAZPI ITTURRI 2 TOLOSA 1 Eskuz binaka kadeteak - 1. maila
2020/01/23 20:00 2 - AMEZKETA - Larrunarri ZAZPI ITTURRI BERGARA Eskuz binaka nagusiak - 1. maila
 
2020/01/23 21:00 - - ZARAUTZ - Aritzbatalde ZARAUTZ 1 AZKOITIA 2 Gomazko paleta mutil nagusiak - 1. maila
 
2020/01/23 21:00 - - IRURA - Ametsa-Trinketa BEHAR ZANA 3 BEHAR ZANA 2 Eskuz binaka nagusiak - 1. maila
 
2020/01/23 21:15 - - ERRENTERIA - Agustina Otaola EPLE 1 MUNDARRO Gomazko paleta mutil nagusiak - 2. maila
 
2020/01/23 22:00 - - IRUN - Ramuntxo Berri-Trinketa RAMUNTXO 4 RAMUNTXO 5 Paleta argentinarra mutil nagusiak - 1. maila
 
2020/01/24 18:10 - - LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran LAPKE 1 AZKOITIA Eskuz binaka kadeteak - 1. maila
 
2020/01/24 18:30 1 - AZPEITIA - Izarraitz ILUNPE 1 ALOÑA MENDI 5 (RET) 2. urteko alebinak
2020/01/24 18:30 2 - AZPEITIA - Izarraitz ILUNPE 2 ALOÑA MENDI 3 2. urteko alebinak
2020/01/24 18:30 3 - AZPEITIA - Izarraitz ILUNPE 3 ARETXABALETA 1 Infantilak - 1. maila
 
2020/01/24 18:30 1 - ALEGIA - Elorri INTXURRE 3 INTXURRE 2 Gomazko paleta neska jubenilak
2020/01/24 18:30 2 - ALEGIA - Elorri INTXURRE TOLOSA 1 Eskuz binaka jubenilak - 1. maila
2020/01/24 18:30 3 - ALEGIA - Elorri INTXURRE 1 TOLOSA 2 Eskuz binaka nagusiak - 2. maila
 
2020/01/24 18:30 1 - DONOSTIA - Loiola ALDE ZAHARRA HERNANI 1 2. urteko alebinak
2020/01/24 18:30 2 - DONOSTIA - Loiola ALDE ZAHARRA GAZTELEKU 2 Eskuz binaka kadeteak - 1. maila
2020/01/24 18:30 3 - DONOSTIA - Loiola ALDE ZAHARRA IZURUN 2 Eskuz binaka nagusiak - 2. maila
 
2020/01/24 18:30 1 - ANDOAIN - Arrate GAZTELEKU 1 OIARPE 1 Eskuz binaka nagusiak - 1. maila
2020/01/24 18:30 2 - ANDOAIN - Arrate GAZTELEKU ZUMAIA Infantilak
2020/01/24 18:30 3 - ANDOAIN - Arrate GAZTELEKU 2 TOLOSA 1 Infantilak - 1. maila
2020/01/24 18:30 4 - ANDOAIN - Arrate GAZTELEKU 1 OIARPE 1 Eskuz binaka kadeteak - 1. maila
2020/01/24 18:30 5 - ANDOAIN - Arrate GAZTELEKU IZURUN 1 Eskuz binaka nagusiak - 2. maila
 
2020/01/24 18:30 1 - VILLABONA - Behar Zana BEHAR ZANA 3 HERNANI 2 2. urteko alebinak
2020/01/24 18:30 2 - VILLABONA - Behar Zana BEHAR ZANA 1 OIARPE Infantilak - 1. maila
2020/01/24 18:30 3 - VILLABONA - Behar Zana BEHAR ZANA 2 HERNANI 1 Eskuz binaka jubenilak - 1. maila
 
2020/01/24 18:45 1 - OIARTZUN - Madalensoro OIARPE ALDE ZAHARRA 1 Infantilak - 2. maila
2020/01/24 18:45 2 - OIARTZUN - Madalensoro OIARPE 2 GAZTELEKU 2. urteko alebinak
2020/01/24 18:45 3 - OIARTZUN - Madalensoro OIARPE 1 PAGAZPE 2. urteko alebinak
 
2020/01/24 19:00 1 - AZKOITIA - Gurea AZKOITIA 2 ALOÑA MENDI 4 2. urteko alebinak
2020/01/24 19:00 2 - AZKOITIA - Gurea AZKOITIA 1 TOLOSA Eskuz binaka nagusiak - 1. maila
 
2020/01/24 19:00 - - DONOSTIA - Antigua IZURUN AÑORGA 2 Infantilak - 2. maila
 
2020/01/24 19:00 1 - OÑATI - Zubikoa ALOÑA MENDI IZURUN 1 Eskuz binaka kadeteak - 3. maila
2020/01/24 19:00 2 - OÑATI - Zubikoa ALOÑA MENDI ARETXABALETA Eskuz binaka kadeteak - 2. maila
2020/01/24 19:00 3 - OÑATI - Zubikoa ALOÑA MENDI 2 ILUNPE 1 Eskuz binaka jubenilak - 1. maila
2020/01/24 19:00 4 - OÑATI - Zubikoa ALOÑA MENDI ZUMAIA Eskuz binaka nagusiak - 2. maila
 
2020/01/24 19:00 1 - ZESTOA - Gurutzeaga ZESTOA 2 TOLOSA 2 2. urteko alebinak
2020/01/24 19:00 2 - ZESTOA - Gurutzeaga ZESTOA BERGARA Eskuz binaka nagusiak - 2. maila
 
2020/01/24 19:00 - - DONOSTIA - Carmelo Balda DONOSTIA JAI ALAI DANOK BAT 1 Infantilak
 
2020/01/24 19:00 - - ELGOIBAR - Ikastola LAGUNAK GOIERRI Eskuz binaka kadeteak - 2. maila
 
2020/01/24 19:00 1 - ARETXABALETA - Udalekoa ARETXABALETA 2 BERGARA 2 2. urteko alebinak
2020/01/24 19:00 2 - ARETXABALETA - Udalekoa ARETXABALETA 1 SORALUZE Infantilak - 2. maila
2020/01/24 19:00 3 - ARETXABALETA - Udalekoa ARETXABALETA ZESTOA Eskuz binaka jubenilak - 1. maila
 
2020/01/24 19:00 1 - LIZARTZA - Aztinondo EIBAR ILUNPE 2 Eskuz binaka kadeteak - 1. maila
2020/01/24 19:00 2 18-0 LIZARTZA - Aztinondo TOLOSA LEGAZPI Infantilak - 2. maila
2020/01/24 19:00 3 - LIZARTZA - Aztinondo TOLOSA 2 GAZTELEKU 3 Infantilak - 1. maila
2020/01/24 19:00 4 - LIZARTZA - Aztinondo TOLOSA 3 EPLE 2 Eskuz binaka nagusiak - 2. maila
 
2020/01/24 19:00 - - AZPEITIA - Frontoi Txiki ESPINAR-Nora MENDIZABAL ARRIETA-Maddi MENDIZABAL Eskua - Neska nagusiak - 1. maila
 
2020/01/24 19:05 1 - ERRENTERIA - Agustina Otaola EPLE 1 ZESTOA 1 2. urteko alebinak
2020/01/24 19:05 2 - ERRENTERIA - Agustina Otaola EPLE 2 URNIETA 2. urteko alebinak
2020/01/24 19:05 3 - ERRENTERIA - Agustina Otaola EPLE 1 HERNANI 3 Infantilak - 2. maila
2020/01/24 19:05 4 - ERRENTERIA - Agustina Otaola EPLE 2 AÑORGA 1 Infantilak - 2. maila
2020/01/24 19:05 5 - ERRENTERIA - Agustina Otaola EPLE 1 TOLOSA 4 Eskuz binaka nagusiak - 2. maila
2020/01/24 19:05 6 - ERRENTERIA - Agustina Otaola EPLE 2 LIZARDI Gomazko paleta mutil nagusiak - 2. maila
 
2020/01/24 19:15 - - PASAI TRINTXERPE - Udalekoa PIÑA KURDIN HERNANI 2 Gomazko paleta mutil nagusiak - 2. maila
 
2020/01/24 19:15 1 - ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA 1 DONOSTIA JAI ALAI Zesta punta kadeteak
 
2020/01/24 19:15 - - DEBA - Aldats EUSKAL JOLAS 1 TOLOSA Larruzko paleta nagusiak
 
2020/01/24 19:15 - - EIBAR - Astelena EIBAR ALOÑA MENDI 1 Eskuz binaka jubenilak - 1. maila
 
2020/01/24 19:30 - - GETARIA - Sahatsaga GURE TXERU 1 PAGAZPE Infantilak - 2. maila
 
2020/01/24 19:30 - - ASTIGARRAGA - Udalekoa MUNDARRO ALDE ZAHARRA 2 Infantilak - 2. maila
 
2020/01/24 19:30 - - URRETXU - Ederrena GOIERRI LEGAZPI Infantilak - 1. maila
 
2020/01/24 19:30 - - ZALDIBIA - Resti GAILURRERANTZ INTXURRE Eskuz binaka kadeteak - 2. maila
 
2020/01/24 19:30 1 - BEASAIN - Antzizar MURUMENDI LAPKE 2 2. urteko alebinak
2020/01/24 19:30 2 - BEASAIN - Antzizar MURUMENDI LAPKE 1 Infantilak - 1. maila
 
2020/01/24 19:30 - - ORIO - Udalekoa ORIO EUSKAL JOLAS 2 Gomazko paleta mutil nagusiak - 2. maila
 
2020/01/24 19:30 - - ANTZUOLA - Udalekoa OLALDE 2 BERGARA 2 Infantilak - 2. maila
 
2020/01/24 19:40 2 - TOLOSA - Beotibar BEOTIBAR DANOK BAT 2 Infantilak
 
2020/01/24 20:00 - - IBARRA - Belabieta SENDI EKINTZA ATAUN Infantilak - 2. maila
 
2020/01/24 20:00 1 - HERNANI - Udalekoa HERNANI BEHAR ZANA Eskuz binaka kadeteak - 1. maila
2020/01/24 20:00 2 - HERNANI - Udalekoa HERNANI 2 GURE TXERU Eskuz binaka jubenilak - 1. maila
2020/01/24 20:00 3 - HERNANI - Udalekoa HERNANI INTXURRE 2 Eskuz binaka nagusiak - 2. maila
 
2020/01/24 20:00 - - DONOSTIA - Ibaeta IZURUN LOIOLATARRA Gomazko paleta mutil nagusiak - 2. maila
 
2020/01/24 20:00 1 - OLABERRIA - Udalekoa LAPKE 5 SORALUZE Infantilak - 1. maila
2020/01/24 20:00 2 - OLABERRIA - Udalekoa LAPKE 4 INTXURRE 2 Infantilak - 1. maila
2020/01/24 20:00 3 - OLABERRIA - Udalekoa LAPKE 2 ARETXABALETA Eskuz binaka kadeteak - 1. maila
 
2020/01/24 20:00 - - URNIETA - Udalekoa URNIETA HERNANI 1 Gomazko paleta mutil nagusiak - 2. maila
 
2020/01/24 20:00 1 - MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT 1 LOIOLATARRA Gomazko paleta mutil nagusiak - 1. maila
2020/01/24 20:00 2 - MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT 1 SORALUZE 2 Gomazko paleta mutil nagusiak - 2. maila
2020/01/24 20:00 3 - MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT 2 ZARAUTZ 3 Gomazko paleta mutil nagusiak - 1. maila
 
2020/01/24 20:00 1 - ELGOIBAR - Ikastola LAGUNAK BELOKI 1 Eskuz binaka nagusiak - 2. maila
2020/01/24 20:00 2 - ELGOIBAR - Ikastola LAGUNAK 3 ZUMAIA Gomazko paleta mutil nagusiak - 2. maila
 
2020/01/24 20:00 2 - DONOSTIA - Atano III.a REAL SOCIEDAD 1 EUSKAL JOLAS 2 Larruzko paleta nagusiak
 
2020/01/24 20:00 - - BERGARA - Udalekoa BERGARA MURUMENDI Eskuz binaka kadeteak - 2. maila
 
2020/01/24 20:05 - - LASARTE-ORIA - Mitxelin INTZA GAZTELEKU 2 Eskuz binaka nagusiak - 1. maila
 
2020/01/24 20:05 1 - ZARAUTZ - Aritzbatalde ZARAUTZ 2 EUSKAL JOLAS 1 Gomazko paleta mutil nagusiak - 2. maila
2020/01/24 20:05 2 - ZARAUTZ - Aritzbatalde ZARAUTZ 1 AZKOITIA Gomazko paleta mutil nagusiak - 2. maila
 
2020/01/24 20:10 1 - ORDIZIA - Beti Alai TXAPAGAIN LAPKE 3 2. urteko alebinak
2020/01/24 20:10 2 - ORDIZIA - Beti Alai TXAPAGAIN LAPKE 2 Infantilak - 1. maila
 
2020/01/24 20:15 - - ARRASATE - Uarkape ARRASATE AZKOITIA 1 2. urteko alebinak
 
2020/01/24 21:00 - - IRUN - Ramuntxo Berri-Trinketa RAMUNTXO 2 KURPIL KIROLAK 1 Paleta argentinarra mutil nagusiak - 1. maila
 
2020/01/25 09:00 1 - DONOSTIA - Altza REAL SOCIEDAD BATZOKIKO Gomazko paleta mutil nagusiak - 1. maila
2020/01/25 09:00 2 - DONOSTIA - Altza ALTZATARRA KUKU Gomazko paleta mutil nagusiak - 2. maila
 
2020/01/25 09:30 1 - IRURA - Ametsa-Trinketa LAGUNAK OIARPE 1 Eskuz binaka nagusiak - 2. maila
2020/01/25 09:30 2 - IRURA - Ametsa-Trinketa AZKOITIA TOLOSA 2 Eskuz binaka nagusiak - 2. maila
2020/01/25 09:30 3 - IRURA - Ametsa-Trinketa HERNANI 2 GAZTELEKU 1 Eskuz binaka nagusiak - 2. maila
 
2020/01/25 10:00 - - IRUN - Ramuntxo Berri-Trinketa KURPIL KIROLAK 2 RAMUNTXO 3 Paleta argentinarra mutil nagusiak - 1. maila
 
2020/01/25 10:00 - - ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA INTXURRE 1 Gomazko paleta neska jubenilak
 
2020/01/25 11:00 1 - IRUN - Ramuntxo Berri-Trinketa RAMUNTXO 6 RAMUNTXO 1 Paleta argentinarra mutil nagusiak - 1. maila
2020/01/25 11:00 2 - IRUN - Ramuntxo Berri-Trinketa RAMUNTXO 4 RAMUNTXO 2 Paleta argentinarra mutil nagusiak - 2. maila
2020/01/25 11:00 3 - IRUN - Ramuntxo Berri-Trinketa RAMUNTXO 3 KURPIL KIROLAK 2 Paleta argentinarra mutil nagusiak - 2. maila
 
2020/01/25 11:00 - - IKAZTEGIETA - Udalekoa INTXURRE GURE TXERU Eskuz binaka nagusiak - 1. maila
 
2020/01/25 11:00 - - LEGAZPI - Urbeltz LEGAZPI LAPKE 3 Eskuz binaka nagusiak - 1. maila
 
2020/01/25 11:00 - - ELGOIBAR - Ikastola LAGUNAK 1 ZESTOA Gomazko paleta mutil nagusiak - 2. maila
 
2020/01/25 11:15 1 - ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA KUKU 2. urteko alebinak
2020/01/25 11:15 2 - ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA 1 GAZTELEKU 1 Infantilak - 1. maila
2020/01/25 11:15 3 - ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA 2 INTZA Infantilak - 2. maila
2020/01/25 11:15 4 - ZUMAIA - Aitzuri ZUMAIA ZAZPI ITTURRI 3 Eskuz binaka kadeteak - 1. maila
 
2020/01/25 12:30 - - IRURA - Ametsa-Trinketa PAGAZPE BEHAR ZANA 1 Eskuz binaka nagusiak - 1. maila
 
2020/01/25 15:00 1 - HERNANI - Udalekoa HERNANI 2 HERNANI 1 Gomazko paleta neska jubenilak
2020/01/25 15:00 2 - HERNANI - Udalekoa HERNANI 3 MUNDARRO Gomazko paleta neska jubenilak
2020/01/25 15:00 3 - HERNANI - Udalekoa HERNANI 1 ZUMAIA 2 Infantilak - 1. maila
2020/01/25 15:00 4 - HERNANI - Udalekoa HERNANI 2 ZESTOA 1 Infantilak - 1. maila
2020/01/25 15:00 5 - HERNANI - Udalekoa HERNANI 2 ALDE ZAHARRA Eskuz binaka kadeteak - 2. maila
 
2020/01/25 15:30 1 - DONOSTIA - Gaska-Trinketa OIARPE 2 OIARPE 1 Eskuz binaka kadeteak
2020/01/25 15:30 2 - DONOSTIA - Gaska-Trinketa HERNANI 2 HERNANI 1 Eskuz binaka kadeteak
2020/01/25 15:30 3 - DONOSTIA - Gaska-Trinketa BEHAR ZANA MUNDARRO Eskuz binaka kadeteak
2020/01/25 15:30 4 - DONOSTIA - Gaska-Trinketa HERNANI 2 HERNANI 1 Eskuz binaka jubenilak
2020/01/25 15:30 5 - DONOSTIA - Gaska-Trinketa BEHAR ZANA 2 BEHAR ZANA 1 Eskuz binaka jubenilak
2020/01/25 15:30 6 - DONOSTIA - Gaska-Trinketa OIARPE 2 OIARPE 1 Eskuz binaka jubenilak
 
2020/01/25 16:00 1 - AZPEITIA - Izarraitz ILUNPE 2 ALOÑA MENDI 3 Infantilak - 2. maila
2020/01/25 16:00 2 - AZPEITIA - Izarraitz ILUNPE 3 ALOÑA MENDI 1 Infantilak - 2. maila
2020/01/25 16:00 3 - AZPEITIA - Izarraitz ILUNPE 4 BERGARA 1 Infantilak - 2. maila
2020/01/25 16:00 4 - AZPEITIA - Izarraitz ILUNPE 1 LAGUNAK Infantilak - 1. maila
 
2020/01/25 16:00 1 - AZPEITIA - Frontoi Txiki ILUNPE 3 ALOÑA MENDI 2 2. urteko alebinak
2020/01/25 16:00 2 16-0 AZPEITIA - Frontoi Txiki ILUNPE 4 ALOÑA MENDI 1 2. urteko alebinak
2020/01/25 16:00 3 - AZPEITIA - Frontoi Txiki ILUNPE 1 OLALDE 1 Infantilak - 2. maila
 
2020/01/25 16:00 1 - GETARIA - Sahatsaga GURE TXERU 2 TOLOSA 1 2. urteko alebinak
2020/01/25 16:00 2 - GETARIA - Sahatsaga GURE TXERU 1 SENDI EKINTZA 2. urteko alebinak
2020/01/25 16:00 3 - GETARIA - Sahatsaga GURE TXERU 2 ORIO 1 Infantilak - 2. maila
 
2020/01/25 16:00 1 - OÑATI - Zubikoa ALOÑA MENDI 4 AZKOITIA Infantilak - 2. maila
2020/01/25 16:00 2 - OÑATI - Zubikoa ALOÑA MENDI 5 INTXURRE Infantilak - 2. maila
2020/01/25 16:00 3 - OÑATI - Zubikoa ALOÑA MENDI 2 MURUMENDI Infantilak - 2. maila
2020/01/25 16:00 4 - OÑATI - Zubikoa ALOÑA MENDI ILUNPE 2 Infantilak - 1. maila
 
2020/01/25 16:00 1 - LASARTE-ORIA - Mitxelin INTZA ZESTOA 2 Infantilak - 1. maila
2020/01/25 16:00 2 - LASARTE-ORIA - Mitxelin INTZA IZURUN 2 Eskuz binaka kadeteak - 3. maila
 
2020/01/25 16:00 1 - DONOSTIA - Añorga AÑORGA 2 LAPKE Eskuz binaka kadeteak - 2. maila
2020/01/25 16:00 2 - DONOSTIA - Añorga AÑORGA 1 OIARPE 2 Eskuz binaka kadeteak - 2. maila
 
2020/01/25 16:00 1 - ZESTOA - Gurutzeaga Maider MENDIZABAL-BADIOLA BERGARA-ORBEGOZO Eskua - Neska nagusiak - 1. maila
2020/01/25 16:00 2 - ZESTOA - Gurutzeaga BARROCAL-AGIRRE TOLOSA-ARRAIZA Eskua - Neska nagusiak - 2. maila
2020/01/25 16:00 3 - ZESTOA - Gurutzeaga ZUBIZARRETA-ETXEBERRIA Maddi UNANUE-Oihana UNANUE Eskua - Neska nagusiak - 2. maila
 
2020/01/25 16:30 - - ZUBIETA - Udalekoa ZUBIETA 1 ZUBIETA 3 Joko garbi nagusiak
 
2020/01/25 16:30 - - ANDOAIN - Arrate GAZTELEKU REAL SOCIEDAD 2 Larruzko paleta nagusiak
 
2020/01/25 17:00 1 - IRUN - Ramuntxo Berri-Trinketa RAMUNTXO 1 REAL SOCIEDAD 1 Paleta argentinarra mutil nagusiak - 2. maila
2020/01/25 17:00 2 - IRUN - Ramuntxo Berri-Trinketa RAMUNTXO 5 REAL SOCIEDAD 2 Paleta argentinarra mutil nagusiak - 2. maila
 
2020/01/25 17:00 - - ZUMARRAGA - Beloki BELOKI 2 EIBAR 1 Eskuz binaka nagusiak - 2. maila
 
2020/01/25 17:00 - - ZARAUTZ - Aritzbatalde ZARAUTZ 2 AZKOITIA 1 Gomazko paleta mutil nagusiak - 1. maila
 
2020/01/25 17:30 - - ARETXABALETA - Udalekoa ARETXABALETA 1 BERGARA 1 2. urteko alebinak
 
2020/01/25 18:00 1 - ATAUN - Auzoeta ATAUN 1 ATXURBIDE 2. urteko alebinak
2020/01/25 18:00 2 - ATAUN - Auzoeta ATAUN 2 LAPKE 1 2. urteko alebinak
2020/01/25 18:00 3 - ATAUN - Auzoeta ATAUN 1 EIBAR 2 Eskuz binaka nagusiak - 2. maila
 
2020/01/25 19:00 - - OIARTZUN - Madalensoro TXOST 3 TXOST 2 Joko garbi nagusiak
 
2020/01/25 19:00 1 - IRURA - Ametsa-Trinketa HERNANI 1 EPLE Eskuz binaka nagusiak - 2. maila
2020/01/25 19:00 2 - IRURA - Ametsa-Trinketa TOLOSA 1 OIARPE 2 Eskuz binaka nagusiak - 2. maila
 
2020/01/26 10:00 2 - VILLABONA - Behar Zana BEHAR ZANA 1 LAPKE 3 Eskuz binaka jubenilak - 1. maila
 
2020/01/26 10:30 - - IRURA - Ametsa-Trinketa EPLE URNIETA Eskuz binaka nagusiak - 1. maila
 
2020/01/26 11:00 - - ASTIGARRAGA - Udalekoa MUNDARRO GAZTELEKU 2 Eskuz binaka kadeteak - 2. maila
 
2020/01/26 11:00 - - MUTRIKU - Miruaitz DANOK BAT HONDARRIBIA 2 Zesta punta kadeteak
 
2020/01/26 16:30 1 - HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA 1 ZUMAIA 2 Zesta punta kadeteak
2020/01/26 16:30 2 - HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA 4 HONDARRIBIA 1 Infantilak
2020/01/26 16:30 3 - HONDARRIBIA - Jostaldi HONDARRIBIA 3 HONDARRIBIA 2 Infantilak
 
2020/01/26 17:00 - - IRURA - Ametsa-Trinketa AMETSA 1 BEHAR ZANA Xare nagusiak
 
2020/01/26 17:00 - - VILLABONA - Behar Zana BEHAR ZANA TXOST 1 Joko garbi nagusiak
 
2020/01/24 - - - - ALOÑA MENDI TARTALOETXE (RET) Eskuz binaka nagusiak - 1. maila
2020/01/26 - - - - AMETSA 2 Atsedena Xare nagusiak
2020/01/26 - - - - GAZTELEKU Atsedena Gomazko paleta mutil nagusiak - 1. maila
2020/01/26 - - - - GOIERRI TOLOSA 2 (RET) Eskuz binaka kadeteak - 1. maila
2020/01/26 - - - - HERNANI 1 Atsedena Eskuz binaka kadeteak - 2. maila
2020/01/26 - - - - HERNANI Atsedena Eskuz binaka nagusiak - 1. maila
2020/01/26 - - - - ILUNPE Atsedena Eskuz binaka kadeteak - 2. maila
2020/01/26 - - - - ILUNPE 1 ZESTOA (RET) Eskuz binaka kadeteak - 1. maila
2020/01/26 - - - - ILUNPE 2 Atsedena Eskuz binaka jubenilak - 1. maila
2020/01/24 - - - - LAGUNAK 2 SORALUZE 1 (RET) Gomazko paleta mutil nagusiak - 2. maila
2020/01/26 - - - - LAPKE 1 (RET) ZUMAIA Eskuz binaka jubenilak - 1. maila
2020/01/26 - - - - LAPKE 2 Atsedena Eskuz binaka jubenilak - 1. maila
2020/01/26 - - - - LEGAZPI ATAUN 2 (RET) Eskuz binaka nagusiak - 2. maila
2020/01/26 - - - - OIARPE 2 Atsedena Eskuz binaka kadeteak - 1. maila
2020/01/26 - - - - TOLOSA Atsedena Eskuz binaka kadeteak - 2. maila
2020/01/26 - - - - TOLOSA 1 Atsedena Eskuz binaka nagusiak - 2. maila
2020/01/26 - - - - TOLOSA 2 Atsedena Eskuz binaka jubenilak - 1. maila
2020/01/26 - - - - ZUBIETA 2 Atsedena Joko garbi nagusiak
2020/01/26 - - - - ZUMAIA 1 ORIO 2 (RET) Infantilak - 2. maila
2020/01/26 - - - - Atsedena GAZTELEKU 2 Eskuz binaka nagusiak - 2. maila
2020/01/26 - - - - Atsedena KURPIL KIROLAK 1 Paleta argentinarra mutil nagusiak - 2. maila
2020/01/26 - - - - Atsedena ARTEAGA-UGARTEMENDIA Eskua - Neska nagusiak - 2. maila
2020/01/26 - - - - Atsedena ARETXABALETA 2 Infantilak - 2. maila
2020/01/26 - - - - Atsedena BEHAR ZANA 2 2. urteko alebinak
2020/01/26 - - - - Atsedena TXULOBI 2. urteko alebinak
2020/01/26 - - - - Atsedena ZIOTZA 2. urteko alebinak
2020/01/26 - - - - Atsedena BEHAR ZANA 1 2. urteko alebinak
2020/01/26 - - - - Atsedena HERNANI 2 Infantilak - 2. maila
2020/01/26 - - - - Atsedena HERNANI 4 Infantilak - 2. maila
2020/01/26 - - - - Atsedena HERNANI 1 Infantilak - 2. maila
2020/01/26 - - - - Atsedena BEHAR ZANA 2 Infantilak - 1. maila
2020/01/26 - - - - Atsedena BEHAR ZANA 3 Infantilak - 1. maila
2020/01/26 - - - - Atsedena ARETXABALETA 2 Infantilak - 1. maila
2020/01/26 - - - - Atsedena AZKOITIA 1 Infantilak - 1. maila
2020/01/26 - - - - Atsedena INTXURRE 1 Infantilak - 1. maila
2020/01/26 - - - - Atsedena TOLOSA 1 Gomazko paleta mutil nagusiak - 2. maila
2020/01/26 - - - - Atsedena DANOK BAT 2 Gomazko paleta mutil nagusiak - 2. maila
2020/01/26 - - - - Atsedena TOLOSA 2 Gomazko paleta mutil nagusiak - 2. maila
2020/01/26 - - - - Atsedena ARAIZTEGI-XXXXX (RET) Eskua - Neska nagusiak - 1. maila


Ir arriba