Kartelera

  • Filtroa
  • Astea:
  • Kluba:
  • Txapelketa:

Kartelera                                                                      ( '!':Behin-behineko ordutegia)
Data Ordua Zkia Emaitza Frontoia Etxekoa Kanpokoa
 
2020/11/01 - - - - ABANTZU PLAZA EMAKUMEAK B Eskuz binaka neskak nagusiak
2020/11/01 - - - - ALDE ZAHARRA ORIO 2 Gomazko paleta mutil nagusiak - 3. maila
2020/11/01 - - - - AÑORGA TOLOSA 1 Eskuz binaka nagusiak - 1. maila
2020/11/01 - - - - ATXURBIDE PAGAZPE Gomazko paleta mutil nagusiak - 2. maila
2020/11/01 - - - - AZKOITIA HERNANI Eskuz binaka nagusiak - 1. maila
2020/11/01 - - - - AZKOITIA GAZTELEKU 3 Eskuz binaka nagusiak - 2. maila
2020/11/01 - - - - DANOK BAT ALTZATARRA Gomazko paleta mutil nagusiak - 1. maila
2020/11/01 - - - - EPLE 2 ZUMAIA 2 Gomazko paleta mutil nagusiak - 3. maila
2020/11/01 - - - - EPLE BEHAR ZANA 2 Eskuz binaka nagusiak - 1. maila
2020/11/01 - - - - EPLE ABANTZU Eskuz binaka nagusiak - 2. maila
2020/11/01 - - - - EPLE REAL SOCIEDAD Larruzko paleta nagusiak - 2. maila
2020/11/01 - - - - GAZTELEKU AZKOITIA Gomazko paleta mutil nagusiak - 2. maila
2020/11/01 - - - - GAZTELEKU 2 EUSKAL JOLAS 1 Gomazko paleta mutil nagusiak - 3. maila
2020/11/01 - - - - GURE TXERU GAZTELEKU 1 Eskuz binaka nagusiak - 2. maila
2020/11/01 - - - - HERNANI ABANTZU Gomazko paleta mutil nagusiak - 2. maila
2020/11/01 - - - - HERNANI ILUNPE 2 Eskuz binaka nagusiak - Ohorezko maila
2020/11/01 - - - - HERNANI 1 Atsedena Gomazko paleta neska jubenilak
2020/11/01 - - - - ILUNPE 1 LAPKE Eskuz binaka nagusiak - Ohorezko maila
2020/11/01 - - - - INTXURRE 3 HERNANI 3 Gomazko paleta neska jubenilak
2020/11/01 - - - - INTXURRE 2 HERNANI 4 Gomazko paleta neska jubenilak
2020/11/01 - - - - INTXURRE 1 ZUMAIA Gomazko paleta neska jubenilak
2020/11/01 - - - - INTZA TOLOSA Eskuz binaka nagusiak - 2. maila
2020/11/01 - - - - IZURUN 2 EPLE 1 Gomazko paleta mutil nagusiak - 3. maila
2020/11/01 - - - - IZURUN 1 ZARAUTZ 2 Gomazko paleta mutil nagusiak - 3. maila
2020/11/01 - - - - IZURUN PLAZA EMAKUMEAK A Eskuz binaka neskak nagusiak
2020/11/01 - - - - LAGUNAK HERNANI Gomazko paleta mutil nagusiak - 1. maila
2020/11/01 - - - - LAGUNAK 1 MUNDARRO Gomazko paleta mutil nagusiak - 3. maila
2020/11/01 - - - - LAGUNAK TOLOSA 2 Gomazko paleta mutil nagusiak - 2. maila
2020/11/01 - - - - LAPKE 2 TOLOSA 2 Eskuz binaka nagusiak - 1. maila
2020/11/01 - - - - LAPKE OIARPE Eskuz binaka nagusiak - 2. maila
2020/11/01 - - - - LEGAZPI TARTALOETXE Eskuz binaka nagusiak - 2. maila
2020/11/01 - - - - LIZARDI 2 LAGUNAK 2 Gomazko paleta mutil nagusiak - 3. maila
2020/11/01 - - - - LOIOLATARRA AZKOITIA Gomazko paleta mutil nagusiak - 1. maila
2020/11/01 - - - - LOIOLATARRA 1 ZARAUTZ 2 Gomazko paleta mutil nagusiak - 2. maila
2020/11/01 - - - - LOIOLATARRA 2 TOLOSA 1 Gomazko paleta mutil nagusiak - 2. maila
2020/11/01 - - - - MUNDARRO LAPKE 1 Eskuz binaka nagusiak - 1. maila
2020/11/01 - - - - MUNDARRO GAZTELEKU 2 Eskuz binaka nagusiak - 2. maila
2020/11/01 - - - - MUNDARRO HERNANI 2 Gomazko paleta neska jubenilak
2020/11/01 - - - - OIANGU 2 EPLE Larruzko paleta nagusiak - 1. maila
2020/11/01 - - - - OIARPE BEHAR ZANA 1 Eskuz binaka nagusiak - 1. maila
2020/11/01 - - - - ORIO 1 BATZOKIKO Gomazko paleta mutil nagusiak - 3. maila
2020/11/01 - - - - REAL SOCIEDAD BATZOKIKO Gomazko paleta mutil nagusiak - 2. maila
2020/11/01 - - - - REAL SOCIEDAD TOLOSA 1 Gomazko paleta mutil nagusiak - 3. maila
2020/11/01 - - - - REAL SOCIEDAD ALTZATARRA Gomazko paleta 22 urtez azpiko mutilak
2020/11/01 - - - - REAL SOCIEDAD 1 TXOST 2 Larruzko paleta nagusiak - 1. maila
2020/11/01 - - - - REAL SOCIEDAD 2 OIANGU 1 Larruzko paleta nagusiak - 1. maila
2020/11/01 - - - - REAL SOCIEDAD 1 TOLOSA Larruzko paleta nagusiak - 3. maila
2020/11/01 - - - - SORALUZE AZKOITIA Gomazko paleta mutil nagusiak - 3. maila
2020/11/01 - - - - SORALUZE BERGARA Eskuz binaka nagusiak - 1. maila
2020/11/01 - - - - TARTALOETXE INTXURRE Eskuz binaka nagusiak - Ohorezko maila
2020/11/01 - - - - TOLOSA PAGAZPE Eskuz binaka nagusiak - Ohorezko maila
2020/11/01 - - - - TOLOSA 2 DANOK BAT Gomazko paleta mutil nagusiak - 3. maila
2020/11/01 - - - - TXOST Atsedena Gomazko paleta 22 urtez azpiko mutilak
2020/11/01 - - - - TXOST 1 EUSKAL JOLAS Larruzko paleta nagusiak - 1. maila
2020/11/01 - - - - URNIETA GAZTELEKU 1 Gomazko paleta mutil nagusiak - 3. maila
2020/11/01 - - - - ZARAUTZ 1 SORALUZE Gomazko paleta mutil nagusiak - 2. maila
2020/11/01 - - - - ZARAUTZ REAL SOCIEDAD Gomazko paleta mutil nagusiak - 1. maila
2020/11/01 - - - - ZARAUTZ 1 LIZARDI 1 Gomazko paleta mutil nagusiak - 3. maila
2020/11/01 - - - - ZAZPI ITTURRI ORIO Eskuz binaka nagusiak - 1. maila
2020/11/01 - - - - ZAZPI ITTURRI INTXURRE Eskuz binaka nagusiak - 2. maila
2020/11/01 - - - - ZUMAIA 1 ALTZATARRA Gomazko paleta mutil nagusiak - 3. maila
2020/11/01 - - - - Atsedena KUKU Gomazko paleta mutil nagusiak - 3. maila
2020/11/01 - - - - Atsedena EUSKAL JOLAS 2 Gomazko paleta mutil nagusiak - 3. maila
2020/11/01 - - - - Atsedena SU-BERRI Eskuz binaka neskak nagusiak


Ir arriba