Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - Ezker horma Zesta punta binaka kadeteak

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/09/12
    20:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 4
    GALARRAGA, E.
    URETA, A.
    11  - 30
    ZUMAIA 3 
    AGUIRRE, G.
    EGAŅA, H.
    2019/09/13
    18:30
    DONOSTIA - Carmelo Balda
    DONOSTIA JAI ALAI 1
    MERINO, N.
    ALBERRO, J.
    14  - 30
    HONDARRIBIA 1 
    RODRIGO, O.
    EGUIGUREN, E.
    2019/09/13
    20:00
    HONDARRIBIA - Jostaldi
    HONDARRIBIA 2
    GOIKOETXEA, A.
    GOŅI, J.
    13  - 30
    ZUMAIA 2 
    ORTIZ DE MENDIVIL, M.
    CABANILLAS, J.
    2019/09/15
    -
    -
    Atsedena
     
    BEOTIBAR 
    2019/09/15
    11:00
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 1
    URREISTI, E.
    LIZARDI, E.
    30  - 24
    ZUMAIA 1 
    MUGUERZA, J.
    ODRIOZOLA, D.
    2019/09/15
    -
    -
    DANOK BAT 2
     
    DONOSTIA JAI ALAI 2 (RET) 
       Jardunaldia 2 
    2019/09/20
    19:00
    TOLOSA - Beotibar
    BEOTIBAR
    GARAT, G.
    ITOIZ, A.
    25  - 30
    DANOK BAT 2 
    ZUBIZARRETA, U.
    ANSOLA, M.
    2019/09/20
    19:15
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 2
    ORTIZ DE MENDIVIL, M.
    CABANILLAS, J.
    30  - 21
    ZUMAIA 4 
    WATKINS, W.
    URETA, A.
    2019/09/20
    19:15
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 1
    MUGUERZA, J.
    ODRIOZOLA, D.
    30  - 14
    HONDARRIBIA 2 
    GOIKOETXEA, A.
    GOŅI, J.
    2019/09/22
    -
    -
    ZUMAIA 3
     
    Atsedena 
    2019/09/22
    -
    -
    DONOSTIA JAI ALAI 2 (RET)
     
    DONOSTIA JAI ALAI 1 
    2019/09/22
    11:00
    HONDARRIBIA - Jostaldi
    HONDARRIBIA 1
    RODRIGO, O.
    KANPANDEGI, O.
    17  - 30
    DANOK BAT 1 
    URREISTI, E.
    LEKUBE, A.
       Jardunaldia 3 
    2019/09/26
    20:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 3
    AGUIRRE, G.
    EGAŅA, H.
    30  - 14
    ZUMAIA 2 
    ORTIZ DE MENDIVIL, M.
    CABANILLAS, J.
    2019/09/26
    20:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 4
    GALARRAGA, E.
    URETA, A.
    26  - 30
    ZUMAIA 1 
    MUGUERZA, J.
    ODRIOZOLA, D.
    2019/09/27
    18:30
    DONOSTIA - Carmelo Balda
    DONOSTIA JAI ALAI 1
    MERINO, N.
    ALBERRO, J.
    15  - 30
    BEOTIBAR 
    GARAT, G.
    ITOIZ, A.
    2019/09/27
    19:00
    HONDARRIBIA - Jostaldi
    HONDARRIBIA 2
    GOIKOETXEA, A.
    GOŅI, J.
    26  - 30
    HONDARRIBIA 1 
    RODRIGO, O.
    KANPANDEGI, O.
    2019/09/29
    -
    -
    DANOK BAT 1
     
    DONOSTIA JAI ALAI 2 (RET) 
    2019/09/29
    -
    -
    Atsedena
     
    DANOK BAT 2 
       Jardunaldia 4 
    2019/10/04
    19:00
    HONDARRIBIA - Jostaldi
    HONDARRIBIA 1
    RODRIGO, O.
    EGUIGUREN, E.
    30  - 19
    ZUMAIA 4 
    WATKINS, W.
    URETA, A.
    2019/10/04
    19:15
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 1
    MUGUERZA, J.
    ODRIOZOLA, D.
    13  - 30
    ZUMAIA 3 
    AGUIRRE, G.
    EGAŅA, H.
    2019/10/04
    19:30
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 2
    ZUBIZARRETA, U.
    EIZAGUIRRE, H.
    30  - 23
    DONOSTIA JAI ALAI 1 
    MERINO, N.
    RUIZ-ZEBERIO, O.
    2019/10/04
    19:45
    TOLOSA - Beotibar
    BEOTIBAR
    GARAT, G.
    ITOIZ, A.
    27  - 30
    DANOK BAT 1 
    URREISTI, E.
    LIZARDI, E.
    2019/10/06
    -
    -
    DONOSTIA JAI ALAI 2 (RET)
     
    HONDARRIBIA 2 
    2019/10/06
    -
    -
    ZUMAIA 2
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 5 
    2019/10/10
    19:30
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 1
    URREISTI, E.
    LEKUBE, A.
    30  - 10
    DANOK BAT 2 
    ZUBIZARRETA, U.
    ANSOLA, M.
    2019/10/10
    20:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 2
    ORTIZ DE MENDIVIL, M.
    CABANILLAS, J.
    18  - 30
    ZUMAIA 1 
    MUGUERZA, J.
    ODRIOZOLA, D.
    2019/10/11
    19:15
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 3
    AGUIRRE, G.
    EGAŅA, H.
    30  - 7
    HONDARRIBIA 1 
    RODRIGO, O.
    EGUIGUREN, E.
    2019/10/13
    -
    -
    ZUMAIA 4
     
    DONOSTIA JAI ALAI 2 (RET) 
    2019/10/13
    -
    -
    Atsedena
     
    DONOSTIA JAI ALAI 1 
    2019/10/13
    11:00
    HONDARRIBIA - Jostaldi
    HONDARRIBIA 2
    GOIKOETXEA, A.
    GOŅI, J.
    11  - 30
    BEOTIBAR 
    GARAT, G.
    ITOIZ, A.
       Jardunaldia 6 
    2019/10/18
    18:00
    DONOSTIA - Carmelo Balda
    DONOSTIA JAI ALAI 1
    ALBERRO, J.
    RUIZ-ZEBERIO, O.
    14  - 30
    DANOK BAT 1 
    URREISTI, E.
    LIZARDI, E.
    2019/10/18
    19:45
    TOLOSA - Beotibar
    BEOTIBAR
    GARAT, G.
    ITOIZ, A.
    30  - 17
    ZUMAIA 4 
    GALARRAGA, E.
    URETA, A.
    2019/10/18
    20:00
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 2
    ZUBIZARRETA, U.
    EIZAGUIRRE, H.
    30  - 21
    HONDARRIBIA 2 
    GOIKOETXEA, A.
    GOŅI, J.
    2019/10/20
    -
    -
    DONOSTIA JAI ALAI 2 (RET)
     
    ZUMAIA 3 
    2019/10/20
    -
    -
    ZUMAIA 1
     
    Atsedena 
    2019/10/20
    11:00
    HONDARRIBIA - Jostaldi
    HONDARRIBIA 1
    RODRIGO, O.
    KANPANDEGI, O.
    20  - 30
    ZUMAIA 2 
    ORTIZ DE MENDIVIL, M.
    CABANILLAS, J.
       Jardunaldia 7 
    2019/10/25
    19:00
    HONDARRIBIA - Jostaldi
    HONDARRIBIA 2
    GOIKOETXEA, A.
    GOŅI, J.
    30  - 27
    DONOSTIA JAI ALAI 1 
    MERINO, N.
    ALBERRO, J.
    2019/10/25
    19:15
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 3
    AGUIRRE, G.
    EGAŅA, H.
    30  - 13
    BEOTIBAR 
    GARAT, G.
    ITOIZ, A.
    2019/10/25
    19:15
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 1
    MUGUERZA, J.
    ODRIOZOLA, D.
    30  - 22
    HONDARRIBIA 1 
    RODRIGO, O.
    KANPANDEGI, O.
    2019/10/26
    12:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 4
    WATKINS, W.
    URETA, A.
    30  - 27
    DANOK BAT 2 
    ZUBIZARRETA, U.
    ANSOLA, M.
    2019/10/27
    -
    -
    Atsedena
     
    DANOK BAT 1 
    2019/10/27
    -
    -
    ZUMAIA 2
     
    DONOSTIA JAI ALAI 2 (RET) 
       Jardunaldia 8 
    2019/11/08
    18:30
    DONOSTIA - Carmelo Balda
    DONOSTIA JAI ALAI 1
    ALBERRO, J.
    MERINO, N.
    23  - 30
    ZUMAIA 4 
    GALARRAGA, E.
    URETA, A.
    2019/11/08
    19:00
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 2
    ZUBIZARRETA, U.
    ANSOLA, M.
    11  - 30
    ZUMAIA 3 
    AGUIRRE, G.
    EGAŅA, H.
    2019/11/08
    19:45
    TOLOSA - Beotibar
    BEOTIBAR
    GARAT, G.
    ITOIZ, A.
    24  - 30
    ZUMAIA 2 
    ORTIZ DE MENDIVIL, M.
    CABANILLAS, J.
    2019/11/09
    16:00
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 1
    URREISTI, E.
    LIZARDI, E.
    30  - 11
    HONDARRIBIA 2 
    GOŅI, J.
    GOIKOETXEA, A.
    2019/11/10
    -
    -
    HONDARRIBIA 1
     
    Atsedena 
    2019/11/10
    -
    -
    DONOSTIA JAI ALAI 2 (RET)
     
    ZUMAIA 1 
       Jardunaldia 9 
    2019/11/15
    19:15
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 1
     
    BEOTIBAR 
    2019/11/15
    19:15
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 2
     
    DANOK BAT 2 
    2019/11/15
    19:15
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 3
     
    DONOSTIA JAI ALAI 1 
    2019/11/17
    -
    -
    HONDARRIBIA 1
     
    DONOSTIA JAI ALAI 2 (RET) 
    2019/11/17
    -
    -
    Atsedena
     
    HONDARRIBIA 2 
    2019/11/17
    10:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 4
     
    DANOK BAT 1 
       Jardunaldia 10 
    2019/11/24
    -
    -
    Atsedena
     
    DONOSTIA JAI ALAI 2 (RET) 
    2019/11/24
    -
    -
    BEOTIBAR
     
    HONDARRIBIA 1 
    2019/11/24
    -
    -
    DANOK BAT 2
     
    ZUMAIA 1 
    2019/11/24
    -
    -
    DONOSTIA JAI ALAI 1
     
    ZUMAIA 2 
    2019/11/24
    -
    -
    DANOK BAT 1
     
    ZUMAIA 3 
    2019/11/24
    -
    -
    HONDARRIBIA 2
     
    ZUMAIA 4 
       Jardunaldia 11 
    2019/12/01
    -
    -
    DONOSTIA JAI ALAI 2 (RET)
     
    BEOTIBAR 
    2019/12/01
    -
    -
    HONDARRIBIA 1
     
    DANOK BAT 2 
    2019/12/01
    -
    -
    ZUMAIA 1
     
    DONOSTIA JAI ALAI 1 
    2019/12/01
    -
    -
    ZUMAIA 2
     
    DANOK BAT 1 
    2019/12/01
    -
    -
    ZUMAIA 3
     
    HONDARRIBIA 2 
    2019/12/01
    -
    -
    ZUMAIA 4
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 ZUMAIA 3   12 6 6 0 0 180 69  
    2 DANOK BAT 1   12 6 6 0 0 180 103  
    3 ZUMAIA 2   10 6 4 2 0 152 138  
    4 ZUMAIA 1   10 6 4 2 0 157 140  
    5 HONDARRIBIA 1   10 7 3 4 0 156 179  
    6 BEOTIBAR   10 7 3 4 0 179 163  
    7 ZUMAIA 4   9 7 2 5 0 154 200  
    8 DANOK BAT 2   9 6 3 3 0 138 159  
    9 HONDARRIBIA 2   8 7 1 6 0 126 207  
    10 DONOSTIA JAI ALAI 1   6 6 0 6 0 116 180  
    11 DONOSTIA JAI ALAI 2 (RET)   0 0 0 0 0 0 0  
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak






    Ir arriba