Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - Ezker horma Gomazko paleta mutil nagusiak - 3. maila

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/09/12
    21:05
    ERRENTERIA - Agustina Otaola
    EPLE 2
    MANEIRO, I.
    URREAGA, M.
    25  - 14
    GAZTELEKU 1 
    AGIRRE, M.
    LETE, G.
    2019/09/13
    20:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 2
    ZURUTUZA, I.
    MANTEROLA, M.
    25  - 19
    ALDE ZAHARRA 
    OTAŅO, M.
    ETXEBERRIA, M.
    2019/09/13
    20:00
    URNIETA - Udalekoa
    URNIETA
    IRURETAGOYENA, J.
    PAVON, X.
    25  - 13
    IZURUN 
    MANCISIDOR, E.
    GALARZA, I.
    2019/09/15
    -
    -
    Atsedena
     
    PIŅA KURDIN 
       Jardunaldia 2 
    2019/09/19
    20:00
    PASAI TRINTXERPE - Udalekoa
    PIŅA KURDIN
     
    HERNANI 2 
    2019/09/19
    20:30
    DONOSTIA - Loiola
    ALDE ZAHARRA
     
    EPLE 2 
    2019/09/19
    21:00
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU 1
     
    URNIETA 
    2019/09/22
    -
    -
    IZURUN
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 3 
    2019/09/29
    -
    -
    IZURUN
     
    GAZTELEKU 1 
    2019/09/29
    -
    -
    URNIETA
     
    ALDE ZAHARRA 
    2019/09/29
    -
    -
    EPLE 2
     
    PIŅA KURDIN 
    2019/09/29
    -
    -
    Atsedena
     
    HERNANI 2 
       Jardunaldia 4 
    2019/10/06
    -
    -
    GAZTELEKU 1
     
    Atsedena 
    2019/10/06
    -
    -
    ALDE ZAHARRA
     
    IZURUN 
    2019/10/06
    -
    -
    PIŅA KURDIN
     
    URNIETA 
    2019/10/06
    -
    -
    HERNANI 2
     
    EPLE 2 
       Jardunaldia 5 
    2019/10/13
    -
    -
    GAZTELEKU 1
     
    ALDE ZAHARRA 
    2019/10/13
    -
    -
    IZURUN
     
    PIŅA KURDIN 
    2019/10/13
    -
    -
    URNIETA
     
    HERNANI 2 
    2019/10/13
    -
    -
    Atsedena
     
    EPLE 2 
       Jardunaldia 6 
    2019/10/20
    -
    -
    Atsedena
     
    ALDE ZAHARRA 
    2019/10/20
    -
    -
    PIŅA KURDIN
     
    GAZTELEKU 1 
    2019/10/20
    -
    -
    HERNANI 2
     
    IZURUN 
    2019/10/20
    -
    -
    EPLE 2
     
    URNIETA 
       Jardunaldia 7 
    2019/10/27
    -
    -
    ALDE ZAHARRA
     
    PIŅA KURDIN 
    2019/10/27
    -
    -
    GAZTELEKU 1
     
    HERNANI 2 
    2019/10/27
    -
    -
    IZURUN
     
    EPLE 2 
    2019/10/27
    -
    -
    URNIETA
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 URNIETA   2 1 1 0 0 25 13  
    2 EPLE 2   2 1 1 0 0 25 14  
    3 HERNANI 2   2 1 1 0 0 25 19  
    4 ALDE ZAHARRA   1 1 0 1 0 19 25  
    5 GAZTELEKU 1   1 1 0 1 0 14 25  
    6 IZURUN   1 1 0 1 0 13 25  
    7 PIŅA KURDIN   0 0 0 0 0 0 0  
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/09/13
    20:00
    ZARAUTZ - Aritzbatalde
    ZARAUTZ 1
    LIZASO, I.
    CONTRERAS, M.
    25  - 24
    TOLOSA 1 
    AGUIRRE, H.
    MENDIGAIN, S.
    2019/09/13
    20:00
    ORIO - Udalekoa
    ORIO 2
    MURUA, X.
    ARRUTI, I.
    25  - 19
    ATXURBIDE 
    ETXEBERRIA, G.
    ETXARRI, G.
    2019/09/15
    -
    -
    Atsedena
     
    ZUMAIA 
    2019/09/15
    10:30
    DEBA - Aldats
    EUSKAL JOLAS 2
    SAGARNA, G.
    ARISTI, A.
    11  - 25
    LAGUNAK 1 
    GURRUCHAGA, A.
    ARRIETA, M.
       Jardunaldia 2 
    2019/09/20
    19:00
    IDIAZABAL - Igarondo
    ATXURBIDE
     
    EUSKAL JOLAS 2 
    2019/09/20
    20:00
    ELGOIBAR - Ikastola
    LAGUNAK 1
     
    ZARAUTZ 1 
    2019/09/21
    11:15
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA
     
    ORIO 2 
    2019/09/22
    -
    -
    TOLOSA 1
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 3 
    2019/09/29
    -
    -
    TOLOSA 1
     
    LAGUNAK 1 
    2019/09/29
    -
    -
    ZARAUTZ 1
     
    ATXURBIDE 
    2019/09/29
    -
    -
    EUSKAL JOLAS 2
     
    ZUMAIA 
    2019/09/29
    -
    -
    Atsedena
     
    ORIO 2 
       Jardunaldia 4 
    2019/10/06
    -
    -
    LAGUNAK 1
     
    Atsedena 
    2019/10/06
    -
    -
    ATXURBIDE
     
    TOLOSA 1 
    2019/10/06
    -
    -
    ZUMAIA
     
    ZARAUTZ 1 
    2019/10/06
    -
    -
    ORIO 2
     
    EUSKAL JOLAS 2 
       Jardunaldia 5 
    2019/10/13
    -
    -
    LAGUNAK 1
     
    ATXURBIDE 
    2019/10/13
    -
    -
    TOLOSA 1
     
    ZUMAIA 
    2019/10/13
    -
    -
    ZARAUTZ 1
     
    ORIO 2 
    2019/10/13
    -
    -
    Atsedena
     
    EUSKAL JOLAS 2 
       Jardunaldia 6 
    2019/10/20
    -
    -
    Atsedena
     
    ATXURBIDE 
    2019/10/20
    -
    -
    ZUMAIA
     
    LAGUNAK 1 
    2019/10/20
    -
    -
    ORIO 2
     
    TOLOSA 1 
    2019/10/20
    -
    -
    EUSKAL JOLAS 2
     
    ZARAUTZ 1 
       Jardunaldia 7 
    2019/10/27
    -
    -
    ATXURBIDE
     
    ZUMAIA 
    2019/10/27
    -
    -
    LAGUNAK 1
     
    ORIO 2 
    2019/10/27
    -
    -
    TOLOSA 1
     
    EUSKAL JOLAS 2 
    2019/10/27
    -
    -
    ZARAUTZ 1
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 LAGUNAK 1   2 1 1 0 0 25 11  
    2 ORIO 2   2 1 1 0 0 25 19  
    3 ZARAUTZ 1   2 1 1 0 0 25 24  
    4 TOLOSA 1   1 1 0 1 0 24 25  
    5 ATXURBIDE   1 1 0 1 0 19 25  
    6 EUSKAL JOLAS 2   1 1 0 1 0 11 25  
    7 ZUMAIA   0 0 0 0 0 0 0  
     
    Multzoa: C     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/09/13
    20:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 1
    AGIRRE, A.
    GARMENDIA, B.
    25  - 19
    ALTZATARRA 
    RECONDO, O.
    UDAQUIOLA, I.
    2019/09/14
    11:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA
    LARRAŅAGA, I.
    ZABALETA, A.
    25  - 19
    LIZARDI 
    AREIZAGA, J.
    ZUBELDIA, A.
    2019/09/15
    -
    -
    Atsedena
     
    MUNDARRO 
    2019/09/15
    10:30
    ERRENTERIA - Agustina Otaola
    EPLE 1
    IZQUIERDO, I.
    BENGOETXEA, M.
    16  - 25
    GAZTELEKU 2 
    ESCUDERO, A.
    BELOKI, J.
       Jardunaldia 2 
    2019/09/20
    19:00
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU 2
     
    AZKOITIA 
    2019/09/20
    19:00
    DONOSTIA - Altza
    ALTZATARRA
     
    EPLE 1 
    2019/09/20
    19:45
    ASTIGARRAGA - Udalekoa
    MUNDARRO
    URDANGARIN, G.
    ZUBIARRAIN, B.
    25 - 22
    HERNANI 1 
    AGIRRE, A.
    GARMENDIA, B.
    2019/09/22
    -
    -
    LIZARDI
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 3 
    2019/09/29
    -
    -
    LIZARDI
     
    GAZTELEKU 2 
    2019/09/29
    -
    -
    AZKOITIA
     
    ALTZATARRA 
    2019/09/29
    -
    -
    EPLE 1
     
    MUNDARRO 
    2019/09/29
    -
    -
    Atsedena
     
    HERNANI 1 
       Jardunaldia 4 
    2019/10/06
    -
    -
    GAZTELEKU 2
     
    Atsedena 
    2019/10/06
    -
    -
    ALTZATARRA
     
    LIZARDI 
    2019/10/06
    -
    -
    MUNDARRO
     
    AZKOITIA 
    2019/10/06
    -
    -
    HERNANI 1
     
    EPLE 1 
       Jardunaldia 5 
    2019/10/13
    -
    -
    GAZTELEKU 2
     
    ALTZATARRA 
    2019/10/13
    -
    -
    LIZARDI
     
    MUNDARRO 
    2019/10/13
    -
    -
    AZKOITIA
     
    HERNANI 1 
    2019/10/13
    -
    -
    Atsedena
     
    EPLE 1 
       Jardunaldia 6 
    2019/10/20
    -
    -
    Atsedena
     
    ALTZATARRA 
    2019/10/20
    -
    -
    MUNDARRO
     
    GAZTELEKU 2 
    2019/10/20
    -
    -
    HERNANI 1
     
    LIZARDI 
    2019/10/20
    -
    -
    EPLE 1
     
    AZKOITIA 
       Jardunaldia 7 
    2019/10/27
    -
    -
    ALTZATARRA
     
    MUNDARRO 
    2019/10/27
    -
    -
    GAZTELEKU 2
     
    HERNANI 1 
    2019/10/27
    -
    -
    LIZARDI
     
    EPLE 1 
    2019/10/27
    -
    -
    AZKOITIA
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 GAZTELEKU 2   2 1 1 0 0 25 16  
    2 AZKOITIA   2 1 1 0 0 25 19  
    3 HERNANI 1   2 1 1 0 0 25 19  
    4 LIZARDI   1 1 0 1 0 19 25  
    5 ALTZATARRA   1 1 0 1 0 19 25  
    6 EPLE 1   1 1 0 1 0 16 25  
    7 MUNDARRO   0 0 0 0 0 0 0  
     
    Multzoa: D     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/09/12
    20:30
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT
    OLANO, A.
    ZUBIZARRETA, P.
    25  - 21
    LAGUNAK 2 
    LARREATEGI, J.
    LARREATEGUI, J.
    2019/09/13
    20:00
    ORIO - Udalekoa
    ORIO 1
    ILLARRAMENDI, U.
    ESOAIN, Z.
    25  - 11
    EUSKAL JOLAS 1 
    AIZPURUA, A.
    BARINAGARREMENTERIA, A.
    2019/09/14
    -
    -
    TOLOSA 3 (RET)
     
    TOLOSA 2 
    2019/09/15
    -
    -
    Atsedena
     
    ZARAUTZ 2 
       Jardunaldia 2 
    2019/09/20
    19:30
    DEBA - Aldats
    EUSKAL JOLAS 1
     
    DANOK BAT 
    2019/09/20
    -
    -
    LAGUNAK 2
     
    TOLOSA 3 (RET) 
    2019/09/21
    17:00
    ZARAUTZ - Aritzbatalde
    ZARAUTZ 2
     
    ORIO 1 
    2019/09/22
    -
    -
    TOLOSA 2
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 3 
    2019/09/29
    -
    -
    TOLOSA 2
     
    LAGUNAK 2 
    2019/09/29
    -
    -
    TOLOSA 3 (RET)
     
    EUSKAL JOLAS 1 
    2019/09/29
    -
    -
    DANOK BAT
     
    ZARAUTZ 2 
    2019/09/29
    -
    -
    Atsedena
     
    ORIO 1 
       Jardunaldia 4 
    2019/10/06
    -
    -
    LAGUNAK 2
     
    Atsedena 
    2019/10/06
    -
    -
    EUSKAL JOLAS 1
     
    TOLOSA 2 
    2019/10/06
    -
    -
    ZARAUTZ 2
     
    TOLOSA 3 (RET) 
    2019/10/06
    -
    -
    ORIO 1
     
    DANOK BAT 
       Jardunaldia 5 
    2019/10/13
    -
    -
    LAGUNAK 2
     
    EUSKAL JOLAS 1 
    2019/10/13
    -
    -
    TOLOSA 2
     
    ZARAUTZ 2 
    2019/10/13
    -
    -
    TOLOSA 3 (RET)
     
    ORIO 1 
    2019/10/13
    -
    -
    Atsedena
     
    DANOK BAT 
       Jardunaldia 6 
    2019/10/20
    -
    -
    Atsedena
     
    EUSKAL JOLAS 1 
    2019/10/20
    -
    -
    ZARAUTZ 2
     
    LAGUNAK 2 
    2019/10/20
    -
    -
    ORIO 1
     
    TOLOSA 2 
    2019/10/20
    -
    -
    DANOK BAT
     
    TOLOSA 3 (RET) 
       Jardunaldia 7 
    2019/10/27
    -
    -
    EUSKAL JOLAS 1
     
    ZARAUTZ 2 
    2019/10/27
    -
    -
    LAGUNAK 2
     
    ORIO 1 
    2019/10/27
    -
    -
    TOLOSA 2
     
    DANOK BAT 
    2019/10/27
    -
    -
    TOLOSA 3 (RET)
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 ORIO 1   2 1 1 0 0 25 11  
    2 DANOK BAT   2 1 1 0 0 25 21  
    3 LAGUNAK 2   1 1 0 1 0 21 25  
    4 EUSKAL JOLAS 1   1 1 0 1 0 11 25  
    5 TOLOSA 2   0 0 0 0 0 0 0  
    6 ZARAUTZ 2   0 0 0 0 0 0 0  
    7 TOLOSA 3 (RET)   0 0 0 0 0 0 0  
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak

    • Ez dago dokumenturik.






    Ir arriba