Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - Ezker horma Gomazko paleta mutil nagusiak - 2. maila

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/09/12
    21:00
    ZARAUTZ - Aritzbatalde
    ZARAUTZ
    AIZPURU, K.
    DAGUERRE, J.
    25  - 14
    HERNANI 
    INDA, I.
    ZUBIMENDI, A.
    2019/09/15
    10:00
    DONOSTIA - Altza
    ALTZATARRA
    ELEJALDE, X.
    GOMEZ, L.
    25  - 14
    LAGUNAK 
    CONDE, A.
    ARRIZABALAGA, B.
       Jardunaldia 2 
    2019/09/20
    20:00
    ZARAUTZ - Aritzbatalde
    ZARAUTZ
     
    LAGUNAK 
    2019/09/20
    20:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI
     
    ALTZATARRA 
       Jardunaldia 3 
    2019/09/27
    20:00
    ELGOIBAR - Ikastola
    LAGUNAK
     
    HERNANI 
    2019/09/29
    -
    -
    ALTZATARRA
     
    ZARAUTZ 
       Jardunaldia 4 
    2019/10/06
    -
    -
    LAGUNAK
     
    ALTZATARRA 
    2019/10/06
    -
    -
    HERNANI
     
    ZARAUTZ 
       Jardunaldia 5 
    2019/10/13
    -
    -
    LAGUNAK
     
    ZARAUTZ 
    2019/10/13
    -
    -
    ALTZATARRA
     
    HERNANI 
       Jardunaldia 6 
    2019/10/20
    -
    -
    HERNANI
     
    LAGUNAK 
    2019/10/20
    -
    -
    ZARAUTZ
     
    ALTZATARRA 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 ZARAUTZ   2 1 1 0 0 25 14  
    2 ALTZATARRA   2 1 1 0 0 25 14  
    3 HERNANI   1 1 0 1 0 14 25  
    4 LAGUNAK   1 1 0 1 0 14 25  
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/09/14
    15:30
    ERRENTERIA - Agustina Otaola
    AZKOITIA
    EGIGUREN, A.
    AIZPURU, J.
    24  - 25
    BATZOKIKO 1 
    TXOPERENA, M.
    ORMAETXEA, J.
    2019/09/15
    10:00
    DONOSTIA - Altza
    REAL SOCIEDAD
    BERHO, J.
    GOŅI, J.
    25  - 16
    PIŅA KURDIN 
    MUŅIZ, J.
    GAMECHO, J.
       Jardunaldia 2 
    2019/09/19
    20:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA
     
    PIŅA KURDIN 
    2019/09/19
    21:15
    ERRENTERIA - Agustina Otaola
    BATZOKIKO 1
     
    REAL SOCIEDAD 
       Jardunaldia 3 
    2019/09/29
    -
    -
    PIŅA KURDIN
     
    BATZOKIKO 1 
    2019/09/29
    -
    -
    REAL SOCIEDAD
     
    AZKOITIA 
       Jardunaldia 4 
    2019/10/06
    -
    -
    PIŅA KURDIN
     
    REAL SOCIEDAD 
    2019/10/06
    -
    -
    BATZOKIKO 1
     
    AZKOITIA 
       Jardunaldia 5 
    2019/10/13
    -
    -
    PIŅA KURDIN
     
    AZKOITIA 
    2019/10/13
    -
    -
    REAL SOCIEDAD
     
    BATZOKIKO 1 
       Jardunaldia 6 
    2019/10/20
    -
    -
    BATZOKIKO 1
     
    PIŅA KURDIN 
    2019/10/20
    -
    -
    AZKOITIA
     
    REAL SOCIEDAD 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 REAL SOCIEDAD   2 1 1 0 0 25 16  
    2 BATZOKIKO 1   2 1 1 0 0 25 24  
    3 AZKOITIA   1 1 0 1 0 24 25  
    4 PIŅA KURDIN   1 1 0 1 0 16 25  
     
    Multzoa: C     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/09/13
    19:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA
    ARREGUI, O.
    ERLEAGA, U.
    25  - 11
    ZESTOA 
    LOZANO, A.
    DIAZ, M.
    2019/09/13
    20:00
    DONOSTIA - Loiola
    LOIOLATARRA 1
    UBEDA, S.
    AROZTEGI, U.
    25  - 14
    KUKU 
    LUISA, A.
    LUISA, A.
       Jardunaldia 2 
    2019/09/20
    19:00
    ANOETA - Alkartasuna
    KUKU
     
    TOLOSA 
    2019/09/21
    09:30
    DONOSTIA - Loiola
    LOIOLATARRA 1
     
    ZESTOA 
       Jardunaldia 3 
    2019/09/29
    -
    -
    ZESTOA
     
    KUKU 
    2019/09/29
    -
    -
    TOLOSA
     
    LOIOLATARRA 1 
       Jardunaldia 4 
    2019/10/06
    -
    -
    ZESTOA
     
    TOLOSA 
    2019/10/06
    -
    -
    KUKU
     
    LOIOLATARRA 1 
       Jardunaldia 5 
    2019/10/13
    -
    -
    ZESTOA
     
    LOIOLATARRA 1 
    2019/10/13
    -
    -
    TOLOSA
     
    KUKU 
       Jardunaldia 6 
    2019/10/20
    -
    -
    KUKU
     
    ZESTOA 
    2019/10/20
    -
    -
    LOIOLATARRA 1
     
    TOLOSA 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 TOLOSA   2 1 1 0 0 25 11  
    2 LOIOLATARRA 1   2 1 1 0 0 25 14  
    3 KUKU   1 1 0 1 0 14 25  
    4 ZESTOA   1 1 0 1 0 11 25  
     
    Multzoa: D     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/09/13
    19:00
    SORALUZE - Udalekoa
    SORALUZE
    RASCON, J.
    FERNANDEZ, A.
    25  - 12
    BATZOKIKO 2 
    MITXELENA, G.
    ARAMBURU, J.
    2019/09/13
    20:00
    DONOSTIA - Loiola
    LOIOLATARRA 2
    BARBULO, O.
    LUARIZAYERDI, G.
    25  - 15
    ATXURBIDE 
    ORMAZABAL, I.
    MUŅOA, I.
       Jardunaldia 2 
    2019/09/20
    19:00
    SORALUZE - Udalekoa
    SORALUZE
     
    ATXURBIDE 
    2019/09/22
    10:00
    ERRENTERIA - Agustina Otaola
    BATZOKIKO 2
     
    LOIOLATARRA 2 
       Jardunaldia 3 
    2019/09/29
    -
    -
    ATXURBIDE
     
    BATZOKIKO 2 
    2019/09/29
    -
    -
    LOIOLATARRA 2
     
    SORALUZE 
       Jardunaldia 4 
    2019/10/06
    -
    -
    ATXURBIDE
     
    LOIOLATARRA 2 
    2019/10/06
    -
    -
    BATZOKIKO 2
     
    SORALUZE 
       Jardunaldia 5 
    2019/10/13
    -
    -
    ATXURBIDE
     
    SORALUZE 
    2019/10/13
    -
    -
    LOIOLATARRA 2
     
    BATZOKIKO 2 
       Jardunaldia 6 
    2019/10/20
    -
    -
    BATZOKIKO 2
     
    ATXURBIDE 
    2019/10/20
    -
    -
    SORALUZE
     
    LOIOLATARRA 2 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 SORALUZE   2 1 1 0 0 25 12  
    2 LOIOLATARRA 2   2 1 1 0 0 25 15  
    3 ATXURBIDE   1 1 0 1 0 15 25  
    4 BATZOKIKO 2   1 1 0 1 0 12 25  
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak

    • Ez dago dokumenturik.






    Ir arriba