Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - Ezker horma Eskuz binaka nagusiak - 3. maila

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/09/13
    19:00
    DONOSTIA - Ibaeta
    IZURUN 2
    OSORO, M.
    ARSUAGA, J.
    11  - 22
    OIARPE 1 
    LOPEZ, O.
    AZPIROZ, J.
    2019/09/13
    20:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 2
    ALTUNA, J.
    ZUGASTI, O.
    22  - 5
    PAGAZPE 
    GALARRAGA, I.
    IRURETAGOIENA, A.
    2019/09/14
    10:00
    DONOSTIA - Loiola
    ALDE ZAHARRA
    DE LA TORRE, M.
    ACHA, I.
    22  - 20
    GAZTELEKU 1 
    SETIEN, X.
    EGUZQUIZA, X.
    2019/09/14
    16:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 2
    OTAŅO, A.
    GOICOECHEAUNDIA, A.
    22  - 8
    INTXURRE 1 
    MOZO, U.
    MURUA, A.
    2019/09/15
    -
    -
    Atsedena
     
    EPLE 2 
       Jardunaldia 2 
    2019/09/20
    19:15
    ERRENTERIA - Agustina Otaola
    EPLE 2
    ZAPIRAIN , A.
    FERNANDES, U.
    10  - 22
    HERNANI 2 
    ALTUNA, J.
    ZUGASTI, O.
    2019/09/20
    20:00
    USURBIL - Udalekoa
    PAGAZPE
    GALARRAGA, I.
    IRURETAGOIENA, A.
    22  - 1
    IZURUN 2 
    OSORO, M.
    ARSUAGA, J.
    2019/09/21
    16:00
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE 1
    MOZO, U.
    MURUA, A.
    15  - 22
    ALDE ZAHARRA 
    DE LA TORRE, M.
    ACHA, I.
    2019/09/21
    17:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE 1
    FLORES, A.
    LOPEZ, O.
    16  - 22
    TOLOSA 2 
    GOICOECHEAUNDIA, A.
    ZALAKAIN, I.
    2019/09/22
    -
    -
    GAZTELEKU 1
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 3 
    2019/09/27
    19:00
    DONOSTIA - Ibaeta
    IZURUN 2
    OSORO, M.
    ARSUAGA, J.
    20  - 22
    EPLE 2 
    ZAPIRAIN , A.
    FERNANDES, U.
    2019/09/28
    10:00
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU 1
    SETIEN, X.
    EGUZQUIZA, X.
    22  - 16
    INTXURRE 1 
    MOZO, U.
    MURUA, A.
    2019/09/28
    16:00
    DONOSTIA - Egia
    ALDE ZAHARRA
    DE LA TORRE, M.
    HUEGUN, I.
    5  - 22
    OIARPE 1 
    LOPEZ, O.
    FLORES, A.
    2019/09/28
    16:30
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 2
    OTAŅO, A.
    GOICOECHEAUNDIA, A.
    16  - 22
    PAGAZPE 
    GALARRAGA, I.
    IRURETAGOIENA, A.
    2019/09/29
    -
    -
    Atsedena
     
    HERNANI 2 
       Jardunaldia 4 
    2019/10/04
    18:30
    ERRENTERIA - Agustina Otaola
    EPLE 2
    ZAPIRAIN , A.
    FERNANDES, U.
    18  - 22
    TOLOSA 2 
    GOICOECHEAUNDIA, A.
    ZALAKAIN, I.
    2019/10/04
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE 1
    LOPEZ, O.
    FLORES, A.
    18  - 22
    GAZTELEKU 1 
    SETIEN, X.
    EGUZQUIZA, X.
    2019/10/04
    20:00
    USURBIL - Udalekoa
    PAGAZPE
    GALARRAGA, I.
    IRURETAGOIENA, A.
    22  - 11
    ALDE ZAHARRA 
    DE LA TORRE, M.
    ACHA, I.
    2019/10/04
    20:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 2
    ARIZMENDI, G.
    ZUGASTI, O.
    22  - 12
    IZURUN 2 
    OSORO, M.
    ARSUAGA, J.
    2019/10/06
    -
    -
    INTXURRE 1
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 5 
    2019/10/11
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU 1
    SETIEN, X.
    EGUZQUIZA, X.
    9  - 22
    PAGAZPE 
    GALARRAGA, I.
    IRURETAGOIENA, A.
    2019/10/11
    19:00
    IKAZTEGIETA - Udalekoa
    INTXURRE 1
    MOZO, U.
    MURUA, A.
    14  - 22
    OIARPE 1 
    LOPEZ, O.
    FLORES, A.
    2019/10/12
    16:00
    DONOSTIA - Loiola
    ALDE ZAHARRA
    DE LA TORRE, M.
    ACHA, I.
    22  - 9
    EPLE 2 
    FERNANDES, U.
    ZAPIRAIN , A.
    2019/10/12
    16:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 2
    ZALAKAIN, I.
    GOICOECHEAUNDIA, A.
    20  - 22
    HERNANI 2 
    ARIZMENDI, G.
    ZUGASTI, O.
    2019/10/13
    -
    -
    Atsedena
     
    IZURUN 2 
       Jardunaldia 6 
    2019/10/18
    19:00
    DONOSTIA - Ibaeta
    IZURUN 2
    OSORO, M.
    ARSUAGA, J.
    10  - 22
    TOLOSA 2 
    GOICOECHEAUNDIA, A.
    ZINKUNEGI, A.
    2019/10/19
    09:30
    USURBIL - Udalekoa
    PAGAZPE
    GALARRAGA, I.
    IRURETAGOIENA, A.
    22  - 7
    INTXURRE 1 
    MOZO, U.
    MURUA, A.
    2019/10/19
    15:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 2
    ALTUNA, J.
    ARIZMENDI, G.
    16  - 22
    ALDE ZAHARRA 
    DE LA TORRE, M.
    ACHA, I.
    2019/10/19
    16:00
    ERRENTERIA - Agustina Otaola
    EPLE 2
    ZAPIRAIN , A.
    FERNANDES, U.
    20  - 22
    GAZTELEKU 1 
    SETIEN, X.
    EGUZQUIZA, X.
    2019/10/20
    -
    -
    OIARPE 1
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 7 
    2019/10/25
    18:30
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE 1
    MOZO, U.
    MURUA, A.
    11  - 22
    EPLE 2 
    ZAPIRAIN , A.
    FERNANDES, U.
    2019/10/25
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE 1
    FLORES, A.
    LOPEZ, O.
    18  - 22
    PAGAZPE 
    GALARRAGA, I.
    IRURETAGOIENA, A.
    2019/10/26
    16:00
    DONOSTIA - Egia
    ALDE ZAHARRA
    DE LA TORRE, M.
    HUEGUN, I.
    22  - 9
    IZURUN 2 
    OSORO, M.
    ARSUAGA, J.
    2019/10/26
    16:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU 1
    ESCUDERO, A.
    EGUZQUIZA, X.
    22  - 12
    HERNANI 2 
    ARIZMENDI, G.
    ALTUNA, J.
    2019/10/27
    -
    -
    Atsedena
     
    TOLOSA 2 
       Jardunaldia 8 
    2019/11/08
    19:00
    DONOSTIA - Ibaeta
    IZURUN 2
    OSORO, M.
    ARSUAGA, J.
    3  - 22
    GAZTELEKU 1 
    SETIEN, X.
    EGUZQUIZA, X.
    2019/11/08
    20:00
    LIZARTZA - Aztinondo
    TOLOSA 2
    ZALAKAIN, I.
    GOICOECHEAUNDIA, A.
    14  - 22
    ALDE ZAHARRA 
    DE LA TORRE, M.
    ACHA, I.
    2019/11/09
    10:30
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 2
    ARIZMENDI, G.
    ZUGASTI, O.
    22  - 8
    INTXURRE 1 
    MOZO, U.
    MURUA, A.
    2019/11/09
    16:00
    ERRENTERIA - Agustina Otaola
    EPLE 2
    22  - 0 *
    OIARPE 1 
    2019/11/10
    -
    -
    Atsedena
     
    PAGAZPE 
       Jardunaldia 9 
    2019/11/15
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU 1
    22  - 0 *
    TOLOSA 2 
    2019/11/15
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE 1
    ARANBURU, M.
    IRIARTE, E.
    14  - 22
    HERNANI 2 
    ARIZMENDI, G.
    ALTUNA, J.
    2019/11/15
    19:00
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE 1
    MOZO, U.
    MURUA, A.
    22  - 11
    IZURUN 2 
    OSORO, M.
    ARSUAGA, J.
    2019/11/17
    -
    -
    ALDE ZAHARRA
     
    Atsedena 
    2019/11/17
    12:00
    USURBIL - Udalekoa
    PAGAZPE
    GALARRAGA, I.
    IRURETAGOIENA, A.
    22  - 7
    EPLE 2 
    ZAPIRAIN , A.
    FERNANDES, U.
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 PAGAZPE   15 8 7 1 0 159 91  
    2 ALDE ZAHARRA   14 8 6 2 0 148 127  
    3 GAZTELEKU 1   14 8 6 2 0 161 113  
    4 HERNANI 2   14 8 6 2 0 160 113  
    5 TOLOSA 2   11 8 4 3 1 138 140  
    6 EPLE 2   11 8 3 5 0 130 141  
    7 OIARPE 1   10 8 3 4 1 132 140  
    8 INTXURRE 1   9 8 1 7 0 101 165  
    9 IZURUN 2   8 8 0 8 0 77 176  
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/09/19
    19:00
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE 4
    ANSOTEGUI, I.
    GALDOS, I.
    14  - 22
    LAPKE 1 
    BAZTARRIKA, A.
    ETXEBERRIA, J.
    2019/09/20
    18:45
    LEGAZPI - Urbeltz
    LEGAZPI 2
    IBARGUREN, J.
    AGUIRRE, I.
    22  - 4
    BERGARA 2 
    REZUSTA, A.
    BERGARA, A.
    2019/09/21
    11:00
    EIBAR - Ipurua
    EIBAR 1
    CONDE, F.
    GASTAŅAGA, I.
    5  - 22
    LAGUNAK 
    TXURRUKA , I.
    IDIGORAS, I.
    2019/09/22
    -
    -
    ALOŅA MENDI 1
     
    TARTALOETXE (RET) 
       Jardunaldia 2 
    2019/09/27
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE 1
    BAZTARRIKA, A.
    ETXEBERRIA, J.
    22  - 5
    ALOŅA MENDI 1 
    ESCALERO, M.
    BASETA, J.
    2019/09/27
    19:30
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA 2
    BERGARA, A.
    CAGIGAS, U.
    22  - 14
    EIBAR 1 
    CONDE, F.
    ASTIGARRAGA, M.
    2019/09/29
    -
    -
    TARTALOETXE (RET)
     
    LEGAZPI 2 
    2019/09/29
    12:00
    ELGOIBAR - Ikastola
    LAGUNAK
    IDIGORAS, I.
    TXURRUKA , I.
    16  - 22
    LAPKE 4 
    ANSOTEGUI, I.
    GALDOS, I.
       Jardunaldia 3 
    2019/10/03
    18:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 1
    BASETA, J.
    ESCALERO, M.
    7  - 22
    LEGAZPI 2 
    AGUIRRE, I.
    IBARGUREN, J.
    2019/10/03
    19:30
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE 4
    ANSOTEGUI, I.
    GALDOS, I.
    22  - 14
    BERGARA 2 
    REZUSTA, A.
    BERGARA, A.
    2019/10/04
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE 1
    BAZTARRIKA, A.
    ETXEBERRIA, J.
    22  - 4
    LAGUNAK 
    IDIGORAS, I.
    TXURRUKA , I.
    2019/10/04
    -
    -
    EIBAR 1
     
    TARTALOETXE (RET) 
       Jardunaldia 4 
    2019/10/18
    18:00
    LEGAZPI - Urbeltz
    LEGAZPI 2
    AGUIRRE, I.
    IBARGUREN, J.
    22  - 3
    EIBAR 1 
    CONDE, F.
    ASTIGARRAGA, M.
    2019/10/18
    19:30
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA 2
    REZUSTA, A.
    BERGARA, A.
    14  - 22
    LAPKE 1 
    GURRUCHAGA, U.
    BAZTARRIKA, A.
    2019/10/19
    17:00
    ELGOIBAR - Ikastola
    LAGUNAK
    TXURRUKA , I.
    IDIGORAS, I.
    22  - 6
    ALOŅA MENDI 1 
    BASETA, J.
    ESCALERO, M.
    2019/10/20
    -
    -
    TARTALOETXE (RET)
     
    LAPKE 4 
       Jardunaldia 5 
    2019/10/24
    19:30
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE 4
    ANSOTEGUI, I.
    GALDOS, I.
    18  - 22
    LEGAZPI 2 
    AGUIRRE, I.
    IBARGUREN, J.
    2019/10/25
    18:45
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 1
    BASETA, J.
    ESCALERO, M.
    16  - 22
    EIBAR 1 
    CONDE, F.
    ASTIGARRAGA, M.
    2019/10/25
    20:00
    ELGOIBAR - Ikastola
    LAGUNAK
    TXURRUKA , I.
    IDIGORAS, I.
    16  - 22
    BERGARA 2 
    BERGARA, A.
    REZUSTA, A.
    2019/10/27
    -
    -
    LAPKE 1
     
    TARTALOETXE (RET) 
       Jardunaldia 6 
    2019/11/07
    20:00
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 1
    BASETA, J.
    ESCALERO, M.
    9  - 22
    BERGARA 2 
    BERGARA, A.
    REZUSTA, A.
    2019/11/08
    19:15
    EIBAR - Astelena
    EIBAR 1
    CONDE, F.
    ASTIGARRAGA, M.
    12  - 22
    LAPKE 4 
    ANSOTEGUI, I.
    GALDOS, I.
    2019/11/09
    11:00
    LEGAZPI - Urbeltz
    LEGAZPI 2
    AGUIRRE, I.
    IBARGUREN, J.
    17  - 22
    LAPKE 1 
    ETXEBERRIA, J.
    BAZTARRIKA, A.
    2019/11/10
    -
    -
    TARTALOETXE (RET)
     
    LAGUNAK 
       Jardunaldia 7 
    2019/11/15
    20:00
    ELGOIBAR - Ikastola
    LAGUNAK
    0 *  - 22
    LEGAZPI 2 
    2019/11/17
    -
    -
    BERGARA 2
     
    TARTALOETXE (RET) 
    2019/11/17
    10:00
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE 1
    BAZTARRIKA, A.
    ETXEBERRIA, J.
    22  - 7
    EIBAR 1 
    CONDE, F.
    ASTIGARRAGA, M.
    2019/11/17
    18:00
    EZ AGERTZEAK - Incomparecencias
    LAPKE 4
    22  - 0 *
    ALOŅA MENDI 1 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 LAPKE 1   12 6 6 0 0 132 61  
    2 LEGAZPI 2   11 6 5 1 0 127 54  
    3 LAPKE 4   10 6 4 2 0 120 86  
    4 BERGARA 2   9 6 3 3 0 98 105  
    5 LAGUNAK   7 6 2 3 1 80 99  
    6 EIBAR 1   7 6 1 5 0 63 126  
    7 ALOŅA MENDI 1   5 6 0 5 1 43 132  
    8 TARTALOETXE (RET)   0 0 0 0 0 0 0  
     
    Multzoa: C     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/09/20
    19:00
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU 2
    ESKUDERO, J.
    ALBISU, J.
    12  - 22
    HERNANI 1 
    SALAVERRIA, X.
    INSAUSTI, E.
    2019/09/21
    16:00
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE 2
    OIARBIDE, J.
    ZABALA , H.
    22  - 10
    EPLE 1 
    AZPIROZ, X.
    MICHELENA, G.
    2019/09/22
    -
    -
    EUSKAL GIROA (RET)
     
    OIARPE 2 
    2019/09/22
    10:30
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 1
    GOIKOETXEA, B.
    SARALEGUI, J.
    22  - 19
    IZURUN 1 
    GABIRONDO, A.
    ORTIZ DE URBINA, X.
       Jardunaldia 2 
    2019/09/27
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE 2
    SALABERRIA, Z.
    IŅARRA, J.
    20  - 22
    INTXURRE 2 
    ZABALA , H.
    OIARBIDE, J.
    2019/09/28
    10:00
    ERRENTERIA - Agustina Otaola
    EPLE 1
    ARANBURU, A.
    MICHELENA, G.
    22  - 16
    GAZTELEKU 2 
    ALBISU, J.
    GESALAGA, J.
    2019/09/28
    15:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 1
    SALAVERRIA, X.
    INSAUSTI, E.
    22  - 13
    TOLOSA 1 
    AUZMENDI, X.
    SARALEGUI, J.
    2019/09/29
    -
    -
    IZURUN 1
     
    EUSKAL GIROA (RET) 
       Jardunaldia 3 
    2019/10/04
    18:00
    DONOSTIA - Ibaeta
    IZURUN 1
    GABIRONDO, A.
    ORTIZ DE URBINA, X.
    13  - 22
    HERNANI 1 
    SALAVERRIA, X.
    INSAUSTI, E.
    2019/10/04
    20:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU 2
    ALBISU, J.
    GESALAGA, J.
    12  - 22
    OIARPE 2 
    SALABERRIA, E.
    IŅARRA, J.
    2019/10/05
    16:30
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 1
    AUZMENDI, X.
    SARALEGUI, J.
    22  - 16
    EPLE 1 
    AZPIROZ, X.
    MICHELENA, G.
    2019/10/06
    -
    -
    EUSKAL GIROA (RET)
     
    INTXURRE 2 
       Jardunaldia 4 
    2019/10/17
    20:00
    DONOSTIA - Ibaeta
    EPLE 1
    ARANBURU, A.
    MICHELENA, G.
    15  - 22
    IZURUN 1 
    GABIRONDO, A.
    ORTIZ DE URBINA, X.
    2019/10/18
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE 2
    SALABERRIA, E.
    IŅARRA, J.
    22  - 20
    TOLOSA 1 
    SARALEGUI, J.
    GOIKOETXEA, B.
    2019/10/19
    16:00
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE 2
    OIARBIDE, J.
    ZABALA , H.
    22  - 11
    GAZTELEKU 2 
    ALBISU, J.
    GESALAGA, J.
    2019/10/20
    -
    -
    HERNANI 1
     
    EUSKAL GIROA (RET) 
       Jardunaldia 5 
    2019/10/25
    19:00
    DONOSTIA - Ibaeta
    IZURUN 1
    GABIRONDO, A.
    ORTIZ DE URBINA, X.
    22  - 10
    OIARPE 2 
    SALABERRIA, E.
    IŅARRA, J.
    2019/10/25
    19:00
    LIZARTZA - Aztinondo
    TOLOSA 1
    AUZMENDI, X.
    SARALEGUI, J.
    22  - 17
    INTXURRE 2 
    OIARBIDE, J.
    ZABALA , H.
    2019/10/25
    20:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 1
    SALAVERRIA, X.
    INSAUSTI, E.
    22  - 20
    EPLE 1 
    AZPIROZ, X.
    MICHELENA, G.
    2019/10/27
    -
    -
    EUSKAL GIROA (RET)
     
    GAZTELEKU 2 
       Jardunaldia 6 
    2019/11/08
    18:30
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE 2
    OIARBIDE, J.
    ZABALA , H.
    22  - 18
    IZURUN 1 
    ORTIZ DE URBINA, X.
    GABIRONDO, A.
    2019/11/08
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU 2
    ALBISU, J.
    GESALAGA, J.
    6  - 22
    TOLOSA 1 
    AUZMENDI, X.
    SARALEGUI, J.
    2019/11/09
    15:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE 2
    SALABERRIA, E.
    IŅARRA, J.
    22  - 20
    HERNANI 1 
    LASA, M.
    APAOLAZA, X.
    2019/11/10
    -
    -
    EUSKAL GIROA (RET)
     
    EPLE 1 
       Jardunaldia 7 
    2019/11/15
    19:10
    ERRENTERIA - Agustina Otaola
    EPLE 1
    AZPIROZ, X.
    MICHELENA, G.
    22  - 8
    OIARPE 2 
    IŅARRA, J.
    SALABERRIA, E.
    2019/11/16
    17:30
    DONOSTIA - Ibaeta
    IZURUN 1
    GABIRONDO, A.
    ORTIZ DE URBINA, X.
    22  - 11
    GAZTELEKU 2 
    ALBISU, J.
    GESALAGA, J.
    2019/11/17
    -
    -
    TOLOSA 1
     
    EUSKAL GIROA (RET) 
    2019/11/17
    10:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 1
    APAOLAZA, X.
    INSAUSTI, E.
    17  - 22
    INTXURRE 2 
    OIARBIDE, J.
    ZABALA , H.
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 INTXURRE 2   11 6 5 1 0 127 98  
    2 HERNANI 1   10 6 4 2 0 125 102  
    3 TOLOSA 1   10 6 4 2 0 121 102  
    4 IZURUN 1   9 6 3 3 0 116 102  
    5 OIARPE 2   9 6 3 3 0 104 118  
    6 EPLE 1   8 6 2 4 0 105 112  
    7 GAZTELEKU 2   6 6 0 6 0 68 132  
    8 EUSKAL GIROA (RET)   0 0 0 0 0 0 0  
     
    Multzoa: D     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/09/19
    19:00
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE 3
    IZETA, E.
    PETRIATI, M.
    22  - 0 *
    LAPKE 2 
    OTXOA, O.
    2019/09/20
    18:45
    LEGAZPI - Urbeltz
    ALOŅA MENDI 2
    PEREZ, I.
    TATIEGI, A.
    10  - 22
    LEGAZPI 1 
    TELLERIA, A.
    MARTIN, G.
    2019/09/20
    19:00
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ZESTOA
    ODRIOZOLA, J.
    SALEGI, I.
    22  - 12
    GURE TXERU 
    EIZAGUIRRE, J.
    OSTOLAZA, A.
    2019/09/21
    11:00
    EIBAR - Ipurua
    EIBAR 2
    NARVAIZA, I.
    AGUIRRESAROBE, A.
    20  - 22
    BERGARA 1 
    ETXEZARRETA, M.
    IŅARRA, B.
       Jardunaldia 2 
    2019/09/26
    19:30
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE 2
    OTXOA, O.
    GARMENDIA, A.
    22  - 19
    ZESTOA 
    ODRIOZOLA, J.
    SALEGI, I.
    2019/09/27
    19:30
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA 1
    ETXANIZ, A.
    IŅARRA, B.
    22  - 11
    LAPKE 3 
    IZETA, E.
    PETRIATI, M.
    2019/09/27
    19:30
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU
    EIZAGUIRRE, J.
    OSTOLAZA, A.
    19  - 22
    ALOŅA MENDI 2 
    PEREZ, I.
    TATIEGI, A.
    2019/09/27
    20:00
    LEGAZPI - Urbeltz
    LEGAZPI 1
    TELLERIA, A.
    MARTIN, G.
    22  - 6
    EIBAR 2 
    NARVAIZA, I.
    AGUIRRESAROBE, A.
       Jardunaldia 3 
    2019/10/04
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE 3
    IZETA, E.
    PETRIATI, M.
    22  - 7
    LEGAZPI 1 
    TELLERIA, A.
    MARTIN, G.
    2019/10/04
    19:00
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 2
    PEREZ, I.
    TATIEGI, A.
    22  - 16
    EIBAR 2 
    AGUIRRESAROBE, A.
    ZUBIZARRETA, J.
    2019/10/04
    19:00
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ZESTOA
    ODRIOZOLA, J.
    SALEGI, I.
    22  - 7
    BERGARA 1 
    ETXANIZ, A.
    IŅARRA, B.
    2019/10/05
    16:00
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU
    EIZAGUIRRE, J.
    OSTOLAZA, A.
    3  - 22
    LAPKE 2 
    OTXOA, O.
    GARMENDIA, A.
       Jardunaldia 4 
    2019/10/18
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE 2
    OTXOA, O.
    GARMENDIA, A.
    22  - 12
    ALOŅA MENDI 2 
    TATIEGI, A.
    PEREZ, I.
    2019/10/18
    18:00
    LEGAZPI - Urbeltz
    LEGAZPI 1
    TELLERIA, A.
    MARTIN, G.
    14  - 22
    ZESTOA 
    SALEGI, I.
    ODRIOZOLA, J.
    2019/10/18
    19:30
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA 1
    ETXEZARRETA, M.
    IŅARRA, B.
    22  - 10
    GURE TXERU 
    EIZAGUIRRE, J.
    OSTOLAZA, A.
    2019/10/18
    20:00
    EIBAR - Astelena
    EIBAR 2
    NARVAIZA, I.
    AGUIRRESAROBE, A.
    22  - 12
    LAPKE 3 
    IZETA, E.
    PETRIATI, M.
       Jardunaldia 5 
    2019/10/24
    18:00
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ZESTOA
    ODRIOZOLA, J.
    SALEGI, I.
    22  - 7
    EIBAR 2 
    ZUBIZARRETA, J.
    AGUIRRESAROBE, A.
    2019/10/25
    18:30
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE 2
    OTXOA, O.
    GARMENDIA, A.
    22  - 16
    BERGARA 1 
    ETXEZARRETA, M.
    IŅARRA, B.
    2019/10/25
    18:45
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 2
    PEREZ, I.
    TATIEGI, A.
    22  - 21
    LAPKE 3 
    IZETA, E.
    PETRIATI, M.
    2019/10/26
    16:00
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU
    EIZAGUIRRE, J.
    OSTOLAZA, A.
    5  - 22
    LEGAZPI 1 
    TELLERIA, A.
    MARTIN, G.
       Jardunaldia 6 
    2019/11/07
    19:30
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE 3
    0 *  - 22
    ZESTOA 
    2019/11/08
    18:15
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 2
    PEREZ, I.
    TATIEGI, A.
    11  - 22
    BERGARA 1 
    ETXEZARRETA, M.
    IŅARRA, B.
    2019/11/08
    19:15
    EIBAR - Astelena
    EIBAR 2
    NARVAIZA, I.
    ZUBIZARRETA, J.
    21  - 22
    GURE TXERU 
    EIZAGUIRRE, J.
    OSTOLAZA, A.
    2019/11/09
    11:00
    LEGAZPI - Urbeltz
    LEGAZPI 1
    MARTIN, G.
    TELLERIA, A.
    19  - 22
    LAPKE 2 
    OTXOA, O.
    GARMENDIA, A.
       Jardunaldia 7 
    2019/11/15
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE 2
    22  - 0 *
    EIBAR 2 
    2019/11/15
    19:00
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ZESTOA
    ODRIOZOLA, J.
    SALEGI, I.
    22  - 8
    ALOŅA MENDI 2 
    TATIEGI, A.
    PEREZ, I.
    2019/11/15
    19:30
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA 1
    ETXEZARRETA, M.
    IŅARRA, B.
    22  - 17
    LEGAZPI 1 
    MARTIN, G.
    TELLERIA, A.
    2019/11/16
    16:00
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU
    EIZAGUIRRE, J.
    OSTOLAZA, A.
    19  - 22
    LAPKE 3 
    IZETA, E.
    PETRIATI, M.
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 ZESTOA   13 7 6 1 0 151 70  
    2 LAPKE 2   12 7 6 0 1 132 91  
    3 BERGARA 1   12 7 5 2 0 133 113  
    4 LEGAZPI 1   10 7 3 4 0 123 109  
    5 ALOŅA MENDI 2   10 7 3 4 0 107 144  
    6 LAPKE 3   9 7 3 3 1 110 114  
    7 GURE TXERU   8 7 1 6 0 90 153  
    8 EIBAR 2   7 7 1 5 1 92 144  
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak






    Ir arriba