Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - Ezker horma Eskuz binaka nagusiak - 1. maila

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/09/12
    20:00
    VILLABONA - Behar Zana
    BEHAR ZANA 2
    LIZASO, I.
    URBIETA, J.
    18  - 22
    EPLE 
    URMENETA, I.
    ARANGUREN, M.
    2019/09/13
    19:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE
    22  - 0 *
    HERNANI 
    2019/09/13
    19:00
    BERGARA - Munizipala
    BERGARA
    MUGURUZA, E.
    GARTZIA, M.
    17  - 22
    TOLOSA 
    ELOLA, I.
    ETXEBERRIA, M.
    2019/09/15
    16:00
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU 2
     
    GAZTELEKU 1 (RET) 
       Jardunaldia 2 
    2019/09/20
    19:15
    ERRENTERIA - Agustina Otaola
    EPLE
    GELIS, A.
    ARANGUREN, M.
    22 - 8
    BERGARA 
    MUGURUZA, E.
    OTERMIN, H.
    2019/09/20
    20:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI
     
    BEHAR ZANA 2 
    2019/09/21
    16:30
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA
     
    GAZTELEKU 2 
    2019/09/22
    -
    -
    GAZTELEKU 1 (RET)
     
    ILUNPE 
       Jardunaldia 3 
    2019/09/29
    -
    -
    GAZTELEKU 1 (RET)
     
    TOLOSA 
    2019/09/29
    -
    -
    GAZTELEKU 2
     
    EPLE 
    2019/09/29
    -
    -
    BERGARA
     
    HERNANI 
    2019/09/29
    -
    -
    ILUNPE
     
    BEHAR ZANA 2 
       Jardunaldia 4 
    2019/10/06
    -
    -
    TOLOSA
     
    ILUNPE 
    2019/10/06
    -
    -
    EPLE
     
    GAZTELEKU 1 (RET) 
    2019/10/06
    -
    -
    HERNANI
     
    GAZTELEKU 2 
    2019/10/06
    -
    -
    BEHAR ZANA 2
     
    BERGARA 
       Jardunaldia 5 
    2019/10/13
    -
    -
    TOLOSA
     
    EPLE 
    2019/10/13
    -
    -
    GAZTELEKU 1 (RET)
     
    HERNANI 
    2019/10/13
    -
    -
    GAZTELEKU 2
     
    BEHAR ZANA 2 
    2019/10/13
    -
    -
    ILUNPE
     
    BERGARA 
       Jardunaldia 6 
    2019/10/20
    -
    -
    ILUNPE
     
    EPLE 
    2019/10/20
    -
    -
    HERNANI
     
    TOLOSA 
    2019/10/20
    -
    -
    BEHAR ZANA 2
     
    GAZTELEKU 1 (RET) 
    2019/10/20
    -
    -
    BERGARA
     
    GAZTELEKU 2 
       Jardunaldia 7 
    2019/10/27
    -
    -
    EPLE
     
    HERNANI 
    2019/10/27
    -
    -
    TOLOSA
     
    BEHAR ZANA 2 
    2019/10/27
    -
    -
    GAZTELEKU 1 (RET)
     
    BERGARA 
    2019/10/27
    -
    -
    GAZTELEKU 2
     
    ILUNPE 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 ILUNPE   2 1 1 0 0 22 0  
    2 TOLOSA   2 1 1 0 0 22 17  
    3 EPLE   2 1 1 0 0 22 18  
    4 BEHAR ZANA 2   1 1 0 1 0 18 22  
    5 BERGARA   1 1 0 1 0 17 22  
    6 GAZTELEKU 1 (RET)   0 0 0 0 0 0 0  
    7 GAZTELEKU 2   0 0 0 0 0 0 0  
    8 HERNANI   0 1 0 0 1 0 22  
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/09/12
    20:00
    VILLABONA - Behar Zana
    BEHAR ZANA 1
    MAIZ, E.
    ESNAOLA, A.
    13  - 22
    AZKOITIA 
    JUARISTI, A.
    UNANUE, A.
    2019/09/13
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE 2
    SENAR, B.
    GARMENDIA, M.
    22  - 10
    LAPKE 1 
    RUIZ DE LARRAMENDI, A.
    URANGA, J.
    2019/09/14
    11:00
    USURBIL - Udalekoa
    PAGAZPE
    SANTXO, X.
    URRUZOLA, J.
    22  - 6
    ORIO 
    ARANALDE, I.
    LERTXUNDI, A.
    2019/09/14
    11:30
    AMEZKETA - Larrunarri
    ZAZPI ITTURRI
    ZABALA, A.
    OLANO, P.
    12  - 22
    INTZA 
    ARTETXE, J.
    ELOLA, M.
       Jardunaldia 2 
    2019/09/20
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE 1
     
    PAGAZPE 
    2019/09/20
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA
     
    ZAZPI ITTURRI 
    2019/09/20
    20:30
    ORIO - Udalekoa
    ORIO
     
    BEHAR ZANA 1 
    2019/09/21
    17:00
    LASARTE-ORIA - Mitxelin
    INTZA
     
    LAPKE 2 
       Jardunaldia 3 
    2019/09/29
    -
    -
    LAPKE 1
     
    INTZA 
    2019/09/29
    -
    -
    LAPKE 2
     
    AZKOITIA 
    2019/09/29
    -
    -
    ZAZPI ITTURRI
     
    ORIO 
    2019/09/29
    -
    -
    PAGAZPE
     
    BEHAR ZANA 1 
       Jardunaldia 4 
    2019/10/06
    -
    -
    INTZA
     
    PAGAZPE 
    2019/10/06
    -
    -
    AZKOITIA
     
    LAPKE 1 
    2019/10/06
    -
    -
    ORIO
     
    LAPKE 2 
    2019/10/06
    -
    -
    BEHAR ZANA 1
     
    ZAZPI ITTURRI 
       Jardunaldia 5 
    2019/10/13
    -
    -
    INTZA
     
    AZKOITIA 
    2019/10/13
    -
    -
    LAPKE 1
     
    ORIO 
    2019/10/13
    -
    -
    LAPKE 2
     
    BEHAR ZANA 1 
    2019/10/13
    -
    -
    PAGAZPE
     
    ZAZPI ITTURRI 
       Jardunaldia 6 
    2019/10/20
    -
    -
    PAGAZPE
     
    AZKOITIA 
    2019/10/20
    -
    -
    ORIO
     
    INTZA 
    2019/10/20
    -
    -
    BEHAR ZANA 1
     
    LAPKE 1 
    2019/10/20
    -
    -
    ZAZPI ITTURRI
     
    LAPKE 2 
       Jardunaldia 7 
    2019/10/27
    -
    -
    AZKOITIA
     
    ORIO 
    2019/10/27
    -
    -
    INTZA
     
    BEHAR ZANA 1 
    2019/10/27
    -
    -
    LAPKE 1
     
    ZAZPI ITTURRI 
    2019/10/27
    -
    -
    LAPKE 2
     
    PAGAZPE 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 PAGAZPE   2 1 1 0 0 22 6  
    2 LAPKE 2   2 1 1 0 0 22 10  
    3 INTZA   2 1 1 0 0 22 12  
    4 AZKOITIA   2 1 1 0 0 22 13  
    5 BEHAR ZANA 1   1 1 0 1 0 13 22  
    6 ZAZPI ITTURRI   1 1 0 1 0 12 22  
    7 LAPKE 1   1 1 0 1 0 10 22  
    8 ORIO   1 1 0 1 0 6 22  
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak

    • Ez dago dokumenturik.






    Ir arriba