Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - Ezker horma Eskuz binaka nagusiak - Ohorezko maila

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/09/20
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE
    ZUBIZARRETA, I.
    QUINA, A.
    22  - 6
    ILUNPE 
    APEZETXEA, O.
    UZKUDUN, J.
    2019/09/20
    19:30
    AMEZKETA - Larrunarri
    ZAZPI ITTURRI
    ZUBIRIA, X.
    AIZPURU, J.
    5  - 22
    TARTALOETXE 
    AZKETA, B.
    ELIZEGI, A.
       Jardunaldia 2 
    2019/09/27
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE
    ZUBIZARRETA, I.
    QUINA, A.
    22  - 14
    TARTALOETXE 
    AZKETA, B.
    ELIZEGI, A.
    2019/09/27
    18:30
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE
    APEZETXEA, O.
    UZKUDUN, J.
    22  - 2
    ZAZPI ITTURRI 
    EGIGUREN, I.
    ARZELUS, B.
       Jardunaldia 3 
    2019/10/04
    19:00
    ZEGAMA - Udalekoa
    TARTALOETXE
    AZKETA, B.
    ELIZEGI, A.
    22  - 4
    ILUNPE 
    APEZETXEA, O.
    UZKUDUN, J.
    2019/10/05
    16:30
    AMEZKETA - Larrunarri
    ZAZPI ITTURRI
    ZUBIRIA, X.
    AIZPURU, J.
    7  - 22
    LAPKE 
    ZUBIZARRETA, I.
    QUINA, A.
       Jardunaldia 4 
    2019/10/10
    20:00
    ZEGAMA - Udalekoa
    TARTALOETXE
    AZKETA, B.
    ELIZEGI, A.
    22  - 8
    ZAZPI ITTURRI 
    EGIGUREN, I.
    AIZPURU, J.
    2019/10/10
    21:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE
    APEZETXEA, O.
    MURGIONDO, D.
    22  - 19
    LAPKE 
    ZUBIZARRETA, I.
    QUINA, A.
       Jardunaldia 5 
    2019/10/17
    20:00
    ZEGAMA - Udalekoa
    TARTALOETXE
    AZKETA, B.
    ELIZEGI, A.
    10  - 22
    LAPKE 
    ZUBIZARRETA, I.
    QUINA, A.
    2019/10/18
    19:30
    AMEZKETA - Larrunarri
    ZAZPI ITTURRI
    EGIGUREN, I.
    AIZPURU, J.
    13  - 22
    ILUNPE 
    APEZETXEA, O.
    MURGIONDO, D.
       Jardunaldia 6 
    2019/10/24
    20:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE
    APEZETXEA, O.
    MURGIONDO, D.
    10  - 22
    TARTALOETXE 
    AZKETA, B.
    ELIZEGI, A.
    2019/10/27
    18:00
    EZ AGERTZEAK - Incomparecencias
    LAPKE
    22  - 0 *
    ZAZPI ITTURRI 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 LAPKE   11 6 5 1 0 129 59  
    2 TARTALOETXE   10 6 4 2 0 112 71  
    3 ILUNPE   9 6 3 3 0 86 100  
    4 ZAZPI ITTURRI   5 6 0 5 1 35 132  
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/09/22
    10:30
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA
    0 *  - 22
    HERNANI 
    2019/09/22
    11:30
    SORALUZE - Udalekoa
    SORALUZE
    MURUA, A.
    BALERDI, M.
    22  - 15
    INTXURRE 
    GOROSTIDI, E.
    IRAZUSTABARRENA, A.
       Jardunaldia 2 
    2019/09/27
    20:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI
    EXPOSITO, H.
    LIZEAGA, M.
    22  - 14
    SORALUZE 
    MURUA, A.
    BALERDI, M.
    2019/09/28
    16:30
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA
    LABAKA, E.
    TELLETXEA, X.
    22  - 7
    INTXURRE 
    ALBERDI, J.
    GOROSTIDI, E.
       Jardunaldia 3 
    2019/10/04
    19:00
    IKAZTEGIETA - Udalekoa
    INTXURRE
    ALBERDI, J.
    IRAZUSTABARRENA, A.
    22  - 18
    HERNANI 
    EXPOSITO, H.
    LIZEAGA, M.
    2019/10/06
    11:00
    SORALUZE - Udalekoa
    SORALUZE
    MURUA, A.
    BALERDI, M.
    6  - 22
    TOLOSA 
    LABAKA, E.
    TELLETXEA, X.
       Jardunaldia 4 
    2019/10/10
    19:30
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI
    EXPOSITO, H.
    LIZEAGA, M.
    22  - 11
    TOLOSA 
    LABAKA, E.
    TELLETXEA, X.
    2019/10/11
    19:00
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE
    ALBERDI, J.
    IRAZUSTABARRENA, A.
    22  - 3
    SORALUZE 
    MURUA, A.
    BOLINAGA, I.
       Jardunaldia 5 
    2019/10/17
    20:00
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE
    ALBERDI, J.
    IRAZUSTABARRENA, A.
    7  - 22
    TOLOSA 
    LABAKA, E.
    TELLETXEA, X.
    2019/10/18
    19:00
    SORALUZE - Udalekoa
    SORALUZE
    MURUA, A.
    BOLINAGA, I.
    17  - 22
    HERNANI 
    EXPOSITO, H.
    LIZEAGA, M.
       Jardunaldia 6 
    2019/10/24
    20:30
    IBARRA - Belabieta
    TOLOSA
    22  - 0 *
    SORALUZE 
    2019/10/25
    20:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI
    22  - 0 *
    INTXURRE 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 HERNANI   11 6 5 1 0 128 64  
    2 TOLOSA   9 6 4 1 1 99 64  
    3 INTXURRE   7 6 2 3 1 73 109  
    4 SORALUZE   6 6 1 4 1 62 125  
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak






    Ir arriba