Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - Ezker horma Eskuz binaka jubenilak - 2. maila

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/09/12
    19:00
    VILLABONA - Behar Zana
    BEHAR ZANA 2
    JUANENA, E.
    JAUREGUI, K.
    19  - 22
    BEHAR ZANA 1 
    ABURUZA, I.
    URIA, I.
    2019/09/13
    19:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 3
    MIQUEO, A.
    GOIKOETXEAUNDIA, I.
    2  - 22
    TOLOSA 2 
    SARALEGUI, M.
    GARCIARENA, A.
    2019/09/13
    19:00
    BERGARA - Munizipala
    BERGARA
    MARQUEZ, A.
    AZCARGORTA, M.
    4  - 22
    TOLOSA 1 
    PERURENA, A.
    ALBENIZ, U.
    2019/09/13
    19:00
    DONOSTIA - Ibaeta
    IZURUN
    ARRUTI, A.
    DE PAZ, A.
    9  - 22
    ALOŅA MENDI 
    LOITI, H.
    UGARTE, M.
    2019/09/14
    10:00
    DONOSTIA - Loiola
    ALDE ZAHARRA
    DE BUSTURIA, J.
    MIGUELTORENA, M.
    4  - 22
    LAPKE 
    GOIKOETXEA, U.
    GOIKOETXEA, E.
    2019/09/14
    16:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI
    OYARZABAL, A.
    INSAUSTI, O.
    22  - 0
    GURE TXERU 
    UGARTE, J.
    ZUBIZARRETA, M.
       Jardunaldia 2 
    2019/09/20
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE
     
    IZURUN 
    2019/09/20
    18:45
    LEGAZPI - Urbeltz
    ALOŅA MENDI
     
    HERNANI 
    2019/09/20
    19:30
    VILLABONA - Behar Zana
    BEHAR ZANA 1
     
    BERGARA 
    2019/09/20
    19:30
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU
     
    BEHAR ZANA 2 
    2019/09/21
    16:30
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 2
     
    ALDE ZAHARRA 
    2019/09/21
    16:30
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 1
     
    TOLOSA 3 
       Jardunaldia 3 
    2019/09/29
    -
    -
    TOLOSA 2
     
    TOLOSA 1 
    2019/09/29
    -
    -
    TOLOSA 3
     
    BEHAR ZANA 1 
    2019/09/29
    -
    -
    BERGARA
     
    GURE TXERU 
    2019/09/29
    -
    -
    BEHAR ZANA 2
     
    ALOŅA MENDI 
    2019/09/29
    -
    -
    HERNANI
     
    LAPKE 
    2019/09/29
    -
    -
    ALDE ZAHARRA
     
    IZURUN 
       Jardunaldia 4 
    2019/10/06
    -
    -
    TOLOSA 1
     
    ALDE ZAHARRA 
    2019/10/06
    -
    -
    BEHAR ZANA 1
     
    TOLOSA 2 
    2019/10/06
    -
    -
    GURE TXERU
     
    TOLOSA 3 
    2019/10/06
    -
    -
    ALOŅA MENDI
     
    BERGARA 
    2019/10/06
    -
    -
    LAPKE
     
    BEHAR ZANA 2 
    2019/10/06
    -
    -
    IZURUN
     
    HERNANI 
       Jardunaldia 5 
    2019/10/13
    -
    -
    TOLOSA 1
     
    BEHAR ZANA 1 
    2019/10/13
    -
    -
    TOLOSA 2
     
    GURE TXERU 
    2019/10/13
    -
    -
    TOLOSA 3
     
    ALOŅA MENDI 
    2019/10/13
    -
    -
    BERGARA
     
    LAPKE 
    2019/10/13
    -
    -
    BEHAR ZANA 2
     
    IZURUN 
    2019/10/13
    -
    -
    ALDE ZAHARRA
     
    HERNANI 
       Jardunaldia 6 
    2019/10/20
    -
    -
    BEHAR ZANA 1
     
    ALDE ZAHARRA 
    2019/10/20
    -
    -
    GURE TXERU
     
    TOLOSA 1 
    2019/10/20
    -
    -
    ALOŅA MENDI
     
    TOLOSA 2 
    2019/10/20
    -
    -
    LAPKE
     
    TOLOSA 3 
    2019/10/20
    -
    -
    IZURUN
     
    BERGARA 
    2019/10/20
    -
    -
    HERNANI
     
    BEHAR ZANA 2 
       Jardunaldia 7 
    2019/10/27
    -
    -
    BEHAR ZANA 1
     
    GURE TXERU 
    2019/10/27
    -
    -
    TOLOSA 1
     
    ALOŅA MENDI 
    2019/10/27
    -
    -
    TOLOSA 2
     
    LAPKE 
    2019/10/27
    -
    -
    TOLOSA 3
     
    IZURUN 
    2019/10/27
    -
    -
    BERGARA
     
    HERNANI 
    2019/10/27
    -
    -
    ALDE ZAHARRA
     
    BEHAR ZANA 2 
       Jardunaldia 8 
    2019/11/10
    -
    -
    GURE TXERU
     
    ALDE ZAHARRA 
    2019/11/10
    -
    -
    ALOŅA MENDI
     
    BEHAR ZANA 1 
    2019/11/10
    -
    -
    LAPKE
     
    TOLOSA 1 
    2019/11/10
    -
    -
    IZURUN
     
    TOLOSA 2 
    2019/11/10
    -
    -
    HERNANI
     
    TOLOSA 3 
    2019/11/10
    -
    -
    BEHAR ZANA 2
     
    BERGARA 
       Jardunaldia 9 
    2019/11/17
    -
    -
    GURE TXERU
     
    ALOŅA MENDI 
    2019/11/17
    -
    -
    BEHAR ZANA 1
     
    LAPKE 
    2019/11/17
    -
    -
    TOLOSA 1
     
    IZURUN 
    2019/11/17
    -
    -
    TOLOSA 2
     
    HERNANI 
    2019/11/17
    -
    -
    TOLOSA 3
     
    BEHAR ZANA 2 
    2019/11/17
    -
    -
    ALDE ZAHARRA
     
    BERGARA 
       Jardunaldia 10 
    2019/11/24
    -
    -
    ALDE ZAHARRA
     
    ALOŅA MENDI 
    2019/11/24
    -
    -
    LAPKE
     
    GURE TXERU 
    2019/11/24
    -
    -
    IZURUN
     
    BEHAR ZANA 1 
    2019/11/24
    -
    -
    HERNANI
     
    TOLOSA 1 
    2019/11/24
    -
    -
    BEHAR ZANA 2
     
    TOLOSA 2 
    2019/11/24
    -
    -
    BERGARA
     
    TOLOSA 3 
       Jardunaldia 11 
    2019/12/01
    -
    -
    ALOŅA MENDI
     
    LAPKE 
    2019/12/01
    -
    -
    GURE TXERU
     
    IZURUN 
    2019/12/01
    -
    -
    BEHAR ZANA 1
     
    HERNANI 
    2019/12/01
    -
    -
    TOLOSA 1
     
    BEHAR ZANA 2 
    2019/12/01
    -
    -
    TOLOSA 2
     
    BERGARA 
    2019/12/01
    -
    -
    TOLOSA 3
     
    ALDE ZAHARRA 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 HERNANI   2 1 1 0 0 22 0  
    2 TOLOSA 2   2 1 1 0 0 22 2  
    3 TOLOSA 1   2 1 1 0 0 22 4  
    4 LAPKE   2 1 1 0 0 22 4  
    5 ALOŅA MENDI   2 1 1 0 0 22 9  
    6 BEHAR ZANA 1   2 1 1 0 0 22 19  
    7 BEHAR ZANA 2   1 1 0 1 0 19 22  
    8 IZURUN   1 1 0 1 0 9 22  
    9 ALDE ZAHARRA   1 1 0 1 0 4 22  
    10 BERGARA   1 1 0 1 0 4 22  
    11 TOLOSA 3   1 1 0 1 0 2 22  
    12 GURE TXERU   1 1 0 1 0 0 22  
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak

    • Ez dago dokumenturik.






    Ir arriba