Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - Ezker horma Eskuz binaka jubenilak - 1. maila

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/09/13
    19:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 1
    ALTUNA, A.
    UGARTEMENDIA, G.
    22  - 9
    INTXURRE 
    ALTUNA, U.
    UZCUDUN, A.
    2019/09/13
    19:00
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI
    GARITANO, O.
    JAUREGUI, X.
    19  - 22
    ZESTOA 
    OLAIZOLA, I.
    ALONSO, O.
    2019/09/14
    16:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI
    UITZI, U.
    LASA, M.
    11  - 22
    OIARPE 2 
    ARANBURU, M.
    ZALACAIN, E.
       Jardunaldia 2 
    2019/09/20
    19:00
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ZESTOA
     
    TOLOSA 1 
    2019/09/21
    16:00
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE
     
    HERNANI 
    2019/09/21
    17:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE 2
     
    ALOŅA MENDI 
       Jardunaldia 3 
    2019/09/29
    -
    -
    OIARPE 2
     
    INTXURRE 
    2019/09/29
    -
    -
    HERNANI
     
    ZESTOA 
    2019/09/29
    -
    -
    ALOŅA MENDI
     
    TOLOSA 1 
       Jardunaldia 4 
    2019/10/06
    -
    -
    ALOŅA MENDI
     
    INTXURRE 
    2019/10/06
    -
    -
    ZESTOA
     
    OIARPE 2 
    2019/10/06
    -
    -
    TOLOSA 1
     
    HERNANI 
       Jardunaldia 5 
    2019/10/13
    -
    -
    INTXURRE
     
    ZESTOA 
    2019/10/13
    -
    -
    OIARPE 2
     
    TOLOSA 1 
    2019/10/13
    -
    -
    HERNANI
     
    ALOŅA MENDI 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 TOLOSA 1   2 1 1 0 0 22 9  
    2 OIARPE 2   2 1 1 0 0 22 11  
    3 ZESTOA   2 1 1 0 0 22 19  
    4 ALOŅA MENDI   1 1 0 1 0 19 22  
    5 HERNANI   1 1 0 1 0 11 22  
    6 INTXURRE   1 1 0 1 0 9 22  
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/09/13
    19:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 2
    AMIANO, I.
    SUDUPE, A.
    22  - 12
    LAPKE 
    IBARLUCEA, A.
    NALDAIZ, X.
    2019/09/13
    19:30
    ARETXABALETA - Udalekoa
    ARETXABALETA
    LASA, H.
    IGARTUA, U.
    4  - 22
    ILUNPE 1 
    EGUIGUREN, A.
    LARRAŅAGA, H.
    2019/09/14
    11:15
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA
    ALCANTARA, E.
    ARISTI, M.
    6  - 22
    MUNDARRO 
    LIZEAGA, E.
    LIZEAGA, E.
       Jardunaldia 2 
    2019/09/20
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE
     
    ZUMAIA 
    2019/09/20
    19:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 1
     
    TOLOSA 2 
    2019/09/21
    11:00
    ASTIGARRAGA - Udalekoa
    MUNDARRO
    LIZEAGA, E.
    LIZEAGA, E.
    22 - 7
    ARETXABALETA 
    LASA, H.
    IGARTUA, U.
       Jardunaldia 3 
    2019/09/29
    -
    -
    MUNDARRO
     
    LAPKE 
    2019/09/29
    -
    -
    ZUMAIA
     
    ILUNPE 1 
    2019/09/29
    -
    -
    ARETXABALETA
     
    TOLOSA 2 
       Jardunaldia 4 
    2019/10/06
    -
    -
    ARETXABALETA
     
    LAPKE 
    2019/10/06
    -
    -
    ILUNPE 1
     
    MUNDARRO 
    2019/10/06
    -
    -
    TOLOSA 2
     
    ZUMAIA 
       Jardunaldia 5 
    2019/10/13
    -
    -
    LAPKE
     
    ILUNPE 1 
    2019/10/13
    -
    -
    MUNDARRO
     
    TOLOSA 2 
    2019/10/13
    -
    -
    ZUMAIA
     
    ARETXABALETA 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 ILUNPE 1   2 1 1 0 0 22 4  
    2 MUNDARRO   2 1 1 0 0 22 6  
    3 TOLOSA 2   2 1 1 0 0 22 12  
    4 LAPKE   1 1 0 1 0 12 22  
    5 ZUMAIA   1 1 0 1 0 6 22  
    6 ARETXABALETA   1 1 0 1 0 4 22  
     
    Multzoa: C     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/09/13
    19:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 2
    EGUIGUREN, I.
    ELOSEGUI, J.
    22  - 10
    TOLOSA 3 
    ECENARRO, A.
    LOPETEGI, J.
    2019/09/13
    19:30
    BEASAIN - Antzizar
    MURUMENDI
    OLANO, X.
    LABACA, J.
    22  - 11
    AZKOITIA 
    OLASCOAGA, I.
    ASTIGARRAGA, I.
    2019/09/15
    -
    -
    Atsedena
     
    OIARPE 1 
       Jardunaldia 2 
    2019/09/20
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA
     
    ILUNPE 2 
    2019/09/21
    17:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE 1
     
    MURUMENDI 
    2019/09/22
    -
    -
    TOLOSA 3
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 3 
    2019/09/29
    -
    -
    TOLOSA 3
     
    AZKOITIA 
    2019/09/29
    -
    -
    ILUNPE 2
     
    OIARPE 1 
    2019/09/29
    -
    -
    Atsedena
     
    MURUMENDI 
       Jardunaldia 4 
    2019/10/06
    -
    -
    Atsedena
     
    AZKOITIA 
    2019/10/06
    -
    -
    OIARPE 1
     
    TOLOSA 3 
    2019/10/06
    -
    -
    MURUMENDI
     
    ILUNPE 2 
       Jardunaldia 5 
    2019/10/13
    -
    -
    AZKOITIA
     
    OIARPE 1 
    2019/10/13
    -
    -
    TOLOSA 3
     
    MURUMENDI 
    2019/10/13
    -
    -
    ILUNPE 2
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 ILUNPE 2   2 1 1 0 0 22 10  
    2 MURUMENDI   2 1 1 0 0 22 11  
    3 AZKOITIA   1 1 0 1 0 11 22  
    4 TOLOSA 3   1 1 0 1 0 10 22  
    5 OIARPE 1   0 0 0 0 0 0 0  
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak

    • Ez dago dokumenturik.






    Ir arriba