Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - Ezker horma Eskuz binaka kadeteak - 2. maila

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/09/13
    19:00
    DONOSTIA - Loiola
    ALDE ZAHARRA 2
    LABOA, I.
    ZUBILLAGA, I.
    4  - 22
    ALDE ZAHARRA 1 
    ZAPIRAIN, J.
    SORONDO, E.
    2019/09/13
    19:00
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU
    MINER, X.
    GAZTAŅAGA, J.
    9  - 22
    MUNDARRO 
    URDANGARIN, A.
    SARALEGUI, A.
    2019/09/13
    20:15
    LASARTE-ORIA - Mitxelin
    INTZA
    ELOSEGUI, P.
    URDAMPILLETA, P.
    4  - 22
    HERNANI 
    DESCARGA, J.
    ALEGRIA, O.
    2019/09/14
    15:30
    DONOSTIA - Aņorga
    AŅORGA 2
    IRIARTE, U.
    ANDUAGA, A.
    22  - 11
    AŅORGA 1 
    OLIDEN, E.
    EZEIZA, M.
    2019/09/14
    16:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 2
    ECHAVE, I.
    MENDIZABAL, M.
    10  - 22
    TOLOSA 1 
    IRAETA, A.
    ARAMENDI, O.
    2019/09/14
    16:30
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE 2
    UBIRIA, I.
    MITXELENA, E.
    22  - 14
    OIARPE 1 
    ESKUDERO, X.
    ARAMBURU, H.
       Jardunaldia 2 
    2019/09/20
    18:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 1
     
    ALDE ZAHARRA 2 
    2019/09/20
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE 1
     
    TOLOSA 2 
    2019/09/20
    19:30
    DONOSTIA - Aņorga
    AŅORGA 1
     
    OIARPE 2 
    2019/09/21
    11:00
    ASTIGARRAGA - Udalekoa
    MUNDARRO
    URDANGARIN, A.
    SARALEGUI, A.
    22 - 7
    INTZA 
    URDAMPILLETA, P.
    DIAZ DE GUEREŅU, H.
    2019/09/21
    16:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI
     
    AŅORGA 2 
    2019/09/21
    16:00
    DONOSTIA - Egia
    ALDE ZAHARRA 1
     
    GAZTELEKU 
       Jardunaldia 3 
    2019/09/29
    -
    -
    ALDE ZAHARRA 1
     
    TOLOSA 1 
    2019/09/29
    -
    -
    ALDE ZAHARRA 2
     
    OIARPE 1 
    2019/09/29
    -
    -
    TOLOSA 2
     
    AŅORGA 1 
    2019/09/29
    -
    -
    OIARPE 2
     
    HERNANI 
    2019/09/29
    -
    -
    AŅORGA 2
     
    MUNDARRO 
    2019/09/29
    -
    -
    GAZTELEKU
     
    INTZA 
       Jardunaldia 4 
    2019/10/06
    -
    -
    TOLOSA 1
     
    GAZTELEKU 
    2019/10/06
    -
    -
    OIARPE 1
     
    ALDE ZAHARRA 1 
    2019/10/06
    -
    -
    AŅORGA 1
     
    ALDE ZAHARRA 2 
    2019/10/06
    -
    -
    HERNANI
     
    TOLOSA 2 
    2019/10/06
    -
    -
    MUNDARRO
     
    OIARPE 2 
    2019/10/06
    -
    -
    INTZA
     
    AŅORGA 2 
       Jardunaldia 5 
    2019/10/13
    -
    -
    TOLOSA 1
     
    OIARPE 1 
    2019/10/13
    -
    -
    ALDE ZAHARRA 1
     
    AŅORGA 1 
    2019/10/13
    -
    -
    ALDE ZAHARRA 2
     
    HERNANI 
    2019/10/13
    -
    -
    TOLOSA 2
     
    MUNDARRO 
    2019/10/13
    -
    -
    OIARPE 2
     
    INTZA 
    2019/10/13
    -
    -
    GAZTELEKU
     
    AŅORGA 2 
       Jardunaldia 6 
    2019/10/20
    -
    -
    OIARPE 1
     
    GAZTELEKU 
    2019/10/20
    -
    -
    AŅORGA 1
     
    TOLOSA 1 
    2019/10/20
    -
    -
    HERNANI
     
    ALDE ZAHARRA 1 
    2019/10/20
    -
    -
    MUNDARRO
     
    ALDE ZAHARRA 2 
    2019/10/20
    -
    -
    INTZA
     
    TOLOSA 2 
    2019/10/20
    -
    -
    AŅORGA 2
     
    OIARPE 2 
       Jardunaldia 7 
    2019/10/27
    -
    -
    OIARPE 1
     
    AŅORGA 1 
    2019/10/27
    -
    -
    TOLOSA 1
     
    HERNANI 
    2019/10/27
    -
    -
    ALDE ZAHARRA 1
     
    MUNDARRO 
    2019/10/27
    -
    -
    ALDE ZAHARRA 2
     
    INTZA 
    2019/10/27
    -
    -
    TOLOSA 2
     
    AŅORGA 2 
    2019/10/27
    -
    -
    GAZTELEKU
     
    OIARPE 2 
       Jardunaldia 8 
    2019/11/10
    -
    -
    AŅORGA 1
     
    GAZTELEKU 
    2019/11/10
    -
    -
    HERNANI
     
    OIARPE 1 
    2019/11/10
    -
    -
    MUNDARRO
     
    TOLOSA 1 
    2019/11/10
    -
    -
    INTZA
     
    ALDE ZAHARRA 1 
    2019/11/10
    -
    -
    AŅORGA 2
     
    ALDE ZAHARRA 2 
    2019/11/10
    -
    -
    OIARPE 2
     
    TOLOSA 2 
       Jardunaldia 9 
    2019/11/17
    -
    -
    AŅORGA 1
     
    HERNANI 
    2019/11/17
    -
    -
    OIARPE 1
     
    MUNDARRO 
    2019/11/17
    -
    -
    TOLOSA 1
     
    INTZA 
    2019/11/17
    -
    -
    ALDE ZAHARRA 1
     
    AŅORGA 2 
    2019/11/17
    -
    -
    ALDE ZAHARRA 2
     
    OIARPE 2 
    2019/11/17
    -
    -
    GAZTELEKU
     
    TOLOSA 2 
       Jardunaldia 10 
    2019/11/24
    -
    -
    GAZTELEKU
     
    HERNANI 
    2019/11/24
    -
    -
    MUNDARRO
     
    AŅORGA 1 
    2019/11/24
    -
    -
    INTZA
     
    OIARPE 1 
    2019/11/24
    -
    -
    AŅORGA 2
     
    TOLOSA 1 
    2019/11/24
    -
    -
    OIARPE 2
     
    ALDE ZAHARRA 1 
    2019/11/24
    -
    -
    TOLOSA 2
     
    ALDE ZAHARRA 2 
       Jardunaldia 11 
    2019/12/01
    -
    -
    HERNANI
     
    MUNDARRO 
    2019/12/01
    -
    -
    AŅORGA 1
     
    INTZA 
    2019/12/01
    -
    -
    OIARPE 1
     
    AŅORGA 2 
    2019/12/01
    -
    -
    TOLOSA 1
     
    OIARPE 2 
    2019/12/01
    -
    -
    ALDE ZAHARRA 1
     
    TOLOSA 2 
    2019/12/01
    -
    -
    ALDE ZAHARRA 2
     
    GAZTELEKU 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 ALDE ZAHARRA 1   2 1 1 0 0 22 4  
    2 HERNANI   2 1 1 0 0 22 4  
    3 MUNDARRO   2 1 1 0 0 22 9  
    4 TOLOSA 1   2 1 1 0 0 22 10  
    5 AŅORGA 2   2 1 1 0 0 22 11  
    6 OIARPE 2   2 1 1 0 0 22 14  
    7 OIARPE 1   1 1 0 1 0 14 22  
    8 AŅORGA 1   1 1 0 1 0 11 22  
    9 TOLOSA 2   1 1 0 1 0 10 22  
    10 GAZTELEKU   1 1 0 1 0 9 22  
    11 ALDE ZAHARRA 2   1 1 0 1 0 4 22  
    12 INTZA   1 1 0 1 0 4 22  
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/09/13
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE
    GARRIDO, I.
    GOIBURU, A.
    22  - 5
    ALOŅA MENDI 
    ETXEGARAI, P.
    REGUEIRO, O.
    2019/09/13
    19:00
    BERGARA - Munizipala
    BERGARA (RET)
     
    GOIERRI 
    2019/09/13
    19:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE
    AZKUE, J.
    ZUBIMENDI, H.
    6  - 22
    ARRASATE 
    ZUMALDE, A.
    BARANDIARAN, J.
    2019/09/13
    -
    -
    LAGUNAK 2 (RET)
     
    LAGUNAK 1 
    2019/09/13
    19:30
    ARETXABALETA - Udalekoa
    ARETXABALETA
    URIBARREN, A.
    URIBETXEBERRIA, J.
    22  - 10
    INTXURRE 
    ZABALA, J.
    ONSALO, J.
    2019/09/15
    -
    -
    Atsedena
     
    MURUMENDI 
       Jardunaldia 2 
    2019/09/19
    20:00
    URRETXU - Ederrena
    GOIERRI
     
    ARETXABALETA 
    2019/09/20
    18:45
    LEGAZPI - Urbeltz
    ALOŅA MENDI
     
    ILUNPE 
    2019/09/20
    -
    -
    ARRASATE
     
    BERGARA (RET) 
    2019/09/22
    -
    -
    LAGUNAK 1
     
    Atsedena 
    2019/09/22
    -
    -
    INTXURRE
     
    LAGUNAK 2 (RET) 
    2019/09/22
    18:00
    EZ AGERTZEAK - Incomparecencias
    MURUMENDI
    0 *  - 22
    LAPKE 
       Jardunaldia 3 
    2019/09/27
    20:00
    -
    LAGUNAK 1
     
    INTXURRE 
    2019/09/27
    -
    -
    LAGUNAK 2 (RET)
     
    GOIERRI 
    2019/09/29
    -
    -
    ARETXABALETA
     
    ARRASATE 
    2019/09/29
    -
    -
    BERGARA (RET)
     
    ALOŅA MENDI 
    2019/09/29
    -
    -
    ILUNPE
     
    MURUMENDI 
    2019/09/29
    -
    -
    Atsedena
     
    LAPKE 
       Jardunaldia 4 
    2019/10/06
    -
    -
    INTXURRE
     
    Atsedena 
    2019/10/06
    -
    -
    GOIERRI
     
    LAGUNAK 1 
    2019/10/06
    -
    -
    ARRASATE
     
    LAGUNAK 2 (RET) 
    2019/10/06
    -
    -
    ALOŅA MENDI
     
    ARETXABALETA 
    2019/10/06
    -
    -
    MURUMENDI
     
    BERGARA (RET) 
    2019/10/06
    -
    -
    LAPKE
     
    ILUNPE 
       Jardunaldia 5 
    2019/10/13
    -
    -
    INTXURRE
     
    GOIERRI 
    2019/10/13
    -
    -
    LAGUNAK 1
     
    ARRASATE 
    2019/10/13
    -
    -
    LAGUNAK 2 (RET)
     
    ALOŅA MENDI 
    2019/10/13
    -
    -
    ARETXABALETA
     
    MURUMENDI 
    2019/10/13
    -
    -
    BERGARA (RET)
     
    LAPKE 
    2019/10/13
    -
    -
    Atsedena
     
    ILUNPE 
       Jardunaldia 6 
    2019/10/20
    -
    -
    GOIERRI
     
    Atsedena 
    2019/10/20
    -
    -
    ARRASATE
     
    INTXURRE 
    2019/10/20
    -
    -
    ALOŅA MENDI
     
    LAGUNAK 1 
    2019/10/20
    -
    -
    MURUMENDI
     
    LAGUNAK 2 (RET) 
    2019/10/20
    -
    -
    LAPKE
     
    ARETXABALETA 
    2019/10/20
    -
    -
    ILUNPE
     
    BERGARA (RET) 
       Jardunaldia 7 
    2019/10/27
    -
    -
    GOIERRI
     
    ARRASATE 
    2019/10/27
    -
    -
    INTXURRE
     
    ALOŅA MENDI 
    2019/10/27
    -
    -
    LAGUNAK 1
     
    MURUMENDI 
    2019/10/27
    -
    -
    LAGUNAK 2 (RET)
     
    LAPKE 
    2019/10/27
    -
    -
    ARETXABALETA
     
    ILUNPE 
    2019/10/27
    -
    -
    Atsedena
     
    BERGARA (RET) 
       Jardunaldia 8 
    2019/11/10
    -
    -
    ARRASATE
     
    Atsedena 
    2019/11/10
    -
    -
    ALOŅA MENDI
     
    GOIERRI 
    2019/11/10
    -
    -
    MURUMENDI
     
    INTXURRE 
    2019/11/10
    -
    -
    LAPKE
     
    LAGUNAK 1 
    2019/11/10
    -
    -
    ILUNPE
     
    LAGUNAK 2 (RET) 
    2019/11/10
    -
    -
    BERGARA (RET)
     
    ARETXABALETA 
       Jardunaldia 9 
    2019/11/17
    -
    -
    ARRASATE
     
    ALOŅA MENDI 
    2019/11/17
    -
    -
    GOIERRI
     
    MURUMENDI 
    2019/11/17
    -
    -
    INTXURRE
     
    LAPKE 
    2019/11/17
    -
    -
    LAGUNAK 1
     
    ILUNPE 
    2019/11/17
    -
    -
    LAGUNAK 2 (RET)
     
    BERGARA (RET) 
    2019/11/17
    -
    -
    Atsedena
     
    ARETXABALETA 
       Jardunaldia 10 
    2019/11/24
    -
    -
    Atsedena
     
    ALOŅA MENDI 
    2019/11/24
    -
    -
    MURUMENDI
     
    ARRASATE 
    2019/11/24
    -
    -
    LAPKE
     
    GOIERRI 
    2019/11/24
    -
    -
    ILUNPE
     
    INTXURRE 
    2019/11/24
    -
    -
    BERGARA (RET)
     
    LAGUNAK 1 
    2019/11/24
    -
    -
    ARETXABALETA
     
    LAGUNAK 2 (RET) 
       Jardunaldia 11 
    2019/12/01
    -
    -
    ALOŅA MENDI
     
    MURUMENDI 
    2019/12/01
    -
    -
    ARRASATE
     
    LAPKE 
    2019/12/01
    -
    -
    GOIERRI
     
    ILUNPE 
    2019/12/01
    -
    -
    INTXURRE
     
    BERGARA (RET) 
    2019/12/01
    -
    -
    LAGUNAK 1
     
    ARETXABALETA 
    2019/12/01
    -
    -
    LAGUNAK 2 (RET)
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 LAPKE   4 2 2 0 0 44 5  
    2 ARRASATE   2 1 1 0 0 22 6  
    3 ARETXABALETA   2 1 1 0 0 22 10  
    4 INTXURRE   1 1 0 1 0 10 22  
    5 ILUNPE   1 1 0 1 0 6 22  
    6 ALOŅA MENDI   1 1 0 1 0 5 22  
    7 GOIERRI   0 0 0 0 0 0 0  
    8 LAGUNAK 2 (RET)   0 0 0 0 0 0 0  
    9 LAGUNAK 1   0 0 0 0 0 0 0  
    10 MURUMENDI   0 1 0 0 1 0 22  
    11 BERGARA (RET)   0 0 0 0 0 0 0  
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak

    • Ez dago dokumenturik.






    Ir arriba