Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - Ezker horma Eskuz binaka kadeteak - 1. maila

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/09/13
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE 2
    ZUBIZARRETA, B.
    GARCIA, I.
    22  - 9
    OIARPE 1 
    ETXEBERRIA, I.
    OLAIZ, X.
    2019/09/14
    11:30
    AMEZKETA - Larrunarri
    ZAZPI ITTURRI 1
    GOROSTIDI, E.
    AGIRRETXE, A.
    8  - 22
    INTXURRE 
    OTEGUI, E.
    OTAEGI, U.
    2019/09/14
    15:30
    DONOSTIA - Aņorga
    AŅORGA
    OLAIZOLA, E.
    ORBEGOZO, J.
    22  - 9
    ILUNPE 2 
    LABACA, B.
    ODRIOZOLA, E.
       Jardunaldia 2 
    2019/09/20
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE 1
     
    ZAZPI ITTURRI 1 
    2019/09/20
    19:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 2
     
    LAPKE 2 
    2019/09/22
    -
    -
    INTXURRE
     
    AŅORGA 
       Jardunaldia 3 
    2019/09/29
    -
    -
    INTXURRE
     
    OIARPE 1 
    2019/09/29
    -
    -
    ZAZPI ITTURRI 1
     
    ILUNPE 2 
    2019/09/29
    -
    -
    AŅORGA
     
    LAPKE 2 
       Jardunaldia 4 
    2019/10/06
    -
    -
    AŅORGA
     
    OIARPE 1 
    2019/10/06
    -
    -
    ILUNPE 2
     
    INTXURRE 
    2019/10/06
    -
    -
    LAPKE 2
     
    ZAZPI ITTURRI 1 
       Jardunaldia 5 
    2019/10/13
    -
    -
    OIARPE 1
     
    ILUNPE 2 
    2019/10/13
    -
    -
    INTXURRE
     
    LAPKE 2 
    2019/10/13
    -
    -
    ZAZPI ITTURRI 1
     
    AŅORGA 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 INTXURRE   2 1 1 0 0 22 8  
    2 LAPKE 2   2 1 1 0 0 22 9  
    3 AŅORGA   2 1 1 0 0 22 9  
    4 ILUNPE 2   1 1 0 1 0 9 22  
    5 OIARPE 1   1 1 0 1 0 9 22  
    6 ZAZPI ITTURRI 1   1 1 0 1 0 8 22  
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/09/13
    19:30
    ARETXABALETA - Udalekoa
    ARETXABALETA
    ETXABE, T.
    LANZOS, A.
    22  - 10
    ZAZPI ITTURRI 2 
    BALERDI, A.
    MUGICA, U.
    2019/09/14
    11:15
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA
    LARRAŅAGA, G.
    SASIAIN, X.
    16  - 22
    LAPKE 3 
    QUEREJETA, A.
    ITUARTE, F.
    2019/09/14
    16:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 2
    AMIANO, U.
    IZTUETA, M.
    22  - 7
    GAZTELEKU 1 
    ARRILLAGA, O.
    BELOKI, E.
       Jardunaldia 2 
    2019/09/20
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE 3
     
    ARETXABALETA 
    2019/09/20
    19:00
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU 1
     
    ZUMAIA 
    2019/09/20
    19:30
    AMEZKETA - Larrunarri
    ZAZPI ITTURRI 2
     
    TOLOSA 2 
       Jardunaldia 3 
    2019/09/29
    -
    -
    GAZTELEKU 1
     
    ZAZPI ITTURRI 2 
    2019/09/29
    -
    -
    TOLOSA 2
     
    LAPKE 3 
    2019/09/29
    -
    -
    ZUMAIA
     
    ARETXABALETA 
       Jardunaldia 4 
    2019/10/06
    -
    -
    ZUMAIA
     
    ZAZPI ITTURRI 2 
    2019/10/06
    -
    -
    LAPKE 3
     
    GAZTELEKU 1 
    2019/10/06
    -
    -
    ARETXABALETA
     
    TOLOSA 2 
       Jardunaldia 5 
    2019/10/13
    -
    -
    ZAZPI ITTURRI 2
     
    LAPKE 3 
    2019/10/13
    -
    -
    GAZTELEKU 1
     
    ARETXABALETA 
    2019/10/13
    -
    -
    TOLOSA 2
     
    ZUMAIA 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 TOLOSA 2   2 1 1 0 0 22 7  
    2 ARETXABALETA   2 1 1 0 0 22 10  
    3 LAPKE 3   2 1 1 0 0 22 16  
    4 ZUMAIA   1 1 0 1 0 16 22  
    5 ZAZPI ITTURRI 2   1 1 0 1 0 10 22  
    6 GAZTELEKU 1   1 1 0 1 0 7 22  
     
    Multzoa: C     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/09/13
    18:45
    URRETXU - Ederrena
    GOIERRI
    LEUNDA, B.
    IZAGUIRRE, J.
    22  - 15
    GAZTELEKU 2 
    GOIKOETXEA, I.
    HUITZI, G.
    2019/09/13
    19:30
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA
    ETXANIZ, J.
    ARAMBARRI, M.
    4  - 22
    ILUNPE 1 
    ARRIZABALAGA, A.
    EZAMA, B.
    2019/09/14
    16:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI
    JARA, J.
    ECHARRI, U.
    21  - 22
    TOLOSA 3 
    CAMINA, M.
    ELOLA, A.
       Jardunaldia 2 
    2019/09/20
    19:00
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU 2
     
    HERNANI 
    2019/09/20
    19:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 1
     
    GOIERRI 
    2019/09/21
    10:30
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 3
     
    AZKOITIA 
       Jardunaldia 3 
    2019/09/29
    -
    -
    TOLOSA 3
     
    GAZTELEKU 2 
    2019/09/29
    -
    -
    HERNANI
     
    ILUNPE 1 
    2019/09/29
    -
    -
    AZKOITIA
     
    GOIERRI 
       Jardunaldia 4 
    2019/10/06
    -
    -
    AZKOITIA
     
    GAZTELEKU 2 
    2019/10/06
    -
    -
    ILUNPE 1
     
    TOLOSA 3 
    2019/10/06
    -
    -
    GOIERRI
     
    HERNANI 
       Jardunaldia 5 
    2019/10/13
    -
    -
    GAZTELEKU 2
     
    ILUNPE 1 
    2019/10/13
    -
    -
    TOLOSA 3
     
    GOIERRI 
    2019/10/13
    -
    -
    HERNANI
     
    AZKOITIA 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 ILUNPE 1   2 1 1 0 0 22 4  
    2 GOIERRI   2 1 1 0 0 22 15  
    3 TOLOSA 3   2 1 1 0 0 22 21  
    4 HERNANI   1 1 0 1 0 21 22  
    5 GAZTELEKU 2   1 1 0 1 0 15 22  
    6 AZKOITIA   1 1 0 1 0 4 22  
     
    Multzoa: D     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/09/13
    19:00
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ZESTOA
    EIZAGIRRE, M.
    EGUIGUREN, U.
    4  - 22
    LAPKE 1 
    IRRIBARRIA, E.
    TELLERIA, E.
    2019/09/13
    19:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE 2
    ZABALETA, O.
    LANDA, U.
    22  - 16
    BEHAR ZANA 
    ARAMBURU, O.
    ARAMBURU, E.
    2019/09/15
    -
    -
    Atsedena
     
    TOLOSA 1 
       Jardunaldia 2 
    2019/09/20
    19:30
    VILLABONA - Behar Zana
    BEHAR ZANA
     
    ZESTOA 
    2019/09/21
    10:30
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 1
     
    OIARPE 2 
    2019/09/22
    -
    -
    LAPKE 1
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 3 
    2019/09/29
    -
    -
    LAPKE 1
     
    BEHAR ZANA 
    2019/09/29
    -
    -
    ZESTOA
     
    TOLOSA 1 
    2019/09/29
    -
    -
    Atsedena
     
    OIARPE 2 
       Jardunaldia 4 
    2019/10/06
    -
    -
    Atsedena
     
    BEHAR ZANA 
    2019/10/06
    -
    -
    TOLOSA 1
     
    LAPKE 1 
    2019/10/06
    -
    -
    OIARPE 2
     
    ZESTOA 
       Jardunaldia 5 
    2019/10/13
    -
    -
    BEHAR ZANA
     
    TOLOSA 1 
    2019/10/13
    -
    -
    LAPKE 1
     
    OIARPE 2 
    2019/10/13
    -
    -
    ZESTOA
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 LAPKE 1   2 1 1 0 0 22 4  
    2 OIARPE 2   2 1 1 0 0 22 16  
    3 BEHAR ZANA   1 1 0 1 0 16 22  
    4 ZESTOA   1 1 0 1 0 4 22  
    5 TOLOSA 1   0 0 0 0 0 0 0  
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak

    • Ez dago dokumenturik.






    Ir arriba