Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - Ezker horma Pala motza nagusiak - 1. maila

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/10/31
    21:30
    OIARTZUN - Madalensoro
    TXOST 2
    AIZPURU, O.
    IRIGOYEN, J.
    30  - 40
    TXOST 1 
    MUGIKA, I.
    ARGOTE, O.
    2019/11/01
    17:30
    ERRENTERIA - Agustina Otaola
    EPLE
    ESKISABEL, I.
    PICHEL, R.
    40  - 29
    OIANGU 1 
    LUZURIAGA, A.
    LETAMENDIA, Z.
       Jardunaldia 2 
    2019/11/08
    19:10
    ERRENTERIA - Agustina Otaola
    EPLE
    ESKISABEL, I.
    PICHEL, R.
    40  - 38
    TXOST 1 
    MUGIKA, I.
    ARGOTE, O.
    2019/11/09
    17:00
    OLABERRIA - Udalekoa
    OIANGU 1
    LUZURIAGA, A.
    LETAMENDIA, Z.
    35  - 40
    TXOST 2 
    AIZPURU, O.
    IRIGOYEN, J.
       Jardunaldia 3 
    2019/11/16
    10:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    TXOST 1
     
    OIANGU 1 
    2019/11/16
    10:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    TXOST 2
     
    EPLE 
       Jardunaldia 4 
    2019/11/24
    -
    -
    TXOST 1
     
    TXOST 2 
    2019/11/24
    -
    -
    OIANGU 1
     
    EPLE 
       Jardunaldia 5 
    2019/12/01
    -
    -
    TXOST 1
     
    EPLE 
    2019/12/01
    -
    -
    TXOST 2
     
    OIANGU 1 
       Jardunaldia 6 
    2019/12/08
    -
    -
    OIANGU 1
     
    TXOST 1 
    2019/12/08
    -
    -
    EPLE
     
    TXOST 2 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 EPLE   4 2 2 0 0 80 67  
    2 TXOST 1   3 2 1 1 0 78 70  
    3 TXOST 2   3 2 1 1 0 70 75  
    4 OIANGU 1   2 2 0 2 0 64 80  
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/11/01
    11:00
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU
    ALTUNA, I.
    REKALDE, A.
    40  - 33
    OIANGU 2 
    IBARGUREN , X.
    OLARAN, I.
    2019/11/02
    10:40
    DONOSTIA - Atano III.a
    REAL SOCIEDAD 2
    CLEMENT, M.
    VIGEON, J.
    37  - 40
    REAL SOCIEDAD 1 
    NAVARRO, I.
    ANDUEZA, G.
       Jardunaldia 2 
    2019/11/07
    20:00
    ORDIZIA - Beti Alai
    OIANGU 2
    IBARGUREN , X.
    OLARAN, I.
    28  - 40
    REAL SOCIEDAD 2 
    CLEMENT, M.
    VIGEON, J.
    2019/11/08
    22:00
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU
    ALTUNA, I.
    REKALDE, A.
    40  - 29
    REAL SOCIEDAD 1 
    NAVARRO, I.
    ANDUEZA, G.
       Jardunaldia 3 
    2019/11/14
    19:15
    DONOSTIA - Altza
    REAL SOCIEDAD 1
     
    OIANGU 2 
    2019/11/15
    19:15
    DONOSTIA - Altza
    REAL SOCIEDAD 2
     
    GAZTELEKU 
       Jardunaldia 4 
    2019/11/24
    -
    -
    REAL SOCIEDAD 1
     
    REAL SOCIEDAD 2 
    2019/11/24
    -
    -
    OIANGU 2
     
    GAZTELEKU 
       Jardunaldia 5 
    2019/12/01
    -
    -
    REAL SOCIEDAD 1
     
    GAZTELEKU 
    2019/12/01
    -
    -
    REAL SOCIEDAD 2
     
    OIANGU 2 
       Jardunaldia 6 
    2019/12/08
    -
    -
    OIANGU 2
     
    REAL SOCIEDAD 1 
    2019/12/08
    -
    -
    GAZTELEKU
     
    REAL SOCIEDAD 2 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 GAZTELEKU   4 2 2 0 0 80 62  
    2 REAL SOCIEDAD 2   3 2 1 1 0 77 68  
    3 REAL SOCIEDAD 1   3 2 1 1 0 69 77  
    4 OIANGU 2   2 2 0 2 0 61 80  
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak

    • Ez dago dokumenturik.






    Ir arriba