Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - Ezker horma Larruzko paleta nagusiak - 3. maila

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/09/06
    19:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    TXOST
    ESTEFANO, A.
    AZPIROZ, J.
    34  - 35
    OIANGU 
    OTEGUI, A.
    SANCHEZ, M.
    2019/09/06
    20:00
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU
    ALCORTA, J.
    PONCE, K.
    35  - 25
    EUSKAL JOLAS 
    GALLASTEGI, J.
    LOPEZ, M.
    2019/09/07
    10:30
    DONOSTIA - Atano III.a
    REAL SOCIEDAD 2
    PAGOLA, U.
    PICHEL, A.
    18  - 35
    REAL SOCIEDAD 1 
    MUTUBERRIA, M.
    ZUMETA, J.
       Jardunaldia 2 
    2019/09/13
    19:00
    DEBA - Aldats
    EUSKAL JOLAS
    GALLASTEGI, J.
    LOPEZ, M.
    35  - 23
    REAL SOCIEDAD 2 
    PAGOLA, U.
    PICHEL, A.
    2019/09/14
    10:40
    DONOSTIA - Atano III.a
    REAL SOCIEDAD 1
    MUTUBERRIA, M.
    ZUMETA, J.
    14  - 35
    TXOST 
    ESTEFANO, A.
    JUANES, J.
    2019/09/14
    17:30
    OLABERRIA - Udalekoa
    OIANGU
    OTEGUI, A.
    SANCHEZ, M.
    35  - 33
    GAZTELEKU 
    ALCORTA, J.
    PONCE, K.
       Jardunaldia 3 
    2019/09/20
    19:00
    DONOSTIA - Altza
    REAL SOCIEDAD 1
    MUTUBERRIA, M.
    ZUMETA, J.
    20  - 35
    EUSKAL JOLAS 
    GALLASTEGI, J.
    LOPEZ, M.
    2019/09/21
    10:30
    DONOSTIA - Atano III.a
    REAL SOCIEDAD 2
    PAGOLA, U.
    PICHEL, A.
    14  - 35
    OIANGU 
    OTEGUI, A.
    SANCHEZ, M.
    2019/09/21
    10:30
    OIARTZUN - Madalensoro
    TXOST
    ESTEFANO, A.
    AZPIROZ, J.
    35  - 28
    GAZTELEKU 
    ALCORTA, J.
    PONCE, K.
       Jardunaldia 4 
    2019/09/28
    10:00
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU
    ALCORTA, J.
    PONCE, K.
    35  - 22
    REAL SOCIEDAD 2 
    PAGOLA, U.
    PICHEL, A.
    2019/09/28
    10:30
    OIARTZUN - Madalensoro
    TXOST
    ESTEFANO, A.
    AZPIROZ, J.
    35  - 33
    EUSKAL JOLAS 
    GALLASTEGI, J.
    LOPEZ, M.
    2019/09/28
    18:30
    OLABERRIA - Udalekoa
    OIANGU
    OTEGUI, A.
    SANCHEZ, M.
    35  - 26
    REAL SOCIEDAD 1 
    MUTUBERRIA, M.
    ZUMETA, J.
       Jardunaldia 5 
    2019/10/04
    20:30
    DEBA - Aldats
    EUSKAL JOLAS
    GALLASTEGI, J.
    LOPEZ, M.
    35  - 33
    OIANGU 
    OTEGUI, A.
    SANCHEZ, M.
    2019/10/05
    10:15
    DONOSTIA - Atano III.a
    REAL SOCIEDAD 1
    ZUMETA, J.
    BEGUIRISTAIN, M.
    35  - 13
    GAZTELEKU 
    ALCORTA, J.
    PONCE, K.
    2019/10/05
    10:15
    DONOSTIA - Atano III.a
    REAL SOCIEDAD 2
    PAGOLA, U.
    PICHEL, A.
    12  - 35
    TXOST 
    ESTEFANO, A.
    AZPIROZ, J.
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 OIANGU   9 5 4 1 0 173 142  
    2 TXOST   9 5 4 1 0 174 122  
    3 EUSKAL JOLAS   8 5 3 2 0 163 146  
    4 REAL SOCIEDAD 1   7 5 2 3 0 130 136  
    5 GAZTELEKU   7 5 2 3 0 144 152  
    6 REAL SOCIEDAD 2   5 5 0 5 0 89 175  
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak






    Ir arriba