Txapelketa: Federatua Herriartekoa Larruzko paleta eta Pala motza

a - FINALA (ekainak 7)

 

DEBA - OLABERRIA

 

Txapelduna:

OLABERRIA

47

0

2

75

 

 

(ekainak 9)

 

2019/06/07 

19:00

DONOSTIA - Altza

 

 

 

DEBA-LP

15  - 35

OLABERRIA-LP

 

 

 

ETXEBERRIA, I.

BERASATEGUI, X.

 

 

ARISTI, A.

GARRIDO, J.

 

 

DEBA-PM

32  - 40

OLABERRIA-PM

 

 

 

LOPEZ, M.

ARRIETA, G.

 

 

BEITIA, M.

OLARAN, I.

 

 

 

---

b - FINALERDIAK (maiatzak 26 - ekainak 2)

 

OIARTZUN - DEBA

 

Sailkatua:

DEBA

112

1

3

142

 

 

Joan (maiatzak 26)

Etorri (ekainak 2)

2019/05/24 

22:00

OIARTZUN - Madalensoro

2019/05/31 

19:30

DEBA - Aldats

OIARTZUN-LP

28  - 35

DEBA-LP

DEBA-LP

27  - 35

OIARTZUN-LP

JUANES, J.

ARISTI, A.

ARISTI, A.

JUANES, J.

MUGIKA, I.

ETXEBERRIA, I.

ETXEBERRIA, I.

MUGIKA, I.

OIARTZUN-PM

26  - 40

DEBA-PM

DEBA-PM

40  - 23

OIARTZUN-PM

AIZPURU, O.

LOPEZ, M.

LOPEZ, M.

AIZPURU, O.

EZKERRO, J.

BEITIA, M.

BEITIA, M.

EZKERRO, J.

 

---

 

ERRENTERIA - OLABERRIA

 

Sailkatua:

OLABERRIA

119

2

2

129

 

 

Joan (maiatzak 26)

Etorri (ekainak 2)

2019/05/25 

17:00

ERRENTERIA - Agustina Otaola

2019/06/02 

17:00

OLABERRIA - Udalekoa

ERRENTERIA-LP

16  - 35

OLABERRIA-LP

OLABERRIA-LP

20  - 35

ERRENTERIA-LP

ESKISABEL, I.

BERASATEGUI, X.

BERASATEGUI, X.

ESKISABEL, I.

MACHAIN, A.

GARRIDO, J.

GARRIDO, J.

PICHEL, A.

ERRENTERIA-PM

40  - 34

OLABERRIA-PM

OLABERRIA-PM

40  - 28

ERRENTERIA-PM

MARTINEZ, Y.

ARRIETA, G.

ARRIETA, G.

MARTINEZ, Y.

PICHEL, R.

OLARAN, I.

OLARAN, I.

PICHEL, R.

 

---

c - FINAL LAURDENAK (maiatzak 12 - maiatzak 19)

 

OIARTZUN - ORDIZIA

 

Sailkatua:

OIARTZUN

149

3

1

121

 

 

Joan (maiatzak 12)

Etorri (maiatzak 19)

2019/05/10 

19:15

OIARTZUN - Madalensoro

2019/05/18 

19:30

ORDIZIA - Beti Alai

OIARTZUN-LP

35  - 34

ORDIZIA-LP

ORDIZIA-LP

29  - 35

OIARTZUN-LP

MUGIKA, I.

ARANBURU, I.

LUZURIAGA, A.

MUGIKA, I.

JUANES, J.

BERASATEGI, G.

BERASATEGI, G.

JUANES, J.

OIARTZUN-PM

40  - 18

ORDIZIA-PM

ORDIZIA-PM

40  - 39

OIARTZUN-PM

AIZPURU, O.

LUZURIAGA, A.

OTEGUI, A.

AIZPURU, O.

ARGOTE, O.

LETAMENDIA, Z.

LETAMENDIA, Z.

ARGOTE, O.

 

---

 

LAZKAO - DEBA

 

Sailkatua:

DEBA

115

1

3

136

 

 

Joan (maiatzak 12)

Etorri (maiatzak 19)

2019/05/11 

11:00

LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran

2019/05/17 

19:30

DEBA - Aldats

LAZKAO-LP

35  - 22

DEBA-LP

DEBA-LP

35  - 20

LAZKAO-LP

IBARGUREN, X.

ARISTI, A.

ETXEBERRIA, I.

IBARGUREN, B.

ANDONEGI, A.

ETXEBERRIA, I.

ARISTI, A.

ARANTZEGI, M.

LAZKAO-PM

24  - 40

DEBA-PM

DEBA-PM

40  - 36

LAZKAO-PM

ARANTZEGI, M.

LOPEZ, M.

LOPEZ, M.

IBARGUREN, X.

IBARGUREN, B.

BEITIA, M.

BEITIA, M.

ANDONEGI, A.

 

---

 

ANDOAIN - ERRENTERIA

 

Sailkatua:

ERRENTERIA

128

2

2

132

 

 

Joan (maiatzak 12)

Etorri (maiatzak 19)

2019/05/11 

19:00

ANDOAIN - Arrate

2019/05/16 

20:30

ERRENTERIA - Agustina Otaola

ANDOAIN-LP

35  - 22

ERRENTERIA-LP

ERRENTERIA-LP

35  - 28

ANDOAIN-LP

ALTUNA, I.

MARTINEZ, Y.

ESKISABEL, I.

IRADI, I.

LETE, M.

PICHEL, R.

PICHEL, A.

LETE, M.

ANDOAIN-PM

40  - 35

ERRENTERIA-PM

ERRENTERIA-PM

40  - 25

ANDOAIN-PM

IRADI, I.

ESKISABEL, I.

MARTINEZ, Y.

ALTUNA, I.

REKALDE, A.

PICHEL, A.

PICHEL, R.

REKALDE, A.

 

---

 

DONOSTIA - OLABERRIA

 

Sailkatua:

OLABERRIA

110

0

4

150

 

 

Joan (maiatzak 12)

Etorri (maiatzak 19)

2019/05/11 

17:30

DONOSTIA - Altza

2019/05/18 

18:00

OLABERRIA - Udalekoa

DONOSTIA-LP

31  - 35

OLABERRIA-LP

OLABERRIA-LP

35  - 26

DONOSTIA-LP

BROSA, A.

BERASATEGUI, X.

BERASATEGUI, X.

BROSA, A.

AMIANO, J.

GARRIDO, J.

GARRIDO, J.

NAVARRO, I.

DONOSTIA-PM

32  - 40

OLABERRIA-PM

OLABERRIA-PM

40  - 21

DONOSTIA-PM

ELORZA, I.

ARRIETA, G.

ARRIETA, G.

MARTINEZ DE LA, G.

NAVARRO, I.

OLARAN, I.

OLARAN, I.

AMIANO, J.

 

---

Gorria = Behin behinekoa.

Jokamoldearen Dokumentuak






Ir arriba