Txapelketa: Federatua Herriartekoa Gomazko paleta

a - FINALA (ekainak 23)

 

AZKOITIA - TOLOSA

Txapelduna:

AZKOITIA

44

2

1

45

 

Finala (ekainak 23)

 

2019/06/23 

11:00

DONOSTIA – Altza

 

 

 

AZKOITIA-BA

4  - 20

TOLOSA-BA

 

 

 

AZPIROZ, M.

ARREGUI, O.

 

 

AZKOITIA-BI

20  - 12

TOLOSA-BI

 

 

 

AIZPURU, J.

LAAMIRNI, K.

 

 

JUARISTI, I.

MENDIGAIN, S.

 

 

AZKOITIA-BA7

20  - 13

TOLOSA-BA7

 

 

 

EPELDE, I.

AGUIRRE, H.

 

 

 

---

b - FINALERDIAK (ekainak 9 - ekainak 16)

 

HERNANI - AZKOITIA

Sailkatua:

AZKOITIA

81

2

4

109

 

Joan (ekainak 9)

Etorri (ekainak 16)

2019/06/06 

18:30

HERNANI - Udalekoa

2019/06/13 

19:00

AZKOITIA - Gurea

HERNANI-BA

13  - 20

AZKOITIA-BA

AZKOITIA-BA

19  - 20

HERNANI-BA

LUJANBIO, E.

EPELDE, I.

EPELDE, I.

LUJANBIO, E.

HERNANI-BI

5  - 20

AZKOITIA-BI

AZKOITIA-BI

20  - 12

HERNANI-BI

ARREGI, A.

AIZPURU, J.

AIZPURU, J.

KEREJETA, I.

MANTEROLA, M.

JUARISTI, I.

JUARISTI, I.

ZUBIMENDI, A.

HERNANI-BA7

20  - 10

AZKOITIA-BA7

AZKOITIA-BA7

20  - 11

HERNANI-BA7

URREAGA, M.

AZPIROZ, M.

AZPIROZ, M.

URREAGA, M.

 

---

 

USURBIL - TOLOSA

Sailkatua:

TOLOSA

 

EA

6

 

 

Joan (ekainak 9)

Etorri (ekainak 16)

2019/06/06 

21:30

TOLOSA - Beotibar

2019/06/15 

19:30

TOLOSA - Beotibar

USURBIL-BA

8  - 20

TOLOSA-BA

TOLOSA-BA

20  - EA

USURBIL-BA

ESNAOLA, I.

ARREGUI, O.

 

 

USURBIL-BI

20  - 18

TOLOSA-BI

TOLOSA-BI

20  - EA

USURBIL-BI

ERRAZTI, X.

IRAOLA, J.

 

 

ZUMETA, I.

LAAMIRNI, K.

 

 

USURBIL-BA7

13  - 20

TOLOSA-BA7

TOLOSA-BA7

20  - EA

USURBIL-BA7

URDANPILETA, A.

AGUIRRE, H.

 

 

 

---

c - FINAL LAURDENAK (maiatzak 26 - ekainak 2)

 

HERNANI - ANDOAIN

Sailkatua:

HERNANI

108

4

2

84

 

Joan (maiatzak 26)

Etorri (ekainak 2)

2019/05/24 

21:15

ANDOAIN - Arrate

2019/05/31 

20:00

HERNANI - Udalekoa

HERNANI-BA

20  - 12

ANDOAIN-BA

ANDOAIN-BA

6  - 20

HERNANI-BA

LUJANBIO, E.

ECHEVERRIA, J.

BELOKI, I.

KEREJETA, I.

HERNANI-BI

20  - 8

ANDOAIN-BI

ANDOAIN-BI

18  - 20

HERNANI-BI

MANTEROLA, M.

ALCORTA, J.

ALCORTA, J.

LUJANBIO, E.

ZUBIMENDI, A.

BELOKI, I.

PONCE, K.

MANTEROLA, M.

HERNANI-BA7

12  - 20

ANDOAIN-BA7

ANDOAIN-BA7

20  - 16

HERNANI-BA7

ARREGI, A.

LOIDI, J.

ECHEVERRIA, J.

ARANDIA, A.

 

---

 

ANOETA - AZKOITIA

Sailkatua:

AZKOITIA

EA

0

6

 

 

Joan (maiatzak 26)

Etorri (ekainak 2)

2019/05/24 

20:45

ANOETA - Alkartasuna

2019/06/01 

10:00

AZKOITIA - Gurea

ANOETA-BA

6  - 20

AZKOITIA-BA

AZKOITIA-BA

20  - EA

ANOETA-BA

TOLOSA, J.

EPELDE, I.

 

 

ANOETA-BI

8  - 20

AZKOITIA-BI

AZKOITIA-BI

20  - EA

ANOETA-BI

LULUAGA, B.

AIZPURU, J.

 

 

OTEGI, J.

JUARISTI, I.

 

 

ANOETA-BA7

20  - 12

AZKOITIA-BA7

AZKOITIA-BA7

20  - EA

ANOETA-BA7

LUISA, A.

AZPIROZ, M.

 

 

 

---

 

USURBIL - DONOSTIA

Sailkatua:

USURBIL

105

4

2

106

 

Joan (maiatzak 26)

Etorri (ekainak 2)

2019/05/24 

22:00

AGINAGA - Udalekoa

2019/06/01 

14:00

DONOSTIA - Loiola

USURBIL-BA

20  - 16

DONOSTIA-BA

DONOSTIA-BA

20  - 18

USURBIL-BA

ESNAOLA, I.

AROZTEGI, U.

AROZTEGI, U.

ESNAOLA, I.

USURBIL-BI

20  - 18

DONOSTIA-BI

DONOSTIA-BI

19  - 20

USURBIL-BI

ERRAZTI, X.

UBEDA, S.

UBEDA, S.

ERRAZTI, X.

ZUMETA, I.

GASTESI, K.

GASTESI, K.

ZUMETA, I.

USURBIL-BA7

7  - 20

DONOSTIA-BA7

DONOSTIA-BA7

13  - 20

USURBIL-BA7

URDANPILETA, A.

ELEJALDE, X.

BARBULO, O.

URDANPILETA, A.

 

---

 

TOLOSA - IRUN

Sailkatua:

TOLOSA

113

5

0

85

 

Joan (maiatzak 26)

Etorri (ekainak 2)

2019/05/25 

18:30

TOLOSA - Beotibar

2019/06/01 

18:30

IRUN - Artaleku

TOLOSA-BA

20  - 4

IRUN-BA

IRUN-BA

17  - 20

TOLOSA-BA

ARREGUI, O.

DAGUERRE, J.

DAGUERRE, J.

ARREGUI, O.

TOLOSA-BI

20  - 11

IRUN-BI

IRUN-BI

18  - 20

TOLOSA-BI

LAAMIRNI, K.

ALUSTIZA, J.

ALUSTIZA, J.

IRAOLA, J.

MENDIGAIN, S.

ETXEBESTE, A.

ETXEBESTE, A.

MENDIGAIN, S.

TOLOSA-BA7

20  - 15

IRUN-BA7

IRUN-BA7

20  - 13

TOLOSA-BA7

AGUIRRE, H.

BEREAU, I.

BEREAU, I.

AGUIRRE, H.

 

---

d - FINAL ZORTZIRENAK (maiatzak 12 - maiatzak 19)

 

AIA - HERNANI

Sailkatua:

HERNANI

84

2

4

113

 

Joan (maiatzak 12)

Etorri (maiatzak 19)

2019/05/10 

20:00

AIA - Udalekoa

2019/05/17 

20:00

HERNANI - Udalekoa

AIA-BA

10  - 20

HERNANI-BA

HERNANI-BA

20  - 8

AIA-BA

LIZASO, I.

LUJANBIO, E.

LUJANBIO, E.

ALDALUR, I.

AIA-BI

12  - 20

HERNANI-BI

HERNANI-BI

20  - 14

AIA-BI

ALDALUR, I.

ARANDIA, A.

MANTEROLA, M.

LIZASO, I.

POLO, J.

ZUBIMENDI, A.

ZUBIMENDI, A.

POLO, J.

AIA-BA7

20  - 19

HERNANI-BA7

HERNANI-BA7

14  - 20

AIA-BA7

AIZPURU, K.

ARREGI, A.

URREAGA, M.

AIZPURU, K.

 

---

 

ERRENTERIA - ANDOAIN

Sailkatua:

ANDOAIN

89

2

4

105

 

Joan (maiatzak 12)

Etorri (maiatzak 19)

2019/05/10 

19:40

ERRENTERIA - Agustina Otaola

2019/05/18 

18:45

ANDOAIN - Arrate

ERRENTERIA-BA

10  - 20

ANDOAIN-BA

ANDOAIN-BA

20  - 11

ERRENTERIA-BA

MACHAIN, A.

LOIDI, J.

ECHEVERRIA, J.

AIZCORRETA, G.

ERRENTERIA-BI

16  - 20

ANDOAIN-BI

ANDOAIN-BI

15  - 20

ERRENTERIA-BI

IZQUIERDO, I.

ALCORTA, J.

ALCORTA, J.

MANEIRO, I.

BENGOETXEA, M.

BELOKI, I.

BELOKI, I.

BENGOETXEA, M.

ERRENTERIA-BA7

12  - 20

ANDOAIN-BA7

ANDOAIN-BA7

10  - 20

ERRENTERIA-BA7

AIZCORRETA, G.

ECHEVERRIA, J.

PONCE, K.

IZQUIERDO, I.

 

---

 

ANOETA - AZPEITIA

Sailkatua:

ANOETA

119

5

1

99

 

Joan (maiatzak 12)

Etorri (maiatzak 19)

2019/05/10 

20:45

ANOETA - Alkartasuna

2019/05/19 

17:00

AZPEITIA(Urrestilla) - Txikuri

ANOETA-BA

20  - 17

AZPEITIA-BA

AZPEITIA-BA

18  - 20

ANOETA-BA

TOLOSA, J.

LOPETEGI, U.

LOPETEGI, U.

TOLOSA, J.

ANOETA-BI

20  - 15

AZPEITIA-BI

AZPEITIA-BI

20  - 19

ANOETA-BI

LULUAGA, B.

MARTIJA, E.

MARTIJA, E.

OTEGI, J.

OTEGI, J.

ALKORTA, O.

ALKORTA, O.

LULUAGA, B.

ANOETA-BA7

20  - 19

AZPEITIA-BA7

AZPEITIA-BA7

10  - 20

ANOETA-BA7

LUISA, A.

EGIGUREN, A.

EGIGUREN, A.

LUISA, A.

 

---

 

MUTRIKU - AZKOITIA

Sailkatua:

AZKOITIA

81

2

4

103

 

Joan (maiatzak 12)

Etorri (maiatzak 19)

2019/05/10 

21:00

MUTRIKU - Miruaitz

2019/05/18 

10:30

AZKOITIA - Gurea

MUTRIKU-BA

4  - 20

AZKOITIA-BA

AZKOITIA-BA

20  - 14

MUTRIKU-BA

ZUBIZARRETA, P.

EPELDE, I.

EPELDE, I.

GARALDE, X.

MUTRIKU-BI

9  - 20

AZKOITIA-BI

AZKOITIA-BI

16  - 20

MUTRIKU-BI

MANCISIDOR, J.

JUARISTI, I.

AIZPURU, J.

ELEZGARAI, I.

GARALDE, X.

AIZPURU, J.

JUARISTI, I.

ZUBIZARRETA, P.

MUTRIKU-BA7

20  - 7

AZKOITIA-BA7

AZKOITIA-BA7

20  - 14

MUTRIKU-BA7

ELEZGARAI, I.

AZPIROZ, M.

AZPIROZ, M.

MANCISIDOR, J.

 

---

 

USURBIL - SORALUZE

Sailkatua:

USURBIL

85

3

3

82

 

Joan (maiatzak 12)

Etorri (maiatzak 19)

2019/05/11 

9:30

AGINAGA - Udalekoa

2019/05/17 

19:00

SORALUZE - Udalekoa

USURBIL-BA

20  - 6

SORALUZE-BA

SORALUZE-BA

11  - 20

USURBIL-BA

ESNAOLA, I.

SANTAMARIA, G.

GALLASTEGI, J.

ESNAOLA, I.

USURBIL-BI

20  - 5

SORALUZE-BI

SORALUZE-BI

20  - 11

USURBIL-BI

ERRAZTI, X.

GALLASTEGI, J.

SANTAMARIA, G.

URDANPILETA, A.

URDANPILETA, A.

ECHEVERRIA, J.

ECHEVERRIA, J.

OLAIZOLA, J.

USURBIL-BA7

12  - 20

SORALUZE-BA7

SORALUZE-BA7

20  - 2

USURBIL-BA7

ZUMETA, I.

ATXOTEGI, A.

ATXOTEGI, A.

ZUMETA, I.

 

---

 

ASTIGARRAGA - DONOSTIA

Sailkatua:

DONOSTIA

80

1

5

108

 

Joan (maiatzak 12)

Etorri (maiatzak 19)

2019/05/11 

18:00

ASTIGARRAGA - Udalekoa

2019/05/17 

20:00

DONOSTIA - Loiola

ASTIGARRAGA-BA

16  - 20

DONOSTIA-BA

DONOSTIA-BA

20  - 1

ASTIGARRAGA-BA

GELBENZU, J.

AROZTEGI, U.

AROZTEGI, U.

AUZMENDI, I.

ASTIGARRAGA-BI

19  - 20

DONOSTIA-BI

DONOSTIA-BI

20  - 13

ASTIGARRAGA-BI

TXOPERENA, M.

ELEJALDE, X.

UBEDA, S.

TXOPERENA, M.

ZUBIARRAIN, B.

GASTESI, K.

HUEGUN, X.

ZUBIARRAIN, B.

ASTIGARRAGA-BA7

20  - 8

DONOSTIA-BA7

DONOSTIA-BA7

20  - 11

ASTIGARRAGA-BA7

SALABERRIA, A.

BARBULO, O.

ELEJALDE, X.

SALABERRIA, A.

 

---

 

ELGOIBAR - TOLOSA

Sailkatua:

TOLOSA

85

2

4

100

 

Joan (maiatzak 12)

Etorri (maiatzak 19)

2019/05/10 

20:00

ELGOIBAR - Ikastola

2019/05/18 

18:00

TOLOSA - Beotibar

ELGOIBAR-BA

8  - 20

TOLOSA-BA

TOLOSA-BA

20  - 10

ELGOIBAR-BA

LIZARRALDE, G.

ARREGUI, O.

AGUIRRE, H.

ARRIETA, M.

ELGOIBAR-BI

20  - 13

TOLOSA-BI

TOLOSA-BI

20  - 12

ELGOIBAR-BI

CONDE, A.

IRAOLA, J.

LAAMIRNI, K.

GURRUCHAGA, A.

ARRIZABALAGA, B.

LAAMIRNI, K.

MENDIGAIN, S.

ARRIZABALAGA, B.

ELGOIBAR-BA7

15  - 20

TOLOSA-BA7

TOLOSA-BA7

7  - 20

ELGOIBAR-BA7

GURRUCHAGA, A.

AGUIRRE, H.

IRAOLA, J.

LIZARRALDE, G.

 

---

 

ZUMAIA - IRUN

Sailkatua:

IRUN

58

2

4

110

 

Joan (maiatzak 12)

Etorri (maiatzak 19)

2019/05/11 

11:00

ZUMAIA - Aitzuri

2019/05/19 

9:00

IRUN - Artaleku

ZUMAIA-BA

2  - 20

IRUN-BA

IRUN-BA

20  - 8

ZUMAIA-BA

OSA, J.

DAGUERRE, J.

DAGUERRE, J.

SALEGUI, J.

ZUMAIA-BI

20  - 13

IRUN-BI

IRUN-BI

17  - 20

ZUMAIA-BI

SALEGUI, J.

ALUSTIZA, J.

ALUSTIZA, J.

ZUAZOBIDE, I.

RUIZ, I.

ETXEBESTE, A.

ETXEBESTE, A.

RUIZ, I.

ZUMAIA-BA7

6  - 20

IRUN-BA7

IRUN-BA7

20  - 2

ZUMAIA-BA7

AIZPURUA, A.

BEREAU, I.

BEREAU, I.

AIZPURUA, A.

 

---

Gorria = Behin behinekoa.

Jokamoldearen Dokumentuak






Ir arriba