Txapelketa: Federatua Herriartekoa Eskua

a - FINALA (ekainak 29)

 

AZPEITIA - ASTIGARRAGA

Txapelduna:

ASTIGARRAGA

56

1

2

55

 

Finala (ATANO III, ekainak 29)

 

2019/06/29

16:30

DONOSTIA – Atano III

 

 

 

AZPEITIA-K

17-22

ASTIGARRAGA-K

 

 

 

EGIGUREN A.

LIZEAGA E.

 

 

ELOSEGI J.

LIZEAGA E.

 

 

AZPEITIA-J

22-11

ASTIGARRAGA-J

 

 

 

ALBERDI U.

MUJIKA A.

 

 

LARRAÑAGA H.

URDANGARIN G.

 

 

AZPEITIA-N

17-22

ASTIGARRAGA-N

 

 

 

APEZETXEA O.

EXPOSITO H.

 

 

MURGIONDO D.

SANTXEZ J.

 

 

 

---

b - FINALERDIAK (ekainak 16 - ekainak 23)

 

AZKOITIA - AZPEITIA

Sailkatua:

AZPEITIA

65

1

5

129

 

Joan (ekainak 16)

Etorri (ekainak 23)

2019/06/14 

22:00

AZKOITIA - Gurea

2019/06/21 

22:00

AZPEITIA - Izarraitz

AZKOITIA-K

7  - 22

AZPEITIA-K

AZPEITIA-K

22  - 2

AZKOITIA-K

ASTIGARRAGA, I.

EGUIGUREN, A.

EGUIGUREN, A.

ARAMBARRI, M.

ARAMBARRI, M.

ELOSEGUI, J.

ELOSEGUI, J.

ASTIGARRAGA, I.

AZKOITIA-J

19  - 22

AZPEITIA-J

AZPEITIA-J

22  - 2

AZKOITIA-J

AZKOITIA, I.

ALBERDI, U.

ALBERDI, U.

AZKOITIA, I.

URANGA, J.

LARRAÑAGA, H.

LARRAÑAGA, H.

URANGA, J.

AZKOITIA-N

22  - 19

AZPEITIA-N

AZPEITIA-N

22  - 13

AZKOITIA-N

JUARISTI, A.

EGUIGUREN, J.

MURGIONDO, D.

JUARISTI, A.

JUARISTI, J.

MURGIONDO, D.

UZKUDUN, J.

AZCOITIA, A.

 

---

 

ASTIGARRAGA - ATAUN

Sailkatua:

ASTIGARRAGA

101

4

2

84

 

Joan (ekainak 16)

Etorri (ekainak 23)

2019/06/14 

19:00

ASTIGARRAGA - Udalekoa

2019/06/22

19:00

ATAUN - Auzoeta

ASTIGARRAGA-K

22  - 7

ATAUN-K

ATAUN-K

7  - 22

ASTIGARRAGA-K

LIZEAGA, E.

ZUBIZARRETA, B.

ZUBIZARRETA, B.

LIZEAGA, E.

LIZEAGA, E.

GOIKOETXEA, U.

QUEREJETA, A.

LIZEAGA, E.

ASTIGARRAGA-J

9  - 22

ATAUN-J

ATAUN-J

22  - 4

ASTIGARRAGA-J

MUGICA, A.

SENAR, B.

ETXEBERRIA, J.

MUGICA, A.

URDANGARIN, G.

ETXEBERRIA, J.

SENAR, B.

URDANGARIN, G.

ASTIGARRAGA-N

22  - 13

ATAUN-N

ATAUN-N

13  - 22

ASTIGARRAGA-N

EXPOSITO, H.

ZUBIZARRETA, I.

ZUBIZARRETA, I.

EXPOSITO, H.

SANCHEZ, J.

BAZTARRIKA, A.

BAZTARRIKA, A.

SANCHEZ, J.

 

---

c - FINAL LAURDENAK (ekainak 2 - ekainak 9)

 

ALTZO - AZKOITIA

Sailkatua:

AZKOITIA

93

1

5

120

 

Joan (ekainak 2)

Etorri (ekainak 9)

2019/06/01 

17:00

ALTZO - Altzo Muino

2019/06/07 

22:00

AZKOITIA - Gurea

ALTZO-K

16  - 22

AZKOITIA-K

AZKOITIA-K

22  - 19

ALTZO-K

LIZARRIBAR, I.

ARAMBARRI, M.

ARAMBARRI, M.

LIZARRIBAR, I.

UZCUDUN, A.

ASTIGARRAGA, I.

ASTIGARRAGA, I.

UZCUDUN, A.

ALTZO-J

22  - 10

AZKOITIA-J

AZKOITIA-J

22  - 17

ALTZO-J

ZUBELDIA, I.

AZKOITIA, I.

AZKOITIA, I.

ZUBELDIA, I.

OLANO, P.

URANGA, J.

URANGA, J.

OLANO, P.

ALTZO-N

13  - 22

AZKOITIA-N

AZKOITIA-N

22  - 6

ALTZO-N

ZUBELDIA, A.

JUARISTI, A.

JUARISTI, A.

ZUBELDIA, A.

AIZPITARTE, E.

JUARISTI, J.

JUARISTI, J.

AIZPITARTE, E.

 

---

 

AZPEITIA - HERNANI

Sailkatua:

AZPEITIA

132

6

0

80

 

Joan (ekainak 2)

Etorri (ekainak 9)

2019/05/31 

22:00

AZPEITIA - Izarraitz

2019/06/07 

19:30

HERNANI - Udalekoa

AZPEITIA-K

22  - 7

HERNANI-K

HERNANI-K

5  - 22

AZPEITIA-K

EGUIGUREN, A.

UITZI, U.

APAOLAZA, X.

EGUIGUREN, A.

ELOSEGUI, J.

ECHARRI, U.

ECHARRI, U.

ELOSEGUI, J.

AZPEITIA-J

22  - 14

HERNANI-J

HERNANI-J

16  - 22

AZPEITIA-J

ALBERDI, U.

SALAVERRIA, X.

SALAVERRIA, X.

ALBERDI, U.

LARRAÑAGA, H.

ZUGASTI, O.

ZUGASTI, O.

LARRAÑAGA, H.

AZPEITIA-N

22  - 19

HERNANI-N

HERNANI-N

19  - 22

AZPEITIA-N

EGUIGUREN, J.

ARRIETA, I.

OJUEL, P.

EGUIGUREN, J.

MURGIONDO, D.

LIZEAGA, M.

LIZEAGA, M.

MURGIONDO, D.

 

---

 

ASTIGARRAGA - ZESTOA

Sailkatua:

ASTIGARRAGA

103

4

2

72

 

Joan (ekainak 2)

Etorri (ekainak 9)

2019/05/31 

19:15

ASTIGARRAGA - Udalekoa

2019/06/08 

18:15

ZESTOA - Gurutzeaga

ASTIGARRAGA-K

22  - 7

ZESTOA-K

ZESTOA-K

4  - 22

ASTIGARRAGA-K

LIZEAGA, E.

EIZAGIRRE, M.

ALONSO, O.

LIZEAGA, E.

LIZEAGA, E.

ALONSO, O.

EIZAGIRRE, M.

LIZEAGA, E.

ASTIGARRAGA-J

5  - 22

ZESTOA-J

ZESTOA-J

22  - 10

ASTIGARRAGA-J

MUGICA, A.

SALEGI, I.

ODRIOZOLA, J.

MUGICA, A.

URDANGARIN, G.

ODRIOZOLA, J.

SALEGI, I.

URDANGARIN, G.

ASTIGARRAGA-N

22  - 6

ZESTOA-N

ZESTOA-N

11  - 22

ASTIGARRAGA-N

LOIDI, H.

OLAIZOLA, I.

GELIS, A.

EXPOSITO, H.

SANCHEZ, J.

SALEGI, U.

SALEGI, U.

LOIDI, H.

 

---

 

ATAUN - TOLOSA

Sailkatua:

ATAUN

107

3

3

99

 

Joan (ekainak 2)

Etorri (ekainak 9)

2019/06/01 

18:00

ATAUN - Auzoeta

2019/06/08 

19:30

TOLOSA - Beotibar

ATAUN-K

19  - 22

TOLOSA-K

TOLOSA-K

22  - 13

ATAUN-K

ZUBIZARRETA, B.

IZTUETA, M.

IZTUETA, M.

ZUBIZARRETA, B.

GOIKOETXEA, U.

SUDUPE, A.

SUDUPE, A.

GOIKOETXEA, U.

ATAUN-J

22  - 13

TOLOSA-J

TOLOSA-J

22  - 9

ATAUN-J

SENAR, B.

GOIKOETXEA, A.

ALTUNA, A.

GOIKOETXEA, E.

GOIKOETXEA, E.

LOPETEGI, J.

LOPETEGI, J.

ETXEBERRIA, J.

ATAUN-N

22  - 8

TOLOSA-N

TOLOSA-N

12  - 22

ATAUN-N

ZUBIZARRETA, I.

ESKUDERO, J.

ESKUDERO, J.

ZUBIZARRETA, I.

BAZTARRIKA, A.

EGIGUREN, I.

EGIGUREN, I.

BAZTARRIKA, A.

 

---

d1 - FINAL ZORTZIRENAK (maiatzak 19 - maiatzak 26)

 

ALTZO - OÑATI

Sailkatua:

ALTZO

117

5

1

85

 

Joan (maiatzak 19)

Etorri (maiatzak 26)

2019/05/18 

17:00

ALTZO - Altzo Muino

2019/05/25 

17:00

OÑATI - Zubikoa

ALTZO-K

22  - 12

OÑATI-K

OÑATI-K

16  - 22

ALTZO-K

LIZARRIBAR, I.

UGARTE, M.

UGARTE, M.

UZCUDUN, A.

UZCUDUN, A.

LOITI, H.

LOITI, H.

ESTEBAN, H.

ALTZO-J

22  - 13

OÑATI-J

OÑATI-J

11  - 22

ALTZO-J

ZUBELDIA, I.

PEREZ, I.

PEREZ, I.

OLANO, P.

OLANO, P.

PEREZ, I.

PEREZ, I.

ZUBELDIA, I.

ALTZO-N

22  - 11

OÑATI-N

OÑATI-N

22  - 7

ALTZO-N

ZUBELDIA, A.

BIAIN, A.

GARTZIA, M.

ZUBELDIA, A.

AIZPITARTE, E.

GARTZIA, M.

BIAIN, A.

AIZPITARTE, E.

 

---

 

ANDOAIN - AZKOITIA

Sailkatua:

AZKOITIA

34

0

6

132

 

Joan (maiatzak 19)

Etorri (maiatzak 26)

2019/05/17 

20:00

ANDOAIN - Arrate

2019/05/24 

22:00

AZKOITIA - Gurea

ANDOAIN-K

6  - 22

AZKOITIA-K

AZKOITIA-K

22  - 3

ANDOAIN-K

BELOKI, E.

ARAMBARRI, M.

ARAMBARRI, M.

BELOKI, J.

URIA, I.

ASTIGARRAGA, I.

ASTIGARRAGA, I.

URIA, I.

ANDOAIN-J

11  - 22

AZKOITIA-J

AZKOITIA-J

22  - 3

ANDOAIN-J

ARTOLA, U.

AZKOITIA, I.

AZKOITIA, I.

ECHEVERRIA, E.

GOMEZ, E.

URANGA, J.

URANGA, J.

GOMEZ, E.

ANDOAIN-N

4  - 22

AZKOITIA-N

AZKOITIA-N

22  - 7

ANDOAIN-N

ESCUDERO, A.

JUARISTI, A.

JUARISTI, A.

USANDIZAGA, I.

USANDIZAGA, I.

JUARISTI, J.

JUARISTI, J.

ARTOLA, U.

 

---

 

DONOSTIA - AZPEITIA

Sailkatua:

AZPEITIA

37

0

6

66

 

Joan (maiatzak 19)

Etorri (maiatzak 26)

2019/05/18 

17:00

DONOSTIA - Atano III.a

2019/05/24 

22:00

AZPEITIA - Izarraitz

DONOSTIA-K

17  - 22

AZPEITIA-K

AZPEITIA-K

22  - 5

DONOSTIA-K

NALDAIZ, X.

EGUIGUREN, A.

EGUIGUREN, A.

SORONDO, E.

OLAIZOLA, E.

ELOSEGUI, J.

ELOSEGUI, J.

OLAIZOLA, E.

DONOSTIA-J

9  - 22

AZPEITIA-J

AZPEITIA-J

22  - 2

DONOSTIA-J

ACHA, I.

ALBERDI, U.

ALBERDI, U.

ACHA, I.

DE LA TORRE, M.

LARRAÑAGA, H.

LARRAÑAGA, H.

OSORO, M.

DONOSTIA-N

11  - 22

AZPEITIA-N

AZPEITIA-N

22  - 9

DONOSTIA-N

URMENETA, I.

EGUIGUREN, J.

EGUIGUREN, J.

URMENETA, I.

BIKUÑA, I.

MURGIONDO, D.

MURGIONDO, D.

ARANGUREN, M.

 

---

 

ADUNA - HERNANI

Sailkatua:

HERNANI

76

2

4

125

 

Joan (maiatzak 19)

Etorri (maiatzak 26)

2019/05/17 

19:30

ADUNA - Udalekoa

2019/05/24 

19:30

HERNANI - Udalekoa

ADUNA-K

15  - 22

HERNANI-K

HERNANI-K

22  - 6

ADUNA-K

OLASAGASTI, A.

UITZI, U.

APAOLAZA, X.

OLASAGASTI, A.

ABURUZA, I.

ECHARRI, U.

ECHARRI, U.

ABURUZA, I.

ADUNA-J

22  - 20

HERNANI-J

HERNANI-J

22  - 6

ADUNA-J

IRAZU, O.

SALAVERRIA, X.

SALAVERRIA, X.

MUGICA, J.

MUGICA, J.

ZUGASTI, O.

ZUGASTI, O.

IRAZU, O.

ADUNA-N

5  - 22

HERNANI-N

HERNANI-N

17  - 22

ADUNA-N

ZABALA, A.

OJUEL, P.

URKIZU, I.

ZABALA, A.

IRAZU, J.

LIZEAGA, M.

INSAUSTI, E.

IRAZU, J.

 

---

d2

 

ASTIGARRAGA - OIARTZUN

Sailkatua:

ASTIGARRAGA

105

4

2

88

 

Joan (maiatzak 19)

Etorri (maiatzak 26)

2019/05/17 

20:00

ASTIGARRAGA - Udalekoa

2019/05/24 

19:00

OIARTZUN - Madalensoro

ASTIGARRAGA-K

22  - 5

OIARTZUN-K

OIARTZUN-K

12  - 22

ASTIGARRAGA-K

MUGICA, A.

ETXEBERRIA, I.

SEIN, E.

LIZEAGA, E.

LIZEAGA, E.

MICHELENA, I.

LANDA, U.

LIZEAGA, E.

ASTIGARRAGA-J

12  - 22

OIARTZUN-J

OIARTZUN-J

22  - 5

ASTIGARRAGA-J

ALDALUR, M.

ARANBURU, M.

ARANBURU, M.

MUGICA, A.

URDANGARIN, G.

SALABERRIA, E.

ELGARRESTA, U.

ALDALUR, M.

ASTIGARRAGA-N

22  - 10

OIARTZUN-N

OIARTZUN-N

17  - 22

ASTIGARRAGA-N

LOIDI, H.

SALABERRIA, Z.

ECHAVE, E.

LOIDI, H.

SANCHEZ, J.

ETXEBERRIA, E.

ETXEBERRIA, E.

SANCHEZ, J.

 

---

 

ZESTOA - ASTEASU

Sailkatua:

ZESTOA

111

4

2

81

 

Joan (maiatzak 19)

Etorri (maiatzak 26)

2019/05/18 

18:00

ZESTOA - Gurutzeaga

2019/05/24 

19:30

ASTEASU - Usarrabi

ZESTOA-K

22  - 12

ASTEASU-K

ASTEASU-K

15  - 22

ZESTOA-K

EIZAGIRRE, M.

LANCETA, I.

LANCETA, I.

SASIAIN, X.

ALONSO, O.

HUITZI, G.

HUITZI, G.

ALONSO, O.

ZESTOA-J

22  - 7

ASTEASU-J

ASTEASU-J

3  - 22

ZESTOA-J

ODRIOZOLA, J.

HUITZI, J.

HUITZI, J.

ODRIOZOLA, J.

SALEGI, I.

IRURETAGOIENA, U.

IRURETAGOIENA, U.

SALEGI, I.

ZESTOA-N

14  - 22

ASTEASU-N

ASTEASU-N

22  - 9

ZESTOA-N

GELIS, A.

URBIETA, J.

URBIETA, X.

GELIS, A.

SALEGI, U.

URRUZOLA, J.

URRUZOLA, J.

SALEGI, U.

 

---

 

AIA - ATAUN

Sailkatua:

ATAUN

83

3

3

91

 

Joan (maiatzak 19)

Etorri (maiatzak 26)

2019/05/17 

20:00

AIA - Udalekoa

2019/05/25 

19:30

ATAUN - Auzoeta

AIA-K

22  - 8

ATAUN-K

ATAUN-K

6  - 22

AIA-K

ALBENIZ, U.

ZUBIZARRETA, B.

ZUBIZARRETA, B.

ORBEGOZO, J.

ORBEGOZO, J.

GOIKOETXEA, U.

GOIKOETXEA, U.

ALBENIZ, U.

AIA-J

12  - 22

ATAUN-J

ATAUN-J

11  - 22

AIA-J

ALBENIZ, M.

SENAR, B.

ETXEBERRIA, J.

ALBENIZ, M.

IRURETAGOIENA, A.

ETXEBERRIA, J.

GOIKOETXEA, E.

IRURETAGOIENA, A.

AIA-N

3  - 22

ATAUN-N

ATAUN-N

22  - 2

AIA-N

ORBEGOZO, L.

ZUBIZARRETA, I.

ZUBIZARRETA, I.

ORBEGOZO, L.

URBIETA, I.

BAZTARRIKA, A.

BAZTARRIKA, A.

URBIETA, I.

 

---

 

TOLOSA – BIDANIA-GOIATZ (RET)

Sailkatua:

TOLOSA

 

6

0

 

 

Joan (maiatzak 19)

Etorri (maiatzak 26)

2019/05/18 

18:30

BIDANIA-GOIATZ - Ernio

 

 

 

TOLOSA-K

 

BIDANIA-GOIATZ-K

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TOLOSA-J

 

BIDANIA-GOIATZ-J

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TOLOSA-N

 

BIDANIA-GOIATZ-N

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

---

e - FINAL HAMASEIRENAK (maiatzak 5 - maiatzak 12)

 

AMASA-VILLABONA - ANDOAIN

Sailkatua:

ANDOAIN

95

2

4

106

 

Joan (maiatzak 5)

Etorri (maiatzak 12)

2019/05/03 

19:15

VILLABONA - Behar Zana

2019/05/10 

20:15

ANDOAIN - Arrate

AMASA-VILLABONA-K

16  - 22

ANDOAIN-K

ANDOAIN-K

22  - 16

AMASA-VILLABONA-K

ARAMBURU, E.

BELOKI, E.

BELOKI, E.

ARAMBURU, E.

ARAMBURU, O.

URIA, I.

URIA, I.

ARAMBURU, O.

AMASA-VILLABONA-J

9  - 22

ANDOAIN-J

ANDOAIN-J

22  - 10

AMASA-VILLABONA-J

IRAOLA, A.

ARTOLA, U.

ARTOLA, U.

IRAOLA, A.

JAUREGUI, K.

GOMEZ, E.

GOMEZ, E.

JAUREGUI, K.

AMASA-VILLABONA-N

22  - 11

ANDOAIN-N

ANDOAIN-N

7  - 22

AMASA-VILLABONA-N

MAIZ, E.

ESCUDERO, A.

ESCUDERO, A.

MAIZ, E.

OTAÑO, M.

USANDIZAGA, I.

USANDIZAGA, I.

OTAÑO, M.

 

---

 

ADUNA - BERGARA

Sailkatua:

ADUNA

103

3

3

90

 

Joan (maiatzak 5)

Etorri (maiatzak 12)

2019/05/03 

20:00

ADUNA - Udalekoa

2019/05/10 

19:45

BERGARA - Munizipala

ADUNA-K

22  - 9

BERGARA-K

BERGARA-K

7  - 22

ADUNA-K

OLASAGASTI, A.

ETXANIZ, I.

ETXANIZ, I.

ABURUZA, I.

ABURUZA, I.

BOLUMBURU, A.

BOLUMBURU, A.

OLASAGASTI, A.

ADUNA-J

4  - 22

BERGARA-J

BERGARA-J

22  - 12

ADUNA-J

IRAZU, O.

ETXANIZ, A.

ETXANIZ, A.

IRAZU, O.

MUGICA, J.

MARQUEZ, A.

MARQUEZ, A.

MUGICA, J.

ADUNA-N

22  - 8

BERGARA-N

BERGARA-N

22  - 21

ADUNA-N

ZABALA, A.

REZUSTA, A.

REZUSTA, A.

ZABALA, A.

ARRUTI, Y.

OTERMIN, H.

OTERMIN, H.

ARRUTI, Y.

 

---

 

ZESTOA - ARETXABALETA

Sailkatua:

ZESTOA

132

6

0

39

 

Joan (maiatzak 5)

Etorri (maiatzak 12)

2019/05/04 

18:00

ZESTOA - Gurutzeaga

2019/05/10 

19:30

ARETXABALETA - Udalekoa

ZESTOA-K

22  - 5

ARETXABALETA-K

ARETXABALETA-K

10  - 22

ZESTOA-K

ALONSO, O.

LANZOS, A.

IGARTUA, U.

ALONSO, O.

EIZAGIRRE, M.

IGARTUA, U.

LANZOS, A.

SASIAIN, X.

ZESTOA-J

22  - 2

ARETXABALETA-J

ARETXABALETA-J

4  - 22

ZESTOA-J

SALEGI, I.

LASA, H.

LASA, H.

SALEGI, I.

ODRIOZOLA, J.

ZULOAGA, A.

ZULOAGA, A.

ODRIOZOLA, J.

ZESTOA-N

22  - 8

ARETXABALETA-N

ARETXABALETA-N

10  - 22

ZESTOA-N

GELIS, A.

LOPEZ DE EGUIL., M.

ERRASTI, U.

OLAIZOLA, I.

SALEGI, U.

ERRASTI, U.

LOPEZ DE EGUILAZ, M.

SALEGI, U.

 

---

Gorria = Behin behinekoa.

Jokamoldearen Dokumentuak






Ir arriba