Txapelketa: Eskolartekoa Gipuzkoa Zesta punta - Alebinak

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/01/11
    18:00
    DONOSTIA - Carmelo Balda
    DONOSTIA JAI ALAI (RET)
     
    DANOK BAT 2 
    2019/01/11
    19:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 2
    9  - 25
    BEOTIBAR 2 
    2019/01/11
    19:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 1
    25  - 19
    HONDARRIBIA 3 
    2019/01/13
    -
    -
    BEOTIBAR 3 (RET)
     
    DANOK BAT 3 
    2019/01/13
    11:00
    DONOSTIA - Carmelo Balda
    HONDARRIBIA 1
    16  - 25
    BEOTIBAR 1 
    2019/01/13
    11:00
    DONOSTIA - Carmelo Balda
    HONDARRIBIA 2
    16  - 25
    DANOK BAT 1 
       Jardunaldia 2 
    2019/01/18
    18:30
    HONDARRIBIA - Jostaldi
    HONDARRIBIA 3
    25  - 0 *
    HONDARRIBIA 2 
    2019/01/18
    19:45
    TOLOSA - Beotibar
    BEOTIBAR 2
     
    DONOSTIA JAI ALAI (RET) 
    2019/01/18
    19:45
    TOLOSA - Beotibar
    BEOTIBAR 1
    25  - 16
    ZUMAIA 2 
    2019/01/19
    16:30
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 1
    25  - 0 *
    HONDARRIBIA 1 
    2019/01/19
    16:30
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 3
    10  - 25
    ZUMAIA 1 
    2019/01/20
    -
    -
    DANOK BAT 2
     
    BEOTIBAR 3 (RET) 
       Jardunaldia 3 
    2019/01/25
    18:00
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 3
    11  - 25
    DANOK BAT 2 
    2019/01/25
    18:00
    DONOSTIA - Carmelo Balda
    DONOSTIA JAI ALAI (RET)
     
    BEOTIBAR 1 
    2019/01/25
    19:15
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 2
    6  - 25
    DANOK BAT 1 
    2019/01/25
    19:15
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 1
    25  - 18
    HONDARRIBIA 2 
    2019/01/27
    -
    -
    BEOTIBAR 3 (RET)
     
    BEOTIBAR 2 
    2019/01/27
    11:00
    HONDARRIBIA - Jostaldi
    HONDARRIBIA 1
    15  - 25
    HONDARRIBIA 3 
       Jardunaldia 4 
    2019/02/01
    18:30
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 2
    7  - 25
    ZUMAIA 1 
    2019/02/01
    18:30
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 1
     
    DONOSTIA JAI ALAI (RET) 
    2019/02/01
    18:30
    HONDARRIBIA - Jostaldi
    HONDARRIBIA 3
    25  - 10
    ZUMAIA 2 
    2019/02/01
    18:30
    HONDARRIBIA - Jostaldi
    HONDARRIBIA 2
    25  - 18
    HONDARRIBIA 1 
    2019/02/01
    19:45
    TOLOSA - Beotibar
    BEOTIBAR 2
    25  - 9
    DANOK BAT 3 
    2019/02/03
    -
    -
    BEOTIBAR 1
     
    BEOTIBAR 3 (RET) 
       Jardunaldia 5 
    2019/02/08
    18:00
    DONOSTIA - Carmelo Balda
    DONOSTIA JAI ALAI (RET)
     
    HONDARRIBIA 3 
    2019/02/10
    -
    -
    BEOTIBAR 3 (RET)
     
    DANOK BAT 1 
    2019/02/10
    11:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 2
    25  - 13
    HONDARRIBIA 2 
    2019/02/10
    11:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 1
    25  - 5
    HONDARRIBIA 1 
    2019/02/10
    16:00
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 2
    9  - 25
    BEOTIBAR 2 
    2019/02/10
    16:00
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 3
    17  - 25
    BEOTIBAR 1 
       Jardunaldia 6 
    2019/02/15
    18:30
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 1
    25  - 4
    DANOK BAT 3 
    2019/02/15
    19:00
    HONDARRIBIA - Jostaldi
    HONDARRIBIA 2
     
    DONOSTIA JAI ALAI (RET) 
    2019/02/15
    19:00
    HONDARRIBIA - Jostaldi
    HONDARRIBIA 1
    10  - 25
    ZUMAIA 2 
    2019/02/15
    19:45
    TOLOSA - Beotibar
    BEOTIBAR 2
    25  - 16
    ZUMAIA 1 
    2019/02/15
    19:45
    TOLOSA - Beotibar
    BEOTIBAR 1
    25  - 17
    DANOK BAT 2 
    2019/02/17
    -
    -
    HONDARRIBIA 3
     
    BEOTIBAR 3 (RET) 
       Jardunaldia 7 
    2019/02/21
    19:50
    TOLOSA - Beotibar
    BEOTIBAR 2
    25  - 18
    BEOTIBAR 1 
    2019/02/22
    19:00
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 2
    8  - 25
    DANOK BAT 1 
    2019/02/22
    19:00
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 3
    13  - 25
    HONDARRIBIA 3 
    2019/02/22
    19:15
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 1
    25  - 19
    ZUMAIA 2 
    2019/02/24
    -
    -
    BEOTIBAR 3 (RET)
     
    HONDARRIBIA 2 
    2019/02/24
    -
    -
    DONOSTIA JAI ALAI (RET)
     
    HONDARRIBIA 1 
       Jardunaldia 8 
    2019/03/08
    19:00
    HONDARRIBIA - Jostaldi
    HONDARRIBIA 3
    25  - 12
    DANOK BAT 2 
    2019/03/08
    19:00
    HONDARRIBIA - Jostaldi
    HONDARRIBIA 2
    25  - 15
    DANOK BAT 3 
    2019/03/08
    19:45
    TOLOSA - Beotibar
    BEOTIBAR 1
    25  - 13
    ZUMAIA 1 
    2019/03/09
    16:30
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 1
    25  - 19
    BEOTIBAR 2 
    2019/03/10
    -
    -
    HONDARRIBIA 1
     
    BEOTIBAR 3 (RET) 
    2019/03/10
    -
    -
    ZUMAIA 2
     
    DONOSTIA JAI ALAI (RET) 
       Jardunaldia 9 
    2019/03/15
    20:15
    TOLOSA - Beotibar
    BEOTIBAR 2
    25  - 19
    HONDARRIBIA 3 
    2019/03/16
    16:30
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 2
    25  - 8
    HONDARRIBIA 2 
    2019/03/16
    16:30
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 3
    13  - 25
    HONDARRIBIA 1 
    2019/03/17
    -
    -
    BEOTIBAR 3 (RET)
     
    ZUMAIA 2 
    2019/03/17
    -
    -
    ZUMAIA 1
     
    DONOSTIA JAI ALAI (RET) 
    2019/03/17
    11:00
    TOLOSA - Beotibar
    BEOTIBAR 1
    23  - 25
    DANOK BAT 1 
       Jardunaldia 10 
    2019/03/22
    19:15
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 1
     
    DANOK BAT 1 
    2019/03/22
    19:15
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 2
     
    DANOK BAT 3 
    2019/03/24
    -
    -
    DONOSTIA JAI ALAI (RET)
     
    BEOTIBAR 3 (RET) 
    2019/03/24
    11:00
    HONDARRIBIA - Jostaldi
    HONDARRIBIA 3
     
    BEOTIBAR 1 
    2019/03/24
    11:00
    HONDARRIBIA - Jostaldi
    HONDARRIBIA 2
     
    BEOTIBAR 2 
    2019/03/24
    11:00
    HONDARRIBIA - Jostaldi
    HONDARRIBIA 1
     
    DANOK BAT 2 
       Jardunaldia 11 
    2019/03/31
    -
    -
    DANOK BAT 1
     
    HONDARRIBIA 3 
    2019/03/31
    -
    -
    BEOTIBAR 1
     
    HONDARRIBIA 2 
    2019/03/31
    -
    -
    BEOTIBAR 2
     
    HONDARRIBIA 1 
    2019/03/31
    -
    -
    DANOK BAT 2
     
    ZUMAIA 2 
    2019/03/31
    -
    -
    DANOK BAT 3
     
    DONOSTIA JAI ALAI (RET) 
    2019/03/31
    -
    -
    BEOTIBAR 3 (RET)
     
    ZUMAIA 1 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 DANOK BAT 1   14 7 7 0 0 175 76  
    2 ZUMAIA 1   14 8 6 2 0 179 128  
    3 BEOTIBAR 2   13 7 6 1 0 169 105  
    4 HONDARRIBIA 3   12 7 5 2 0 163 100  
    5 BEOTIBAR 1   12 7 5 2 0 166 129  
    6 ZUMAIA 2   9 7 2 5 0 110 148  
    7 DANOK BAT 2   9 7 2 5 0 103 144  
    8 HONDARRIBIA 2   8 7 2 4 1 105 158  
    9 DANOK BAT 3   8 8 0 8 0 92 200  
    10 HONDARRIBIA 1   7 7 1 5 1 89 163  
    11 DONOSTIA JAI ALAI (RET)   0 0 0 0 0 0 0  
    12 BEOTIBAR 3 (RET)   0 0 0 0 0 0 0  
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak






    Ir arriba