Txapelketa: Errendimendua Gipuzkoa - Zesta punta Infantilak

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/01/11
    19:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 2
    WATKINS, W.
    MADARAS, O.
    8  - 30
    BEOTIBAR 1 
    ALTUNA, X.
    ITOIZ, A.
    2019/01/11
    19:30
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 2
    BERISTAIN, A.
    FLORES, A.
    30  - 10
    BEOTIBAR 2 
    GOENAGA, A.
    ZABALA, U.
    2019/01/13
    -
    -
    BEOTIBAR 4 (RET)
     
    BEOTIBAR 3 
    2019/01/13
    10:00
    DONOSTIA - Carmelo Balda
    DONOSTIA JAI ALAI 1
    ORTIZ DE MENDIVIL, M.
    EGUIGUREN, E.
    19  - 30
    ZUMAIA 1 
    AGUIRRE, G.
    GALARRAGA, E.
    2019/01/13
    10:00
    DONOSTIA - Carmelo Balda
    DONOSTIA JAI ALAI 2
    MERINO, N.
    LOPETEGUI, M.
     
    HONDARRIBIA 1 (RET) 
    RODRIGO, O.
    KANPANDEGI, O.
    2019/01/13
    11:00
    DONOSTIA - Carmelo Balda
    HONDARRIBIA 2
    GOŅI, J.
    IRIDOY, C.
    9  - 30
    DANOK BAT 1 
    ZUBIZARRETA, U.
    ANSOLA, M.
       Jardunaldia 2 
    2019/01/18
    18:30
    HONDARRIBIA - Jostaldi
    HONDARRIBIA 1 (RET)
    RODRIGO, O.
    KANPANDEGI, O.
     
    DONOSTIA JAI ALAI 1 
    ORTIZ DE MENDIVIL, M.
    RUIZ-ZEBERIO, O.
    2019/01/18
    19:45
    TOLOSA - Beotibar
    BEOTIBAR 1
    ALTUNA, X.
    IRAOLA, U.
    25  - 30
    DANOK BAT 2 
    BERISTAIN, A.
    AGUIRREGOMEZCORTA, O.
    2019/01/18
    19:45
    TOLOSA - Beotibar
    BEOTIBAR 3
    OTAEGUI, E.
    MUJIKA, M.
    9  - 30
    DONOSTIA JAI ALAI 2 
    LOPETEGUI, M.
    MERINO, N.
    2019/01/19
    16:30
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 1
    ZUBIZARRETA, U.
    ANSOLA, M.
    30  - 3
    ZUMAIA 2 
    WATKINS, W.
    MADARAS, O.
    2019/01/19
    17:30
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 1
    GALARRAGA, E.
    AGUIRRE, G.
    30  - 8
    HONDARRIBIA 2 
    GOŅI, J.
    IRIDOY, C.
    2019/01/20
    -
    -
    BEOTIBAR 2
     
    BEOTIBAR 4 (RET) 
       Jardunaldia 3 
    2019/01/25
    18:00
    DONOSTIA - Carmelo Balda
    DONOSTIA JAI ALAI 2
    AMBOAGE, M.
    LOPETEGUI, M.
    26  - 30
    DONOSTIA JAI ALAI 1 
    ORTIZ DE MENDIVIL, M.
    EGUIGUREN, E.
    2019/01/25
    18:00
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 2
    BERISTAIN, A.
    FLORES, A.
    17  - 30
    DANOK BAT 1 
    ZUBIZARRETA, U.
    ANSOLA, M.
    2019/01/25
    19:15
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 2
    WATKINS, W.
    MADARAS, O.
    14  - 30
    ZUMAIA 1 
    AGUIRRE, G.
    GALARRAGA, E.
    2019/01/25
    19:40
    TOLOSA - Beotibar
    BEOTIBAR 3
    EGUES, U.
    MUJIKA, M.
    20  - 30
    BEOTIBAR 2 
    EZEIZA, P.
    GOENAGA, A.
    2019/01/27
    -
    -
    BEOTIBAR 4 (RET)
     
    BEOTIBAR 1 
    2019/01/27
    -
    -
    HONDARRIBIA 2
     
    HONDARRIBIA 1 (RET) 
       Jardunaldia 4 
    2019/02/01
    19:15
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 1
    GALARRAGA, E.
    AGUIRRE, G.
    30  - 20
    DANOK BAT 2 
    AGUIRREGOMEZCORTA, O.
    BERISTAIN, A.
    2019/02/01
    19:45
    TOLOSA - Beotibar
    BEOTIBAR 2
    GOENAGA, A.
    ZABALA, U.
    4  - 30
    DONOSTIA JAI ALAI 2 
    MERINO, N.
    LOPETEGUI, M.
    2019/02/01
    19:45
    TOLOSA - Beotibar
    BEOTIBAR 1
    ALTUNA, X.
    ITOIZ, A.
    30  - 8
    BEOTIBAR 3 
    OTAEGUI, E.
    MUJIKA, M.
    2019/02/02
    11:00
    DONOSTIA - Carmelo Balda
    DONOSTIA JAI ALAI 1
    ORTIZ DE MENDIVIL, M.
    RUIZ-ZEBERIO, O.
    30  - 12
    HONDARRIBIA 2 
    GOŅI, J.
    IRIDOY, C.
    2019/02/03
    -
    -
    HONDARRIBIA 1 (RET)
     
    ZUMAIA 2 
    2019/02/03
    -
    -
    DANOK BAT 1
     
    BEOTIBAR 4 (RET) 
       Jardunaldia 5 
    2019/02/08
    18:00
    DONOSTIA - Carmelo Balda
    DONOSTIA JAI ALAI 2
    AMBOAGE, M.
    MERINO, N.
    30  - 12
    HONDARRIBIA 2 
    IRIDOY, C.
    GOŅI, J.
    2019/02/10
    -
    -
    BEOTIBAR 4 (RET)
     
    ZUMAIA 1 
    2019/02/10
    -
    -
    DANOK BAT 2
     
    HONDARRIBIA 1 (RET) 
    2019/02/10
    10:30
    TOLOSA - Beotibar
    BEOTIBAR 2
    GOENAGA, A.
    ZABALA, U.
    17  - 30
    BEOTIBAR 1 
    ALTUNA, X.
    ITOIZ, A.
    2019/02/10
    10:30
    TOLOSA - Beotibar
    BEOTIBAR 3
    MUJIKA, M.
    OTAEGUI, E.
    9  - 30
    DANOK BAT 1 
    ANSOLA, M.
    ZUBIZARRETA, U.
    2019/02/10
    11:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 2
    WATKINS, W.
    MADARAS, O.
    20  - 30
    DONOSTIA JAI ALAI 1 
    ORTIZ DE MENDIVIL, M.
    EGUIGUREN, E.
       Jardunaldia 6 
    2019/02/15
    18:30
    DONOSTIA - Carmelo Balda
    DONOSTIA JAI ALAI 1
    ORTIZ DE MENDIVIL, M.
    EGUIGUREN, E.
    30  - 26
    DANOK BAT 2 
    BERISTAIN, A.
    FLORES, A.
    2019/02/15
    19:00
    HONDARRIBIA - Jostaldi
    HONDARRIBIA 2
    IRIDOY, C.
    GOŅI, J.
    27  - 30
    ZUMAIA 2 
    WATKINS, W.
    MADARAS, O.
    2019/02/15
    19:45
    TOLOSA - Beotibar
    BEOTIBAR 1
    ALTUNA, X.
    ITOIZ, A.
    30  - 12
    DONOSTIA JAI ALAI 2 
    MERINO, N.
    LOPETEGUI, M.
    2019/02/15
    20:00
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 1
    30  - 0 *
    BEOTIBAR 2 
    2019/02/15
    20:15
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 1
    GALARRAGA, E.
    AGUIRRE, G.
    30  - 7
    BEOTIBAR 3 
    MUJIKA, M.
    OTAEGUI, E.
    2019/02/17
    -
    -
    HONDARRIBIA 1 (RET)
     
    BEOTIBAR 4 (RET) 
       Jardunaldia 7 
    2019/02/22
    18:00
    DONOSTIA - Carmelo Balda
    DONOSTIA JAI ALAI 2
    LOPETEGUI, M.
    AMBOAGE, M.
    30  - 19
    ZUMAIA 2 
    WATKINS, W.
    MADARAS, O.
    2019/02/22
    19:00
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 2
    30  - 0 *
    HONDARRIBIA 2 
    2019/02/22
    19:40
    TOLOSA - Beotibar
    BEOTIBAR 2
    GOENAGA, A.
    ZABALA, U.
    13  - 30
    ZUMAIA 1 
    AGUIRRE, G.
    GALARRAGA, E.
    2019/02/23
    12:00
    TOLOSA - Beotibar
    BEOTIBAR 1
    ALTUNA, X.
    ITOIZ, A.
    28  - 30
    DANOK BAT 1 
    ZUBIZARRETA, U.
    ANSOLA, M.
    2019/02/24
    -
    -
    BEOTIBAR 3
     
    HONDARRIBIA 1 (RET) 
    2019/02/24
    -
    -
    BEOTIBAR 4 (RET)
     
    DONOSTIA JAI ALAI 1 
       Jardunaldia 8 
    2019/03/08
    18:30
    DONOSTIA - Carmelo Balda
    DONOSTIA JAI ALAI 1
    ORTIZ DE MENDIVIL, M.
    RUIZ-ZEBERIO, O.
    30  - 8
    BEOTIBAR 3 
    OTAEGUI, E.
    MUJIKA, M.
    2019/03/09
    16:30
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 1
    30  - 0 *
    DONOSTIA JAI ALAI 2 
    2019/03/10
    -
    -
    HONDARRIBIA 1 (RET)
     
    BEOTIBAR 2 
    2019/03/10
    -
    -
    HONDARRIBIA 2
     
    BEOTIBAR 4 (RET) 
    2019/03/10
    11:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 2
    WATKINS, W.
    MADARAS, O.
    10  - 30
    DANOK BAT 2 
    BERISTAIN, A.
    FLORES, A.
    2019/03/10
    11:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 1
    AGUIRRE, G.
    GALARRAGA, E.
    30  - 13
    BEOTIBAR 1 
    ALTUNA, X.
    ITOIZ, A.
       Jardunaldia 9 
    2019/03/15
    20:15
    TOLOSA - Beotibar
    BEOTIBAR 3
    OTAEGUI, E.
    MUJIKA, M.
    26  - 30
    HONDARRIBIA 2 
    IRIDOY, C.
    GOŅI, J.
    2019/03/16
    11:30
    DONOSTIA - Carmelo Balda
    DONOSTIA JAI ALAI 2
    AMBOAGE, M.
    MERINO, N.
    22  - 30
    DANOK BAT 2 
    BERISTAIN, A.
    AGUIRREGOMEZCORTA, O.
    2019/03/16
    16:30
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 1
    ZUBIZARRETA, U.
    ANSOLA, M.
    30  - 23
    ZUMAIA 1 
    AGUIRRE, G.
    GALARRAGA, E.
    2019/03/17
    -
    -
    BEOTIBAR 1
     
    HONDARRIBIA 1 (RET) 
    2019/03/17
    -
    -
    BEOTIBAR 4 (RET)
     
    ZUMAIA 2 
    2019/03/17
    11:00
    TOLOSA - Beotibar
    BEOTIBAR 2
    GOENAGA, A.
    ZABALA, U.
    9  - 30
    DONOSTIA JAI ALAI 1 
    RUIZ-ZEBERIO, O.
    EGUIGUREN, E.
       Jardunaldia 10 
    2019/03/22
    19:00
    DONOSTIA - Carmelo Balda
    DONOSTIA JAI ALAI 2
    AMBOAGE, M.
    LOPETEGUI, M.
    13  - 30
    ZUMAIA 1 
    GALARRAGA, E.
    AGUIRRE, G.
    2019/03/22
    19:00
    DONOSTIA - Carmelo Balda
    DONOSTIA JAI ALAI 1
    ORTIZ DE MENDIVIL, M.
    EGUIGUREN, E.
    20  - 30
    BEOTIBAR 1 
    ALTUNA, X.
    ITOIZ, A.
    2019/03/22
    19:15
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 2
    WATKINS, W.
    MADARAS, O.
    30  - 18
    BEOTIBAR 3 
    MUJIKA, M.
    OTAEGUI, E.
    2019/03/24
    -
    -
    DANOK BAT 2
     
    BEOTIBAR 4 (RET) 
    2019/03/24
    -
    -
    HONDARRIBIA 1 (RET)
     
    DANOK BAT 1 
    2019/03/24
    11:00
    HONDARRIBIA - Jostaldi
    HONDARRIBIA 2
    30  - 0 *
    BEOTIBAR 2 
       Jardunaldia 11 
    2019/03/29
    19:00
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 1
     
    DONOSTIA JAI ALAI 1 
    2019/03/31
    -
    -
    BEOTIBAR 1
     
    HONDARRIBIA 2 
    2019/03/31
    -
    -
    BEOTIBAR 2
     
    ZUMAIA 2 
    2019/03/31
    -
    -
    BEOTIBAR 3
     
    DANOK BAT 2 
    2019/03/31
    -
    -
    BEOTIBAR 4 (RET)
     
    DONOSTIA JAI ALAI 2 
    2019/03/31
    -
    -
    ZUMAIA 1
     
    HONDARRIBIA 1 (RET) 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 ZUMAIA 1   17 9 8 1 0 263 137  
    2 DANOK BAT 1   16 8 8 0 0 240 89  
    3 DONOSTIA JAI ALAI 1   14 8 6 2 0 219 161  
    4 DANOK BAT 2   13 8 5 3 0 213 157  
    5 BEOTIBAR 1   13 8 5 3 0 216 155  
    6 DONOSTIA JAI ALAI 2   12 9 4 4 1 193 194  
    7 ZUMAIA 2   10 8 2 6 0 134 225  
    8 HONDARRIBIA 2   9 8 2 5 1 128 206  
    9 BEOTIBAR 3   8 8 0 8 0 105 240  
    10 BEOTIBAR 2   7 8 1 5 2 83 230  
    11 HONDARRIBIA 1 (RET)   0 0 0 0 0 0 0  
    12 BEOTIBAR 4 (RET)   0 0 0 0 0 0 0  
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak






    Ir arriba