Txapelketa: Errendimendua Udazkena - Zesta punta Alebinak eta Infantilak

a - Azken fasea (A maila)

 

FINALERDIAK

 

Beotibar (Tolosa), abenduaren 2an (igandea), 10:00

-----

 

Alebinak

ITURBE (B) - GARIKANO (Z)

13-4-5

2

9-13-4

1

GALARRAGA (Z) - ZAZPE (H)

 

-----

 

Infantilak

ZUBIZARRETA (DB) - FLORES (DB)

13-12-4

1

12-13-5

2

ALTUNA (B) - ITOIZ (B)

 

-----

 

FINALAK

 

Beotibar (Tolosa), abenduaren 14an (ostirala), 19:45

 

-----

 

Alebinak

LETE (DB) - GARIKANO (Z)

8-13-5

2

13-9-1

1

ITURBE (B) - BALDA (B)

 

-----

 

Infantilak

AGUIRRE (Z) - ITOIZ (B)

13-13

2

9-6

0

ALTUNA (B) - ANSOLA (DB)

 

----

b - Sailkapenak (A maila)

 

Alebinak (1. fasea)

 

-----

 

2018-11-24

 

Pilotaria

Puntuak

1

2

3

Aurrelariak

 

1

LETE (DB)

66

3

4

0

2

ITURBE (B)

57

2

3

0

3

GALARRAGA (Z)

54

2

2

1

4

GOÑI (H)

52

2

1

2

5

GOENAGA (B)

40

2

1

1

6

TXURRUKA (DB)

37

1

1

1

7

ETXABE (Z)

36

1

1

1

8

EGAÑA (DB)

32

1

0

1

9

GOMEZ (DB)

29

0

1

2

10

MATEI (DB)

27

0

0

3

11

ENPARAN (H)

19

0

2

0

12

JAUREGI (B)

2

0

1

0

Atzelariak

1

BALDA (B)

106

5

2

3

2

ZAZPE (H)

89

2

6

1

3

GARIKANO (Z)

80

3

2

3

4

LAKA (H)

63

1

5

1

5

BEITIA (DB)

58

1

1

2

6

GARCIA (DB)

47

0

2

3

7

WATKINS (Z)

2

0

1

0

 

-----

 

Infantilak (1. fasea)

 

-----

 

2018-11-24

 

Pilotaria

Puntuak

1

2

3

Aurrelariak

1

AGUIRRE (Z)

137

9

2

0

2

ZUBIZARRETA (DB)

71

0

5

2

3

ALTUNA (B)

67

0

5

3

4

GALARRAGA (Z)

55

1

3

1

5

BERISTAIN (DB)

48

1

1

1

6

ORTIZ (H)

40

0

4

1

7

RODRIGO (H)

0

0

0

0

Atzelariak

1

ANSOLA (DB)

124

5

6

1

2

ITOIZ (B)

96

3

5

2

3

FLORES (DB)

89

2

4

2

4

AGIRREGOMEZKORTA (DB)

62

0

4

2

5

KANPANDEGI (H)

48

3

1

0

6

IRAOLA (B)

38

1

1

0

 

-----

c - Emaitzak (B maila)

 

ZUMAIA - 2018-11-24, 17:00

 

-----

 

 

 

 

1. partida

OTAEGI (B)

16

F. WATKINS (Z)

W. WATKINS (Z)

25

CUERDO (B)

 

 

 

2. partida

ELDUAIEN (H)

12

SUKUNZA (G)

AIESTARAN (B)

25

REDONDO (H)

 

 

 

3. partida

AMBOAGE (H)

25

GOÑI (H)

ZABALA (B)

11

MERINO (DJA)

 

 

 

4. partida

GOENAGA (B)

19

MARDARAS (Z)

GONZALEZ (G)

25

EGUES (B)

 

 

 

5. partida

AMBOAGE (H)

25

GOIKOETXEA (B)

MERINO (DJA)

15

GOÑI (H)

 

-----

 

DONOSTIA - 2018-11-10, 17:00

 

-----

 

 

1. partida

AIESTARAN

25

ZUBIA

ELDUAIEN

15

SUKUNZA

     

2. partida

EZEIZA

10

GONZALEZ

MUJIKA

25

MARDARAS

     

3. partida

OTAEGI

25

GOIKOETXEA

VAQUERO

21

CUERDO

     

4. partida

IRIDOY

16

REDONDO

ZURIARRAIN

25

GOÑI

     

5. partida

IRIDOY

22

EMPARAN

AMBOAGE

25

WATKINS

     

6. partida

AMBOAGE

23

MERINO

WATKINS

25

LOPETEGI

 

-----

 

TOLOSA - 2018-10-28, 10:30

 

-----

 

 

1. partida

AIESTARAN (B)

20

SUKUNZA (G)

ZUBIA (B)

25

REDONDO (H)

 

 

 

2. partida

ZURIARRAIN (G)

18

CUERDO (B)

WATKINS (Z)

25

ZABALA (B)

 

 

 

3. partida

AMBOAGE (H)

22

GONZALEZ (G)

GOENAGA (B)

25

LOPETEGI (DJA)

 

 

 

4. partida

EZEIZA (B)

25

MERINO (DJA)

MUJIKA (B)

18

MARDARAS (Z)

 

 

 

5. partida

ELDUAIEN (H)

25

GOIKOETXEA (B)

IRIDOY (H)

20

GOÑI (H)

 

 

 

6. partida

GOENAGA (B)

25

EMPARAN (H)

WATKINS (Z)

16

CUERDO (B)

 

-----

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  • Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak

    • Ez dago dokumenturik.






    Ir arriba