Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - Ezker horma Eskuz banaka 4T nagusiak

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/04/05
    19:00
    VILLABONA - Behar Zana
    BEHAR ZANA-MAIZ
    OTAŅO, M.
    22  - 9
    HERNANI-URKIZU 
    INSAUSTI, E.
    2019/04/05
    19:10
    ERRENTERIA - Agustina Otaola
    EPLE-ARANBURU
    ARANBURU, A.
     
    TOLOSA-ETXEBERRIA (RET) 
    ETXEBERRIA, M.
    2019/04/07
    -
    -
    INTXURRE-ZABALA (R)
     
    INTXURRE-ARTOLA (RET) 
       Jardunaldia 2 
    2019/04/11
    20:15
    ALBIZTUR - Mendikute
    TOLOSA-ETXEBERRIA (RET)
    ETXEBERRIA, M.
     
    BEHAR ZANA-MAIZ 
    MAIZ, E.
    2019/04/12
    20:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI-URKIZU
    0 *  - 22
    INTXURRE-ZABALA (R) 
    2019/04/14
    -
    -
    INTXURRE-ARTOLA (RET)
     
    EPLE-ARANBURU 
       Jardunaldia 3 
    2019/04/25
    18:30
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE-ZABALA (R)
    ZABALA , H.
     
    TOLOSA-ETXEBERRIA (RET) 
    ETXEBERRIA, M.
    2019/04/25
    19:45
    ERRENTERIA - Agustina Otaola
    EPLE-ARANBURU
    ARANBURU, A.
    12  - 22
    BEHAR ZANA-MAIZ 
    MAIZ, E.
    2019/04/28
    -
    -
    INTXURRE-ARTOLA (RET)
     
    HERNANI-URKIZU 
       Jardunaldia 4 
    2019/05/03
    19:30
    ERRENTERIA - Agustina Otaola
    EPLE-ARANBURU
    ARANBURU, A.
    19  - 22
    HERNANI-URKIZU 
    URKIZU, I.
    2019/05/04
    12:00
    VILLABONA - Behar Zana
    BEHAR ZANA-MAIZ
    22  - 0 *
    INTXURRE-ZABALA (R) 
    2019/05/05
    -
    -
    TOLOSA-ETXEBERRIA (RET)
     
    INTXURRE-ARTOLA (RET) 
       Jardunaldia 5 
    2019/05/12
    -
    -
    HERNANI-URKIZU
     
    TOLOSA-ETXEBERRIA (RET) 
    2019/05/12
    -
    -
    INTXURRE-ARTOLA (RET)
     
    BEHAR ZANA-MAIZ 
    2019/05/12
    18:00
    EZ AGERTZEAK - Incomparecencias
    INTXURRE-ZABALA (R)
    0 *  - 22
    EPLE-ARANBURU 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 BEHAR ZANA-MAIZ   6 3 3 0 0 66 21  
    2 EPLE-ARANBURU   4 3 1 2 0 53 44  
    3 HERNANI-URKIZU   3 3 1 1 1 31 63  
    4 INTXURRE-ZABALA (R)   2 3 1 0 2 22 44  
    5 TOLOSA-ETXEBERRIA (RET)   0 0 0 0 0 0 0  
    6 INTXURRE-ARTOLA (RET)   0 0 0 0 0 0 0  
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/04/05
    19:15
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE-ETXEBERRIA
    ETXEBERRIA, E.
    22  - 19
    BEHAR ZANA-ESNAOLA 
    ESNAOLA, A.
    2019/04/05
    20:30
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-LASA (RET)
    LASA, X.
     
    HERNANI-LABAKA 
    LABACA, I.
    2019/04/07
    -
    -
    INTXURRE-GOROSTIDI (RET)
     
    INTXURRE-JAUREGI (RET) 
       Jardunaldia 2 
    2019/04/12
    18:15
    VILLABONA - Behar Zana
    BEHAR ZANA-ESNAOLA
    ESNAOLA, A.
     
    INTXURRE-GOROSTIDI (RET) 
    GOROSTIDI, E.
    2019/04/12
    20:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI-LABAKA
    LABACA, I.
    22  - 11
    OIARPE-ETXEBERRIA 
    ETXEBERRIA, E.
    2019/04/14
    -
    -
    INTXURRE-JAUREGI (RET)
     
    TOLOSA-LASA (RET) 
       Jardunaldia 3 
    2019/04/25
    18:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE-ETXEBERRIA
     
    INTXURRE-GOROSTIDI (RET) 
    2019/04/27
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-LASA (RET)
     
    BEHAR ZANA-ESNAOLA 
    2019/04/28
    -
    -
    HERNANI-LABAKA
     
    INTXURRE-JAUREGI (RET) 
       Jardunaldia 4 
    2019/05/03
    18:30
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE-GOROSTIDI (RET)
     
    TOLOSA-LASA (RET) 
    2019/05/04
    12:00
    VILLABONA - Behar Zana
    BEHAR ZANA-ESNAOLA
    ESNAOLA, A.
    13  - 22
    HERNANI-LABAKA 
    LABACA, I.
    2019/05/05
    -
    -
    OIARPE-ETXEBERRIA
     
    INTXURRE-JAUREGI (RET) 
       Jardunaldia 5 
    2019/05/12
    -
    -
    INTXURRE-JAUREGI (RET)
     
    BEHAR ZANA-ESNAOLA 
    2019/05/12
    -
    -
    HERNANI-LABAKA
     
    INTXURRE-GOROSTIDI (RET) 
    2019/05/12
    -
    -
    TOLOSA-LASA (RET)
     
    OIARPE-ETXEBERRIA 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 HERNANI-LABAKA   4 2 2 0 0 44 24  
    2 OIARPE-ETXEBERRIA   3 2 1 1 0 33 41  
    3 BEHAR ZANA-ESNAOLA   2 2 0 2 0 32 44  
    4 TOLOSA-LASA (RET)   0 0 0 0 0 0 0  
    5 INTXURRE-GOROSTIDI (RET)   0 0 0 0 0 0 0  
    6 INTXURRE-JAUREGI (RET)   0 0 0 0 0 0 0  
     
    Multzoa: C     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/04/04
    19:30
    ERRENTERIA - Agustina Otaola
    EPLE-CHIAPUSO
    CHIAPUSO, J.
    22  - 8
    SENDI EKINTZA-MARTIN 
    MARTIN, G.
    2019/04/05
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU-EGUZKIZA
    EGUZQUIZA, X.
    22  - 12
    EUSKAL GIROA-HUEGUN 
    HUEGUN, I.
    2019/04/06
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-BIAIN
    BIAIN, A.
    10  - 22
    INTXURRE-AIZPITARTE 
    AIZPITARTE, E.
       Jardunaldia 2 
    2019/04/12
    20:30
    IBARRA - Belabieta
    SENDI EKINTZA-MARTIN
    MARTIN, G.
    22  - 14
    GAZTELEKU-EGUZKIZA 
    EGUZQUIZA, X.
    2019/04/13
    10:30
    IKAZTEGIETA - Udalekoa
    INTXURRE-AIZPITARTE
    AIZPITARTE, E.
    22  - 21
    EPLE-CHIAPUSO 
    CHIAPUSO, J.
    2019/04/13
    11:30
    DONOSTIA - Herrera
    EUSKAL GIROA-HUEGUN
    22  - 0 *
    TOLOSA-BIAIN 
       Jardunaldia 3 
    2019/04/25
    18:30
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE-AIZPITARTE
    22  - 0 *
    EUSKAL GIROA-HUEGUN 
    2019/04/26
    19:30
    ERRENTERIA - Agustina Otaola
    EPLE-CHIAPUSO
    CHIAPUSO, J.
    22  - 16
    GAZTELEKU-EGUZKIZA 
    EGUZQUIZA, X.
    2019/04/27
    16:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-BIAIN
    BIAIN, A.
    22  - 11
    SENDI EKINTZA-MARTIN 
    MARTIN, G.
       Jardunaldia 4 
    2019/05/02
    21:00
    ERRENTERIA - Agustina Otaola
    EPLE-CHIAPUSO
    CHIAPUSO, J.
    22  - 4
    EUSKAL GIROA-HUEGUN 
    HUEGUN, I.
    2019/05/03
    20:00
    IBARRA - Belabieta
    SENDI EKINTZA-MARTIN
    ALTUNA, J.
    8  - 22
    INTXURRE-AIZPITARTE 
    AIZPITARTE, E.
    2019/05/04
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU-EGUZKIZA
    EGUZQUIZA, X.
    13  - 22
    TOLOSA-BIAIN 
    BIAIN, A.
       Jardunaldia 5 
    2019/05/10
    18:30
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE-AIZPITARTE
    AIZPITARTE, E.
    22  - 15
    GAZTELEKU-EGUZKIZA 
    EGUZQUIZA, X.
    2019/05/10
    20:00
    DONOSTIA - Herrera
    EUSKAL GIROA-HUEGUN
    HUEGUN, I.
    21  - 22
    SENDI EKINTZA-MARTIN 
    ALTUNA, J.
    2019/05/11
    16:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-BIAIN
    BIAIN, A.
    1  - 22
    EPLE-CHIAPUSO 
    CHIAPUSO, J.
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 INTXURRE-AIZPITARTE   10 5 5 0 0 110 54  
    2 EPLE-CHIAPUSO   9 5 4 1 0 109 51  
    3 SENDI EKINTZA-MARTIN   7 5 2 3 0 71 101  
    4 TOLOSA-BIAIN   6 5 2 2 1 55 90  
    5 GAZTELEKU-EGUZKIZA   6 5 1 4 0 80 100  
    6 EUSKAL GIROA-HUEGUN   5 5 1 3 1 59 88  
     
    Multzoa: D     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/04/05
    19:15
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE-UGALDE
    UGALDE, I.
    14  - 22
    GAZTELEKU-ETXEZARRETA 
    ETXEZARRETA, A.
    2019/04/06
    15:30
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE-ZUBELDIA (RET)
    ZUBELDIA, A.
     
    BEHAR ZANA-URBIETA 
    URBIETA, J.
    2019/04/06
    16:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-GOIKOETXEA
    GOIKOETXEA, A.
    22  - 5
    HERNANI-ARIZMENDI 
    ARIZMENDI, G.
       Jardunaldia 2 
    2019/04/11
    21:00
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU-ETXEZARRETA
    ETXEZARRETA, A.
    22  - 11
    TOLOSA-GOIKOETXEA 
    GOIKOETXEA, A.
    2019/04/12
    18:15
    VILLABONA - Behar Zana
    BEHAR ZANA-URBIETA
    URBIETA, J.
    22  - 9
    OIARPE-UGALDE 
    UGALDE, I.
    2019/04/13
    16:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI-ARIZMENDI
    ARIZMENDI, G.
     
    INTXURRE-ZUBELDIA (RET) 
    ZUBELDIA, A.
       Jardunaldia 3 
    2019/04/26
    19:15
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE-UGALDE
    UGALDE, I.
    22  - 9
    HERNANI-ARIZMENDI 
    ARIZMENDI, G.
    2019/04/27
    11:15
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU-ETXEZARRETA
    ETXEZARRETA, A.
    14  - 22
    BEHAR ZANA-URBIETA 
    URBIETA, J.
    2019/04/27
    16:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-GOIKOETXEA
     
    INTXURRE-ZUBELDIA (RET) 
       Jardunaldia 4 
    2019/05/03
    18:30
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE-ZUBELDIA (RET)
     
    OIARPE-UGALDE 
    2019/05/03
    19:45
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-GOIKOETXEA
    GOIKOETXEA, A.
    11  - 22
    BEHAR ZANA-URBIETA 
    URBIETA, J.
    2019/05/05
    18:00
    EZ AGERTZEAK - Incomparecencias
    HERNANI-ARIZMENDI
    0 *  - 22
    GAZTELEKU-ETXEZARRETA 
       Jardunaldia 5 
    2019/05/10
    19:30
    VILLABONA - Behar Zana
    BEHAR ZANA-URBIETA
    URBIETA, J.
    22  - 2
    HERNANI-ARIZMENDI 
    ARIZMENDI, G.
    2019/05/12
    -
    -
    GAZTELEKU-ETXEZARRETA
     
    INTXURRE-ZUBELDIA (RET) 
    2019/05/12
    18:00
    EZ AGERTZEAK - Incomparecencias
    OIARPE-UGALDE
    22  - 0 *
    TOLOSA-GOIKOETXEA 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 BEHAR ZANA-URBIETA   8 4 4 0 0 88 36  
    2 GAZTELEKU-ETXEZARRETA   7 4 3 1 0 80 47  
    3 OIARPE-UGALDE   6 4 2 2 0 67 53  
    4 TOLOSA-GOIKOETXEA   4 4 1 2 1 44 71  
    5 HERNANI-ARIZMENDI   3 4 0 3 1 16 88  
    6 INTXURRE-ZUBELDIA (RET)   0 0 0 0 0 0 0  
     
    Multzoa: E     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/04/04
    19:00
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE-IRAZUSTABARRENA
    IRAZUSTABARRENA, A.
    11  - 22
    BEHAR ZANA-LIZASO 
    LIZASO, I.
    2019/04/05
    19:10
    ERRENTERIA - Agustina Otaola
    EPLE-ZAPIRAIN
    ZAPIRAIN , A.
    9  - 22
    GAZTELEKU-ESKUDERO 
    ESKUDERO, J.
    2019/04/06
    16:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-ZALAKAIN (RET)
    ZALAKAIN, I.
     
    IZURUN-OLARRA 
    OLARRA, O.
       Jardunaldia 2 
    2019/04/11
    20:45
    VILLABONA - Behar Zana
    BEHAR ZANA-LIZASO
    LIZASO, I.
    22  - 7
    EPLE-ZAPIRAIN 
    ZAPIRAIN , A.
    2019/04/11
    21:00
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU-ESKUDERO
    ESKUDERO, J.
     
    TOLOSA-ZALAKAIN (RET) 
    ZALAKAIN, I.
    2019/04/12
    19:00
    DONOSTIA - Ibaeta
    IZURUN-OLARRA
    OLARRA, O.
    1  - 22
    INTXURRE-IRAZUSTABARRENA 
    IRAZUSTABARRENA, A.
       Jardunaldia 3 
    2019/04/26
    19:30
    ERRENTERIA - Agustina Otaola
    EPLE-ZAPIRAIN
    ZAPIRAIN , A.
    14  - 22
    IZURUN-OLARRA 
    OLARRA, O.
    2019/04/27
    11:15
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU-ESKUDERO
    ESKUDERO, J.
    22  - 16
    BEHAR ZANA-LIZASO 
    LIZASO, I.
    2019/04/27
    16:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-ZALAKAIN (RET)
     
    INTXURRE-IRAZUSTABARRENA 
       Jardunaldia 4 
    2019/05/02
    19:30
    DONOSTIA - Antigua
    IZURUN-OLARRA
    OLARRA, O.
    11  - 22
    GAZTELEKU-ESKUDERO 
    ESKUDERO, J.
    2019/05/03
    18:30
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE-IRAZUSTABARRENA
    IRAZUSTABARRENA, A.
    22  - 3
    EPLE-ZAPIRAIN 
    ZAPIRAIN , A.
    2019/05/05
    -
    -
    TOLOSA-ZALAKAIN (RET)
     
    BEHAR ZANA-LIZASO 
       Jardunaldia 5 
    2019/05/09
    20:15
    VILLABONA - Behar Zana
    BEHAR ZANA-LIZASO
    LIZASO, I.
    22  - 3
    IZURUN-OLARRA 
    OLARRA, O.
    2019/05/10
    18:20
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU-ESKUDERO
    22  - 0 *
    INTXURRE-IRAZUSTABARRENA 
    2019/05/12
    -
    -
    EPLE-ZAPIRAIN
     
    TOLOSA-ZALAKAIN (RET) 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 GAZTELEKU-ESKUDERO   8 4 4 0 0 88 36  
    2 BEHAR ZANA-LIZASO   7 4 3 1 0 82 43  
    3 INTXURRE-IRAZUSTABARRENA   5 4 2 1 1 55 48  
    4 IZURUN-OLARRA   5 4 1 3 0 37 80  
    5 EPLE-ZAPIRAIN   4 4 0 4 0 33 88  
    6 TOLOSA-ZALAKAIN (RET)   0 0 0 0 0 0 0  
     
    Multzoa: F     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/04/05
    18:30
    DONOSTIA - Antigua
    IZURUN-GABIRONDO
    GABIRONDO, A.
    8  - 22
    AŅORGA-ORBEGOZO 
    ORBEGOZO, L.
    2019/04/05
    20:30
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-ESNAOLA
    ESNAOLA, K.
    12  - 22
    TOLOSA-AUZMENDI (R) 
    AUZMENDI, X.
    2019/04/06
    15:30
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE-OIARBIDE
    OIARBIDE, J.
    22  - 10
    GAZTELEKU-OSA 
    ARRATE, M.
       Jardunaldia 2 
    2019/04/11
    20:00
    DONOSTIA - Aņorga
    AŅORGA-ORBEGOZO
    ORBEGOZO, L.
    11  - 22
    INTXURRE-OIARBIDE 
    OIARBIDE, J.
    2019/04/12
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU-OSA
    OSA, J.
    22  - 8
    TOLOSA-ESNAOLA 
    ESNAOLA, K.
    2019/04/13
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-AUZMENDI (R)
    AUZMENDI, X.
    22  - 15
    IZURUN-GABIRONDO 
    GABIRONDO, A.
       Jardunaldia 3 
    2019/04/26
    18:00
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU-OSA
    OSA, J.
    22  - 6
    AŅORGA-ORBEGOZO 
    ORBEGOZO, L.
    2019/04/26
    18:00
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE-OIARBIDE
    OIARBIDE, J.
    22  - 11
    TOLOSA-AUZMENDI (R) 
    AUZMENDI, X.
    2019/04/27
    16:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-ESNAOLA
    ESNAOLA, K.
    22  - 8
    IZURUN-GABIRONDO 
    GABIRONDO, A.
       Jardunaldia 4 
    2019/05/02
    19:15
    ALBIZTUR - Mendikute
    TOLOSA-AUZMENDI (R)
    0 *  - 22
    GAZTELEKU-OSA 
    2019/05/03
    18:00
    DONOSTIA - Ibaeta
    IZURUN-GABIRONDO
    GABIRONDO, A.
    11  - 22
    INTXURRE-OIARBIDE 
    OIARBIDE, J.
    2019/05/04
    16:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-ESNAOLA
    ESNAOLA, K.
    8  - 22
    AŅORGA-ORBEGOZO 
    ORBEGOZO, L.
       Jardunaldia 5 
    2019/05/10
    20:15
    ASTEASU - Usarrabi
    GAZTELEKU-OSA
    OSA, J.
    22  - 12
    IZURUN-GABIRONDO 
    GABIRONDO, A.
    2019/05/11
    10:30
    IKAZTEGIETA - Udalekoa
    INTXURRE-OIARBIDE
    OIARBIDE, J.
    22  - 10
    TOLOSA-ESNAOLA 
    ESNAOLA, K.
    2019/05/12
    09:30
    DONOSTIA - Aņorga
    AŅORGA-ORBEGOZO
    22  - 0 *
    TOLOSA-AUZMENDI (R) 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 INTXURRE-OIARBIDE   10 5 5 0 0 110 53  
    2 GAZTELEKU-OSA   9 5 4 1 0 98 48  
    3 AŅORGA-ORBEGOZO   8 5 3 2 0 83 60  
    4 TOLOSA-ESNAOLA   6 5 1 4 0 60 96  
    5 TOLOSA-AUZMENDI (R)   5 5 2 1 2 55 93  
    6 IZURUN-GABIRONDO   5 5 0 5 0 54 110  
     
    Multzoa: G     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/04/04
    19:00
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE-ALTUNA
    ALTUNA , G.
    22  - 13
    EUSKAL GIROA-MIGUEZ 
    MIGUEZ, E.
    2019/04/05
    19:10
    ERRENTERIA - Agustina Otaola
    EPLE-TABERNA
    TABERNA, I.
    22  - 5
    GAZTELEKU-ALBISU 
    ALBISU, J.
    2019/04/07
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-GARAIBURU
    GARAIBURU, J.
     
    TOLOSA-SANCHEZ (RET) 
    SANCHEZ, J.
       Jardunaldia 2 
    2019/04/12
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU-ALBISU
    ALBISU, J.
    19  - 22
    TOLOSA-GARAIBURU 
    GARAIBURU, J.
    2019/04/12
    20:30
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-SANCHEZ (RET)
    SANCHEZ, J.
     
    INTXURRE-ALTUNA 
    ALTUNA , G.
    2019/04/13
    11:30
    DONOSTIA - Herrera
    EUSKAL GIROA-MIGUEZ
    MIGUEZ, E.
    19  - 22
    EPLE-TABERNA 
    TABERNA, I.
       Jardunaldia 3 
    2019/04/25
    18:30
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE-ALTUNA
    ALTUNA , G.
    22  - 8
    GAZTELEKU-ALBISU 
    ALBISU, J.
    2019/04/26
    19:30
    ERRENTERIA - Agustina Otaola
    EPLE-TABERNA
    TABERNA, I.
    22  - 6
    TOLOSA-GARAIBURU 
    GARAIBURU, J.
    2019/04/26
    20:00
    DONOSTIA - Herrera
    EUSKAL GIROA-MIGUEZ
     
    TOLOSA-SANCHEZ (RET) 
       Jardunaldia 4 
    2019/05/03
    19:30
    ERRENTERIA - Agustina Otaola
    EPLE-TABERNA
     
    TOLOSA-SANCHEZ (RET) 
    2019/05/04
    11:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU-ALBISU
    ALBISU, J.
    16  - 22
    EUSKAL GIROA-MIGUEZ 
    MIGUEZ, E.
    2019/05/04
    16:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-GARAIBURU
    GARAIBURU, J.
    16  - 22
    INTXURRE-ALTUNA 
    ALTUNA , G.
       Jardunaldia 5 
    2019/05/10
    18:30
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE-ALTUNA
    ALTUNA , G.
    22  - 18
    EPLE-TABERNA 
    TABERNA, I.
    2019/05/10
    20:00
    DONOSTIA - Herrera
    EUSKAL GIROA-MIGUEZ
    0 *  - 22
    TOLOSA-GARAIBURU 
    2019/05/12
    -
    -
    TOLOSA-SANCHEZ (RET)
     
    GAZTELEKU-ALBISU 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 INTXURRE-ALTUNA   8 4 4 0 0 88 55  
    2 EPLE-TABERNA   7 4 3 1 0 84 52  
    3 TOLOSA-GARAIBURU   6 4 2 2 0 66 63  
    4 EUSKAL GIROA-MIGUEZ   4 4 1 2 1 54 82  
    5 GAZTELEKU-ALBISU   4 4 0 4 0 48 88  
    6 TOLOSA-SANCHEZ (RET)   0 0 0 0 0 0 0  
     
    Multzoa: H     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/04/06
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-INTXAURRONDO (RET)
    INTXAURRONDO, M.
     
    TOLOSA-SARALEGI 
    SARALEGUI, J.
    2019/04/06
    15:30
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE-MOZO
    MOZO, U.
    8  - 22
    INTZA-ARTETXE 
    URKIA, H.
    2019/04/07
    -
    -
    HERNANI-ALTUNA
     
    OIARPE-SEIN (RET) 
       Jardunaldia 2 
    2019/04/12
    20:15
    LASARTE-ORIA - Mitxelin
    INTZA-ARTETXE
     
    TOLOSA-INTXAURRONDO (RET) 
    2019/04/13
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-SARALEGI
    SARALEGUI, J.
    22  - 20
    HERNANI-ALTUNA 
    ALTUNA, J.
    2019/04/14
    -
    -
    OIARPE-SEIN (RET)
     
    INTXURRE-MOZO 
       Jardunaldia 3 
    2019/04/25
    18:30
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE-MOZO
    MOZO, U.
    22  - 12
    TOLOSA-SARALEGI 
    SARALEGUI, J.
    2019/04/27
    16:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-INTXAURRONDO (RET)
     
    HERNANI-ALTUNA 
    2019/04/28
    -
    -
    INTZA-ARTETXE
     
    OIARPE-SEIN (RET) 
       Jardunaldia 4 
    2019/05/03
    20:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI-ALTUNA
    ALTUNA, J.
    22  - 10
    INTXURRE-MOZO 
    MOZO, U.
    2019/05/04
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA-SARALEGI
    SARALEGUI, J.
    3  - 22
    INTZA-ARTETXE 
    ARTETXE, J.
    2019/05/05
    -
    -
    TOLOSA-INTXAURRONDO (RET)
     
    OIARPE-SEIN (RET) 
       Jardunaldia 5 
    2019/05/10
    20:10
    LASARTE-ORIA - Mitxelin
    INTZA-ARTETXE
    ARTETXE, J.
    22  - 10
    HERNANI-ALTUNA 
    ALTUNA, J.
    2019/05/12
    -
    -
    INTXURRE-MOZO
     
    TOLOSA-INTXAURRONDO (RET) 
    2019/05/12
    -
    -
    OIARPE-SEIN (RET)
     
    TOLOSA-SARALEGI 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 INTZA-ARTETXE   6 3 3 0 0 66 21  
    2 HERNANI-ALTUNA   4 3 1 2 0 52 54  
    3 INTXURRE-MOZO   4 3 1 2 0 40 56  
    4 TOLOSA-SARALEGI   4 3 1 2 0 37 64  
    5 TOLOSA-INTXAURRONDO (RET)   0 0 0 0 0 0 0  
    6 OIARPE-SEIN (RET)   0 0 0 0 0 0 0  
     
    Multzoa: I     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/04/04
    20:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-OTEIZA Jon
    OTEIZA, J.
    22  - 2
    BELOKI-IZAGIRRE 
    IZAGIRRE, M.
    2019/04/05
    -
    -
    ALOŅA MENDI-BIAIN (RET)
     
    ZESTOA-GURRUTXAGA (RET) 
    2019/04/05
    18:15
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE-BAZTARRIKA
    BAZTARRIKA, A.
    17  - 22
    ZUMAIA-IRIONDO 
    IRIONDO, J.
       Jardunaldia 2 
    2019/04/12
    19:30
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA-IRIONDO
    IRIONDO, J.
     
    ALOŅA MENDI-BIAIN (RET) 
    BIAIN, A.
    2019/04/12
    19:30
    ZUMARRAGA - Beloki
    BELOKI-IZAGIRRE
    IZAGIRRE, M.
    5  - 22
    LAPKE-BAZTARRIKA 
    BAZTARRIKA, A.
    2019/04/14
    -
    -
    ZESTOA-GURRUTXAGA (RET)
     
    AZKOITIA-OTEIZA Jon 
       Jardunaldia 3 
    2019/04/25
    19:00
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI-BIAIN (RET)
    BIAIN, A.
     
    AZKOITIA-OTEIZA Jon 
    OTEIZA, J.
    2019/04/27
    09:30
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA-IRIONDO
    IRIONDO, J.
    22  - 2
    BELOKI-IZAGIRRE 
    IZAGIRRE, M.
    2019/04/28
    -
    -
    LAPKE-BAZTARRIKA
     
    ZESTOA-GURRUTXAGA (RET) 
       Jardunaldia 4 
    2019/05/03
    20:00
    ELGOIBAR - Ikastola
    AZKOITIA-OTEIZA Jon
    OTEIZA, J.
    12  - 22
    LAPKE-BAZTARRIKA 
    BAZTARRIKA, A.
    2019/05/05
    -
    -
    ALOŅA MENDI-BIAIN (RET)
     
    BELOKI-IZAGIRRE 
    2019/05/05
    -
    -
    ZESTOA-GURRUTXAGA (RET)
     
    ZUMAIA-IRIONDO 
       Jardunaldia 5 
    2019/05/10
    19:15
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA-IRIONDO
    IRIONDO, J.
    22  - 15
    AZKOITIA-OTEIZA Jon 
    OTEIZA, J.
    2019/05/12
    -
    -
    LAPKE-BAZTARRIKA
     
    ALOŅA MENDI-BIAIN (RET) 
    2019/05/12
    -
    -
    BELOKI-IZAGIRRE
     
    ZESTOA-GURRUTXAGA (RET) 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 ZUMAIA-IRIONDO   6 3 3 0 0 66 34  
    2 LAPKE-BAZTARRIKA   5 3 2 1 0 61 39  
    3 AZKOITIA-OTEIZA Jon   4 3 1 2 0 49 46  
    4 BELOKI-IZAGIRRE   3 3 0 3 0 9 66  
    5 ZESTOA-GURRUTXAGA (RET)   0 0 0 0 0 0 0  
    6 ALOŅA MENDI-BIAIN (RET)   0 0 0 0 0 0 0  
     
    Multzoa: J     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/04/05
    19:00
    ELGOIBAR - Ikastola
    LAGUNAK-TXURRUKA Igor
    TXURRUKA , I.
    22  - 10
    BERGARA-IŅARRA 
    IŅARRA, B.
    2019/04/05
    19:30
    AMEZKETA - Larrunarri
    ZAZPI ITTURRI-ZABALA
    ZABALA, A.
    22  - 4
    LEGAZPI-MARKOTEGI 
    MARKOTEGI, A.
    2019/04/06
    10:30
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-ZENDOIA
    ZENDOIA, J.
    7  - 22
    GURE TXERU-ARISTI 
    ARISTI, G.
       Jardunaldia 2 
    2019/04/12
    18:45
    LEGAZPI - Urbeltz
    LEGAZPI-MARKOTEGI
    MARKOTEGI, A.
    3  - 22
    AZKOITIA-ZENDOIA 
    ZENDOIA, J.
    2019/04/12
    19:30
    BERGARA - Munizipala
    BERGARA-IŅARRA
    IŅARRA, B.
    20  - 22
    ZAZPI ITTURRI-ZABALA 
    ZABALA, A.
    2019/04/12
    19:30
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU-ARISTI
    ARISTI, G.
    22  - 7
    LAGUNAK-TXURRUKA Igor 
    TXURRUKA , I.
       Jardunaldia 3 
    2019/04/25
    19:00
    AMEZKETA - Larrunarri
    ZAZPI ITTURRI-ZABALA
    ZABALA, A.
    22  - 11
    AZKOITIA-ZENDOIA 
    ZENDOIA, J.
    2019/04/26
    20:00
    ELGETA - Udalekoa
    BERGARA-IŅARRA
    IŅARRA, B.
    8  - 22
    GURE TXERU-ARISTI 
    ARISTI, G.
    2019/04/28
    11:00
    ELGOIBAR - Ikastola
    LAGUNAK-TXURRUKA Igor
    TXURRUKA , I.
    22  - 4
    LEGAZPI-MARKOTEGI 
    MARKOTEGI, A.
       Jardunaldia 4 
    2019/05/02
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-ZENDOIA
    ZENDOIA, J.
    11  - 22
    LAGUNAK-TXURRUKA Igor 
    TXURRUKA , I.
    2019/05/02
    19:30
    AMEZKETA - Larrunarri
    ZAZPI ITTURRI-ZABALA
    ZABALA, A.
    22  - 21
    GURE TXERU-ARISTI 
    ARISTI, G.
    2019/05/02
    19:30
    LEGAZPI - Urbeltz
    LEGAZPI-MARKOTEGI
    MARKOTEGI, A.
    14  - 22
    BERGARA-IŅARRA 
    IŅARRA, B.
       Jardunaldia 5 
    2019/05/12
    11:00
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU-ARISTI
    ARISTI, G.
    22  - 3
    LEGAZPI-MARKOTEGI 
    MARKOTEGI, A.
    2019/05/12
    11:00
    ELGOIBAR - Ikastola
    LAGUNAK-TXURRUKA Igor
    TXURRUKA , I.
    21  - 22
    ZAZPI ITTURRI-ZABALA 
    ZABALA, A.
    2019/05/12
    16:30
    BERGARA - Munizipala
    BERGARA-IŅARRA
    IŅARRA, B.
    20  - 22
    AZKOITIA-ZENDOIA 
    ZENDOIA, J.
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 ZAZPI ITTURRI-ZABALA   10 5 5 0 0 110 77  
    2 GURE TXERU-ARISTI   9 5 4 1 0 109 47  
    3 LAGUNAK-TXURRUKA Igor   8 5 3 2 0 94 69  
    4 AZKOITIA-ZENDOIA   7 5 2 3 0 73 89  
    5 BERGARA-IŅARRA   6 5 1 4 0 80 102  
    6 LEGAZPI-MARKOTEGI   5 5 0 5 0 28 110  
     
    Multzoa: K     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/04/05
    18:15
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE-QUINA
    0 *  - 22
    ZUMAIA-ETXABE 
    2019/04/05
    19:15
    EIBAR - Astelena
    EIBAR-NARVAIZA
    NARVAIZA, I.
    22  - 17
    TARTALOETXE-SUAREZ 
    SUAREZ , I.
    2019/04/06
    10:30
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-OTEIZA Aitor
    OTEIZA, A.
    22  - 9
    LEGAZPI-TELLERIA 
    TELLERIA, A.
       Jardunaldia 2 
    2019/04/12
    18:45
    LEGAZPI - Urbeltz
    LEGAZPI-TELLERIA
    TELLERIA, A.
    2  - 22
    LAPKE-QUINA 
    QUINA, A.
    2019/04/12
    19:30
    ZEGAMA - Udalekoa
    TARTALOETXE-SUAREZ
    SUAREZ , I.
    9  - 22
    AZKOITIA-OTEIZA Aitor 
    OTEIZA, A.
    2019/04/13
    09:30
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA-ETXABE
    ETXABE, P.
    22  - 19
    EIBAR-NARVAIZA 
    NARVAIZA, I.
       Jardunaldia 3 
    2019/04/26
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE-QUINA
    QUINA, A.
    22  - 2
    TARTALOETXE-SUAREZ 
    SUAREZ , I.
    2019/04/26
    19:15
    EIBAR - Astelena
    EIBAR-NARVAIZA
    NARVAIZA, I.
    22  - 19
    AZKOITIA-OTEIZA Aitor 
    OTEIZA, A.
    2019/04/27
    09:30
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA-ETXABE
    ETXABE, P.
    22  - 14
    LEGAZPI-TELLERIA 
    TELLERIA, A.
       Jardunaldia 4 
    2019/05/03
    19:00
    ZEGAMA - Udalekoa
    TARTALOETXE-SUAREZ
    SUAREZ , I.
    10  - 22
    ZUMAIA-ETXABE 
    ETXABE, P.
    2019/05/03
    19:15
    EIBAR - Astelena
    EIBAR-NARVAIZA
    AGUIRRESAROBE, A.
    22  - 17
    LEGAZPI-TELLERIA 
    TELLERIA, A.
    2019/05/03
    20:00
    ELGOIBAR - Ikastola
    AZKOITIA-OTEIZA Aitor
    OTEIZA, A.
    9  - 22
    LAPKE-QUINA 
    QUINA, A.
       Jardunaldia 5 
    2019/05/10
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE-QUINA
    22  - 0 *
    EIBAR-NARVAIZA 
    2019/05/10
    19:15
    LEGAZPI - Urbeltz
    LEGAZPI-TELLERIA
    TELLERIA, A.
    15  - 22
    TARTALOETXE-SUAREZ 
    SUAREZ , I.
    2019/05/10
    19:15
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA-ETXABE
    ETXABE, P.
    13  - 22
    AZKOITIA-OTEIZA Aitor 
    OTEIZA, A.
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 ZUMAIA-ETXABE   9 5 4 1 0 101 65  
    2 LAPKE-QUINA   8 5 4 0 1 88 35  
    3 AZKOITIA-OTEIZA Aitor   8 5 3 2 0 94 75  
    4 EIBAR-NARVAIZA   7 5 3 1 1 85 97  
    5 TARTALOETXE-SUAREZ   6 5 1 4 0 60 103  
    6 LEGAZPI-TELLERIA   5 5 0 5 0 57 110  
     
    Multzoa: L     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/04/05
    18:15
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE-GARMENDIA
    GARMENDIA, M.
    6  - 22
    AZKOITIA-JUARISTI Alex 
    JUARISTI, A.
    2019/04/05
    19:00
    ELGOIBAR - Ikastola
    LAGUNAK-TXURRUKA Iker
    TXURRUKA, I.
    22  - 16
    TARTALOETXE-ZABALA 
    ZABALA, I.
    2019/04/05
    19:30
    BERGARA - Munizipala
    BERGARA-REZUSTA
     
    BELOKI-EGIBURU (RET) 
       Jardunaldia 2 
    2019/04/11
    20:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-JUARISTI Alex
    JUARISTI, A.
    22  - 6
    LAGUNAK-TXURRUKA Iker 
    TXURRUKA, I.
    2019/04/12
    19:30
    ZEGAMA - Udalekoa
    TARTALOETXE-ZABALA
    ZABALA, I.
    22  - 19
    BERGARA-REZUSTA 
    REZUSTA, A.
    2019/04/14
    -
    -
    BELOKI-EGIBURU (RET)
     
    LAPKE-GARMENDIA 
       Jardunaldia 3 
    2019/04/25
    -
    -
    AZKOITIA-JUARISTI Alex
     
    BELOKI-EGIBURU (RET) 
    2019/04/26
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE-GARMENDIA
    GARMENDIA, M.
    22  - 10
    TARTALOETXE-ZABALA 
    ZABALA, I.
    2019/04/26
    20:00
    ELGOIBAR - Ikastola
    LAGUNAK-TXURRUKA Iker
    TXURRUKA, I.
    22  - 17
    BERGARA-REZUSTA 
    REZUSTA, A.
       Jardunaldia 4 
    2019/05/03
    19:00
    ZEGAMA - Udalekoa
    TARTALOETXE-ZABALA
    ZABALA, I.
    7  - 22
    AZKOITIA-JUARISTI Alex 
    JUARISTI, A.
    2019/05/05
    -
    -
    LAGUNAK-TXURRUKA Iker
     
    BELOKI-EGIBURU (RET) 
    2019/05/05
    11:30
    BERGARA - Munizipala
    BERGARA-REZUSTA
    REZUSTA, A.
    15  - 22
    LAPKE-GARMENDIA 
    GARMENDIA, M.
       Jardunaldia 5 
    2019/05/10
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE-GARMENDIA
    GARMENDIA, M.
    16  - 22
    LAGUNAK-TXURRUKA Iker 
    TXURRUKA, I.
    2019/05/10
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-JUARISTI Alex
    JUARISTI, A.
    22  - 4
    BERGARA-REZUSTA 
    CAGIGAS, U.
    2019/05/12
    -
    -
    BELOKI-EGIBURU (RET)
     
    TARTALOETXE-ZABALA 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 AZKOITIA-JUARISTI Alex   8 4 4 0 0 88 23  
    2 LAGUNAK-TXURRUKA Iker   7 4 3 1 0 72 71  
    3 LAPKE-GARMENDIA   6 4 2 2 0 66 69  
    4 TARTALOETXE-ZABALA   5 4 1 3 0 55 85  
    5 BERGARA-REZUSTA   4 4 0 4 0 55 88  
    6 BELOKI-EGIBURU (RET)   0 0 0 0 0 0 0  
     
    Multzoa: M     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/04/04
    20:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-UNANUE
    UNANUE, A.
    22  - 8
    AZKOITIA-AZKOITIA (R) 
    AZCOITIA, A.
    2019/04/05
    19:00
    ELGOIBAR - Ikastola
    LAGUNAK-AGIRREBEŅA (RET)
     
    LAPKE-RUIZ DE LARRAMENDI 
    2019/04/05
    19:30
    ZEGAMA - Udalekoa
    TARTALOETXE-MATXIN
    MATXINANDIARENA, I.
    22  - 5
    BELOKI-AGIRRE 
    AGIRRE, B.
       Jardunaldia 2 
    2019/04/12
    18:15
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE-RUIZ DE LARRAMENDI
    RUIZ DE LARRAMENDI, A.
    22  - 18
    TARTALOETXE-MATXIN 
    MATXINANDIARENA, I.
    2019/04/12
    19:30
    ZUMARRAGA - Beloki
    BELOKI-AGIRRE
    AGIRRE, B.
    4  - 22
    AZKOITIA-UNANUE 
    UNANUE, A.
    2019/04/14
    18:00
    EZ AGERTZEAK - Incomparecencias
    AZKOITIA-AZKOITIA (R)
     
    LAGUNAK-AGIRREBEŅA (RET) 
       Jardunaldia 3 
    2019/04/25
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-UNANUE
    UNANUE, A.
    22  - 16
    LAPKE-RUIZ DE LARRAMENDI 
    RUIZ DE LARRAMENDI, A.
    2019/04/26
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-AZKOITIA (R)
    AZCOITIA, A.
    22  - 11
    BELOKI-AGIRRE 
    AGIRRE, B.
    2019/04/28
    18:00
    EZ AGERTZEAK - Incomparecencias
    LAGUNAK-AGIRREBEŅA (RET)
     
    TARTALOETXE-MATXIN 
       Jardunaldia 4 
    2019/05/03
    18:15
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE-RUIZ DE LARRAMENDI
    RUIZ DE LARRAMENDI, A.
    22  - 7
    AZKOITIA-AZKOITIA (R) 
    AZCOITIA, A.
    2019/05/03
    19:00
    ZEGAMA - Udalekoa
    TARTALOETXE-MATXIN
    MATXINANDIARENA, I.
    22  - 18
    AZKOITIA-UNANUE 
    UNANUE, A.
    2019/05/05
    -
    -
    LAGUNAK-AGIRREBEŅA (RET)
     
    BELOKI-AGIRRE 
       Jardunaldia 5 
    2019/05/10
    20:00
    ZUMARRAGA - Beloki
    BELOKI-AGIRRE
    AGIRRE, B.
    2  - 22
    LAPKE-RUIZ DE LARRAMENDI 
    RUIZ DE LARRAMENDI, A.
    2019/05/12
    -
    -
    AZKOITIA-UNANUE
     
    LAGUNAK-AGIRREBEŅA (RET) 
    2019/05/12
    18:00
    EZ AGERTZEAK - Incomparecencias
    AZKOITIA-AZKOITIA (R)
    0 *  - 22
    TARTALOETXE-MATXIN 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 AZKOITIA-UNANUE   7 4 3 1 0 84 50  
    2 TARTALOETXE-MATXIN   7 4 3 1 0 84 45  
    3 LAPKE-RUIZ DE LARRAMENDI   7 4 3 1 0 82 49  
    4 AZKOITIA-AZKOITIA (R)   4 4 1 2 1 37 77  
    5 BELOKI-AGIRRE   4 4 0 4 0 22 88  
    6 LAGUNAK-AGIRREBEŅA (RET)   0 0 0 0 0 0 0  
     
    Multzoa: N     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/04/05
    18:00
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI-BASETA
    BASETA, J.
    1  - 22
    ORIO-LERTXUNDI 
    LERTXUNDI, A.
    2019/04/05
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-OŅEDERRA (RET)
    OŅEDERRA, J.
     
    LEGAZPI-IBARGUREN 
    IBARGUREN, J.
    2019/04/05
    19:30
    AMEZKETA - Larrunarri
    ZAZPI ITTURRI-ADONIS
    GELIS, A.
    22  - 3
    ZUMAIA-OSTOLAZA 
    OSTOLAZA, A.
       Jardunaldia 2 
    2019/04/12
    18:45
    LEGAZPI - Urbeltz
    LEGAZPI-IBARGUREN
    IBARGUREN, J.
    13  - 22
    ZAZPI ITTURRI-ADONIS 
    GELIS, A.
    2019/04/12
    20:30
    ORIO - Udalekoa
    ORIO-LERTXUNDI
     
    AZKOITIA-OŅEDERRA (RET) 
    2019/04/13
    09:30
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA-OSTOLAZA
    OSTOLAZA, A.
    8  - 22
    ALOŅA MENDI-BASETA 
    BASETA, J.
       Jardunaldia 3 
    2019/04/25
    19:00
    AMEZKETA - Larrunarri
    ZAZPI ITTURRI-ADONIS
    GELIS, A.
    22  - 10
    ORIO-LERTXUNDI 
    LERTXUNDI, A.
    2019/04/27
    09:30
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA-OSTOLAZA
    OSTOLAZA, A.
    3  - 22
    LEGAZPI-IBARGUREN 
    IBARGUREN, J.
    2019/04/28
    -
    -
    ALOŅA MENDI-BASETA
     
    AZKOITIA-OŅEDERRA (RET) 
       Jardunaldia 4 
    2019/05/02
    19:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI-BASETA
    BASETA, J.
    8  - 22
    LEGAZPI-IBARGUREN 
    IBARGUREN, J.
    2019/05/02
    20:00
    ORIO - Udalekoa
    ORIO-LERTXUNDI
    ARANALDE, I.
    22  - 4
    ZUMAIA-OSTOLAZA 
    OSTOLAZA, A.
    2019/05/05
    -
    -
    AZKOITIA-OŅEDERRA (RET)
     
    ZAZPI ITTURRI-ADONIS 
       Jardunaldia 5 
    2019/05/10
    19:15
    LEGAZPI - Urbeltz
    LEGAZPI-IBARGUREN
    IBARGUREN, J.
    22  - 8
    ORIO-LERTXUNDI 
    LERTXUNDI, A.
    2019/05/12
    -
    -
    ZUMAIA-OSTOLAZA
     
    AZKOITIA-OŅEDERRA (RET) 
    2019/05/12
    18:00
    EZ AGERTZEAK - Incomparecencias
    ZAZPI ITTURRI-ADONIS
    22  - 0 *
    ALOŅA MENDI-BASETA 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 ZAZPI ITTURRI-ADONIS   8 4 4 0 0 88 26  
    2 LEGAZPI-IBARGUREN   7 4 3 1 0 79 41  
    3 ORIO-LERTXUNDI   6 4 2 2 0 62 49  
    4 ALOŅA MENDI-BASETA   4 4 1 2 1 31 74  
    5 ZUMAIA-OSTOLAZA   4 4 0 4 0 18 88  
    6 AZKOITIA-OŅEDERRA (RET)   0 0 0 0 0 0 0  
     
    Multzoa: O     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/04/05
    18:15
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE-LOIDI (RET)
     
    AZKOITIA-JUARISTI Jon 
    2019/04/05
    19:00
    URRETXU - Ederrena
    GOIERRI-IBAŅEZ
    IBAŅEZ, B.
    22  - 7
    BELOKI-VIANA 
    VIANA, J.
    2019/04/05
    19:15
    EIBAR - Astelena
    EIBAR-CONDE
    CONDE, F.
    18  - 22
    GURE TXERU-ZENEKORTA 
    ZENEKORTA, G.
       Jardunaldia 2 
    2019/04/12
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-JUARISTI Jon
    JUARISTI, J.
    22  - 16
    EIBAR-CONDE 
    CONDE, F.
    2019/04/12
    19:30
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU-ZENEKORTA
    ZENEKORTA, G.
    9  - 22
    GOIERRI-IBAŅEZ 
    IBAŅEZ, B.
    2019/04/14
    -
    -
    BELOKI-VIANA
     
    LAPKE-LOIDI (RET) 
       Jardunaldia 3 
    2019/04/26
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-JUARISTI Jon
    22  - 0 *
    BELOKI-VIANA 
    2019/04/26
    19:15
    EIBAR - Astelena
    EIBAR-CONDE
    0 *  - 22
    GOIERRI-IBAŅEZ 
    2019/04/28
    -
    -
    LAPKE-LOIDI (RET)
     
    GURE TXERU-ZENEKORTA 
       Jardunaldia 4 
    2019/05/02
    19:45
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU-ZENEKORTA
    ZENEKORTA, G.
    5  - 22
    AZKOITIA-JUARISTI Jon 
    JUARISTI, J.
    2019/05/03
    19:15
    EIBAR - Astelena
    EIBAR-CONDE
    CONDE, F.
    14  - 22
    BELOKI-VIANA 
    VIANA, J.
    2019/05/05
    -
    -
    GOIERRI-IBAŅEZ
     
    LAPKE-LOIDI (RET) 
       Jardunaldia 5 
    2019/05/09
    19:30
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA-JUARISTI Jon
    JUARISTI, J.
    22  - 9
    GOIERRI-IBAŅEZ 
    IBAŅEZ, B.
    2019/05/10
    20:00
    ZUMARRAGA - Beloki
    BELOKI-VIANA
    VIANA, J.
    16  - 22
    GURE TXERU-ZENEKORTA 
    ZENEKORTA, G.
    2019/05/12
    -
    -
    LAPKE-LOIDI (RET)
     
    EIBAR-CONDE 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 AZKOITIA-JUARISTI Jon   8 4 4 0 0 88 30  
    2 GOIERRI-IBAŅEZ   7 4 3 1 0 75 38  
    3 GURE TXERU-ZENEKORTA   6 4 2 2 0 58 78  
    4 BELOKI-VIANA   4 4 1 2 1 45 80  
    5 EIBAR-CONDE   3 4 0 3 1 48 88  
    6 LAPKE-LOIDI (RET)   0 0 0 0 0 0 0  
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak






    Ir arriba