Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - Ezker horma Eskuz binaka kadeteak - 1. maila

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2018/09/14
    19:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 3
    ARRIZABALAGA, A.
    ALONSO, O.
    10  - 22
    OIARPE 
    ABURUZA, X.
    OLAIZ, X.
    2018/09/14
    19:00
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI
    LOITI, H.
    GARITANO, O.
    20  - 22
    HERNANI 1 
    ALBENIZ, U.
    APAOLAZA, X.
    2018/09/14
    19:30
    ARETXABALETA - Udalekoa
    ARETXABALETA
    IGARTUA, U.
    ERAŅA, A.
    22  - 11
    GAZTELEKU 
    ARRILLAGA, O.
    URIA, I.
       Jardunaldia 2 
    2018/09/21
    19:15
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE
    ABURUZA, X.
    OLAIZ, X.
    22  - 14
    ARETXABALETA 
    ERAŅA, A.
    IGARTUA, U.
    2018/09/22
    16:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 1
    ALBENIZ, U.
    APAOLAZA, X.
    20  - 22
    ILUNPE 3 
    ARRIZABALAGA, A.
    ALONSO, O.
    2018/09/22
    16:00
    OŅATI - Zubikoa
    GAZTELEKU
    ARRILLAGA, O.
    URIA, I.
    22  - 15
    ALOŅA MENDI 
    LOITI, H.
    GARITANO, O.
       Jardunaldia 3 
    2018/09/27
    19:30
    ARETXABALETA - Udalekoa
    ARETXABALETA
    IGARTUA, U.
    ERAŅA, A.
    22  - 19
    ALOŅA MENDI 
    LOITI, H.
    GARITANO, O.
    2018/09/28
    18:30
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 3
    ARRIZABALAGA, A.
    ALONSO, O.
    22  - 10
    GAZTELEKU 
    ARRILLAGA, O.
    URIA, I.
    2018/09/28
    19:15
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE
    OLAIZ, X.
    ABURUZA, X.
    22  - 11
    HERNANI 1 
    ALBENIZ, U.
    UITZI, U.
       Jardunaldia 4 
    2018/10/04
    19:00
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI
    GARITANO, O.
    LOITI, H.
    22  - 3
    ILUNPE 3 
    ALONSO, O.
    ARRIZABALAGA, A.
    2018/10/05
    19:00
    ASTEASU - Usarrabi
    GAZTELEKU
    ARRILLAGA, O.
    URIA, I.
    5  - 22
    OIARPE 
    ABURUZA, X.
    OLAIZ, X.
    2018/10/05
    19:30
    ARETXABALETA - Udalekoa
    ARETXABALETA
    ERAŅA, A.
    IGARTUA, U.
    18  - 22
    HERNANI 1 
    APAOLAZA, X.
    ALBENIZ, U.
       Jardunaldia 5 
    2018/10/19
    19:15
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE
    ABURUZA, X.
    OLAIZ, X.
    22  - 5
    ALOŅA MENDI 
    GARITANO, O.
    LOITI, H.
    2018/10/19
    19:45
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 1
    22  - 0 *
    GAZTELEKU 
    2018/10/20
    16:00
    AZPEITIA - Frontoi Txiki
    ILUNPE 3
    ARRIZABALAGA, A.
    ALONSO, O.
    22  - 17
    ARETXABALETA 
    IGARTUA, U.
    ERAŅA, A.
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 OIARPE   10 5 5 0 0 110 45  
    2 ILUNPE 3   8 5 3 2 0 79 91  
    3 HERNANI 1   8 5 3 2 0 97 82  
    4 ARETXABALETA   7 5 2 3 0 93 96  
    5 ALOŅA MENDI   6 5 1 4 0 81 91  
    6 GAZTELEKU   5 5 1 3 1 48 103  
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2018/09/14
    19:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 2
    EGUIGUREN, I.
    LABACA, J.
    11  - 22
    MUNDARRO 
    LIZEAGA, E.
    LIZEAGA, E.
    2018/09/14
    19:30
    DONOSTIA - Aņorga
    AŅORGA
    OLAIZOLA, E.
    ORBEGOZO, J.
    11  - 22
    TOLOSA 
    AMIANO, I.
    SUDUPE, A.
    2018/09/15
    11:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 2
    OYARZABAL, A.
    ECHARRI, U.
    22  - 15
    GOIERRI 
    IBARLUCEA, A.
    IZAGUIRRE, J.
       Jardunaldia 2 
    2018/09/21
    18:00
    ZUMARRAGA - Beloki
    GOIERRI
    0 *  - 22
    AŅORGA 
    2018/09/21
    19:00
    ASTIGARRAGA - Udalekoa
    MUNDARRO
    LIZEAGA, E.
    LIZEAGA, E.
    22  - 8
    HERNANI 2 
    OYARZABAL, A.
    ECHARRI, U.
    2018/09/21
    19:00
    LIZARTZA - Aztinondo
    TOLOSA
    AMIANO, I.
    SUDUPE, A.
    22  - 9
    ILUNPE 2 
    EGUIGUREN, I.
    LABACA, J.
       Jardunaldia 3 
    2018/09/28
    18:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA
    AMIANO, I.
    SUDUPE, A.
    22  - 3
    GOIERRI 
    IBARLUCEA, A.
    IZAGUIRRE, J.
    2018/09/28
    18:30
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 2
    EGUIGUREN, I.
    LABACA, J.
    22  - 19
    HERNANI 2 
    ECHARRI, U.
    OYARZABAL, A.
    2018/09/30
    10:30
    DONOSTIA - Aņorga
    AŅORGA
    OLAIZOLA, E.
    ORBEGOZO, J.
    16  - 22
    MUNDARRO 
    LIZEAGA, E.
    LIZEAGA, E.
       Jardunaldia 4 
    2018/10/05
    18:30
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 2
    EGUIGUREN, I.
    LABACA, J.
    22  - 3
    GOIERRI 
    IBARLUCEA, A.
    IZAGUIRRE, J.
    2018/10/05
    19:15
    ASTIGARRAGA - Udalekoa
    MUNDARRO
    LIZEAGA, E.
    LIZEAGA, E.
    13  - 22
    TOLOSA 
    AMIANO, I.
    SUDUPE, A.
    2018/10/07
    11:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 2
    OYARZABAL, A.
    ECHARRI, U.
    22  - 8
    AŅORGA 
    OLAIZOLA, E.
    ORBEGOZO, J.
       Jardunaldia 5 
    2018/10/19
    18:30
    ZUMARRAGA - Beloki
    GOIERRI
    IBARLUCEA, A.
    IZAGUIRRE, J.
    16  - 22
    MUNDARRO 
    LIZEAGA, E.
    LIZEAGA, E.
    2018/10/19
    19:45
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA
    AMIANO, I.
    SUDUPE, A.
    22  - 9
    HERNANI 2 
    OYARZABAL, A.
    ECHARRI, U.
    2018/10/20
    10:00
    DONOSTIA - Aņorga
    AŅORGA
    OLAIZOLA, E.
    ORBEGOZO, J.
    15  - 22
    ILUNPE 2 
    EGUIGUREN, I.
    LABACA, J.
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 TOLOSA   10 5 5 0 0 110 45  
    2 MUNDARRO   9 5 4 1 0 101 73  
    3 ILUNPE 2   8 5 3 2 0 86 81  
    4 HERNANI 2   7 5 2 3 0 80 89  
    5 AŅORGA   6 5 1 4 0 72 88  
    6 GOIERRI   4 5 0 4 1 37 110  
     
    Multzoa: C     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2018/09/14
    19:00
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE
    GOIKOETXEA, E.
    GOIKOETXEA, U.
    22  - 1
    ZUMAIA 
    LARRAŅAGA, G.
    ARISTI, M.
    2018/09/14
    19:00
    VILLABONA - Behar Zana
    BEHAR ZANA
    ABURUZA, I.
    JAUREGUI, K.
    4  - 22
    ILUNPE 1 
    EGUIGUREN, A.
    ELOSEGUI, J.
    2018/09/14
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA
    ARAMBARRI, M.
    ASTIGARRAGA, I.
    22  - 15
    INTXURRE 
    UZCUDUN, A.
    ALTUNA, U.
       Jardunaldia 2 
    2018/09/20
    19:30
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 1
    EGUIGUREN, A.
    ELOSEGUI, J.
    22  - 3
    LAPKE 
    GOIKOETXEA, U.
    GOIKOETXEA, E.
    2018/09/21
    18:30
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE
    UZCUDUN, A.
    ALTUNA, U.
    22  - 4
    BEHAR ZANA 
    OLASAGASTI, A.
    JAUREGUI, K.
    2018/09/22
    10:30
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA
    ALCANTARA, E.
    LARRAŅAGA, G.
    15  - 22
    AZKOITIA 
    ARAMBARRI, M.
    ASTIGARRAGA, I.
       Jardunaldia 3 
    2018/09/28
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE
    GOIKOETXEA, E.
    NALDAIZ, X.
    22  - 6
    INTXURRE 
    UZCUDUN, A.
    ALTUNA, U.
    2018/09/28
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA
    ARAMBARRI, M.
    ARAMBARRI, M.
    22  - 3
    BEHAR ZANA 
    ABURUZA, I.
    JAUREGUI, K.
    2018/09/28
    19:15
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA
    LARRAŅAGA, G.
    ALCANTARA, E.
    4  - 22
    ILUNPE 1 
    EGUIGUREN, A.
    ELOSEGUI, J.
       Jardunaldia 4 
    2018/10/04
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA
    ARAMBARRI, M.
    ASTIGARRAGA, I.
    5  - 22
    ILUNPE 1 
    EGUIGUREN, A.
    ELOSEGUI, J.
    2018/10/05
    18:30
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE
    ALTUNA, U.
    UZCUDUN, A.
    22  - 13
    ZUMAIA 
    ARISTI, M.
    ALCANTARA, E.
    2018/10/05
    18:30
    VILLABONA - Behar Zana
    BEHAR ZANA
    ABURUZA, I.
    JAUREGUI, K.
    1  - 22
    LAPKE 
    GOIKOETXEA, E.
    GOIKOETXEA, U.
       Jardunaldia 5 
    2018/10/19
    18:30
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE
    GOIKOETXEA, E.
    NALDAIZ, X.
    22  - 12
    AZKOITIA 
    ARAMBARRI, M.
    ASTIGARRAGA, I.
    2018/10/20
    10:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA
    LARRAŅAGA, G.
    ALCANTARA, E.
    22  - 13
    BEHAR ZANA 
    OLASAGASTI, A.
    JAUREGUI, K.
    2018/10/21
    18:00
    EZ AGERTZEAK - Incomparecencias
    ILUNPE 1
    22  - 0 *
    INTXURRE 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 ILUNPE 1   10 5 5 0 0 110 16  
    2 LAPKE   9 5 4 1 0 91 42  
    3 AZKOITIA   8 5 3 2 0 83 77  
    4 INTXURRE   6 5 2 2 1 65 83  
    5 ZUMAIA   6 5 1 4 0 55 101  
    6 BEHAR ZANA   5 5 0 5 0 25 110  
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak






    Ir arriba