Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - Kontzejupe Pasaka eskuz binaka

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2017/06/18
    -
    -
    ARZELUS-CHIAPUSO
    ARZELUS, B.
    CHIAPUSO, J.
    11  - 5
    MITXELENA-AZPIROZ 
    MITXELENA, G.
    AZPIROZ, X.
    2017/06/18
    -
    -
    URBIETA-ESNAL
    URBIETA, J.
    ESNAL, I.
    11  - 2
    URTEAGA-GARMENDIA (gonb.) 
    URTEAGA, .
    GARMENDIA, .
       Jardunaldia 2 
    2017/07/02
    -
    -
    URBIETA-ESNAL
    URBIETA, J.
    ESNAL, I.
    11  - 3
    MITXELENA-AZPIROZ 
    MITXELENA, G.
    AZPIROZ, X.
    2017/07/02
    -
    -
    URTEAGA-GARMENDIA (gonb.)
    URTEAGA, .
    GARMENDIA, .
    5  - 11
    ARZELUS-CHIAPUSO 
    ARZELUS, B.
    CHIAPUSO, J.
       Jardunaldia 3 
    2017/07/16
    -
    -
    MITXELENA-AZPIROZ
    MITXELENA, G.
    AZPIROZ, X.
    9  - 11
    URTEAGA-GARMENDIA (gonb.) 
    URTEAGA, .
    GARMENDIA, .
    2017/07/16
    -
    -
    ARZELUS-CHIAPUSO
    ARZELUS, B.
    CHIAPUSO, J.
    5  - 11
    URBIETA-ESNAL 
    URBIETA, J.
    ESNAL, I.
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 URBIETA-ESNAL   6 3 3 0 0 33 10  
    2 ARZELUS-CHIAPUSO   5 3 2 1 0 27 21  
    3 URTEAGA-GARMENDIA (gonb.)   4 3 1 2 0 18 31  
    4 MITXELENA-AZPIROZ   3 3 0 3 0 17 33  
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2017/06/25
    -
    -
    LEONET-ETXEBERRIA
    LEONET, A.
    ETXEBERRIA, E.
    11  - 1
    ESNAOLA-ALVAREZ (gonb.) 
    ESNAOLA, E.
    ALVAREZ, .
    2017/06/25
    -
    -
    LASA-GALLURRALDE (gonb.)
    LASA, .
    GALLURRALDE, .
    10  - 12
    NAZABAL-ZABALA 
    NAZABAL, T.
    ZABALA, A.
       Jardunaldia 2 
    2017/07/09
    -
    -
    LASA-GALLURRALDE (gonb.)
    LASA, .
    GALLURRALDE, .
    11  - 9
    ESNAOLA-ALVAREZ (gonb.) 
    ESNAOLA, E.
    ALVAREZ, .
    2017/07/09
    -
    -
    NAZABAL-ZABALA
    NAZABAL, T.
    ZABALA, A.
    11  - 7
    LEONET-ETXEBERRIA 
    LEONET, A.
    ETXEBERRIA, E.
       Jardunaldia 3 
    2017/07/23
    -
    -
    ESNAOLA-ALVAREZ (gonb.)
    ESNAOLA, E.
    ALVAREZ, .
    3  - 11
    NAZABAL-ZABALA 
    NAZABAL, T.
    ZABALA, A.
    2017/07/23
    -
    -
    LEONET-ETXEBERRIA
    LEONET, A.
    ETXEBERRIA, E.
    3  - 11
    LASA-GALLURRALDE (gonb.) 
    LASA, .
    GALLURRALDE, .
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 NAZABAL-ZABALA   6 3 3 0 0 34 20  
    2 LASA-GALLURRALDE (gonb.)   5 3 2 1 0 32 24  
    3 LEONET-ETXEBERRIA   4 3 1 2 0 21 23  
    4 ESNAOLA-ALVAREZ (gonb.)   3 3 0 3 0 13 33  
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak






    Ir arriba