Txapelketa: Federatua Gipuzkoa - Ezker horma Eskuz banaka 4tE kadeteak - 1. maila

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/01/23
    09:30
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE-IBARLUZEA
    IBARLUZEA, O.
    22  - 5
    ATAUN-OTAEGI 
    OTAEGI, A.
    2021/01/23
    16:00
    AMEZKETA - Larrunarri
    ZAZPI ITTURRI-BALERDI
    BALERDI, A.
    18  - 22
    AZKOITIA-ETXANIZ 
    ETXANIZ, J.
    2021/01/24
    -
    -
    Atsedena
     
    OIARPE-ETXEBERRIA 
       Jardunaldia 2 
    2021/01/28
    18:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE-ETXEBERRIA
    ECHEVERRIA, O.
    18  - 22
    LAPKE-IBARLUZEA 
    IBARLUZEA, O.
    2021/01/30
    09:30
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN-OTAEGI
     
    ZAZPI ITTURRI-BALERDI 
    2021/01/31
    -
    -
    AZKOITIA-ETXANIZ
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 3 
    2021/02/07
    -
    -
    AZKOITIA-ETXANIZ
     
    ATAUN-OTAEGI 
    2021/02/07
    -
    -
    ZAZPI ITTURRI-BALERDI
     
    OIARPE-ETXEBERRIA 
    2021/02/07
    -
    -
    Atsedena
     
    LAPKE-IBARLUZEA 
       Jardunaldia 4 
    2021/02/14
    -
    -
    Atsedena
     
    ATAUN-OTAEGI 
    2021/02/14
    -
    -
    OIARPE-ETXEBERRIA
     
    AZKOITIA-ETXANIZ 
    2021/02/14
    -
    -
    LAPKE-IBARLUZEA
     
    ZAZPI ITTURRI-BALERDI 
       Jardunaldia 5 
    2021/02/21
    -
    -
    ATAUN-OTAEGI
     
    OIARPE-ETXEBERRIA 
    2021/02/21
    -
    -
    AZKOITIA-ETXANIZ
     
    LAPKE-IBARLUZEA 
    2021/02/21
    -
    -
    ZAZPI ITTURRI-BALERDI
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 LAPKE-IBARLUZEA   4 2 2 0 0 44 23  
    2 AZKOITIA-ETXANIZ   2 1 1 0 0 22 18  
    3 ZAZPI ITTURRI-BALERDI   1 1 0 1 0 18 22  
    4 OIARPE-ETXEBERRIA   1 1 0 1 0 18 22  
    5 ATAUN-OTAEGI   1 1 0 1 0 5 22  
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/01/23
    16:00
    AMEZKETA - Larrunarri
    ZAZPI ITTURRI-GOROSTIDI
    GOROSTIDI, E.
    22  - 12
    ILUNPE-EZAMA 
    EZAMA, B.
    2021/01/24
    -
    -
    Atsedena
     
    OIARPE-ZABALETA 
    2021/01/24
    09:30
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE-GOIBURU
    GOIBURU, A.
    22  - 4
    LAGUNAK-BERGUA 
    BERGUA, A.
       Jardunaldia 2 
    2021/01/28
    18:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE-ZABALETA
    ZABALETA, O.
    22  - 11
    LAPKE-GOIBURU 
    GOIBURU, A.
    2021/01/30
    10:00
    ELGOIBAR - Ikastola
    LAGUNAK-BERGUA
     
    ZAZPI ITTURRI-GOROSTIDI 
    2021/01/31
    -
    -
    ILUNPE-EZAMA
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 3 
    2021/02/07
    -
    -
    ILUNPE-EZAMA
     
    LAGUNAK-BERGUA 
    2021/02/07
    -
    -
    ZAZPI ITTURRI-GOROSTIDI
    GOROSTIDI, E.
    22  - 15
    OIARPE-ZABALETA 
    ZABALETA, O.
    2021/02/07
    -
    -
    Atsedena
     
    LAPKE-GOIBURU 
       Jardunaldia 4 
    2021/02/14
    -
    -
    Atsedena
     
    LAGUNAK-BERGUA 
    2021/02/14
    -
    -
    OIARPE-ZABALETA
     
    ILUNPE-EZAMA 
    2021/02/14
    -
    -
    LAPKE-GOIBURU
     
    ZAZPI ITTURRI-GOROSTIDI 
       Jardunaldia 5 
    2021/02/19
    -
    -
    ILUNPE-EZAMA
     
    LAPKE-GOIBURU 
    2021/02/21
    -
    -
    ZAZPI ITTURRI-GOROSTIDI
     
    Atsedena 
    2021/02/21
    -
    -
    LAGUNAK-BERGUA
     
    OIARPE-ZABALETA 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 ZAZPI ITTURRI-GOROSTIDI   4 2 2 0 0 44 27  
    2 OIARPE-ZABALETA   3 2 1 1 0 37 33  
    3 LAPKE-GOIBURU   3 2 1 1 0 33 26  
    4 ILUNPE-EZAMA   1 1 0 1 0 12 22  
    5 LAGUNAK-BERGUA   1 1 0 1 0 4 22  
     
    Multzoa: C     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/01/22
    19:00
    ZUMARRAGA - Beloki
    GOIERRI-ARMAOLEA
     
    ATAUN-ANDUAGA 
    2021/01/23
    16:00
    AMEZKETA - Larrunarri
    ZAZPI ITTURRI-MUJIKA
    MUGICA, U.
    6  - 22
    ILUNPE-LABAKA 
    LABACA, B.
    2021/01/24
    -
    -
    Atsedena
     
    TOLOSA-IRAETA 
       Jardunaldia 2 
    2021/01/30
    10:00
    BIDANIA-GOIATZ - Ernio
    TOLOSA-IRAETA
    IRAETA, A.
    22  - 9
    GOIERRI-ARMAOLEA 
    ARMAOLEA, J.
    2021/01/31
    -
    -
    ILUNPE-LABAKA
     
    Atsedena 
    2021/02/19
    18:00
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN-ANDUAGA
    ANDUAGA, A.
    22  - 21
    ZAZPI ITTURRI-MUJIKA 
    MUGICA, U.
       Jardunaldia 3 
    2021/02/07
    -
    -
    ILUNPE-LABAKA
     
    ATAUN-ANDUAGA 
    2021/02/07
    -
    -
    ZAZPI ITTURRI-MUJIKA
    MUGICA, U.
    10  - 22
    TOLOSA-IRAETA 
    IRAETA, A.
    2021/02/07
    -
    -
    Atsedena
     
    GOIERRI-ARMAOLEA 
       Jardunaldia 4 
    2021/02/14
    -
    -
    Atsedena
     
    ATAUN-ANDUAGA 
    2021/02/14
    -
    -
    TOLOSA-IRAETA
     
    ILUNPE-LABAKA 
    2021/02/14
    -
    -
    GOIERRI-ARMAOLEA
     
    ZAZPI ITTURRI-MUJIKA 
       Jardunaldia 5 
    2021/02/19
    -
    -
    ILUNPE-LABAKA
     
    GOIERRI-ARMAOLEA 
    2021/02/21
    -
    -
    ZAZPI ITTURRI-MUJIKA
     
    Atsedena 
    2021/02/21
    -
    -
    ATAUN-ANDUAGA
     
    TOLOSA-IRAETA 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 TOLOSA-IRAETA   4 2 2 0 0 44 19  
    2 ZAZPI ITTURRI-MUJIKA   3 3 0 3 0 37 66  
    3 ILUNPE-LABAKA   2 1 1 0 0 22 6  
    4 ATAUN-ANDUAGA   2 1 1 0 0 22 21  
    5 GOIERRI-ARMAOLEA   1 1 0 1 0 9 22  
     
    Multzoa: D     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2021/01/28
    19:30
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE-ALDASORO
    ALDASORO, U.
    7  - 22
    OIARPE-LANDA 
    LANDA, U.
    2021/01/29
    19:30
    AMEZKETA - Larrunarri
    ZAZPI ITTURRI-OTEGI
    OTAEGI, U.
    7  - 22
    ILUNPE-ODRIOZOLA 
    ODRIOZOLA, E.
       Jardunaldia 2 
    2021/02/07
    -
    -
    OIARPE-LANDA
    LANDA, U.
    22  - 2
    ZAZPI ITTURRI-OTEGI 
    OTAEGI, U.
    2021/02/19
    18:15
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE-ALDASORO
    ALDASORO, U.
    3  - 22
    ILUNPE-ODRIOZOLA 
    ODRIOZOLA, E.
       Jardunaldia 3 
    2021/02/21
    -
    -
    ZAZPI ITTURRI-OTEGI
     
    LAPKE-ALDASORO 
    2021/02/22
    -
    -
    ILUNPE-ODRIOZOLA
     
    OIARPE-LANDA 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 OIARPE-LANDA   4 2 2 0 0 44 9  
    2 ILUNPE-ODRIOZOLA   4 2 2 0 0 44 10  
    3 LAPKE-ALDASORO   2 2 0 2 0 10 44  
    4 ZAZPI ITTURRI-OTEGI   2 2 0 2 0 9 44  
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak

    • Ez dago dokumenturik.


    Ir arriba