Txapelketa: Eskolartekoa Gipuzkoa Zesta punta - Alebinak

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2020/01/10
    19:00
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 5
    EGAŅA, A.
    GOMEZ, E.
    20  - 25
    DANOK BAT 4 
    2020/01/10
    19:40
    TOLOSA - Beotibar
    BEOTIBAR
    ZUBIA, E.
    ITURBE, A.
    25  - 22
    DANOK BAT 3 
    2020/01/12
    -
    -
    Atsedena
     
    ZUMAIA 4 
    2020/01/12
    11:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 1
    ETXABE, A.
    GALARRAGA, D.
    25  - 23
    DANOK BAT 2 
    2020/01/12
    11:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 2
    24  - 25
    DANOK BAT 1 
    2020/01/12
    11:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 3
    25  - 17
    HONDARRIBIA 
       Jardunaldia 2 
    2020/01/17
    19:00
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 3
    25  - 21
    DANOK BAT 5 
    2020/01/17
    19:00
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 2
    25  - 7
    BEOTIBAR 
    2020/01/17
    19:00
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 1
    21  - 25
    ZUMAIA 1 
    2020/01/18
    11:30
    DONOSTIA - Carmelo Balda
    HONDARRIBIA
    22  - 25
    ZUMAIA 2 
    2020/01/19
    -
    -
    DANOK BAT 4
     
    Atsedena 
    2020/01/19
    10:30
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 4
    16  - 25
    ZUMAIA 3 
       Jardunaldia 3 
    2020/01/24
    18:00
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 4
     
    DANOK BAT 3 
    2020/01/24
    18:00
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 5
     
    DANOK BAT 2 
    2020/01/24
    19:15
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 1
     
    HONDARRIBIA 
    2020/01/24
    19:15
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 2
     
    ZUMAIA 4 
    2020/01/24
    19:40
    TOLOSA - Beotibar
    BEOTIBAR
     
    DANOK BAT 1 
    2020/01/26
    -
    -
    Atsedena
     
    ZUMAIA 3 
       Jardunaldia 4 
    2020/02/02
    -
    -
    DANOK BAT 3
     
    Atsedena 
    2020/02/02
    -
    -
    DANOK BAT 2
     
    DANOK BAT 4 
    2020/02/02
    -
    -
    DANOK BAT 1
     
    DANOK BAT 5 
    2020/02/02
    -
    -
    HONDARRIBIA
     
    BEOTIBAR 
    2020/02/02
    -
    -
    ZUMAIA 4
     
    ZUMAIA 1 
    2020/02/02
    -
    -
    ZUMAIA 3
     
    ZUMAIA 2 
       Jardunaldia 5 
    2020/02/07
    19:40
    TOLOSA - Beotibar
    BEOTIBAR
     
    ZUMAIA 4 
    2020/02/09
    -
    -
    ZUMAIA 1
     
    ZUMAIA 3 
    2020/02/09
    -
    -
    Atsedena
     
    ZUMAIA 2 
    2020/02/09
    -
    -
    DANOK BAT 3
     
    DANOK BAT 2 
    2020/02/09
    -
    -
    DANOK BAT 4
     
    DANOK BAT 1 
    2020/02/09
    -
    -
    DANOK BAT 5
     
    HONDARRIBIA 
       Jardunaldia 6 
    2020/02/16
    -
    -
    DANOK BAT 2
     
    Atsedena 
    2020/02/16
    -
    -
    DANOK BAT 1
     
    DANOK BAT 3 
    2020/02/16
    -
    -
    HONDARRIBIA
     
    DANOK BAT 4 
    2020/02/16
    -
    -
    ZUMAIA 4
     
    DANOK BAT 5 
    2020/02/16
    -
    -
    ZUMAIA 3
     
    BEOTIBAR 
    2020/02/16
    -
    -
    ZUMAIA 2
     
    ZUMAIA 1 
       Jardunaldia 7 
    2020/02/23
    -
    -
    DANOK BAT 2
     
    DANOK BAT 1 
    2020/02/23
    -
    -
    DANOK BAT 3
     
    HONDARRIBIA 
    2020/02/23
    -
    -
    DANOK BAT 4
     
    ZUMAIA 4 
    2020/02/23
    -
    -
    DANOK BAT 5
     
    ZUMAIA 3 
    2020/02/23
    -
    -
    BEOTIBAR
     
    ZUMAIA 2 
    2020/02/23
    -
    -
    Atsedena
     
    ZUMAIA 1 
       Jardunaldia 8 
    2020/03/01
    -
    -
    DANOK BAT 1
     
    Atsedena 
    2020/03/01
    -
    -
    HONDARRIBIA
     
    DANOK BAT 2 
    2020/03/01
    -
    -
    ZUMAIA 4
     
    DANOK BAT 3 
    2020/03/01
    -
    -
    ZUMAIA 3
     
    DANOK BAT 4 
    2020/03/01
    -
    -
    ZUMAIA 2
     
    DANOK BAT 5 
    2020/03/01
    -
    -
    ZUMAIA 1
     
    BEOTIBAR 
       Jardunaldia 9 
    2020/03/08
    -
    -
    DANOK BAT 1
     
    HONDARRIBIA 
    2020/03/08
    -
    -
    DANOK BAT 2
     
    ZUMAIA 4 
    2020/03/08
    -
    -
    DANOK BAT 3
     
    ZUMAIA 3 
    2020/03/08
    -
    -
    DANOK BAT 4
     
    ZUMAIA 2 
    2020/03/08
    -
    -
    DANOK BAT 5
     
    ZUMAIA 1 
    2020/03/08
    -
    -
    Atsedena
     
    BEOTIBAR 
       Jardunaldia 10 
    2020/03/15
    -
    -
    Atsedena
     
    HONDARRIBIA 
    2020/03/15
    -
    -
    ZUMAIA 4
     
    DANOK BAT 1 
    2020/03/15
    -
    -
    ZUMAIA 3
     
    DANOK BAT 2 
    2020/03/15
    -
    -
    ZUMAIA 2
     
    DANOK BAT 3 
    2020/03/15
    -
    -
    ZUMAIA 1
     
    DANOK BAT 4 
    2020/03/15
    -
    -
    BEOTIBAR
     
    DANOK BAT 5 
       Jardunaldia 11 
    2020/03/22
    -
    -
    HONDARRIBIA
     
    ZUMAIA 4 
    2020/03/22
    -
    -
    DANOK BAT 1
     
    ZUMAIA 3 
    2020/03/22
    -
    -
    DANOK BAT 2
     
    ZUMAIA 2 
    2020/03/22
    -
    -
    DANOK BAT 3
     
    ZUMAIA 1 
    2020/03/22
    -
    -
    DANOK BAT 4
     
    BEOTIBAR 
    2020/03/22
    -
    -
    DANOK BAT 5
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 ZUMAIA 3   4 2 2 0 0 50 33  
    2 ZUMAIA 1   4 2 2 0 0 50 44  
    3 BEOTIBAR   3 2 1 1 0 32 47  
    4 DANOK BAT 2   3 2 1 1 0 48 32  
    5 DANOK BAT 1   3 2 1 1 0 46 49  
    6 ZUMAIA 2   3 2 1 1 0 49 47  
    7 DANOK BAT 3   3 2 1 1 0 47 46  
    8 DANOK BAT 4   2 1 1 0 0 25 20  
    9 DANOK BAT 5   2 2 0 2 0 41 50  
    10 HONDARRIBIA   2 2 0 2 0 39 50  
    11 ZUMAIA 4   1 1 0 1 0 16 25  
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak






    Ir arriba