Txapelketa: Eskolartekoa Gipuzkoa Zesta punta - Alebinak

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2020/01/10
    19:00
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 5
    EGAŅA, A.
    GOMEZ, E.
    20  - 25
    DANOK BAT 4 
    2020/01/10
    19:40
    TOLOSA - Beotibar
    BEOTIBAR
    ZUBIA, E.
    ITURBE, A.
    25  - 22
    DANOK BAT 3 
    2020/01/12
    -
    -
    Atsedena
     
    ZUMAIA 4 
    2020/01/12
    11:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 1
    ETXABE, A.
    GALARRAGA, D.
    25  - 23
    DANOK BAT 2 
    2020/01/12
    11:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 2
    24  - 25
    DANOK BAT 1 
    2020/01/12
    11:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 3
    25  - 17
    HONDARRIBIA 
       Jardunaldia 2 
    2020/01/17
    19:00
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 3
    25  - 21
    DANOK BAT 5 
    2020/01/17
    19:00
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 2
    25  - 7
    BEOTIBAR 
    2020/01/17
    19:00
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 1
    21  - 25
    ZUMAIA 1 
    2020/01/18
    11:30
    DONOSTIA - Carmelo Balda
    HONDARRIBIA
    22  - 25
    ZUMAIA 2 
    2020/01/19
    -
    -
    DANOK BAT 4
     
    Atsedena 
    2020/01/19
    10:30
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 4
    16  - 25
    ZUMAIA 3 
       Jardunaldia 3 
    2020/01/24
    18:00
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 4
    13  - 25
    DANOK BAT 3 
    2020/01/24
    18:00
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 5
    15  - 25
    DANOK BAT 2 
    2020/01/24
    19:15
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 1
    25  - 10
    HONDARRIBIA 
    2020/01/24
    19:15
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 2
    25  - 3
    ZUMAIA 4 
    2020/01/24
    19:40
    TOLOSA - Beotibar
    BEOTIBAR
    ZUBIA, E.
    ITURBE, A.
    24  - 25
    DANOK BAT 1 
    BEITIA, E.
    GARCIA, I.
    2020/01/26
    -
    -
    Atsedena
     
    ZUMAIA 3 
       Jardunaldia 4 
    2020/01/31
    18:00
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 2
    25  - 5
    DANOK BAT 4 
    2020/01/31
    18:00
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 1
    25  - 10
    DANOK BAT 5 
    2020/01/31
    19:15
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 4
    9  - 25
    ZUMAIA 1 
    2020/01/31
    19:15
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 3
    7  - 25
    ZUMAIA 2 
    2020/02/01
    17:30
    HONDARRIBIA - Jostaldi
    HONDARRIBIA
    25  - 19
    BEOTIBAR 
    2020/02/02
    -
    -
    DANOK BAT 3
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 5 
    2020/02/07
    19:00
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 3
    12  - 25
    DANOK BAT 2 
    2020/02/07
    19:00
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 4
    5  - 25
    DANOK BAT 1 
    2020/02/07
    19:00
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 5
    25  - 22
    HONDARRIBIA 
    2020/02/07
    19:45
    TOLOSA - Beotibar
    BEOTIBAR
    ZUBIA, E.
    ITURBE, A.
    25  - 14
    ZUMAIA 4 
    2020/02/08
    16:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 1
    25  - 6
    ZUMAIA 3 
    2020/02/09
    -
    -
    Atsedena
     
    ZUMAIA 2 
       Jardunaldia 6 
    2020/02/14
    19:15
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 4
    21  - 25
    DANOK BAT 5 
    2020/02/14
    19:15
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 3
    23  - 25
    BEOTIBAR 
    2020/02/14
    19:15
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 2
    20  - 25
    ZUMAIA 1 
    2020/02/15
    18:00
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 1
    25  - 7
    DANOK BAT 3 
    2020/02/16
    -
    -
    DANOK BAT 2
     
    Atsedena 
    2020/02/16
    11:00
    HONDARRIBIA - Jostaldi
    HONDARRIBIA
    25  - 22
    DANOK BAT 4 
       Jardunaldia 7 
    2020/02/21
    19:00
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 2
    20  - 25
    DANOK BAT 1 
    2020/02/21
    19:00
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 3
    25  - 0 *
    HONDARRIBIA 
    2020/02/21
    19:00
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 4
    23  - 25
    ZUMAIA 4 
    2020/02/21
    19:00
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 5
    25  - 17
    ZUMAIA 3 
    2020/02/21
    19:00
    TOLOSA - Beotibar
    BEOTIBAR
    ZUBIA, E.
    ITURBE, A.
    24  - 25
    ZUMAIA 2 
    WATKINS, F.
    2020/02/23
    -
    -
    Atsedena
     
    ZUMAIA 1 
       Jardunaldia 8 
    2020/02/28
    19:15
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 4
    17  - 25
    DANOK BAT 3 
    2020/02/28
    19:15
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 3
    25  - 24
    DANOK BAT 4 
    2020/02/28
    19:15
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 2
    25  - 8
    DANOK BAT 5 
    2020/02/28
    19:15
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 1
    25  - 15
    BEOTIBAR 
    2020/02/29
    16:00
    HONDARRIBIA - Jostaldi
    HONDARRIBIA
    17  - 25
    DANOK BAT 2 
    2020/03/01
    -
    -
    DANOK BAT 1
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 9 
    2020/03/07
    16:00
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 1
    25  - 18
    HONDARRIBIA 
    2020/03/07
    16:00
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 2
    25  - 3
    ZUMAIA 4 
    2020/03/07
    16:00
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 3
    25  - 15
    ZUMAIA 3 
    2020/03/07
    16:00
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 4
    9  - 25
    ZUMAIA 2 
    2020/03/07
    16:00
    MUTRIKU - Miruaitz
    DANOK BAT 5
    4  - 25
    ZUMAIA 1 
    2020/03/08
    -
    -
    Atsedena
     
    BEOTIBAR 
       Jardunaldia 10 
    2020/03/13
    19:15
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 4
     
    DANOK BAT 1 
    2020/03/13
    19:15
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 3
     
    DANOK BAT 2 
    2020/03/13
    19:15
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 2
     
    DANOK BAT 3 
    2020/03/13
    19:15
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 1
     
    DANOK BAT 4 
    2020/03/13
    19:45
    TOLOSA - Beotibar
    BEOTIBAR
     
    DANOK BAT 5 
    2020/03/15
    -
    -
    Atsedena
     
    HONDARRIBIA 
       Jardunaldia 11 
    2020/03/22
    -
    -
    HONDARRIBIA
     
    ZUMAIA 4 
    2020/03/22
    -
    -
    DANOK BAT 1
     
    ZUMAIA 3 
    2020/03/22
    -
    -
    DANOK BAT 2
     
    ZUMAIA 2 
    2020/03/22
    -
    -
    DANOK BAT 3
     
    ZUMAIA 1 
    2020/03/22
    -
    -
    DANOK BAT 4
     
    BEOTIBAR 
    2020/03/22
    -
    -
    DANOK BAT 5
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 ZUMAIA 1   16 8 8 0 0 200 108  
    2 DANOK BAT 1   15 8 7 1 0 196 133  
    3 DANOK BAT 2   14 8 6 2 0 193 109  
    4 ZUMAIA 2   14 8 6 2 0 194 123  
    5 DANOK BAT 3   13 8 5 3 0 166 141  
    6 DANOK BAT 5   12 9 3 6 0 153 210  
    7 BEOTIBAR   11 8 3 5 0 164 184  
    8 ZUMAIA 3   11 8 3 5 0 143 182  
    9 HONDARRIBIA   10 9 2 6 1 156 216  
    10 ZUMAIA 4   9 8 1 7 0 108 198  
    11 DANOK BAT 4   9 8 1 7 0 126 195  
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak






    Ir arriba