Txapelketa: Federatua EmP - Ezker horma Eskua - Neska nagusiak - 1. maila

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/12/20
    19:30
    AZKOITIA - Gurea
    BERGARA-ORBEGOZO
    BERGARA, A.
    ARRILLAGA, M.
    7  - 22
    ARRIETA-Maddi MENDIZABAL 
    ARRIETA, E.
    MENDIZABAL, M.
    2019/12/20
    19:30
    AZKOITIA - Gurea
    Maider MENDIZABAL-BADIOLA
     
    ARAIZTEGI-XXXXX (RET) 
    2019/12/22
    -
    -
    Atsedena
     
    ESPINAR-Nora MENDIZABAL 
       Jardunaldia 2 
    2020/01/12
    -
    -
    ARRIETA-Maddi MENDIZABAL
     
    Atsedena 
    2020/01/12
    -
    -
    ARAIZTEGI-XXXXX (RET)
     
    BERGARA-ORBEGOZO 
    2020/01/31
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    ESPINAR-Nora MENDIZABAL
    ESPINAR, P.
    MENDIZABAL, N.
    22  - 8
    Maider MENDIZABAL-BADIOLA 
    MENDIZABAL, M.
    BADIOLA, A.
       Jardunaldia 3 
    2020/01/18
    17:00
    ANOETA - Alkartasuna
    BERGARA-ORBEGOZO
    BERGARA, A.
    ORBEGOZO, O.
    4  - 22
    ESPINAR-Nora MENDIZABAL 
    ESPINAR, P.
    MENDIZABAL, N.
    2020/01/19
    -
    -
    Atsedena
     
    Maider MENDIZABAL-BADIOLA 
    2020/01/19
    -
    -
    ARRIETA-Maddi MENDIZABAL
     
    ARAIZTEGI-XXXXX (RET) 
       Jardunaldia 4 
    2020/01/24
    19:00
    AZPEITIA - Frontoi Txiki
    ESPINAR-Nora MENDIZABAL
    ESPINAR, P.
    MENDIZABAL, N.
    22  - 15
    ARRIETA-Maddi MENDIZABAL 
    ARAMENDI, N.
    MENDIZABAL, M.
    2020/01/25
    16:00
    ZESTOA - Gurutzeaga
    Maider MENDIZABAL-BADIOLA
    MENDIZABAL, M.
    BADIOLA, A.
    14  - 22
    BERGARA-ORBEGOZO 
    BERGARA, A.
    ORBEGOZO, O.
    2020/01/26
    -
    -
    Atsedena
     
    ARAIZTEGI-XXXXX (RET) 
       Jardunaldia 5 
    2020/01/16
    20:30
    ANOETA - Alkartasuna
    ARRIETA-Maddi MENDIZABAL
    ARRIETA, E.
    MENDIZABAL, M.
    19  - 22
    Maider MENDIZABAL-BADIOLA 
    MENDIZABAL, M.
    BADIOLA, A.
    2020/02/02
    -
    -
    BERGARA-ORBEGOZO
     
    Atsedena 
    2020/02/02
    -
    -
    ARAIZTEGI-XXXXX (RET)
     
    ESPINAR-Nora MENDIZABAL 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 ESPINAR-Nora MENDIZABAL   6 3 3 0 0 66 27  
    2 ARRIETA-Maddi MENDIZABAL   4 3 1 2 0 56 51  
    3 Maider MENDIZABAL-BADIOLA   4 3 1 2 0 44 63  
    4 BERGARA-ORBEGOZO   4 3 1 2 0 33 58  
    5 ARAIZTEGI-XXXXX (RET)   0 0 0 0 0 0 0  
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak






    Ir arriba