Txapelketa: Errendimendua Udazkena - Zesta punta Zesta punta (alebinak eta infantilak)

a - FINALAK (A maila)

 

BEOTIBAR – Abenduak 13 (ostirala), 19:45

 

-----

 

Alebinak

 

-----

 

ALE-D1

GALARRAGA (Z)

11

6

 

0

ALE-Z3/Z2

ARRIZABALAGA (DB)

ALE-D2/D3

AYESTARAN (B)

13

13

 

2

ALE-Z1

BEITIA (DB)

 

-----

 

Infantilak

 

-----

 

INF-D1

GOENAGA (B)

10

7

 

0

INF-Z3/Z2

LOPETEGI (DJA)

INF-D2/D3

BERISTAIN (DB)

13

13

 

2

INF-Z1

FLORES (DB)

 

-----

b - FINALERDIAK (A maila)

 

MUTRIKU – Azaroak 29 (ostirala), 19:30

 

-----

 

Alebinak

 

-----

 

ALE-D2

AIESTARAN (B)

13

13

 

2

ALE-Z3

ARRIZABALAGA (DB)

ALE-D3

Frida WATKINS (Z)

10

9

 

0

ALE-Z2

OTAÑO (DB)

 

-----

 

Infantilak

 

-----

 

INF-D2

LETE (DB)

9

13

4

1

INF-Z3

AGIRREGOMEZKORTA (DB)

INF-D3

BERISTAIN (DB)

13

10

5

2

INF-Z2

LOPETEGI (DJA)

 

-----

c - Sailkapenak (A maila)

 

Alebinak (1. fasea)

 

-----

 

2019-11-24

 

Pilotaria

Puntuak

1

2

3

Aurrelariak

 

1

GALARRAGA (Z)

57

3

2

1

2

AYESTARAN (B)

52

3

0

1

3

WATKINS Frida (Z)

52

2

2

1

4

URREIZTI (DB)

51

1

2

1

5

ETXABE (Z)

48

1

4

0

6

SILBETI (Z)

44

2

0

3

7

AGIRREGOMEZKORTA (DB)

36

1

0

3

8

EGAÑA (DB)

34

1

1

2

9

GOMEZ (DB)

31

0

2

2

10

ITURBE (B)

25

0

2

1

11

BARRENETXEA (DB)

22

0

1

2

12

WATKINS Marlon (Z)

19

0

1

1

13

ZUBIA (B)

18

0

0

1

14

VALERON (B)

5

0

0

0

Atzelariak

1

BEITIA (DB)

109

6

2

1

2

OTAÑO (DB)

94

3

5

1

3

ARRIZABALAGA (DB)

86

1

7

1

4

SUKUNTZA (G)

74

1

3

5

5

GARCIA (DB)

69

1

2

6

6

LERSUNDI (DB)

66

1

1

4

7

SAGARMENDI (DB)

41

1

0

1

 

-----

 

Infantilak (1. fasea)

 

-----

 

2019-11-24

 

Pilotaria

Puntuak

1

2

3

Aurrelariak

1

GOENAGA (B)

57

2

3

1

2

LETE (DB)

50

2

2

1

3

BERISTAIN (DB)

46

1

2

2

4

EGIGUREN Julen (DJA)

32

0

2

1

5

EGIGUREN Iker (DJA)

25

1

1

0

6

ENPARAN (H)

19

0

0

1

7

AMBOAGE (H)

17

0

0

1

8

ZURIARRAIN (G)

15

0

0

0

9

ALTUNA (B)

0

0

0

0

10

GARIKANO (Z)

0

0

0

0

11

JAUREGI (B)

0

0

0

0

Atzelariak

1

FLORES (DB)

98

3

6

1

2

LOPETEGI (DJA)

63

2

2

3

3

AGIRREGOMEZKORTA (DB)

57

2

1

2

4

BALDA (B)

52

1

1

5

5

MUJIKA (B)

48

1

0

1

6

LAKA (H)

47

1

2

0

7

GONZALEZ (G)

31

0

1

1

 

-----

d - Emaitzak (B maila) - MUTRIKU, 2019-11-22, 18:00

 

-----

 

 

1. partida

ZABALETA

24

ZEBERIO

LUENGO

25

MANTEROLA

 

 

 

2. partida

URBISTONDO

25

ZEBERIO

ESTEVEZ

6

MANTEROLA

 

 

 

3. partida

TXURRUKA

25

BEREAU

ELDUAYEN

17

MARDARAS

 

 

 

4. partida

REDONDO

25

ZAZPE

ITURRALDE

19

ZAMORA

 

-----

e - Emaitzak (B maila) - HONDARRIBIA, 2019-11-16, 17:00

 

-----

 

 

1. partida

LUENGO

18

URBISTONDO

ESTEVEZ

25

ZEBERIO

 

 

 

2. partida

LAZKANOTEGI

25

ZEBERIO

ZABALETA

22

MANTEROLA

 

 

 

3. partida

ELDUAIYEN

25

BEREAU

REDONDO

21

TXURRUKA

 

 

 

4. partida

ITURRALDE

11

MARDARAS

ESTEVEZ

25

ZAZPE

 

-----

f - Emaitzak (B maila) - ZUMAIA, 2019-11-09, 17:00

 

 

1. partida

LUENGO

25

ESTEVEZ

ZABALETA

20

URBISTONDO

     

2. partida

LUENGO

25

ESTEVEZ

LAZKANOTEGI

16

MANTEROLA

     

3. partida

REDONDO

25

MARDARAS

ITURRALDE

12

BEREAU

     

4. partida

ELDUAYEN

25

ZAZPE

TXURRUKA

23

MARDARAS

 

-----

g - Emaitzak (B maila) - DONOSTIA, 2019-10-25, 18:00

 

 

 

 

 

1. partida

LAZKANOTEGI

24

ESTEVEZ

ZABALETA

25

MANTEROLA

 

 

 

2. partida

LOPETEGI

24

URBISTONDO

LUEBGO

25

ZEBERIO

 

 

 

3. partida

ELDUAYEN

22

EGIGUREN

TXURRUKA

25

MARDARAS

 

 

 

4. partida

REDONDO

25

ZAZPE

ITURRALDE

13

BEREAU

 

-----

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  • Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak

    • Ez dago dokumenturik.






    Ir arriba