Txapelketa: Errendimendua Gipuzkoa - Eskuz banaka 2. urteko infantilak (2006)

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/10/18
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU 5
     
    ZUMAIA 2 
    2019/10/20
    -
    -
    ALDE ZAHARRA 1
     
    INTXURRE (RET) 
    2019/10/20
    11:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 4
     
    INTZA 3 
       Jardunaldia 2 
    2019/10/27
    -
    -
    ZUMAIA 2
     
    ALDE ZAHARRA 1 
    2019/10/27
    -
    -
    INTZA 3
     
    GAZTELEKU 5 
    2019/10/27
    -
    -
    INTXURRE (RET)
     
    HERNANI 4 
       Jardunaldia 3 
    2019/11/10
    -
    -
    ZUMAIA 2
     
    INTZA 3 
    2019/11/10
    -
    -
    GAZTELEKU 5
     
    INTXURRE (RET) 
    2019/11/10
    -
    -
    ALDE ZAHARRA 1
     
    HERNANI 4 
       Jardunaldia 4 
    2019/11/17
    -
    -
    ALDE ZAHARRA 1
     
    INTZA 3 
    2019/11/17
    -
    -
    INTXURRE (RET)
     
    ZUMAIA 2 
    2019/11/17
    -
    -
    HERNANI 4
     
    GAZTELEKU 5 
       Jardunaldia 5 
    2019/11/24
    -
    -
    INTZA 3
     
    INTXURRE (RET) 
    2019/11/24
    -
    -
    ZUMAIA 2
     
    HERNANI 4 
    2019/11/24
    -
    -
    GAZTELEKU 5
     
    ALDE ZAHARRA 1 
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/10/18
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU 4
     
    ZUMAIA 1 
    2019/10/18
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE 2
     
    IZURUN 
    2019/10/20
    -
    -
    SENDI EKINTZA (RET)
     
    HERNANI 3 
       Jardunaldia 2 
    2019/10/27
    -
    -
    HERNANI 3
     
    GAZTELEKU 4 
    2019/10/27
    -
    -
    IZURUN
     
    SENDI EKINTZA (RET) 
    2019/10/27
    -
    -
    ZUMAIA 1
     
    OIARPE 2 
       Jardunaldia 3 
    2019/11/10
    -
    -
    HERNANI 3
     
    IZURUN 
    2019/11/10
    -
    -
    SENDI EKINTZA (RET)
     
    ZUMAIA 1 
    2019/11/10
    -
    -
    GAZTELEKU 4
     
    OIARPE 2 
       Jardunaldia 4 
    2019/11/17
    -
    -
    GAZTELEKU 4
     
    IZURUN 
    2019/11/17
    -
    -
    ZUMAIA 1
     
    HERNANI 3 
    2019/11/17
    -
    -
    OIARPE 2
     
    SENDI EKINTZA (RET) 
       Jardunaldia 5 
    2019/11/24
    -
    -
    IZURUN
     
    ZUMAIA 1 
    2019/11/24
    -
    -
    HERNANI 3
     
    OIARPE 2 
    2019/11/24
    -
    -
    SENDI EKINTZA (RET)
     
    GAZTELEKU 4 
     
    Multzoa: C     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/10/18
    19:00
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ZESTOA
     
    OIARPE 3 
    2019/10/19
    11:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 1
     
    HERNANI 5 
    2019/10/19
    16:00
    DONOSTIA - Egia
    ALDE ZAHARRA 2
     
    GAZTELEKU 2 
       Jardunaldia 2 
    2019/10/27
    -
    -
    OIARPE 3
     
    TOLOSA 1 
    2019/10/27
    -
    -
    GAZTELEKU 2
     
    ZESTOA 
    2019/10/27
    -
    -
    HERNANI 5
     
    ALDE ZAHARRA 2 
       Jardunaldia 3 
    2019/11/10
    -
    -
    OIARPE 3
     
    GAZTELEKU 2 
    2019/11/10
    -
    -
    ZESTOA
     
    HERNANI 5 
    2019/11/10
    -
    -
    TOLOSA 1
     
    ALDE ZAHARRA 2 
       Jardunaldia 4 
    2019/11/17
    -
    -
    TOLOSA 1
     
    GAZTELEKU 2 
    2019/11/17
    -
    -
    HERNANI 5
     
    OIARPE 3 
    2019/11/17
    -
    -
    ALDE ZAHARRA 2
     
    ZESTOA 
       Jardunaldia 5 
    2019/11/24
    -
    -
    GAZTELEKU 2
     
    HERNANI 5 
    2019/11/24
    -
    -
    OIARPE 3
     
    ALDE ZAHARRA 2 
    2019/11/24
    -
    -
    ZESTOA
     
    TOLOSA 1 
     
    Multzoa: D     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/10/18
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU 3
     
    ZAZPI ITTURRI 
    2019/10/18
    20:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 2
     
    AŅORGA 3 
    2019/10/19
    16:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 4
     
    OIARPE 1 
       Jardunaldia 2 
    2019/10/27
    -
    -
    AŅORGA 3
     
    ZUMAIA 4 
    2019/10/27
    -
    -
    ZAZPI ITTURRI
     
    HERNANI 2 
    2019/10/27
    -
    -
    OIARPE 1
     
    GAZTELEKU 3 
       Jardunaldia 3 
    2019/11/10
    -
    -
    AŅORGA 3
     
    ZAZPI ITTURRI 
    2019/11/10
    -
    -
    HERNANI 2
     
    OIARPE 1 
    2019/11/10
    -
    -
    ZUMAIA 4
     
    GAZTELEKU 3 
       Jardunaldia 4 
    2019/11/17
    -
    -
    ZUMAIA 4
     
    ZAZPI ITTURRI 
    2019/11/17
    -
    -
    OIARPE 1
     
    AŅORGA 3 
    2019/11/17
    -
    -
    GAZTELEKU 3
     
    HERNANI 2 
       Jardunaldia 5 
    2019/11/24
    -
    -
    ZAZPI ITTURRI
     
    OIARPE 1 
    2019/11/24
    -
    -
    AŅORGA 3
     
    GAZTELEKU 3 
    2019/11/24
    -
    -
    HERNANI 2
     
    ZUMAIA 4 
     
    Multzoa: E     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/10/18
    20:10
    LASARTE-ORIA - Mitxelin
    INTZA 1
     
    MUNDARRO 
    2019/10/19
    16:00
    ERRENTERIA - Agustina Otaola
    EPLE 1
     
    TOLOSA 2 
    2019/10/20
    -
    -
    Atsedena
     
    ALDE ZAHARRA 3 
       Jardunaldia 2 
    2019/10/27
    -
    -
    TOLOSA 2
     
    Atsedena 
    2019/10/27
    -
    -
    MUNDARRO
     
    EPLE 1 
    2019/10/27
    -
    -
    ALDE ZAHARRA 3
     
    INTZA 1 
       Jardunaldia 3 
    2019/11/10
    -
    -
    TOLOSA 2
     
    MUNDARRO 
    2019/11/10
    -
    -
    EPLE 1
     
    ALDE ZAHARRA 3 
    2019/11/10
    -
    -
    Atsedena
     
    INTZA 1 
       Jardunaldia 4 
    2019/11/17
    -
    -
    Atsedena
     
    MUNDARRO 
    2019/11/17
    -
    -
    ALDE ZAHARRA 3
     
    TOLOSA 2 
    2019/11/17
    -
    -
    INTZA 1
     
    EPLE 1 
       Jardunaldia 5 
    2019/11/24
    -
    -
    MUNDARRO
     
    ALDE ZAHARRA 3 
    2019/11/24
    -
    -
    TOLOSA 2
     
    INTZA 1 
    2019/11/24
    -
    -
    EPLE 1
     
    Atsedena 
     
    Multzoa: F     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/10/18
    20:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 1
     
    INTZA 2 
    2019/10/19
    16:00
    DONOSTIA - Aņorga
    AŅORGA 2
     
    ZUMAIA 3 
    2019/10/20
    -
    -
    Atsedena
     
    BEHAR ZANA 
       Jardunaldia 2 
    2019/10/27
    -
    -
    ZUMAIA 3
     
    Atsedena 
    2019/10/27
    -
    -
    INTZA 2
     
    AŅORGA 2 
    2019/10/27
    -
    -
    BEHAR ZANA
     
    HERNANI 1 
       Jardunaldia 3 
    2019/11/10
    -
    -
    ZUMAIA 3
     
    INTZA 2 
    2019/11/10
    -
    -
    AŅORGA 2
     
    BEHAR ZANA 
    2019/11/10
    -
    -
    Atsedena
     
    HERNANI 1 
       Jardunaldia 4 
    2019/11/17
    -
    -
    Atsedena
     
    INTZA 2 
    2019/11/17
    -
    -
    BEHAR ZANA
     
    ZUMAIA 3 
    2019/11/17
    -
    -
    HERNANI 1
     
    AŅORGA 2 
       Jardunaldia 5 
    2019/11/24
    -
    -
    INTZA 2
     
    BEHAR ZANA 
    2019/11/24
    -
    -
    ZUMAIA 3
     
    HERNANI 1 
    2019/11/24
    -
    -
    AŅORGA 2
     
    Atsedena 
     
    Multzoa: G     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/10/19
    16:00
    DONOSTIA - Aņorga
    AŅORGA 1
     
    HERNANI 6 
    2019/10/20
    -
    -
    GAZTELEKU 1
     
    TOLOSA 3 (RET) 
    2019/10/20
    -
    -
    Atsedena
     
    EPLE 2 
       Jardunaldia 2 
    2019/10/27
    -
    -
    HERNANI 6
     
    Atsedena 
    2019/10/27
    -
    -
    TOLOSA 3 (RET)
     
    AŅORGA 1 
    2019/10/27
    -
    -
    EPLE 2
     
    GAZTELEKU 1 
       Jardunaldia 3 
    2019/11/10
    -
    -
    HERNANI 6
     
    TOLOSA 3 (RET) 
    2019/11/10
    -
    -
    AŅORGA 1
     
    EPLE 2 
    2019/11/10
    -
    -
    Atsedena
     
    GAZTELEKU 1 
       Jardunaldia 4 
    2019/11/17
    -
    -
    Atsedena
     
    TOLOSA 3 (RET) 
    2019/11/17
    -
    -
    EPLE 2
     
    HERNANI 6 
    2019/11/17
    -
    -
    GAZTELEKU 1
     
    AŅORGA 1 
       Jardunaldia 5 
    2019/11/24
    -
    -
    TOLOSA 3 (RET)
     
    EPLE 2 
    2019/11/24
    -
    -
    HERNANI 6
     
    GAZTELEKU 1 
    2019/11/24
    -
    -
    AŅORGA 1
     
    Atsedena 
     
    Multzoa: H     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/10/18
    18:00
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 5
     
    ARETXABALETA 3 
    2019/10/18
    19:00
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN
     
    BERGARA 2 
    2019/10/19
    16:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 1
     
    GOIERRI 1 
       Jardunaldia 2 
    2019/10/27
    -
    -
    BERGARA 2
     
    ILUNPE 1 
    2019/10/27
    -
    -
    ARETXABALETA 3
     
    ATAUN 
    2019/10/27
    -
    -
    GOIERRI 1
     
    ALOŅA MENDI 5 
       Jardunaldia 3 
    2019/11/10
    -
    -
    BERGARA 2
     
    ARETXABALETA 3 
    2019/11/10
    -
    -
    ATAUN
     
    GOIERRI 1 
    2019/11/10
    -
    -
    ILUNPE 1
     
    ALOŅA MENDI 5 
       Jardunaldia 4 
    2019/11/17
    -
    -
    ILUNPE 1
     
    ARETXABALETA 3 
    2019/11/17
    -
    -
    GOIERRI 1
     
    BERGARA 2 
    2019/11/17
    -
    -
    ALOŅA MENDI 5
     
    ATAUN 
       Jardunaldia 5 
    2019/11/24
    -
    -
    ARETXABALETA 3
     
    GOIERRI 1 
    2019/11/24
    -
    -
    BERGARA 2
     
    ALOŅA MENDI 5 
    2019/11/24
    -
    -
    ATAUN
     
    ILUNPE 1 
     
    Multzoa: I     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/10/18
    18:00
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 7
     
    ALOŅA MENDI 3 
    2019/10/18
    18:30
    ARETXABALETA - Udalekoa
    ARETXABALETA 4
     
    ILUNPE 2 
    2019/10/18
    19:30
    ZALDIBIA - Resti
    GAILURRERANTZ
     
    LAPKE 1 
       Jardunaldia 2 
    2019/10/27
    -
    -
    ALOŅA MENDI 3
     
    GAILURRERANTZ 
    2019/10/27
    -
    -
    ILUNPE 2
     
    ALOŅA MENDI 7 
    2019/10/27
    -
    -
    LAPKE 1
     
    ARETXABALETA 4 
       Jardunaldia 3 
    2019/11/10
    -
    -
    ALOŅA MENDI 3
     
    ILUNPE 2 
    2019/11/10
    -
    -
    ALOŅA MENDI 7
     
    LAPKE 1 
    2019/11/10
    -
    -
    GAILURRERANTZ
     
    ARETXABALETA 4 
       Jardunaldia 4 
    2019/11/17
    -
    -
    GAILURRERANTZ
     
    ILUNPE 2 
    2019/11/17
    -
    -
    LAPKE 1
     
    ALOŅA MENDI 3 
    2019/11/17
    -
    -
    ARETXABALETA 4
     
    ALOŅA MENDI 7 
       Jardunaldia 5 
    2019/11/24
    -
    -
    ILUNPE 2
     
    LAPKE 1 
    2019/11/24
    -
    -
    ALOŅA MENDI 3
     
    ARETXABALETA 4 
    2019/11/24
    -
    -
    ALOŅA MENDI 7
     
    GAILURRERANTZ 
     
    Multzoa: J     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/10/17
    18:30
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA 1
     
    ARRASATE 
    2019/10/17
    18:30
    LAZKAO - Enparantza
    LAPKE 2
     
    ALOŅA MENDI 6 
    2019/10/18
    18:30
    AZPEITIA - Frontoi Txiki
    ILUNPE 3
     
    OLALDE 
       Jardunaldia 2 
    2019/10/27
    -
    -
    ARRASATE
     
    LAPKE 2 
    2019/10/27
    -
    -
    OLALDE
     
    BERGARA 1 
    2019/10/27
    -
    -
    ALOŅA MENDI 6
     
    ILUNPE 3 
       Jardunaldia 3 
    2019/11/10
    -
    -
    ARRASATE
     
    OLALDE 
    2019/11/10
    -
    -
    BERGARA 1
     
    ALOŅA MENDI 6 
    2019/11/10
    -
    -
    LAPKE 2
     
    ILUNPE 3 
       Jardunaldia 4 
    2019/11/17
    -
    -
    LAPKE 2
     
    OLALDE 
    2019/11/17
    -
    -
    ALOŅA MENDI 6
     
    ARRASATE 
    2019/11/17
    -
    -
    ILUNPE 3
     
    BERGARA 1 
       Jardunaldia 5 
    2019/11/24
    -
    -
    OLALDE
     
    ALOŅA MENDI 6 
    2019/11/24
    -
    -
    ARRASATE
     
    ILUNPE 3 
    2019/11/24
    -
    -
    BERGARA 1
     
    LAPKE 2 
     
    Multzoa: K     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/10/18
    18:00
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 4
     
    AZKOITIA 1 
    2019/10/18
    19:00
    SORALUZE - Udalekoa
    SORALUZE
     
    GOIERRI 3 
    2019/10/18
    19:00
    ELGOIBAR - Ikastola
    LAGUNAK 1
     
    ARETXABALETA 2 
       Jardunaldia 2 
    2019/10/27
    -
    -
    AZKOITIA 1
     
    LAGUNAK 1 
    2019/10/27
    -
    -
    GOIERRI 3
     
    ALOŅA MENDI 4 
    2019/10/27
    -
    -
    ARETXABALETA 2
     
    SORALUZE 
       Jardunaldia 3 
    2019/11/10
    -
    -
    AZKOITIA 1
     
    GOIERRI 3 
    2019/11/10
    -
    -
    ALOŅA MENDI 4
     
    ARETXABALETA 2 
    2019/11/10
    -
    -
    LAGUNAK 1
     
    SORALUZE 
       Jardunaldia 4 
    2019/11/17
    -
    -
    LAGUNAK 1
     
    GOIERRI 3 
    2019/11/17
    -
    -
    ARETXABALETA 2
     
    AZKOITIA 1 
    2019/11/17
    -
    -
    SORALUZE
     
    ALOŅA MENDI 4 
       Jardunaldia 5 
    2019/11/24
    -
    -
    GOIERRI 3
     
    ARETXABALETA 2 
    2019/11/24
    -
    -
    AZKOITIA 1
     
    SORALUZE 
    2019/11/24
    -
    -
    ALOŅA MENDI 4
     
    LAGUNAK 1 
     
    Multzoa: L     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/10/18
    18:00
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 2
     
    ILUNPE 4 
    2019/10/18
    18:30
    ARETXABALETA - Udalekoa
    ARETXABALETA 1
     
    TXAPAGAIN 
    2019/10/18
    19:30
    URRETXU - Ederrena
    GOIERRI 2
     
    EIBAR 
       Jardunaldia 2 
    2019/10/27
    -
    -
    TXAPAGAIN
     
    ALOŅA MENDI 2 
    2019/10/27
    -
    -
    EIBAR
     
    ARETXABALETA 1 
    2019/10/27
    -
    -
    ILUNPE 4
     
    GOIERRI 2 
       Jardunaldia 3 
    2019/11/10
    -
    -
    TXAPAGAIN
     
    EIBAR 
    2019/11/10
    -
    -
    ARETXABALETA 1
     
    ILUNPE 4 
    2019/11/10
    -
    -
    ALOŅA MENDI 2
     
    GOIERRI 2 
       Jardunaldia 4 
    2019/11/17
    -
    -
    ALOŅA MENDI 2
     
    EIBAR 
    2019/11/17
    -
    -
    ILUNPE 4
     
    TXAPAGAIN 
    2019/11/17
    -
    -
    GOIERRI 2
     
    ARETXABALETA 1 
       Jardunaldia 5 
    2019/11/24
    -
    -
    EIBAR
     
    ILUNPE 4 
    2019/11/24
    -
    -
    TXAPAGAIN
     
    GOIERRI 2 
    2019/11/24
    -
    -
    ARETXABALETA 1
     
    ALOŅA MENDI 2 
     
    Multzoa: M     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/10/18
    18:30
    AZPEITIA - Frontoi Txiki
    ILUNPE 5
     
    LEGAZPI 
    2019/10/18
    19:00
    ELGOIBAR - Ikastola
    LAGUNAK 2
     
    ALOŅA MENDI 1 
    2019/10/18
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA 2
     
    EUSKAL JOLAS 
       Jardunaldia 2 
    2019/10/27
    -
    -
    LEGAZPI
     
    AZKOITIA 2 
    2019/10/27
    -
    -
    ALOŅA MENDI 1
     
    ILUNPE 5 
    2019/10/27
    -
    -
    EUSKAL JOLAS
     
    LAGUNAK 2 
       Jardunaldia 3 
    2019/11/10
    -
    -
    LEGAZPI
     
    ALOŅA MENDI 1 
    2019/11/10
    -
    -
    ILUNPE 5
     
    EUSKAL JOLAS 
    2019/11/10
    -
    -
    AZKOITIA 2
     
    LAGUNAK 2 
       Jardunaldia 4 
    2019/11/17
    -
    -
    AZKOITIA 2
     
    ALOŅA MENDI 1 
    2019/11/17
    -
    -
    EUSKAL JOLAS
     
    LEGAZPI 
    2019/11/17
    -
    -
    LAGUNAK 2
     
    ILUNPE 5 
       Jardunaldia 5 
    2019/11/24
    -
    -
    ALOŅA MENDI 1
     
    EUSKAL JOLAS 
    2019/11/24
    -
    -
    LEGAZPI
     
    LAGUNAK 2 
    2019/11/24
    -
    -
    ILUNPE 5
     
    AZKOITIA 2 
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak






    Ir arriba