Txapelketa: Errendimendua Gipuzkoa - Eskuz banaka 1. urteko infantilak (2007)

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/10/18
    19:10
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU 4
    AMEZTOY, Z.
    0  - 2
    (7-8) (6-8)
    HERNANI 5 
    URRUTIA, J.
    2019/10/19
    11:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 1
    INSAUSTI, J.
    2  - 0
    (8-2) (8-2)
    ZESTOA 2 
    ALONSO, A.
    2019/10/19
    16:00
    ERRENTERIA - Agustina Otaola
    EPLE 1
    PEREZ, E.
    0  - 2
    (1-8) (4-8)
    BEHAR ZANA 3 
    OTAEGUI, U.
       Jardunaldia 2 
    2019/10/24
    18:00
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ZESTOA 2
    ALONSO, A.
    2  - 1
    (8-6) (7-8) (4-2)
    EPLE 1 
    PEREZ, E.
    2019/10/25
    19:30
    VILLABONA - Behar Zana
    BEHAR ZANA 3
    OTAEGUI, U.
    2  - 0
    (8-2) (8-1)
    GURE TXERU 4 
    AMEZTOY, Z.
    2019/10/26
    15:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 5
    URRUTIA, J.
    0  - 2
    (4-8) (2-8)
    TOLOSA 1 
    INSAUSTI, J.
       Jardunaldia 3 
    2019/11/08
    19:00
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ZESTOA 2
    ALONSO, A.
    2  - 0
    (8-6) (8-3)
    HERNANI 5 
    URRUTIA, J.
    2019/11/09
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 1
    INSAUSTI, J.
    1  - 2
    (8-1) (6-8) (0-4)
    BEHAR ZANA 3 
    OTAEGUI, U.
    2019/11/09
    10:45
    ERRENTERIA - Agustina Otaola
    EPLE 1
    PEREZ, E.
    1  - 2
    (8-4) (5-8) (1-4)
    GURE TXERU 4 
    AMEZTOY, Z.
       Jardunaldia 4 
    2019/11/14
    19:30
    ERRENTERIA - Agustina Otaola
    EPLE 1
    PEREZ, E.
    2  - 0
    (8-7) (8-0)
    HERNANI 5 
    URRUTIA, J.
    2019/11/15
    18:00
    VILLABONA - Behar Zana
    BEHAR ZANA 3
    OTAEGUI, U.
    2  - 0
    (8-5) (8-4)
    ZESTOA 2 
    ALONSO, A.
    2019/11/15
    19:30
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU 4
    AMEZTOY, Z.
    0  - 2
    (3-8) (3-8)
    TOLOSA 1 
    INSAUSTI, J.
       Jardunaldia 5 
    2019/11/22
    18:30
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ZESTOA 2
    0 *  - 2
    GURE TXERU 4 
    2019/11/22
    19:00
    LIZARTZA - Aztinondo
    TOLOSA 1
    INSAUSTI, J.
    2  - 0
    (8-2) (8-7)
    EPLE 1 
    PEREZ, E.
    2019/11/24
    11:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 5
    URRUTIA, J.
    0  - 2
    (2-8) (6-8)
    BEHAR ZANA 3 
    OTAEGUI, U.
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 BEHAR ZANA 3   10 5 5 0 0 10 1  
    2 TOLOSA 1   9 5 4 1 0 9 2  
    3 GURE TXERU 4   7 5 2 3 0 4 7  
    4 ZESTOA 2   6 5 2 2 1 4 7  
    5 EPLE 1   6 5 1 4 0 4 8  
    6 HERNANI 5   6 5 1 4 0 2 8  
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/10/18
    18:30
    VILLABONA - Behar Zana
    BEHAR ZANA 5
    IPARRAGIRRE, I.
    2  - 0
    (8-0) (8-1)
    ORIO 4 
    MURUA, M.
    2019/10/18
    19:00
    ASTEASU - Usarrabi
    GAZTELEKU 2
    SEGUROLA, A.
    2  - 0
    (8-4) (8-4)
    ALDE ZAHARRA 1 
    SEGUROLA, B.
    2019/10/19
    11:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 2
    ALTUNA, J.
    2  - 1
    (8-5) (5-8) (4-3)
    ZUMAIA 1 
    LARRAŅAGA, U.
       Jardunaldia 2 
    2019/10/25
    19:15
    ORIO - Udalekoa
    ORIO 4
    MURUA, M.
    0  - 2
    (0-8) (1-8)
    TOLOSA 2 
    ALTUNA, J.
    2019/10/26
    16:00
    DONOSTIA - Egia
    ALDE ZAHARRA 1
    SEGUROLA, B.
    0  - 2
    (0-8) (4-8)
    BEHAR ZANA 5 
    IPARRAGIRRE, I.
    2019/10/26
    16:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 1
    GOMEZ, A.
    0  - 2
    (3-8) (1-8)
    GAZTELEKU 2 
    SEGUROLA, A.
       Jardunaldia 3 
    2019/11/08
    18:00
    VILLABONA - Behar Zana
    BEHAR ZANA 5
    IPARRAGIRRE, I.
    2  - 0
    (8-1) (8-2)
    ZUMAIA 1 
    LARRAŅAGA, U.
    2019/11/08
    19:00
    ORIO - Udalekoa
    ORIO 4
    MURUA, M.
    0  - 2
    (1-8) (2-8)
    ALDE ZAHARRA 1 
    SEGUROLA, B.
    2019/11/09
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 2
    0 *  - 2
    GAZTELEKU 2 
       Jardunaldia 4 
    2019/11/15
    19:00
    ASTEASU - Usarrabi
    GAZTELEKU 2
    SEGUROLA, A.
    2  - 0
    (8-3) (8-7)
    BEHAR ZANA 5 
    IPARRAGIRRE, I.
    2019/11/16
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 2
    ALTUNA, J.
    2  - 0
    (8-3) (8-1)
    ALDE ZAHARRA 1 
    SEGUROLA, B.
    2019/11/17
    18:00
    EZ AGERTZEAK - Incomparecencias
    ZUMAIA 1
    2  - 0 *
    ORIO 4 
       Jardunaldia 5 
    2019/11/22
    19:00
    ORIO - Udalekoa
    ORIO 4
    MURUA, M.
    0  - 2
    (2-8) (1-8)
    GAZTELEKU 2 
    SEGUROLA, A.
    2019/11/22
    19:30
    VILLABONA - Behar Zana
    BEHAR ZANA 5
    IPARRAGIRRE, I.
    2  - 0
    (8-6) (8-1)
    TOLOSA 2 
    ALTUNA, J.
    2019/11/23
    16:00
    DONOSTIA - Egia
    ALDE ZAHARRA 1
    0 *  - 2
    ZUMAIA 1 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 GAZTELEKU 2   10 5 5 0 0 10 0  
    2 BEHAR ZANA 5   9 5 4 1 0 8 2  
    3 TOLOSA 2   7 5 3 1 1 6 5  
    4 ZUMAIA 1   7 5 2 3 0 5 6  
    5 ALDE ZAHARRA 1   5 5 1 3 1 2 8  
    6 ORIO 4   4 5 0 4 1 0 10  
     
    Multzoa: C     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/10/18
    18:30
    VILLABONA - Behar Zana
    BEHAR ZANA 6
    BARBERO, U.
    2  - 1
    (7-8) (8-4) (4-1)
    GURE TXERU 1 
    GONZALEZ, A.
    2019/10/18
    19:00
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ZESTOA 3
    UNANUE, J.
    0  - 2
    (4-8) (7-8)
    HERNANI 4 
    PASCUAL, U.
    2019/10/19
    16:30
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE 2 (RET)
     
    SENDI EKINTZA 
       Jardunaldia 2 
    2019/10/25
    19:30
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU 1
     
    OIARPE 2 (RET) 
    2019/10/25
    20:00
    IBARRA - Belabieta
    SENDI EKINTZA
    CASTRO, H.
    2  - 0
    (8-1) (8-3)
    ZESTOA 3 
    UNANUE, J.
    2019/10/26
    15:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 4
    PASCUAL, U.
    1  - 2
    (7-8) (8-4) (2-4)
    BEHAR ZANA 6 
    BARBERO, U.
       Jardunaldia 3 
    2019/11/08
    19:00
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ZESTOA 3
    UNANUE, J.
    2  - 1
    (7-8) (8-7) (4-3)
    GURE TXERU 1 
    GONZALEZ, A.
    2019/11/09
    10:30
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 4
    PASCUAL, U.
    0  - 2
    (2-8) (1-8)
    SENDI EKINTZA 
    CASTRO, H.
    2019/11/10
    -
    -
    BEHAR ZANA 6
     
    OIARPE 2 (RET) 
       Jardunaldia 4 
    2019/11/15
    18:00
    VILLABONA - Behar Zana
    BEHAR ZANA 6
    BARBERO, U.
    0  - 2
    (2-8) (4-8)
    SENDI EKINTZA 
    CASTRO, H.
    2019/11/15
    19:30
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU 1
    GONZALEZ, A.
    1  - 2
    (8-7) (3-8) (3-4)
    HERNANI 4 
    PASCUAL, U.
    2019/11/17
    -
    -
    OIARPE 2 (RET)
     
    ZESTOA 3 
       Jardunaldia 5 
    2019/11/22
    18:30
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ZESTOA 3
    UNANUE, J.
    0  - 2
    (3-8) (3-8)
    BEHAR ZANA 6 
    BARBERO, U.
    2019/11/22
    20:00
    IBARRA - Belabieta
    SENDI EKINTZA
    CASTRO, H.
    2  - 0
    (8-5) (8-1)
    GURE TXERU 1 
    GONZALEZ, A.
    2019/11/24
    -
    -
    HERNANI 4
     
    OIARPE 2 (RET) 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 SENDI EKINTZA   8 4 4 0 0 8 0  
    2 BEHAR ZANA 6   7 4 3 1 0 6 4  
    3 HERNANI 4   6 4 2 2 0 5 5  
    4 ZESTOA 3   5 4 1 3 0 2 7  
    5 GURE TXERU 1   4 4 0 4 0 3 8  
    6 OIARPE 2 (RET)   0 0 0 0 0 0 0  
     
    Multzoa: D     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/10/18
    18:20
    ORIO - Udalekoa
    ORIO 1
    ETXEBERRIA, A.
    0  - 2
    (2-8) (5-8)
    ALDE ZAHARRA 2 
    LOPEZ, U.
    2019/10/18
    19:30
    AMEZKETA - Larrunarri
    ZAZPI ITTURRI
    CARRERA, A.
    0  - 2
    (1-8) (1-8)
    INTXURRE 3 
    MURUA, H.
    2019/10/19
    15:30
    VILLABONA - Behar Zana
    BEHAR ZANA 2
    ARAMBURU, A.
    2  - 1
    (8-7) (4-8) (4-2)
    HERNANI 3 
    AZPEITIA, O.
       Jardunaldia 2 
    2019/10/25
    18:30
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE 3
    MURUA, H.
    2  - 0
    (8-1) (8-2)
    ORIO 1 
    ETXEBERRIA, A.
    2019/10/26
    15:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 3
    AZPEITIA, O.
    2  - 0
    (8-2) (8-1)
    ZAZPI ITTURRI 
    CARRERA, A.
    2019/10/26
    16:00
    DONOSTIA - Egia
    ALDE ZAHARRA 2
    LOPEZ, U.
    0  - 2
    (1-8) (1-8)
    BEHAR ZANA 2 
    ARAMBURU, A.
       Jardunaldia 3 
    2019/11/08
    18:00
    VILLABONA - Behar Zana
    BEHAR ZANA 2
    ARAMBURU, A.
    2  - 1
    (8-2) (7-8) (4-1)
    ZAZPI ITTURRI 
    CARRERA, A.
    2019/11/08
    19:00
    ORIO - Udalekoa
    ORIO 1
    ETXEBERRIA, A.
    0  - 2
    (1-8) (2-8)
    HERNANI 3 
    AZPEITIA, O.
    2019/11/09
    16:00
    DONOSTIA - Egia
    ALDE ZAHARRA 2
    2  - 0 *
    INTXURRE 3 
       Jardunaldia 4 
    2019/11/15
    18:00
    VILLABONA - Behar Zana
    BEHAR ZANA 2
    ARAMBURU, A.
    0  - 2
    (4-8) (5-8)
    INTXURRE 3 
    MURUA, H.
    2019/11/15
    19:30
    AMEZKETA - Larrunarri
    ZAZPI ITTURRI
    CARRERA, A.
    2  - 0
    (8-0) (8-0)
    ORIO 1 
    ETXEBERRIA, A.
    2019/11/16
    15:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 3
    2  - 0 *
    ALDE ZAHARRA 2 
       Jardunaldia 5 
    2019/11/22
    18:30
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE 3
    MURUA, H.
    2  - 1
    (8-2) (5-8) (4-0)
    HERNANI 3 
    AZPEITIA, O.
    2019/11/22
    19:00
    ORIO - Udalekoa
    ORIO 1
    ETXEBERRIA, A.
    0  - 2
    (1-8) (1-8)
    BEHAR ZANA 2 
    ARAMBURU, A.
    2019/11/23
    16:00
    DONOSTIA - Egia
    ALDE ZAHARRA 2
    LOPEZ, U.
    0  - 2
    (1-8) (4-8)
    ZAZPI ITTURRI 
    CARRERA, A.
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 BEHAR ZANA 2   9 5 4 1 0 8 4  
    2 INTXURRE 3   8 5 4 0 1 8 3  
    3 HERNANI 3   8 5 3 2 0 8 4  
    4 ZAZPI ITTURRI   7 5 2 3 0 5 6  
    5 ALDE ZAHARRA 2   6 5 2 2 1 4 6  
    6 ORIO 1   5 5 0 5 0 0 10  
     
    Multzoa: E     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/10/18
    18:20
    ORIO - Udalekoa
    ORIO 3
    SUKIA, A.
    2  - 0
    (8-5) (8-1)
    EPLE 2 
    ARAMBURU, U.
    2019/10/18
    18:30
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE 1 (RET)
    AGUIRRE, E.
     
    (8-1) (8-0)
    ZUMAIA 2 
    ECHAVE, U.
    2019/10/18
    19:00
    ASTEASU - Usarrabi
    GAZTELEKU 1
    LANCETA, O.
    2  - 0
    (8-1) (8-4)
    TOLOSA 4 
    UGARTEMENDIA, O.
       Jardunaldia 2 
    2019/10/25
    19:30
    ERRENTERIA - Agustina Otaola
    EPLE 2
     
    INTXURRE 1 (RET) 
    2019/10/26
    16:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 4
    UGARTEMENDIA, O.
    2  - 1
    (1-8) (8-5) (4-3)
    ORIO 3 
    SUKIA, A.
    2019/10/26
    16:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 2
    ECHAVE, U.
    0  - 2
    (4-8) (1-8)
    GAZTELEKU 1 
    LANCETA, O.
       Jardunaldia 3 
    2019/11/08
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU 1
    LANCETA, O.
    2  - 0
    (8-3) (8-1)
    EPLE 2 
    RAMIREZ, O.
    2019/11/08
    -
    -
    ORIO 3
     
    INTXURRE 1 (RET) 
    2019/11/09
    10:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 4
    UGARTEMENDIA, O.
    0  - 2
    (4-8) (6-8)
    ZUMAIA 2 
    ZUBIZARRETA, O.
       Jardunaldia 4 
    2019/11/15
    19:00
    ORIO - Udalekoa
    ORIO 3
    SUKIA, A.
    0  - 2
    (4-8) (4-8)
    ZUMAIA 2 
    ECHAVE, U.
    2019/11/15
    19:10
    ERRENTERIA - Agustina Otaola
    EPLE 2
    ARAMBURU, U.
    0  - 2
    (7-8) (4-8)
    TOLOSA 4 
    UGARTEMENDIA, O.
    2019/11/17
    -
    -
    INTXURRE 1 (RET)
     
    GAZTELEKU 1 
       Jardunaldia 5 
    2019/11/23
    10:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 2
    ECHAVE, U.
    2  - 1
    (8-5) (7-8) (4-0)
    EPLE 2 
    ARAMBURU, U.
    2019/11/23
    10:30
    ASTEASU - Usarrabi
    GAZTELEKU 1
    LANCETA, O.
    2  - 0
    (8-1) (8-5)
    ORIO 3 
    SUKIA, A.
    2019/11/24
    -
    -
    TOLOSA 4
     
    INTXURRE 1 (RET) 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 GAZTELEKU 1   8 4 4 0 0 8 0  
    2 ZUMAIA 2   7 4 3 1 0 6 3  
    3 TOLOSA 4   6 4 2 2 0 4 5  
    4 ORIO 3   5 4 1 3 0 3 6  
    5 EPLE 2   4 4 0 4 0 1 8  
    6 INTXURRE 1 (RET)   0 0 0 0 0 0 0  
     
    Multzoa: F     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/10/19
    15:30
    VILLABONA - Behar Zana
    BEHAR ZANA 1
    MEULMAN, M.
    2  - 0
    (8-2) (8-0)
    GURE TXERU 3 
    ALBENIZ, O.
    2019/10/19
    16:00
    DONOSTIA - Aņorga
    AŅORGA
    VERTIZ, B.
    2  - 1
    (7-8) (8-2) (4-1)
    INTXURRE 2 
    COLLADO, J.
    2019/10/20
    11:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 2
    ALBERDI, M.
    1  - 2
    (8-5) (0-8) (3-4)
    TOLOSA 3 (R) 
    LABAIEN, U.
       Jardunaldia 2 
    2019/10/25
    18:30
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE 2
    COLLADO, J.
    2  - 0
    (8-2) (8-5)
    HERNANI 2 
    ALBERDI, M.
    2019/10/25
    19:30
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU 3
    ALBENIZ, O.
    0  - 2
    (4-8) (1-8)
    AŅORGA 
    VERTIZ, B.
    2019/10/26
    16:00
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 3 (R)
    LABAIEN, U.
    0  - 2
    (4-8) (5-8)
    BEHAR ZANA 1 
    MEULMAN, M.
       Jardunaldia 3 
    2019/11/07
    19:00
    DONOSTIA - Aņorga
    AŅORGA
    VERTIZ, B.
    2  - 0
    (8-2) (8-2)
    TOLOSA 3 (R) 
    LABAIEN, U.
    2019/11/09
    10:30
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 2
    ALBERDI, M.
    0  - 2
    (2-8) (5-8)
    BEHAR ZANA 1 
    MEULMAN, M.
    2019/11/09
    10:30
    IKAZTEGIETA - Udalekoa
    INTXURRE 2
    COLLADO, J.
    2  - 0
    (8-0) (8-1)
    GURE TXERU 3 
    ALBENIZ, O.
       Jardunaldia 4 
    2019/11/16
    12:00
    VILLABONA - Behar Zana
    BEHAR ZANA 1
    MEULMAN, M.
    2  - 1
    (8-5) (4-8) (4-3)
    AŅORGA 
    VERTIZ, B.
    2019/11/16
    15:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 2
    ALBERDI, M.
    2  - 0
    (8-3) (8-2)
    GURE TXERU 3 
    ALBENIZ, O.
    2019/11/17
    10:30
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 3 (R)
    0 *  - 2
    INTXURRE 2 
       Jardunaldia 5 
    2019/11/22
    18:30
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE 2
    COLLADO, J.
    1  - 2
    (6-8) (8-1) (1-4)
    BEHAR ZANA 1 
    MEULMAN, M.
    2019/11/22
    19:30
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU 3
    2  - 0 *
    TOLOSA 3 (R) 
    2019/11/23
    16:00
    DONOSTIA - Aņorga
    AŅORGA
    VERTIZ, B.
    2  - 0
    (8-7) (8-1)
    HERNANI 2 
    ALBERDI, M.
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 BEHAR ZANA 1   10 5 5 0 0 10 2  
    2 AŅORGA   9 5 4 1 0 9 3  
    3 INTXURRE 2   8 5 3 2 0 8 4  
    4 HERNANI 2   6 5 1 4 0 3 8  
    5 GURE TXERU 3   6 5 1 4 0 2 8  
    6 TOLOSA 3 (R)   4 5 1 2 2 2 9  
     
    Multzoa: G     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/10/19
    16:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA 3
    LARRAŅAGA, N.
    2  - 1
    (8-6) (5-8) (4-3)
    INTXURRE 4 
    GARAICOECHEA, O.
    2019/10/20
    -
    -
    Atsedena
     
    HERNANI 1 
    2019/10/20
    -
    -
    ALDE ZAHARRA 3 (RET)
     
    GURE TXERU 2 
       Jardunaldia 2 
    2019/10/26
    15:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 1
    OTAŅO, E.
    0  - 2
    (4-8) (3-8)
    ZUMAIA 3 
    LARRAŅAGA, N.
    2019/10/27
    -
    -
    GURE TXERU 2
     
    Atsedena 
    2019/10/27
    -
    -
    INTXURRE 4
     
    ALDE ZAHARRA 3 (RET) 
       Jardunaldia 3 
    2019/11/08
    19:30
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU 2
    2  - 0 *
    INTXURRE 4 
    2019/11/10
    -
    -
    ALDE ZAHARRA 3 (RET)
     
    HERNANI 1 
    2019/11/10
    -
    -
    Atsedena
     
    ZUMAIA 3 
       Jardunaldia 4 
    2019/11/16
    15:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 1
    2  - 0 *
    GURE TXERU 2 
    2019/11/17
    -
    -
    ZUMAIA 3
     
    ALDE ZAHARRA 3 (RET) 
    2019/11/17
    -
    -
    Atsedena
     
    INTXURRE 4 
       Jardunaldia 5 
    2019/11/22
    19:30
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU 2
    ESNAL, D.
    0  - 2
    (0-8) (0-8)
    ZUMAIA 3 
    LARRAŅAGA, N.
    2019/11/23
    10:30
    IKAZTEGIETA - Udalekoa
    INTXURRE 4
    GARAICOECHEA, O.
    2  - 0
    (8-0) (8-2)
    HERNANI 1 
    OTAŅO, E.
    2019/11/24
    -
    -
    ALDE ZAHARRA 3 (RET)
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 ZUMAIA 3   6 3 3 0 0 6 1  
    2 HERNANI 1   4 3 1 2 0 2 4  
    3 GURE TXERU 2   3 3 1 1 1 2 4  
    4 INTXURRE 4   3 3 1 1 1 3 4  
    5 ALDE ZAHARRA 3 (RET)   0 0 0 0 0 0 0  
     
    Multzoa: H     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/10/18
    19:00
    ASTIGARRAGA - Udalekoa
    MUNDARRO
    ZABALA, A.
    0  - 2
    (2-8) (4-8)
    OIARPE 1 
    OLAIZ, M.
    2019/10/19
    15:30
    VILLABONA - Behar Zana
    BEHAR ZANA 4
    ARAMBURU, P.
    2  - 0
    (8-0) (8-0)
    ORIO 2 
    ZABALA, M.
    2019/10/20
    -
    -
    Atsedena
     
    ZESTOA 1 
       Jardunaldia 2 
    2019/10/24
    18:00
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ZESTOA 1
    URIA, A.
    2  - 0
    (8-1) (8-6)
    MUNDARRO 
    GARCIA, I.
    2019/10/25
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE 1
    OLAIZ, M.
    2  - 1
    (8-1) (4-8) (4-0)
    BEHAR ZANA 4 
    ARAMBURU, P.
    2019/10/25
    -
    -
    ORIO 2
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 3 
    2019/11/08
    18:00
    VILLABONA - Behar Zana
    BEHAR ZANA 4
    ARAMBURU, P.
    0  - 2
    (6-8) (6-8)
    ZESTOA 1 
    URIA, A.
    2019/11/08
    19:00
    ORIO - Udalekoa
    ORIO 2
    ZABALA, M.
    0  - 2
    (0-8) (0-8)
    OIARPE 1 
    OLAIZ, M.
    2019/11/10
    -
    -
    Atsedena
     
    MUNDARRO 
       Jardunaldia 4 
    2019/11/15
    19:00
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ZESTOA 1
    URIA, A.
    2  - 0
    (8-0) (8-1)
    ORIO 2 
    ZABALA, M.
    2019/11/15
    19:00
    ASTIGARRAGA - Udalekoa
    MUNDARRO
    ZABALA, A.
    0  - 2
    (1-8) (3-8)
    BEHAR ZANA 4 
    ARAMBURU, P.
    2019/11/17
    -
    -
    Atsedena
     
    OIARPE 1 
       Jardunaldia 5 
    2019/11/21
    18:30
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE 1
    OLAIZ, M.
    2  - 1
    (1-8) (8-7) (4-2)
    ZESTOA 1 
    URIA, A.
    2019/11/22
    19:00
    ORIO - Udalekoa
    ORIO 2
    ZABALA, M.
    0  - 2
    (5-8) (2-8)
    MUNDARRO 
    GARCIA, I.
    2019/11/24
    -
    -
    BEHAR ZANA 4
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 OIARPE 1   8 4 4 0 0 8 2  
    2 ZESTOA 1   7 4 3 1 0 7 2  
    3 BEHAR ZANA 4   6 4 2 2 0 5 4  
    4 MUNDARRO   5 4 1 3 0 2 6  
    5 ORIO 2   4 4 0 4 0 0 8  
     
    Multzoa: I     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/10/17
    18:30
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA
    ORMAETXEA, A.
    2  - 0
    (8-7) (8-5)
    LAPKE 7 
    IBARGUREN, E.
    2019/10/18
    18:30
    ARETXABALETA - Udalekoa
    ARETXABALETA 4
    ERRASTI, U.
    2  - 0
    (8-7) (8-2)
    ALOŅA MENDI 3 
    MURGUZUR, B.
    2019/10/19
    16:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 1
    AZPIAZU, M.
    0  - 2
    (5-8) (5-8)
    MURUMENDI 2 
    MADINA, U.
       Jardunaldia 2 
    2019/10/24
    18:00
    LAZKAO - Enparantza
    LAPKE 7
    IBARGUREN, E.
    0  - 2
    (7-8) (3-8)
    ILUNPE 1 
    AZPIAZU, M.
    2019/10/25
    19:30
    BEASAIN - Antzizar
    MURUMENDI 2
    MADINA, U.
    2  - 0
    (8-1) (8-4)
    ARETXABALETA 4 
    ERRASTI, U.
    2019/10/26
    16:00
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 3
    MURGUZUR, B.
    0  - 2
    (1-8) (5-8)
    BERGARA 
    ORMAETXEA, A.
       Jardunaldia 3 
    2019/11/08
    18:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 1
    2  - 0 *
    ARETXABALETA 4 
    2019/11/08
    18:30
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE 7
    IBARGUREN, E.
    2  - 0
    (8-2) (8-0)
    ALOŅA MENDI 3 
    MURGUZUR, B.
    2019/11/09
    17:30
    ELGETA - Udalekoa
    BERGARA
    ORMAETXEA, A.
    0  - 2
    (2-8) (4-8)
    MURUMENDI 2 
    MADINA, U.
       Jardunaldia 4 
    2019/11/15
    18:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 1
    AZPIAZU, M.
    2  - 0
    (8-3) (8-0)
    ALOŅA MENDI 3 
    MURGUZUR, B.
    2019/11/15
    18:00
    ARETXABALETA - Udalekoa
    ARETXABALETA 4
    ERRASTI, U.
    0  - 2
    (1-8) (6-8)
    BERGARA 
    ORMAETXEA, A.
    2019/11/15
    19:30
    BEASAIN - Antzizar
    MURUMENDI 2
    MADINA, U.
    2  - 0
    (8-2) (8-7)
    LAPKE 7 
    IBARGUREN, E.
       Jardunaldia 5 
    2019/11/22
    18:00
    LAZKAO - Enparantza
    LAPKE 7
    IBARGUREN, E.
    2  - 0
    (8-3) (8-2)
    ARETXABALETA 4 
    ERRASTI, U.
    2019/11/22
    18:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 3
    MURGUZUR, B.
    0  - 2
    (1-8) (2-8)
    MURUMENDI 2 
    MADINA, U.
    2019/11/23
    17:30
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA
    ORMAETXEA, A.
    0  - 2
    (1-8) (7-8)
    ILUNPE 1 
    AZPIAZU, M.
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 MURUMENDI 2   10 5 5 0 0 10 0  
    2 ILUNPE 1   9 5 4 1 0 8 2  
    3 BERGARA   8 5 3 2 0 6 4  
    4 LAPKE 7   7 5 2 3 0 4 6  
    5 ARETXABALETA 4   5 5 1 3 1 2 8  
    6 ALOŅA MENDI 3   5 5 0 5 0 0 10  
     
    Multzoa: J     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/10/18
    18:30
    ARETXABALETA - Udalekoa
    ARETXABALETA 3
    ERRASTI, M.
    0  - 2
    (3-8) (5-8)
    TXAPAGAIN 
    ECHAVE, H.
    2019/10/18
    19:00
    BEASAIN - Antzizar
    MURUMENDI 1
    MONREAL, E.
    0  - 2
    (1-8) (4-8)
    LAPKE 4 
    ITURBE, M.
    2019/10/20
    -
    -
    ILUNPE 10 (RET)
     
    ILUNPE 2 
       Jardunaldia 2 
    2019/10/25
    18:00
    AZPEITIA - Frontoi Txiki
    ILUNPE 2
    AZPIAZU, X.
    2  - 0
    (8-1) (8-3)
    ARETXABALETA 3 
    ERRASTI, M.
    2019/10/25
    20:20
    ORDIZIA - Beti Alai
    TXAPAGAIN
    ECHAVE, H.
    2  - 0
    (8-6) (8-2)
    MURUMENDI 1 
    MONREAL, E.
    2019/10/27
    -
    -
    LAPKE 4
     
    ILUNPE 10 (RET) 
       Jardunaldia 3 
    2019/11/08
    18:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 2
    AZPIAZU, X.
    2  - 1
    (5-8) (8-4) (4-0)
    LAPKE 4 
    ITURBE, M.
    2019/11/08
    18:30
    ARETXABALETA - Udalekoa
    ARETXABALETA 3
    ERRASTI, M.
    0  - 2
    (1-8) (1-8)
    MURUMENDI 1 
    MONREAL, E.
    2019/11/10
    -
    -
    ILUNPE 10 (RET)
     
    TXAPAGAIN 
       Jardunaldia 4 
    2019/11/15
    18:00
    ARETXABALETA - Udalekoa
    ARETXABALETA 3
    ERRASTI, M.
    0  - 2
    (2-8) (2-8)
    LAPKE 4 
    ITURBE, M.
    2019/11/15
    20:00
    ORDIZIA - Beti Alai
    TXAPAGAIN
    ECHAVE, H.
    1  - 2
    (7-8) (8-6) (0-4)
    ILUNPE 2 
    AZPIAZU, X.
    2019/11/17
    -
    -
    MURUMENDI 1
     
    ILUNPE 10 (RET) 
       Jardunaldia 5 
    2019/11/22
    18:00
    LAZKAO - Enparantza
    LAPKE 4
    ITURBE, M.
    2  - 0
    (8-1) (8-7)
    TXAPAGAIN 
    ECHAVE, H.
    2019/11/22
    18:00
    AZPEITIA - Frontoi Txiki
    ILUNPE 2
    AZPIAZU, X.
    2  - 0
    (8-4) (8-3)
    MURUMENDI 1 
    MONREAL, E.
    2019/11/24
    -
    -
    ILUNPE 10 (RET)
     
    ARETXABALETA 3 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 ILUNPE 2   8 4 4 0 0 8 2  
    2 LAPKE 4   7 4 3 1 0 7 2  
    3 TXAPAGAIN   6 4 2 2 0 5 4  
    4 MURUMENDI 1   5 4 1 3 0 2 6  
    5 ARETXABALETA 3   4 4 0 4 0 0 8  
    6 ILUNPE 10 (RET)   0 0 0 0 0 0 0  
     
    Multzoa: K     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/10/17
    19:30
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA
    GALARZA, D.
    2  - 1
    (8-2) (6-8) (4-3)
    ILUNPE 3 
    ASTIGARRAGA, U.
    2019/10/18
    18:00
    LEGAZPI - Urbeltz
    LEGAZPI 1
    AIZPURUA, D.
    1  - 2
    (8-6) (1-8) (0-4)
    LAPKE 2 
    BARANDIARAN, I.
    2019/10/18
    19:00
    BEASAIN - Antzizar
    MURUMENDI 4 (RET)
     
    OLALDE 
       Jardunaldia 2 
    2019/10/24
    18:00
    LAZKAO - Enparantza
    LAPKE 2
    BARANDIARAN, I.
    0  - 2
    (3-8) (7-8)
    AZKOITIA 
    AZCOITIA, J.
    2019/10/25
    19:30
    ANTZUOLA - Udalekoa
    OLALDE
    GALEANO, L.
    2  - 0
    (8-1) (8-6)
    LEGAZPI 1 
    AIZPURUA, D.
    2019/10/27
    -
    -
    ILUNPE 3
     
    MURUMENDI 4 (RET) 
       Jardunaldia 3 
    2019/11/08
    19:00
    ANTZUOLA - Udalekoa
    OLALDE
    TENA, J.
    0  - 2
    (1-8) (2-8)
    ILUNPE 3 
    ASTIGARRAGA, U.
    2019/11/09
    16:00
    LEGAZPI - Urbeltz
    LEGAZPI 1
    AIZPURUA, D.
    0  - 2
    (1-8) (2-8)
    AZKOITIA 
    AZCOITIA, J.
    2019/11/10
    -
    -
    MURUMENDI 4 (RET)
     
    LAPKE 2 
       Jardunaldia 4 
    2019/11/14
    19:30
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE 2
    BARANDIARAN, I.
    2  - 0
    (8-3) (8-6)
    OLALDE 
    GALEANO, L.
    2019/11/15
    19:00
    LEGAZPI - Urbeltz
    LEGAZPI 1
    AIZPURUA, D.
    0  - 2
    (5-8) (2-8)
    ILUNPE 3 
    ASTIGARRAGA, U.
    2019/11/17
    -
    -
    AZKOITIA
     
    MURUMENDI 4 (RET) 
       Jardunaldia 5 
    2019/11/22
    18:00
    AZPEITIA - Frontoi Txiki
    ILUNPE 3
    ASTIGARRAGA, U.
    2  - 1
    (7-8) (8-4) (4-3)
    LAPKE 2 
    BARANDIARAN, I.
    2019/11/22
    19:30
    ANTZUOLA - Udalekoa
    OLALDE
    2  - 0 *
    (0-0) (0-0)
    AZKOITIA 
    2019/11/24
    -
    -
    MURUMENDI 4 (RET)
     
    LEGAZPI 1 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 ILUNPE 3   7 4 3 1 0 7 3  
    2 LAPKE 2   6 4 2 2 0 5 5  
    3 OLALDE   6 4 2 2 0 4 4  
    4 AZKOITIA   6 4 3 0 1 6 3  
    5 LEGAZPI 1   4 4 0 4 0 1 8  
    6 MURUMENDI 4 (RET)   0 0 0 0 0 0 0  
     
    Multzoa: L     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/10/18
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE 5
    ALTUNA, A.
    0  - 2
    (0-8) (2-8)
    LEGAZPI 2 
    ALCELAY, O.
    2019/10/18
    18:30
    AZPEITIA - Frontoi Txiki
    ILUNPE 9
    ZIARSOLO, P.
    2  - 0
    (8-3) (8-2)
    ILUNPE 4 
    LABAKA, A.
    2019/10/18
    19:00
    BEASAIN - Antzizar
    MURUMENDI 3
    ARIZTIMUŅO, J.
    0  - 2
    (5-8) (1-8)
    ARETXABALETA 1 
    KEREXETA, I.
       Jardunaldia 2 
    2019/10/25
    18:00
    AZPEITIA - Frontoi Txiki
    ILUNPE 4
    LABAKA, A.
    2  - 1
    (2-8) (8-5) (4-1)
    LAPKE 5 
    ALTUNA, A.
    2019/10/25
    18:00
    ARETXABALETA - Udalekoa
    ARETXABALETA 1
    KEREXETA, I.
    2  - 0
    (8-5) (8-2)
    ILUNPE 9 
    ZIARSOLO, P.
    2019/10/25
    19:00
    LEGAZPI - Urbeltz
    LEGAZPI 2
    ALCELAY, O.
    2  - 0
    (8-1) (8-1)
    MURUMENDI 3 
    ARIZTIMUŅO, J.
       Jardunaldia 3 
    2019/11/08
    18:30
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE 5
    ALTUNA, A.
    1  - 2
    (0-8) (8-6) (1-4)
    ARETXABALETA 1 
    KEREXETA, I.
    2019/11/08
    19:30
    BEASAIN - Antzizar
    MURUMENDI 3
    ARIZTIMUŅO, J.
    0  - 2
    (3-8) (2-8)
    ILUNPE 9 
    ZIARSOLO, P.
    2019/11/09
    16:00
    LEGAZPI - Urbeltz
    LEGAZPI 2
    ALCELAY, O.
    2  - 0
    (8-6) (8-3)
    ILUNPE 4 
    LABAKA, A.
       Jardunaldia 4 
    2019/11/15
    18:00
    ARETXABALETA - Udalekoa
    ARETXABALETA 1
    KEREXETA, I.
    2  - 1
    (8-4) (3-8) (4-0)
    LEGAZPI 2 
    ALCELAY, O.
    2019/11/15
    19:30
    BEASAIN - Antzizar
    MURUMENDI 3
    ARIZTIMUŅO, J.
    0  - 2
    (0-8) (3-8)
    ILUNPE 4 
    LABAKA, A.
    2019/11/16
    16:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 9
    2  - 0 *
    LAPKE 5 
       Jardunaldia 5 
    2019/11/22
    18:00
    AZPEITIA - Frontoi Txiki
    ILUNPE 4
    LABAKA, A.
    2  - 0
    (8-3) (8-4)
    ARETXABALETA 1 
    KEREXETA, I.
    2019/11/22
    18:00
    LAZKAO - Enparantza
    LAPKE 5
    ALTUNA, A.
    2  - 0
    (8-6) (8-0)
    MURUMENDI 3 
    ARIZTIMUŅO, J.
    2019/11/22
    19:00
    LEGAZPI - Urbeltz
    LEGAZPI 2
    ALCELAY, O.
    1  - 2
    (8-6) (2-8) (3-4)
    ILUNPE 9 
    ZIARSOLO, P.
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 ARETXABALETA 1   9 5 4 1 0 8 4  
    2 ILUNPE 9   9 5 4 1 0 8 3  
    3 LEGAZPI 2   8 5 3 2 0 8 4  
    4 ILUNPE 4   8 5 3 2 0 6 5  
    5 LAPKE 5   5 5 1 3 1 4 8  
    6 MURUMENDI 3   5 5 0 5 0 0 10  
     
    Multzoa: M     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/10/17
    20:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 8
    GESALAGA, S.
    0  - 2
    (0-8) (1-8)
    ILUNPE 5 
    SARASUA, I.
    2019/10/18
    18:00
    LEGAZPI - Urbeltz
    LEGAZPI 4
    UGARTE, T.
    0  - 2
    (1-8) (1-8)
    LAGUNAK 
    IZAGIRRE, I.
    2019/10/18
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE 1
    ESNAOLA, M.
    2  - 0
    (8-2) (8-1)
    ARETXABALETA 2 
    OTAZU, X.
       Jardunaldia 2 
    2019/10/24
    20:00
    AZPEITIA - Frontoi Txiki
    ILUNPE 5
    SARASUA, I.
    2  - 0
    (8-5) (8-3)
    LAPKE 1 
    ESNAOLA, M.
    2019/10/25
    18:00
    ARETXABALETA - Udalekoa
    ARETXABALETA 2
    OTAZU, X.
    2  - 0
    (8-7) (8-4)
    LEGAZPI 4 
    UGARTE, T.
    2019/10/25
    19:00
    ELGOIBAR - Ikastola
    LAGUNAK
    IZAGIRRE, I.
    2  - 0
    (8-0) (8-1)
    ILUNPE 8 
    GESALAGA, S.
       Jardunaldia 3 
    2019/11/08
    18:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 8
    GESALAGA, S.
    0  - 2
    (0-8) (2-8)
    LAPKE 1 
    ESNAOLA, M.
    2019/11/08
    19:00
    ELGOIBAR - Ikastola
    LAGUNAK
    IZAGIRRE, I.
    2  - 0
    (8-0) (8-2)
    ARETXABALETA 2 
    OTAZU, X.
    2019/11/09
    16:00
    LEGAZPI - Urbeltz
    LEGAZPI 4
    UGARTE, T.
    0  - 2
    (0-8) (1-8)
    ILUNPE 5 
    SARASUA, I.
       Jardunaldia 4 
    2019/11/15
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE 1
    ESNAOLA, M.
    2  - 0
    (8-1) (8-0)
    LEGAZPI 4 
    UGARTE, T.
    2019/11/16
    16:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 8
    GESALAGA, S.
    0  - 2
    (7-8) (1-8)
    ARETXABALETA 2 
    OTAZU, X.
    2019/11/16
    16:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 5
    SARASUA, I.
    0  - 2
    (1-8) (6-8)
    LAGUNAK 
    IZAGIRRE, I.
       Jardunaldia 5 
    2019/11/22
    19:00
    ARETXABALETA - Udalekoa
    ARETXABALETA 2
    OTAZU, X.
    0  - 2
    (5-8) (3-8)
    ILUNPE 5 
    SARASUA, I.
    2019/11/22
    19:00
    ELGOIBAR - Ikastola
    LAGUNAK
    IZAGIRRE, I.
    2  - 0
    (8-0) (8-1)
    LAPKE 1 
    ESNAOLA, M.
    2019/11/22
    19:00
    LEGAZPI - Urbeltz
    LEGAZPI 4
    UGARTE, T.
    2  - 1
    (3-8) (8-5) (4-1)
    ILUNPE 8 
    GESALAGA, S.
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 LAGUNAK   10 5 5 0 0 10 0  
    2 ILUNPE 5   9 5 4 1 0 8 2  
    3 LAPKE 1   8 5 3 2 0 6 4  
    4 ARETXABALETA 2   7 5 2 3 0 4 6  
    5 LEGAZPI 4   6 5 1 4 0 2 9  
    6 ILUNPE 8   5 5 0 5 0 1 10  
     
    Multzoa: N     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/10/18
    18:30
    AZPEITIA - Frontoi Txiki
    ILUNPE 6
    EGIGUREN, X.
    2  - 0
    (8-6) (8-2)
    LAPKE 3 
    AMOZTEGI, M.
    2019/10/18
    19:00
    SORALUZE - Udalekoa
    SORALUZE
    AMUATEGI, E.
    0  - 2
    (6-8) (4-8)
    ALOŅA MENDI 2 
    OSES, J.
    2019/10/20
    -
    -
    Atsedena
     
    MURUMENDI 5 
       Jardunaldia 2 
    2019/10/25
    19:30
    BEASAIN - Antzizar
    MURUMENDI 5
    LANDA, O.
    2  - 0
    (8-3) (8-2)
    SORALUZE 
    AMUATEGI, E.
    2019/10/26
    16:00
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 2
    OSES, J.
    0  - 2
    (5-8) (1-8)
    ILUNPE 6 
    EGIGUREN, X.
    2019/10/27
    -
    -
    LAPKE 3
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 3 
    2019/11/08
    18:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 6
    EGIGUREN, X.
    2  - 0
    (8-1) (8-1)
    MURUMENDI 5 
    LANDA, O.
    2019/11/08
    18:30
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE 3
    AMOZTEGI, M.
    2  - 0
    (8-1) (8-3)
    ALOŅA MENDI 2 
    OSES, J.
    2019/11/10
    -
    -
    Atsedena
     
    SORALUZE 
       Jardunaldia 4 
    2019/11/15
    18:45
    SORALUZE - Udalekoa
    SORALUZE
    DE LOS SANTOS, I.
    0  - 2
    (4-8) (1-8)
    ILUNPE 6 
    EGIGUREN, X.
    2019/11/15
    19:30
    BEASAIN - Antzizar
    MURUMENDI 5
    LANDA, O.
    0  - 2
    (2-8) (3-8)
    LAPKE 3 
    AMOZTEGI, M.
    2019/11/17
    -
    -
    Atsedena
     
    ALOŅA MENDI 2 
       Jardunaldia 5 
    2019/11/22
    18:00
    LAZKAO - Enparantza
    LAPKE 3
    AMOZTEGI, M.
    2  - 0
    (8-0) (8-3)
    SORALUZE 
    DE LOS SANTOS, I.
    2019/11/22
    18:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 2
    OSES, J.
    2  - 0
    (8-2) (8-4)
    MURUMENDI 5 
    LANDA, O.
    2019/11/24
    -
    -
    ILUNPE 6
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 ILUNPE 6   8 4 4 0 0 8 0  
    2 LAPKE 3   7 4 3 1 0 6 2  
    3 ALOŅA MENDI 2   6 4 2 2 0 4 4  
    4 MURUMENDI 5   5 4 1 3 0 2 6  
    5 SORALUZE   4 4 0 4 0 0 8  
     
    Multzoa: O     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/10/17
    18:30
    LAZKAO - Enparantza
    LAPKE 6
    MINTEGI, A.
    1  - 2
    (8-7) (5-8) (2-4)
    ALOŅA MENDI 1 
    OSA, O.
    2019/10/20
    -
    -
    ILUNPE 7 (RET)
     
    LEGAZPI 3 (RET) 
    2019/10/20
    -
    -
    Atsedena
     
    ARETXABALETA 5 
       Jardunaldia 2 
    2019/10/25
    -
    -
    ARETXABALETA 5
     
    ILUNPE 7 (RET) 
    2019/10/27
    -
    -
    ALOŅA MENDI 1
     
    Atsedena 
    2019/10/27
    -
    -
    LEGAZPI 3 (RET)
     
    LAPKE 6 
       Jardunaldia 3 
    2019/11/08
    18:30
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE 6
    MINTEGI, A.
    2  - 0
    (8-4) (8-1)
    ARETXABALETA 5 
    EGURZA, O.
    2019/11/10
    -
    -
    Atsedena
     
    ILUNPE 7 (RET) 
    2019/11/10
    -
    -
    ALOŅA MENDI 1
     
    LEGAZPI 3 (RET) 
       Jardunaldia 4 
    2019/11/15
    18:00
    ARETXABALETA - Udalekoa
    ARETXABALETA 5
    EGURZA, O.
    0  - 2
    (3-8) (0-8)
    ALOŅA MENDI 1 
    OSA, O.
    2019/11/17
    -
    -
    ILUNPE 7 (RET)
     
    LAPKE 6 
    2019/11/17
    -
    -
    Atsedena
     
    LEGAZPI 3 (RET) 
       Jardunaldia 5 
    2019/11/24
    -
    -
    LEGAZPI 3 (RET)
     
    ARETXABALETA 5 
    2019/11/24
    -
    -
    ALOŅA MENDI 1
     
    ILUNPE 7 (RET) 
    2019/11/24
    -
    -
    LAPKE 6
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 ALOŅA MENDI 1   4 2 2 0 0 4 1  
    2 LAPKE 6   3 2 1 1 0 3 2  
    3 ARETXABALETA 5   2 2 0 2 0 0 4  
    4 LEGAZPI 3 (RET)   0 0 0 0 0 0 0  
    5 ILUNPE 7 (RET)   0 0 0 0 0 0 0  
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak






    Ir arriba