Txapelketa: Errendimendua Gipuzkoa - Eskuz banaka 2. urteko alebinak (2008)

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/10/18
    18:15
    ERRENTERIA - Agustina Otaola
    EPLE 1
    ETXEBERRIA, A.
    0  - 2
    (6-8) (3-8)
    TXAPAGAIN 2 
    ALBERDI, I.
    2019/10/18
    18:30
    VILLABONA - Behar Zana
    BEHAR ZANA 7
    IRAZU, I.
    0  - 2
    (4-8) (4-8)
    GAZTELEKU 2 
    GAZTAŅAGA, M.
    2019/10/18
    20:00
    ADUNA - Udalekoa
    TXULOBI 1
    ABURUZA, A.
    1  - 2
    (6-8) (8-4) (3-4)
    ZESTOA 3 
    ALDALUR, O.
       Jardunaldia 2 
    2019/10/24
    18:00
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ZESTOA 3
    ALDALUR, O.
    0  - 2
    (3-8) (2-8)
    EPLE 1 
    ETXEBERRIA, A.
    2019/10/25
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU 2
    GAZTAŅAGA, M.
    2  - 0
    (8-2) (8-5)
    TXULOBI 1 
    ABURUZA, A.
    2019/10/25
    20:20
    ORDIZIA - Beti Alai
    TXAPAGAIN 2
    ALBERDI, I.
    2  - 0
    (8-1) (8-1)
    BEHAR ZANA 7 
    IRAZU, I.
       Jardunaldia 3 
    2019/11/08
    18:00
    VILLABONA - Behar Zana
    BEHAR ZANA 7
    IRAZU, I.
    2  - 0
    (8-1) (8-1)
    ZESTOA 3 
    ALDALUR, O.
    2019/11/08
    18:30
    ADUNA - Udalekoa
    TXULOBI 1
    ABURUZA, A.
    0  - 2
    (1-8) (4-8)
    EPLE 1 
    ETXEBERRIA, A.
    2019/11/08
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU 2
    GAZTAŅAGA, M.
    0  - 2
    (5-8) (3-8)
    TXAPAGAIN 2 
    ALBERDI, I.
       Jardunaldia 4 
    2019/11/14
    19:30
    ERRENTERIA - Agustina Otaola
    EPLE 1
    ETXEBERRIA, A.
    2  - 0
    (8-3) (8-1)
    BEHAR ZANA 7 
    IRAZU, I.
    2019/11/15
    19:00
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ZESTOA 3
    ALDALUR, O.
    0  - 2
    (4-8) (1-8)
    GAZTELEKU 2 
    GAZTAŅAGA, M.
    2019/11/15
    20:00
    ADUNA - Udalekoa
    TXULOBI 1
    ABURUZA, A.
    0  - 2
    (1-8) (0-8)
    TXAPAGAIN 2 
    ALBERDI, I.
       Jardunaldia 5 
    2019/11/22
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU 2
    GAZTAŅAGA, M.
    1  - 2
    (6-8) (8-7) (1-4)
    EPLE 1 
    ETXEBERRIA, A.
    2019/11/22
    19:30
    VILLABONA - Behar Zana
    BEHAR ZANA 7
    IRAZU, I.
    2  - 0
    (8-4) (8-1)
    TXULOBI 1 
    ABURUZA, A.
    2019/11/22
    20:10
    ORDIZIA - Beti Alai
    TXAPAGAIN 2
    ALBERDI, I.
    2  - 0
    (8-0) (8-3)
    ZESTOA 3 
    ALDALUR, O.
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 TXAPAGAIN 2   10 5 5 0 0 10 0  
    2 EPLE 1   9 5 4 1 0 8 3  
    3 GAZTELEKU 2   8 5 3 2 0 7 4  
    4 BEHAR ZANA 7   7 5 2 3 0 4 6  
    5 ZESTOA 3   6 5 1 4 0 2 9  
    6 TXULOBI 1   5 5 0 5 0 1 10  
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/10/18
    18:30
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE
    ELOLA , M.
    2  - 0
    (8-1) (8-3)
    BEHAR ZANA 2 
    OŅATE, E.
    2019/10/19
    16:00
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU 3
    SALEGUI, X.
    0  - 2
    (1-8) (0-8)
    EUSKAL GIROA 
    AYERDI, G.
    2019/10/19
    16:30
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE 4
    SARRIEGI, A.
    0  - 2
    (1-8) (1-8)
    SENDI EKINTZA 1 
    PERURENA, A.
       Jardunaldia 2 
    2019/10/25
    19:30
    VILLABONA - Behar Zana
    BEHAR ZANA 2
    OŅATE, E.
    2  - 1
    (8-3) (0-8) (4-3)
    OIARPE 4 
    SARRIEGI, A.
    2019/10/25
    20:00
    IBARRA - Belabieta
    SENDI EKINTZA 1
    PERURENA, A.
    2  - 0
    (8-0) (8-2)
    GURE TXERU 3 
    SALEGUI, X.
    2019/10/26
    17:00
    DONOSTIA - Herrera
    EUSKAL GIROA
    AYERDI, G.
    1  - 2
    (8-6) (2-8) (0-4)
    INTXURRE 
    ELOLA , M.
       Jardunaldia 3 
    2019/11/08
    18:00
    VILLABONA - Behar Zana
    BEHAR ZANA 2
    OŅATE, E.
    2  - 0
    (8-4) (8-4)
    EUSKAL GIROA 
    AYERDI, G.
    2019/11/08
    18:30
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE
    ELOLA , M.
    1  - 2
    (5-8) (8-6) (0-4)
    SENDI EKINTZA 1 
    PERURENA, A.
    2019/11/09
    17:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE 4
    SARRIEGI, A.
    2  - 0
    (8-3) (8-1)
    GURE TXERU 3 
    SALEGUI, X.
       Jardunaldia 4 
    2019/11/14
    18:00
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU 3
    SALEGUI, X.
    0  - 2
    (0-8) (0-8)
    INTXURRE 
    ELOLA , M.
    2019/11/15
    20:00
    IBARRA - Belabieta
    SENDI EKINTZA 1
    PERURENA, A.
    2  - 0
    (8-7) (8-1)
    BEHAR ZANA 2 
    OŅATE, E.
    2019/11/16
    18:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE 4
    SARRIEGI, A.
    2  - 0
    (8-7) (8-3)
    EUSKAL GIROA 
    AYERDI, G.
       Jardunaldia 5 
    2019/11/22
    18:30
    ALEGIA - Elorri
    INTXURRE
    ELOLA , M.
    2  - 0
    (8-7) (8-5)
    OIARPE 4 
    SARRIEGI, A.
    2019/11/22
    19:30
    VILLABONA - Behar Zana
    BEHAR ZANA 2
    OŅATE, E.
    2  - 0
    (8-1) (8-1)
    GURE TXERU 3 
    SALEGUI, X.
    2019/11/23
    17:00
    DONOSTIA - Herrera
    EUSKAL GIROA
    AYERDI, G.
    0  - 2
    (1-8) (1-8)
    SENDI EKINTZA 1 
    PERURENA, A.
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 SENDI EKINTZA 1   10 5 5 0 0 10 1  
    2 INTXURRE   9 5 4 1 0 9 3  
    3 BEHAR ZANA 2   8 5 3 2 0 6 5  
    4 OIARPE 4   7 5 2 3 0 5 6  
    5 EUSKAL GIROA   6 5 1 4 0 3 8  
    6 GURE TXERU 3   5 5 0 5 0 0 10  
     
    Multzoa: C     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/10/18
    19:00
    URNIETA - Udalekoa
    URNIETA 1
    URRA, A.
    1  - 2
    (8-6) (4-8) (0-4)
    ZAZPI ITTURRI 2 
    GOROSTIDI, A.
    2019/10/18
    19:10
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU 6
    AIESTARAN, A.
    0  - 2
    (1-8) (4-8)
    EPLE 2 
    ZAPIRAIN, X.
    2019/10/19
    16:30
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 3
    CAMINOS, O.
    2  - 0
    (8-0) (8-2)
    ZESTOA 4 
    LULUAGA, E.
       Jardunaldia 2 
    2019/10/24
    18:00
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ZESTOA 4
    LULUAGA, E.
    1  - 2
    (6-8) (8-6) (1-4)
    URNIETA 1 
    URRA, A.
    2019/10/25
    19:30
    ERRENTERIA - Agustina Otaola
    EPLE 2
    ZAPIRAIN, X.
    0  - 2
    (4-8) (4-8)
    TOLOSA 3 
    CAMINOS, O.
    2019/10/25
    19:30
    AMEZKETA - Larrunarri
    ZAZPI ITTURRI 2
    GOROSTIDI, A.
    2  - 0
    (8-0) (8-2)
    GURE TXERU 6 
    AIESTARAN, A.
       Jardunaldia 3 
    2019/11/08
    19:30
    AMEZKETA - Larrunarri
    ZAZPI ITTURRI 2
    GOROSTIDI, A.
    2  - 0
    (8-4) (8-2)
    ZESTOA 4 
    LULUAGA, E.
    2019/11/08
    19:30
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU 6
    AIESTARAN, A.
    0  - 2
    (2-8) (1-8)
    TOLOSA 3 
    CAMINOS, O.
    2019/11/10
    10:30
    URNIETA - Udalekoa
    URNIETA 1
    URRA, A.
    0  - 2
    (7-8) (2-8)
    EPLE 2 
    ZAPIRAIN, X.
       Jardunaldia 4 
    2019/11/15
    19:10
    ERRENTERIA - Agustina Otaola
    EPLE 2
    ZAPIRAIN, X.
    0  - 2
    (4-8) (4-8)
    ZAZPI ITTURRI 2 
    GOROSTIDI, A.
    2019/11/15
    19:30
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU 6
    AIESTARAN, A.
    0  - 2
    (2-8) (5-8)
    ZESTOA 4 
    LULUAGA, E.
    2019/11/17
    10:30
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 3
    CAMINOS, O.
    2  - 0
    (8-1) (8-6)
    URNIETA 1 
    URRA, A.
       Jardunaldia 5 
    2019/11/22
    18:30
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ZESTOA 4
    LULUAGA, E.
    0  - 2
    (4-8) (7-8)
    EPLE 2 
    ZAPIRAIN, X.
    2019/11/22
    19:00
    URNIETA - Udalekoa
    URNIETA 1
    URRA, A.
    2  - 0
    (8-2) (8-1)
    GURE TXERU 6 
    AIESTARAN, A.
    2019/11/22
    19:30
    AMEZKETA - Larrunarri
    ZAZPI ITTURRI 2
    GOROSTIDI, A.
    2  - 0
    (8-5) (8-4)
    TOLOSA 3 
    CAMINOS, O.
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 ZAZPI ITTURRI 2   10 5 5 0 0 10 1  
    2 TOLOSA 3   9 5 4 1 0 8 2  
    3 EPLE 2   8 5 3 2 0 6 4  
    4 URNIETA 1   7 5 2 3 0 5 7  
    5 ZESTOA 4   6 5 1 4 0 3 8  
    6 GURE TXERU 6   5 5 0 5 0 0 10  
     
    Multzoa: D     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/10/18
    20:10
    LASARTE-ORIA - Mitxelin
    INTZA
    NUŅEZ, Z.
    2  - 1
    (8-7) (5-8) (4-1)
    HERNANI 4 
    GOMEZ, X.
    2019/10/18
    20:30
    ORDIZIA - Beti Alai
    TXAPAGAIN 1
    IZAGUIRRE, O.
    2  - 0
    (8-1) (8-0)
    BEHAR ZANA 1 
    LEMOS, A.
    2019/10/19
    16:30
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE 3
    SANZBERRO, U.
    2  - 0
    (8-7) (8-7)
    SENDI EKINTZA 2 
    TOLOSA, U.
       Jardunaldia 2 
    2019/10/25
    19:30
    VILLABONA - Behar Zana
    BEHAR ZANA 1
    LEMOS, A.
    0  - 2
    (3-8) (6-8)
    OIARPE 3 
    SANZBERRO, U.
    2019/10/25
    20:00
    IBARRA - Belabieta
    SENDI EKINTZA 2
    TOLOSA, U.
    2  - 0
    (8-3) (8-7)
    INTZA 
    NUŅEZ, Z.
    2019/10/26
    15:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 4
    GOMEZ, X.
    0  - 2
    (0-8) (2-8)
    TXAPAGAIN 1 
    IZAGUIRRE, O.
       Jardunaldia 3 
    2019/11/08
    18:00
    VILLABONA - Behar Zana
    BEHAR ZANA 1
    LEMOS, A.
    2  - 1
    (8-7) (2-8) (4-3)
    HERNANI 4 
    GOMEZ, X.
    2019/11/08
    20:20
    ORDIZIA - Beti Alai
    TXAPAGAIN 1
    IZAGUIRRE, O.
    2  - 0
    (8-5) (8-4)
    SENDI EKINTZA 2 
    TOLOSA, U.
    2019/11/09
    17:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE 3
    SANZBERRO, U.
    2  - 0
    (8-4) (8-3)
    INTZA 
    NUŅEZ, Z.
       Jardunaldia 4 
    2019/11/15
    20:00
    IBARRA - Belabieta
    SENDI EKINTZA 2
    TOLOSA, U.
    2  - 0
    (8-3) (8-1)
    BEHAR ZANA 1 
    LEMOS, A.
    2019/11/16
    12:00
    LASARTE-ORIA - Mitxelin
    INTZA
    NUŅEZ, Z.
    0  - 2
    (2-8) (1-8)
    TXAPAGAIN 1 
    IZAGUIRRE, O.
    2019/11/16
    18:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE 3
    2  - 0 *
    HERNANI 4 
       Jardunaldia 5 
    2019/11/22
    19:30
    VILLABONA - Behar Zana
    BEHAR ZANA 1
    LEMOS, A.
    0  - 2
    (6-8) (6-8)
    INTZA 
    NUŅEZ, Z.
    2019/11/22
    20:10
    ORDIZIA - Beti Alai
    TXAPAGAIN 1
    IZAGUIRRE, O.
    2  - 0
    (8-0) (8-5)
    OIARPE 3 
    SANZBERRO, U.
    2019/11/24
    11:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 4
    GOMEZ, X.
    0  - 2
    (3-8) (6-8)
    SENDI EKINTZA 2 
    TOLOSA, U.
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 TXAPAGAIN 1   10 5 5 0 0 10 0  
    2 OIARPE 3   9 5 4 1 0 8 2  
    3 SENDI EKINTZA 2   8 5 3 2 0 6 4  
    4 INTZA   7 5 2 3 0 4 7  
    5 BEHAR ZANA 1   6 5 1 4 0 2 9  
    6 HERNANI 4   4 5 0 4 1 2 10  
     
    Multzoa: E     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/10/18
    19:00
    ANOETA - Alkartasuna
    KUKU
    MUNDUATE, A.
    0  - 2
    (7-8) (4-8)
    ZIOTZA 
    PABLO, O.
    2019/10/18
    19:00
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ZESTOA 1
    MANTZIZIDOR, L.
    2  - 0
    (8-5) (8-7)
    HERNANI 2 
    ARRETXE, J.
    2019/10/19
    16:00
    ERRENTERIA - Agustina Otaola
    EPLE 3
    GARRO, E.
    0  - 2
    (7-8) (2-8)
    TOLOSA 1 
    UNANUE, A.
       Jardunaldia 2 
    2019/10/25
    19:00
    LIZARTZA - Aztinondo
    TOLOSA 1
    UNANUE, A.
    2  - 0
    (8-0) (8-2)
    ZESTOA 1 
    MANTZIZIDOR, L.
    2019/10/25
    19:30
    ZIZURKIL - Intxaur
    ZIOTZA
    PABLO, O.
    2  - 0
    (8-2) (8-1)
    EPLE 3 
    GARRO, E.
    2019/10/26
    15:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 2
    ARRETXE, J.
    0  - 2
    (2-8) (2-8)
    KUKU 
    MUNDUATE, A.
       Jardunaldia 3 
    2019/11/08
    18:00
    ZIZURKIL - Intxaur
    ZIOTZA
    PABLO, O.
    2  - 0
    (8-5) (8-6)
    HERNANI 2 
    ARRETXE, J.
    2019/11/09
    16:00
    ERRENTERIA - Agustina Otaola
    EPLE 3
    GARRO, E.
    2  - 1
    (5-8) (8-7) (4-3)
    ZESTOA 1 
    MANTZIZIDOR, L.
    2019/11/10
    11:00
    ANOETA - Alkartasuna
    KUKU
    MUNDUATE, A.
    2  - 0 *
    TOLOSA 1 
       Jardunaldia 4 
    2019/11/15
    19:00
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ZESTOA 1
    MANTZIZIDOR, L.
    0  - 2
    (4-8) (0-8)
    KUKU 
    MUNDUATE, A.
    2019/11/15
    19:10
    ERRENTERIA - Agustina Otaola
    EPLE 3
    2  - 0 *
    HERNANI 2 
    2019/11/17
    10:30
    TOLOSA - Beotibar
    TOLOSA 1
    UNANUE, A.
    2  - 0
    (8-4) (8-1)
    ZIOTZA 
    PABLO, O.
       Jardunaldia 5 
    2019/11/22
    19:30
    ZIZURKIL - Intxaur
    ZIOTZA
    PABLO, O.
    2  - 0
    (8-2) (8-3)
    ZESTOA 1 
    MANTZIZIDOR, L.
    2019/11/22
    20:00
    ANOETA - Alkartasuna
    KUKU
    MUNDUATE, A.
    2  - 0
    (8-3) (8-7)
    EPLE 3 
    GARRO, E.
    2019/11/22
    20:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 2
    ARRETXE, J.
    0  - 2
    (2-8) (1-8)
    TOLOSA 1 
    UNANUE, A.
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 ZIOTZA   9 5 4 1 0 8 2  
    2 KUKU   9 5 4 1 0 8 2  
    3 TOLOSA 1   8 5 4 0 1 8 2  
    4 EPLE 3   7 5 2 3 0 4 7  
    5 ZESTOA 1   6 5 1 4 0 3 8  
    6 HERNANI 2   4 5 0 4 1 0 10  
     
    Multzoa: F     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/10/18
    18:30
    VILLABONA - Behar Zana
    BEHAR ZANA 3
    MENDIA, U.
    0  - 2
    (3-8) (2-8)
    GAZTELEKU 1 
    BEROZ, A.
    2019/10/19
    16:30
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE 2
    ZELAIARAN, U.
    2  - 0
    (8-1) (8-2)
    TXULOBI 2 
    CESTAU, P.
    2019/10/20
    -
    -
    Atsedena
     
    GURE TXERU 4 
       Jardunaldia 2 
    2019/10/26
    15:30
    ADUNA - Udalekoa
    TXULOBI 2
    CESTAU, P.
    1  - 2
    (1-8) (8-4) (1-4)
    BEHAR ZANA 3 
    MENDIA, U.
    2019/10/26
    16:00
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU 4
    0 *  - 2
    OIARPE 2 
    ZELAIARAN, U.
    2019/10/27
    -
    -
    GAZTELEKU 1
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 3 
    2019/11/08
    18:00
    VILLABONA - Behar Zana
    BEHAR ZANA 3
    MENDIA, U.
    2  - 0
    (8-2) (8-0)
    GURE TXERU 4 
    ARGARATE, A.
    2019/11/08
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU 1
    BEROZ, A.
    2  - 0
    (8-2) (8-1)
    TXULOBI 2 
    CESTAU, P.
    2019/11/10
    -
    -
    Atsedena
     
    OIARPE 2 
       Jardunaldia 4 
    2019/11/14
    18:00
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU 4
    ARGARATE, A.
    0  - 2
    (1-8) (2-8)
    GAZTELEKU 1 
    BEROZ, A.
    2019/11/16
    18:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE 2
    ZELAIARAN, U.
    2  - 1
    (8-1) (5-8) (4-0)
    BEHAR ZANA 3 
    MENDIA, U.
    2019/11/17
    -
    -
    Atsedena
     
    TXULOBI 2 
       Jardunaldia 5 
    2019/11/22
    18:30
    ANDOAIN - Arrate
    GAZTELEKU 1
    BEROZ, A.
    2  - 1
    (6-8) (8-4) (4-1)
    OIARPE 2 
    ZELAIARAN, U.
    2019/11/22
    20:00
    ADUNA - Udalekoa
    TXULOBI 2
    CESTAU, P.
    2  - 0
    (8-3) (8-5)
    GURE TXERU 4 
    ARGARATE, A.
    2019/11/24
    -
    -
    BEHAR ZANA 3
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 GAZTELEKU 1   8 4 4 0 0 8 1  
    2 OIARPE 2   7 4 3 1 0 7 3  
    3 BEHAR ZANA 3   6 4 2 2 0 5 5  
    4 TXULOBI 2   5 4 1 3 0 3 6  
    5 GURE TXERU 4   3 4 0 3 1 0 8  
     
    Multzoa: G     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/10/17
    18:30
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU 1
    ORBEGOZO, J.
    0  - 2
    (4-8) (0-8)
    TOLOSA 2 
    ELOLA, B.
    2019/10/18
    18:30
    VILLABONA - Behar Zana
    BEHAR ZANA 5
    2  - 0 *
    ALDE ZAHARRA 2 
    2019/10/20
    -
    -
    Atsedena
     
    HERNANI 3 
       Jardunaldia 2 
    2019/10/26
    15:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 3
    GASCON, O.
    0  - 2
    (7-8) (3-8)
    BEHAR ZANA 5 
    JAUREGUI, J.
    2019/10/26
    16:00
    DONOSTIA - Egia
    ALDE ZAHARRA 2
    ASSOGBA, J.
    2  - 1
    (7-8) (8-2) (4-3)
    GURE TXERU 1 
    ORBEGOZO, J.
    2019/10/27
    -
    -
    TOLOSA 2
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 3 
    2019/11/08
    20:00
    LIZARTZA - Aztinondo
    TOLOSA 2
    ELOLA, B.
    2  - 1
    (7-8) (8-1) (4-1)
    ALDE ZAHARRA 2 
    ASSOGBA, J.
    2019/11/09
    16:00
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU 1
    ORBEGOZO, J.
    2  - 0
    (8-6) (8-2)
    HERNANI 3 
    GASCON, O.
    2019/11/10
    -
    -
    Atsedena
     
    BEHAR ZANA 5 
       Jardunaldia 4 
    2019/11/15
    18:00
    VILLABONA - Behar Zana
    BEHAR ZANA 5
    JAUREGUI, J.
    1  - 2
    (8-7) (5-8) (0-4)
    GURE TXERU 1 
    ORBEGOZO, J.
    2019/11/15
    20:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 3
    GASCON, O.
    0  - 2
    (1-8) (1-8)
    TOLOSA 2 
    ELOLA, B.
    2019/11/17
    -
    -
    Atsedena
     
    ALDE ZAHARRA 2 
       Jardunaldia 5 
    2019/11/22
    19:00
    LIZARTZA - Aztinondo
    TOLOSA 2
    ELOLA, B.
    2  - 0
    (8-1) (8-2)
    BEHAR ZANA 5 
    JAUREGUI, J.
    2019/11/23
    16:00
    DONOSTIA - Egia
    ALDE ZAHARRA 2
    ASSOGBA, J.
    2  - 0
    (8-5) (8-2)
    HERNANI 3 
    GASCON, O.
    2019/11/24
    -
    -
    GURE TXERU 1
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 TOLOSA 2   8 4 4 0 0 8 1  
    2 GURE TXERU 1   6 4 2 2 0 5 5  
    3 BEHAR ZANA 5   6 4 2 2 0 5 4  
    4 ALDE ZAHARRA 2   5 4 2 1 1 5 5  
    5 HERNANI 3   4 4 0 4 0 0 8  
     
    Multzoa: H     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/10/18
    19:00
    ASTIGARRAGA - Udalekoa
    MUNDARRO
    ETXEBARRIA, A.
    1  - 2
    (5-8) (8-4) (3-4)
    OIARPE 1 
    OTEGI, M.
    2019/10/18
    20:00
    ADUNA - Udalekoa
    TXULOBI 3
    ABURUZA, E.
    2  - 1
    (8-3) (7-8) (4-2)
    ZESTOA 2 
    ZUBELZU, E.
    2019/10/20
    -
    -
    Atsedena
     
    BEHAR ZANA 4 
       Jardunaldia 2 
    2019/10/25
    18:45
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE 1
    OTEGI, M.
    0  - 2
    (5-8) (1-8)
    TXULOBI 3 
    ABURUZA, E.
    2019/10/25
    19:30
    VILLABONA - Behar Zana
    BEHAR ZANA 4
    ZUFIRIA, U.
    2  - 0
    (8-3) (8-5)
    MUNDARRO 
    ETXEBARRIA, A.
    2019/10/27
    -
    -
    ZESTOA 2
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 3 
    2019/11/08
    18:30
    ADUNA - Udalekoa
    TXULOBI 3
    ABURUZA, E.
    2  - 1
    (4-8) (8-6) (4-2)
    BEHAR ZANA 4 
    ZUFIRIA, U.
    2019/11/08
    19:00
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ZESTOA 2
    ZUBELZU, E.
    1  - 2
    (5-8) (8-6) (3-4)
    OIARPE 1 
    OTEGI, M.
    2019/11/10
    -
    -
    Atsedena
     
    MUNDARRO 
       Jardunaldia 4 
    2019/11/15
    18:00
    VILLABONA - Behar Zana
    BEHAR ZANA 4
    ZUFIRIA, U.
    2  - 0
    (8-5) (8-1)
    ZESTOA 2 
    ZUBELZU, E.
    2019/11/15
    19:00
    ASTIGARRAGA - Udalekoa
    MUNDARRO
    ETXEBARRIA, A.
    0  - 2
    (2-8) (2-8)
    TXULOBI 3 
    ABURUZA, E.
    2019/11/17
    -
    -
    Atsedena
     
    OIARPE 1 
       Jardunaldia 5 
    2019/11/22
    18:30
    ZESTOA - Gurutzeaga
    ZESTOA 2
    ZUBELZU, E.
    2  - 1
    (3-8) (8-4) (4-2)
    MUNDARRO 
    ETXEBARRIA, A.
    2019/11/23
    18:00
    OIARTZUN - Madalensoro
    OIARPE 1
    OTEGI, M.
    0  - 2
    (1-8) (2-8)
    BEHAR ZANA 4 
    ZUFIRIA, U.
    2019/11/24
    -
    -
    TXULOBI 3
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 TXULOBI 3   8 4 4 0 0 8 2  
    2 BEHAR ZANA 4   7 4 3 1 0 7 2  
    3 OIARPE 1   6 4 2 2 0 4 6  
    4 ZESTOA 2   5 4 1 3 0 4 7  
    5 MUNDARRO   4 4 0 4 0 2 8  
     
    Multzoa: I     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/10/18
    18:30
    VILLABONA - Behar Zana
    BEHAR ZANA 6
    OLASAGASTI, O.
    0  - 2
    (7-8) (4-8)
    SENDI EKINTZA 3 
    LOPETEGI, O.
    2019/10/19
    16:00
    ERRENTERIA - Agustina Otaola
    EPLE 4
    OYARBIDE, I.
    0  - 2
    (6-8) (6-8)
    GURE TXERU 2 
    ESNAL, E.
    2019/10/20
    -
    -
    Atsedena
     
    HERNANI 1 
       Jardunaldia 2 
    2019/10/25
    20:00
    IBARRA - Belabieta
    SENDI EKINTZA 3
    LOPETEGI, O.
    2  - 0
    (8-2) (8-4)
    EPLE 4 
    OYARBIDE, I.
    2019/10/26
    15:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 1
    ALBERDI, M.
    0  - 2
    (7-8) (7-8)
    BEHAR ZANA 6 
    OLASAGASTI, O.
    2019/10/27
    -
    -
    GURE TXERU 2
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 3 
    2019/11/08
    19:30
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU 2
    ESNAL, E.
    1  - 2
    (3-8) (8-6) (1-4)
    SENDI EKINTZA 3 
    LOPETEGI, O.
    2019/11/09
    16:00
    ERRENTERIA - Agustina Otaola
    EPLE 4
    OYARBIDE, I.
    1  - 2
    (8-5) (2-8) (2-4)
    HERNANI 1 
    ALBERDI, M.
    2019/11/10
    -
    -
    Atsedena
     
    BEHAR ZANA 6 
       Jardunaldia 4 
    2019/11/15
    18:00
    VILLABONA - Behar Zana
    BEHAR ZANA 6
    OLASAGASTI, O.
    2  - 0
    (8-3) (8-4)
    EPLE 4 
    OYARBIDE, I.
    2019/11/16
    15:00
    HERNANI - Udalekoa
    HERNANI 1
    ALBERDI, M.
    2  - 1
    (5-8) (8-4) (4-2)
    GURE TXERU 2 
    ESNAL, E.
    2019/11/17
    -
    -
    Atsedena
     
    SENDI EKINTZA 3 
       Jardunaldia 5 
    2019/11/22
    19:30
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU 2
    ESNAL, E.
    2  - 0
    (8-7) (8-3)
    BEHAR ZANA 6 
    OLASAGASTI, O.
    2019/11/22
    20:00
    IBARRA - Belabieta
    SENDI EKINTZA 3
    LOPETEGI, O.
    2  - 0
    (8-2) (8-5)
    HERNANI 1 
    ALBERDI, M.
    2019/11/24
    -
    -
    EPLE 4
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 SENDI EKINTZA 3   8 4 4 0 0 8 1  
    2 GURE TXERU 2   6 4 2 2 0 6 4  
    3 BEHAR ZANA 6   6 4 2 2 0 4 4  
    4 HERNANI 1   6 4 2 2 0 4 6  
    5 EPLE 4   4 4 0 4 0 1 8  
     
    Multzoa: J     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/10/19
    16:00
    DONOSTIA - Egia
    ALDE ZAHARRA 1
    ESQUISABEL, U.
    1  - 2
    (6-8) (8-3) (3-4)
    GURE TXERU 5 
    QUIROGA, K.
    2019/10/19
    16:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA
    ZUBIMENDI, B.
    0  - 2
    (1-8) (5-8)
    ZAZPI ITTURRI 1 
    FRESNEDA, O.
    2019/10/20
    -
    -
    Atsedena
     
    URNIETA 2 
       Jardunaldia 2 
    2019/10/25
    19:00
    URNIETA - Udalekoa
    URNIETA 2
    USARRALDE, M.
    0  - 2
    (3-8) (6-8)
    ZUMAIA 
    ZUBIMENDI, B.
    2019/10/25
    19:30
    AMEZKETA - Larrunarri
    ZAZPI ITTURRI 1
    2  - 0 *
    ALDE ZAHARRA 1 
    2019/10/27
    -
    -
    GURE TXERU 5
     
    Atsedena 
       Jardunaldia 3 
    2019/11/08
    19:30
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU 5
    QUIROGA, K.
    0  - 2
    (4-8) (7-8)
    ZAZPI ITTURRI 1 
    FRESNEDA, O.
    2019/11/09
    16:00
    DONOSTIA - Egia
    ALDE ZAHARRA 1
    ESQUISABEL, U.
    2  - 0
    (8-1) (8-3)
    URNIETA 2 
    USARRALDE, M.
    2019/11/10
    -
    -
    Atsedena
     
    ZUMAIA 
       Jardunaldia 4 
    2019/11/15
    19:00
    URNIETA - Udalekoa
    URNIETA 2
    USARRALDE, M.
    1  - 2
    (8-3) (3-8) (0-4)
    GURE TXERU 5 
    QUIROGA, K.
    2019/11/16
    16:00
    ZUMAIA - Aitzuri
    ZUMAIA
    ALBERDI, J.
    1  - 2
    (1-8) (8-6) (1-4)
    ALDE ZAHARRA 1 
    ESQUISABEL, U.
    2019/11/17
    -
    -
    Atsedena
     
    ZAZPI ITTURRI 1 
       Jardunaldia 5 
    2019/11/22
    19:30
    AMEZKETA - Larrunarri
    ZAZPI ITTURRI 1
    FRESNEDA, O.
    2  - 0
    (8-2) (8-3)
    URNIETA 2 
    USARRALDE, M.
    2019/11/22
    19:30
    GETARIA - Sahatsaga
    GURE TXERU 5
    QUIROGA, K.
    2  - 0
    (8-7) (8-6)
    ZUMAIA 
    ZUBIMENDI, B.
    2019/11/24
    -
    -
    ALDE ZAHARRA 1
     
    Atsedena 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 ZAZPI ITTURRI 1   8 4 4 0 0 8 0  
    2 GURE TXERU 5   7 4 3 1 0 6 4  
    3 ALDE ZAHARRA 1   5 4 2 1 1 5 5  
    4 ZUMAIA   5 4 1 3 0 3 6  
    5 URNIETA 2   4 4 0 4 0 1 8  
     
    Multzoa: K     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/10/18
    18:30
    ARETXABALETA - Udalekoa
    ARETXABALETA 4
    BEITIA, M.
    1  - 2
    (7-8) (8-5) (1-4)
    AZKOITIA 5 
    LETE, L.
    2019/10/18
    18:30
    AZPEITIA - Frontoi Txiki
    ILUNPE 1
    ARANGUREN, U.
    2  - 0
    (8-1) (8-3)
    ATXURBIDE 2 
    URKIZU, J.
    2019/10/18
    19:00
    BEASAIN - Antzizar
    MURUMENDI 1
    ZUBELDIA, I.
    0  - 2
    (2-8) (3-8)
    BERGARA 3 
    AGIRREBEŅA, I.
       Jardunaldia 2 
    2019/10/25
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA 5
    LETE, L.
    2  - 0
    (8-3) (8-5)
    MURUMENDI 1 
    ZUBELDIA, I.
    2019/10/25
    19:00
    IDIAZABAL - Igarondo
    ATXURBIDE 2
    URKIZU, J.
    0  - 2
    (5-8) (5-8)
    ARETXABALETA 4 
    BEITIA, M.
    2019/10/26
    17:30
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA 3
    0 *  - 2
    ILUNPE 1 
       Jardunaldia 3 
    2019/11/08
    19:00
    AZPEITIA - Frontoi Txiki
    ILUNPE 1
    ARANGUREN, U.
    2  - 0
    (8-2) (8-2)
    ARETXABALETA 4 
    BEITIA, M.
    2019/11/08
    19:30
    BEASAIN - Antzizar
    MURUMENDI 1
    ZUBELDIA, I.
    2  - 0
    (8-3) (8-6)
    ATXURBIDE 2 
    URKIZU, J.
    2019/11/09
    17:30
    ELGETA - Udalekoa
    BERGARA 3
    AGIRREBEŅA, I.
    2  - 0
    (8-4) (8-5)
    AZKOITIA 5 
    LETE, L.
       Jardunaldia 4 
    2019/11/15
    18:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 1
    ARANGUREN, U.
    2  - 0
    (8-5) (8-5)
    AZKOITIA 5 
    LETE, L.
    2019/11/15
    18:00
    ARETXABALETA - Udalekoa
    ARETXABALETA 4
    BEITIA, M.
    0  - 2
    (5-8) (2-8)
    MURUMENDI 1 
    ZUBELDIA, I.
    2019/11/15
    19:00
    IDIAZABAL - Igarondo
    ATXURBIDE 2
    URKIZU, J.
    0  - 2
    (2-8) (3-8)
    BERGARA 3 
    AGIRREBEŅA, I.
       Jardunaldia 5 
    2019/11/21
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA 5
    LETE, L.
    2  - 0
    (8-2) (8-2)
    ATXURBIDE 2 
    URKIZU, J.
    2019/11/22
    19:30
    BEASAIN - Antzizar
    MURUMENDI 1
    ZUBELDIA, I.
    0  - 2
    (1-8) (2-8)
    ILUNPE 1 
    ARANGUREN, U.
    2019/11/23
    17:30
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA 3
    AGIRREBEŅA, I.
    2  - 0
    (8-2) (8-0)
    ARETXABALETA 4 
    BEITIA, M.
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 ILUNPE 1   10 5 5 0 0 10 0  
    2 BERGARA 3   8 5 4 0 1 8 2  
    3 AZKOITIA 5   8 5 3 2 0 6 5  
    4 MURUMENDI 1   7 5 2 3 0 4 6  
    5 ARETXABALETA 4   6 5 1 4 0 3 8  
    6 ATXURBIDE 2   5 5 0 5 0 0 10  
     
    Multzoa: L     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/10/18
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE 3
    BELAMENDIA, K.
    2  - 0
    (8-2) (8-2)
    ALOŅA MENDI 1 
    ELORZA, A.
    2019/10/18
    19:00
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN 4
    BARANDIARAN, I.
    0  - 2
    (6-8) (1-8)
    LEGAZPI 
    PEREZ, B.
    2019/10/19
    15:30
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA 4
    BASTIDA, I.
    0  - 2
    (1-8) (1-8)
    ILUNPE 2 
    ARTETXE, J.
       Jardunaldia 2 
    2019/10/25
    18:00
    AZPEITIA - Frontoi Txiki
    ILUNPE 2
    ARTETXE, J.
    2  - 0
    (8-0) (8-2)
    LAPKE 3 
    BELAMENDIA, K.
    2019/10/25
    18:45
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 1
    ELORZA, A.
    0  - 2
    (4-8) (4-8)
    ATAUN 4 
    BARANDIARAN, I.
    2019/10/25
    19:00
    LEGAZPI - Urbeltz
    LEGAZPI
    PEREZ, B.
    2  - 0
    (8-2) (8-6)
    AZKOITIA 4 
    BASTIDA, I.
       Jardunaldia 3 
    2019/11/07
    18:30
    LAZKAO - Enparantza
    LAPKE 3
    BELAMENDIA, K.
    2  - 1
    (8-7) (4-8) (4-1)
    LEGAZPI 
    PEREZ, B.
    2019/11/08
    18:15
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 1
    ELORZA, A.
    0  - 2
    (4-8) (3-8)
    ILUNPE 2 
    ARTETXE, J.
    2019/11/10
    10:30
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN 4
    BARANDIARAN, I.
    2  - 0
    (8-7) (8-1)
    AZKOITIA 4 
    BASTIDA, I.
       Jardunaldia 4 
    2019/11/15
    19:00
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN 4
    BARANDIARAN, I.
    0  - 2
    (2-8) (1-8)
    ILUNPE 2 
    ARTETXE, J.
    2019/11/15
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA 4
    BASTIDA, I.
    0  - 2
    (2-8) (3-8)
    LAPKE 3 
    BELAMENDIA, K.
    2019/11/17
    18:00
    EZ AGERTZEAK - Incomparecencias
    LEGAZPI
    2  - 0 *
    ALOŅA MENDI 1 
       Jardunaldia 5 
    2019/11/22
    18:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 2
    ARTETXE, J.
    2  - 0
    (8-7) (8-0)
    LEGAZPI 
    PEREZ, B.
    2019/11/22
    18:00
    LAZKAO - Enparantza
    LAPKE 3
    BELAMENDIA, K.
    2  - 1
    (5-8) (8-6) (4-3)
    ATAUN 4 
    BARANDIARAN, I.
    2019/11/22
    18:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 1
    ELORZA, A.
    0  - 2
    (4-8) (7-8)
    AZKOITIA 4 
    BASTIDA, I.
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 ILUNPE 2   10 5 5 0 0 10 0  
    2 LAPKE 3   9 5 4 1 0 8 4  
    3 LEGAZPI   8 5 3 2 0 7 4  
    4 ATAUN 4   7 5 2 3 0 5 6  
    5 AZKOITIA 4   6 5 1 4 0 2 8  
    6 ALOŅA MENDI 1   4 5 0 4 1 0 10  
     
    Multzoa: M     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/10/18
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE 4
    DOISTUA, U.
    2  - 0
    (8-0) (8-1)
    ARETXABALETA 6 
    GUTIERREZ, U.
    2019/10/18
    18:30
    AZPEITIA - Frontoi Txiki
    ILUNPE 3
    ASTIGARRAGA, A.
    2  - 0
    (8-0) (8-0)
    ATXURBIDE 1 
    ARZELUS, M.
    2019/10/19
    16:00
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 2
    BENGOA, U.
    0  - 2
    (4-8) (3-8)
    LAGUNAK 
    BERGUA, M.
       Jardunaldia 2 
    2019/10/25
    18:00
    ARETXABALETA - Udalekoa
    ARETXABALETA 6
    GUTIERREZ, U.
    0  - 2
    (1-8) (0-8)
    ILUNPE 3 
    ASTIGARRAGA, A.
    2019/10/25
    19:00
    ELGOIBAR - Ikastola
    LAGUNAK
    BERGUA, M.
    1  - 2
    (8-5) (1-8) (3-4)
    LAPKE 4 
    DOISTUA, U.
    2019/10/25
    19:00
    IDIAZABAL - Igarondo
    ATXURBIDE 1
    ARZELUS, M.
    2  - 0
    (8-5) (8-3)
    ALOŅA MENDI 2 
    BENGOA, U.
       Jardunaldia 3 
    2019/11/07
    18:30
    LAZKAO - Enparantza
    LAPKE 4
    DOISTUA, U.
    2  - 0
    (8-7) (8-6)
    ILUNPE 3 
    ASTIGARRAGA, A.
    2019/11/08
    18:15
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 2
    BENGOA, U.
    2  - 0
    (8-5) (8-3)
    ARETXABALETA 6 
    GUTIERREZ, U.
    2019/11/08
    19:00
    ELGOIBAR - Ikastola
    LAGUNAK
    BERGUA, M.
    2  - 0
    (8-5) (8-3)
    ATXURBIDE 1 
    ARZELUS, M.
       Jardunaldia 4 
    2019/11/14
    19:30
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE 4
    DOISTUA, U.
    2  - 0
    (8-0) (8-3)
    ATXURBIDE 1 
    ARZELUS, M.
    2019/11/15
    18:00
    ARETXABALETA - Udalekoa
    ARETXABALETA 6
    GUTIERREZ, U.
    0  - 2
    (3-8) (2-8)
    LAGUNAK 
    BERGUA, M.
    2019/11/15
    18:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 3
    ASTIGARRAGA, A.
    2  - 0
    (8-3) (8-2)
    ALOŅA MENDI 2 
    BENGOA, U.
       Jardunaldia 5 
    2019/11/22
    18:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 2
    GURIDI, L.
    0  - 2
    (2-8) (0-8)
    LAPKE 4 
    DOISTUA, U.
    2019/11/22
    19:00
    IDIAZABAL - Igarondo
    ATXURBIDE 1
    ARZELUS, M.
    2  - 0
    (8-2) (8-2)
    ARETXABALETA 6 
    GUTIERREZ, U.
    2019/11/22
    19:00
    ELGOIBAR - Ikastola
    LAGUNAK
    BERGUA, M.
    0  - 2
    (7-8) (4-8)
    ILUNPE 3 
    ASTIGARRAGA, A.
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 LAPKE 4   10 5 5 0 0 10 1  
    2 ILUNPE 3   9 5 4 1 0 8 2  
    3 LAGUNAK   8 5 3 2 0 7 4  
    4 ATXURBIDE 1   7 5 2 3 0 4 6  
    5 ALOŅA MENDI 2   6 5 1 4 0 2 8  
    6 ARETXABALETA 6   5 5 0 5 0 0 10  
     
    Multzoa: N     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/10/17
    18:30
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA 4
    ETXABE, H.
    0  - 2
    (7-8) (5-8)
    AZKOITIA 3 
    ARREGUI, J.
    2019/10/18
    18:30
    ARETXABALETA - Udalekoa
    ARETXABALETA 2
    ARANA, M.
    0  - 2
    (6-8) (6-8)
    ILUNPE 4 
    ITURRALDE, M.
    2019/10/18
    19:00
    BEASAIN - Antzizar
    MURUMENDI 2
    MUGICA, B.
    2  - 0
    (8-2) (8-3)
    LAPKE 1 
    ALONSO, I.
       Jardunaldia 2 
    2019/10/24
    19:30
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA 3
    ARREGUI, J.
    2  - 0
    (8-4) (8-4)
    MURUMENDI 2 
    MUGICA, B.
    2019/10/24
    20:00
    AZPEITIA - Frontoi Txiki
    ILUNPE 4
    ITURRALDE, M.
    0  - 2
    (3-8) (4-8)
    BERGARA 4 
    ETXABE, H.
    2019/10/25
    18:30
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE 1
    ALONSO, I.
    1  - 2
    (8-2) (4-8) (3-4)
    ARETXABALETA 2 
    ARANA, M.
       Jardunaldia 3 
    2019/11/08
    18:30
    ARETXABALETA - Udalekoa
    ARETXABALETA 2
    ARANA, M.
    0  - 2
    (3-8) (2-8)
    AZKOITIA 3 
    ARREGUI, J.
    2019/11/08
    19:00
    AZPEITIA - Frontoi Txiki
    ILUNPE 4
    ITURRALDE, M.
    2  - 0
    (8-1) (8-3)
    LAPKE 1 
    ALONSO, I.
    2019/11/09
    17:30
    ELGETA - Udalekoa
    BERGARA 4
    ETXABE, H.
    2  - 0
    (8-1) (8-4)
    MURUMENDI 2 
    MUGICA, B.
       Jardunaldia 4 
    2019/11/14
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA 3
    ARREGUI, J.
    2  - 0
    (8-6) (8-1)
    ILUNPE 4 
    ITURRALDE, M.
    2019/11/15
    19:30
    BEASAIN - Antzizar
    MURUMENDI 2
    MUGICA, B.
    1  - 2
    (8-3) (5-8) (3-4)
    ARETXABALETA 2 
    ARANA, M.
    2019/11/16
    17:30
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA 4
    ETXABE, H.
    2  - 0
    (8-2) (8-4)
    LAPKE 1 
    ALONSO, I.
       Jardunaldia 5 
    2019/11/21
    18:45
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE 1
    ALONSO, I.
    0  - 2
    (1-8) (1-8)
    AZKOITIA 3 
    ARREGUI, J.
    2019/11/22
    18:00
    AZPEITIA - Frontoi Txiki
    ILUNPE 4
    ITURRALDE, M.
    2  - 0
    (8-4) (8-5)
    MURUMENDI 2 
    MUGICA, B.
    2019/11/23
    18:00
    ARETXABALETA - Udalekoa
    ARETXABALETA 2
    ARANA, M.
    0  - 2
    (3-8) (6-8)
    BERGARA 4 
    ETXABE, H.
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 AZKOITIA 3   10 5 5 0 0 10 0  
    2 BERGARA 4   9 5 4 1 0 8 2  
    3 ILUNPE 4   8 5 3 2 0 6 4  
    4 ARETXABALETA 2   7 5 2 3 0 4 8  
    5 MURUMENDI 2   6 5 1 4 0 3 8  
    6 LAPKE 1   5 5 0 5 0 1 10  
     
    Multzoa: O     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/10/18
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE 7
    NIEBLA, O.
    0  - 2
    (6-8) (1-8)
    ALOŅA MENDI 4 
    SAGASTA, O.
    2019/10/18
    18:30
    ARETXABALETA - Udalekoa
    ARETXABALETA 1
    LARRAŅAGA, M.
    2  - 0
    (8-5) (8-0)
    ILUNPE 5 
    LARRAŅAGA, J.
    2019/10/18
    19:45
    ARRASATE - Uarkape
    ARRASATE 2
    LLODIO, I.
    1  - 2
    (3-8) (8-3) (1-4)
    ATAUN 2 
    IRASTORZA, D.
       Jardunaldia 2 
    2019/10/25
    18:00
    AZPEITIA - Frontoi Txiki
    ILUNPE 5
    LARRAŅAGA, J.
    2  - 0
    (8-2) (8-5)
    LAPKE 7 
    NIEBLA, O.
    2019/10/25
    18:45
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 4
    SAGASTA, O.
    0  - 2
    (7-8) (7-8)
    ARRASATE 2 
    LLODIO, I.
    2019/10/25
    19:00
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN 2
    IRASTORZA, D.
    2  - 0
    (8-1) (8-1)
    ARETXABALETA 1 
    LARRAŅAGA, M.
       Jardunaldia 3 
    2019/11/08
    18:30
    ARETXABALETA - Udalekoa
    ARETXABALETA 1
    LARRAŅAGA, M.
    2  - 0
    (8-6) (8-6)
    LAPKE 7 
    NIEBLA, O.
    2019/11/08
    20:30
    ARRASATE - Uarkape
    ARRASATE 2
    LLODIO, I.
    0  - 2
    (2-8) (6-8)
    ILUNPE 5 
    LARRAŅAGA, J.
    2019/11/10
    10:30
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN 2
    IRASTORZA, D.
    2  - 0
    (8-3) (8-3)
    ALOŅA MENDI 4 
    URDAMPILLETA, M.
       Jardunaldia 4 
    2019/11/14
    19:30
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE 7
    NIEBLA, O.
    0  - 2
    (1-8) (5-8)
    ARRASATE 2 
    LLODIO, I.
    2019/11/15
    18:00
    ARETXABALETA - Udalekoa
    ARETXABALETA 1
    LARRAŅAGA, M.
    2  - 0
    (8-1) (8-5)
    ALOŅA MENDI 4 
    URDAMPILLETA, M.
    2019/11/15
    18:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 5
    LARRAŅAGA, J.
    1  - 2
    (6-8) (8-4) (3-4)
    ATAUN 2 
    IRASTORZA, D.
       Jardunaldia 5 
    2019/11/22
    18:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 4
    SAGASTA, O.
    0  - 2
    (7-8) (6-8)
    ILUNPE 5 
    LARRAŅAGA, J.
    2019/11/22
    19:00
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN 2
    IRASTORZA, D.
    2  - 0
    (8-0) (8-1)
    LAPKE 7 
    NIEBLA, O.
    2019/11/22
    20:30
    ARRASATE - Uarkape
    ARRASATE 2
    LLODIO, I.
    0  - 2
    (5-8) (4-8)
    ARETXABALETA 1 
    LARRAŅAGA, M.
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 ATAUN 2   10 5 5 0 0 10 2  
    2 ARETXABALETA 1   9 5 4 1 0 8 2  
    3 ILUNPE 5   8 5 3 2 0 7 4  
    4 ARRASATE 2   7 5 2 3 0 5 6  
    5 ALOŅA MENDI 4   6 5 1 4 0 2 8  
    6 LAPKE 7   5 5 0 5 0 0 10  
     
    Multzoa: P     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/10/17
    20:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 6
    REVUELTA, O.
    0  - 2
    (4-8) (5-8)
    LAPKE 5 
    LASA, J.
    2019/10/18
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA 2
    CARBAYEDA, D.
    2  - 1
    (8-7) (2-8) (4-2)
    ATAUN 1 
    ALZUA, M.
    2019/10/19
    16:00
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 3
    BUQUETE, I.
    0  - 2
    (1-8) (2-8)
    BERGARA 1 
    ETXEBERRIA, A.
       Jardunaldia 2 
    2019/10/24
    18:00
    LAZKAO - Enparantza
    LAPKE 5
    LASA, J.
    2  - 0
    (8-4) (8-5)
    AZKOITIA 2 
    CARBAYEDA, D.
    2019/10/25
    19:00
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN 1
    ALZUA, M.
    2  - 0
    (8-1) (8-3)
    ALOŅA MENDI 3 
    BUQUETE, I.
    2019/10/26
    17:30
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA 1
    MURUAMENDIARAZ, E.
    2  - 0
    (8-4) (8-3)
    ILUNPE 6 
    REVUELTA, O.
       Jardunaldia 3 
    2019/11/07
    18:30
    LAZKAO - Enparantza
    LAPKE 5
    LASA, J.
    2  - 0
    (8-7) (8-4)
    BERGARA 1 
    ETXEBERRIA, A.
    2019/11/07
    20:00
    AZPEITIA - Frontoi Txiki
    ILUNPE 6
    REVUELTA, O.
    0  - 2
    (5-8) (2-8)
    ATAUN 1 
    ALZUA, M.
    2019/11/08
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA 2
    CARBAYEDA, D.
    2  - 0
    (8-7) (8-3)
    ALOŅA MENDI 3 
    AZCUE, A.
       Jardunaldia 4 
    2019/11/14
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA 2
    CARBAYEDA, D.
    0  - 2
    (5-8) (5-8)
    BERGARA 1 
    MURUAMENDIARAZ, E.
    2019/11/15
    19:00
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN 1
    ALZUA, M.
    0  - 2
    (5-8) (2-8)
    LAPKE 5 
    LASA, J.
    2019/11/15
    19:00
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 3
    AZCUE, A.
    0  - 2
    (7-8) (1-8)
    ILUNPE 6 
    REVUELTA, O.
       Jardunaldia 5 
    2019/11/21
    20:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 6
    REVUELTA, O.
    1  - 2
    (8-3) (4-8) (2-4)
    AZKOITIA 2 
    CARBAYEDA, D.
    2019/11/22
    18:00
    LAZKAO - Enparantza
    LAPKE 5
    LASA, J.
    2  - 0
    (8-0) (8-0)
    ALOŅA MENDI 3 
    BUQUETE, I.
    2019/11/22
    19:30
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA 1
    ETXEBERRIA, A.
    2  - 0
    (8-1) (8-6)
    ATAUN 1 
    ALZUA, M.
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 LAPKE 5   10 5 5 0 0 10 0  
    2 BERGARA 1   9 5 4 1 0 8 2  
    3 AZKOITIA 2   8 5 3 2 0 6 6  
    4 ATAUN 1   7 5 2 3 0 5 6  
    5 ILUNPE 6   6 5 1 4 0 3 8  
    6 ALOŅA MENDI 3   5 5 0 5 0 0 10  
     
    Multzoa: Q     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/10/18
    18:30
    ARETXABALETA - Udalekoa
    ARETXABALETA 3
    GARITAONANDIA, E.
    0  - 2
    (1-8) (2-8)
    AZKOITIA 1 
    ALDAZABAL, E.
    2019/10/18
    18:30
    AZPEITIA - Frontoi Txiki
    ILUNPE 7
    ULAZIA, E.
    2  - 0
    (8-4) (8-3)
    LAPKE 2 
    SUKIA, O.
    2019/10/18
    19:00
    BEASAIN - Antzizar
    MURUMENDI 3 (RET)
    SANCHEZ, I.
     
    (8-1) (8-0)
    ALOŅA MENDI 5 
    ARRAZOLA, E.
       Jardunaldia 2 
    2019/10/24
    18:00
    LAZKAO - Enparantza
    LAPKE 2
    SUKIA, O.
    2  - 1
    (8-3) (3-8) (4-0)
    ARETXABALETA 3 
    GARITAONANDIA, E.
    2019/10/24
    19:30
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA 1
     
    MURUMENDI 3 (RET) 
    2019/10/25
    18:45
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 5
    LIZARRALDE, E.
    0  - 2
    (1-8) (4-8)
    ILUNPE 7 
    ULAZIA, E.
       Jardunaldia 3 
    2019/11/08
    18:15
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 5
    ARRAZOLA, E.
    0  - 2
    (1-8) (1-8)
    AZKOITIA 1 
    ALDAZABAL, E.
    2019/11/08
    19:00
    AZPEITIA - Frontoi Txiki
    ILUNPE 7
    ULAZIA, E.
    2  - 0
    (8-6) (8-4)
    ARETXABALETA 3 
    GARITAONANDIA, E.
    2019/11/10
    -
    -
    MURUMENDI 3 (RET)
     
    LAPKE 2 
       Jardunaldia 4 
    2019/11/15
    18:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 7
    ULAZIA, E.
    0  - 2
    (1-8) (6-8)
    AZKOITIA 1 
    ALDAZABAL, E.
    2019/11/15
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE 2
    SUKIA, O.
    2  - 0
    (8-4) (8-4)
    ALOŅA MENDI 5 
    ARRAZOLA, E.
    2019/11/15
    -
    -
    ARETXABALETA 3
     
    MURUMENDI 3 (RET) 
       Jardunaldia 5 
    2019/11/21
    19:00
    AZKOITIA - Gurea
    AZKOITIA 1
    ALDAZABAL, E.
    2  - 0
    (8-2) (8-5)
    LAPKE 2 
    SUKIA, O.
    2019/11/22
    18:30
    OŅATI - Zubikoa
    ALOŅA MENDI 5
    LIZARRALDE, E.
    1  - 2
    (8-5) (6-8) (0-4)
    ARETXABALETA 3 
    GARITAONANDIA, E.
    2019/11/24
    -
    -
    MURUMENDI 3 (RET)
     
    ILUNPE 7 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 AZKOITIA 1   8 4 4 0 0 8 0  
    2 ILUNPE 7   7 4 3 1 0 6 2  
    3 LAPKE 2   6 4 2 2 0 4 5  
    4 ARETXABALETA 3   5 4 1 3 0 3 7  
    5 ALOŅA MENDI 5   4 4 0 4 0 1 8  
    6 MURUMENDI 3 (RET)   0 0 0 0 0 0 0  
     
    Multzoa: R     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/10/18
    18:00
    LAZKAO - Joxe Miel Barandiaran
    LAPKE 6
    LANDA, E.
    2  - 0
    (8-5) (8-3)
    ARETXABALETA 5 
    GONZALEZ, U.
    2019/10/18
    19:00
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN 3
    BIKUŅA, A.
    2  - 1
    (3-8) (8-5) (4-1)
    BERGARA 2 
    MUXIKA, E.
    2019/10/18
    19:45
    ARRASATE - Uarkape
    ARRASATE 1
    GARITAONAINDIA, H.
    2  - 1
    (3-8) (8-2) (4-1)
    ILUNPE 8 
    URRESTILLA, I.
       Jardunaldia 2 
    2019/10/25
    18:00
    ARETXABALETA - Udalekoa
    ARETXABALETA 5
    GONZALEZ, U.
    2  - 0
    (8-0) (8-1)
    ATAUN 3 
    BIKUŅA, A.
    2019/10/25
    18:00
    AZPEITIA - Frontoi Txiki
    ILUNPE 8
    URRESTILLA, I.
    0  - 2
    (1-8) (4-8)
    LAPKE 6 
    LANDA, E.
    2019/10/26
    17:30
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA 2
    ZUBIAGA, O.
    2  - 0
    (8-3) (8-1)
    ARRASATE 1 
    GARITAONAINDIA, H.
       Jardunaldia 3 
    2019/11/07
    18:30
    LAZKAO - Enparantza
    LAPKE 6
    LANDA, E.
    2  - 0
    (8-2) (8-1)
    BERGARA 2 
    MUXIKA, E.
    2019/11/08
    18:30
    ARETXABALETA - Udalekoa
    ARETXABALETA 5
    GONZALEZ, U.
    2  - 0
    (8-6) (8-3)
    ILUNPE 8 
    URRESTILLA, I.
    2019/11/10
    10:30
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN 3
    BIKUŅA, A.
    0  - 2
    (3-8) (2-8)
    ARRASATE 1 
    GARITAONAINDIA, H.
       Jardunaldia 4 
    2019/11/14
    19:45
    ARRASATE - Uarkape
    ARRASATE 1
    GARITAONAINDIA, H.
    0  - 2
    (7-8) (2-8)
    LAPKE 6 
    LANDA, E.
    2019/11/15
    19:00
    ATAUN - Auzoeta
    ATAUN 3
    BIKUŅA, A.
    0  - 2
    (3-8) (4-8)
    ILUNPE 8 
    URRESTILLA, I.
    2019/11/16
    17:30
    BERGARA - Udalekoa
    BERGARA 2
    MUXIKA, E.
    0  - 2
    (2-8) (0-8)
    ARETXABALETA 5 
    GONZALEZ, U.
       Jardunaldia 5 
    2019/11/22
    18:00
    AZPEITIA - Izarraitz
    ILUNPE 8
    URRESTILLA, I.
    0  - 2
    (4-8) (4-8)
    BERGARA 2 
    ZUBIAGA, O.
    2019/11/22
    18:00
    LAZKAO - Enparantza
    LAPKE 6
    LANDA, E.
    2  - 0
    (8-2) (8-3)
    ATAUN 3 
    BIKUŅA, A.
    2019/11/22
    19:00
    ARETXABALETA - Udalekoa
    ARETXABALETA 5
    GONZALEZ, U.
    2  - 0
    (8-6) (8-1)
    ARRASATE 1 
    GARITAONAINDIA, H.
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 LAPKE 6   10 5 5 0 0 10 0  
    2 ARETXABALETA 5   9 5 4 1 0 8 2  
    3 BERGARA 2   7 5 2 3 0 5 6  
    4 ARRASATE 1   7 5 2 3 0 4 7  
    5 ILUNPE 8   6 5 1 4 0 3 8  
    6 ATAUN 3   6 5 1 4 0 2 9  
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak






    Ir arriba