Txapelketa: Federatua Enrique Abril Errebotea nagusiak

  • Jokamoldea:
  • Fasea:
  •  
    Multzoa: A     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/09/08
    11:00
    ZUBIETA - Plaza
    ZUBIETA
    AIZPURUA, J.
    AIZPURUA, J.
    REZOLA, U.
    GARZIA, E.
    AZPIROZ, U.
    13  - 8
    ZAHARRER SEGI 
    Riouspeyrous, T.
    CADOT, T.
    DUTEY, P.
    Ascerry, M.
    ARROSSA, P.
    2019/09/08
    11:00
    VILLABONA - Plaza
    BEHAR ZANA
    5  - 13
    NOIZBAIT 
       Jardunaldia 2 
    2019/09/15
    11:00
    VILLABONA - Plaza
    BEHAR ZANA
    13  - 10
    ZAHARRER SEGI 
    2019/09/15
    11:00
    ZUBIETA - Plaza
    NOIZBAIT
    10  - 13
    ZUBIETA 
    AIZPURUA, J.
    AIZPURUA, J.
    REZOLA, U.
    ARGOTE, J.
    AZPIROZ, U.
       Jardunaldia 3 
    2019/09/22
    09:00
    ZUBIETA - Plaza
    ZUBIETA
    AIZPURUA, J.
    AIZPURUA, J.
    BORDAGARAI, T.
    ARGOTE, J.
    AZPIROZ, U.
    13  - 4
    BEHAR ZANA 
    ARTOLA, J.
    IRAOLA, B.
    OTAEGI, I.
    LUISA, A.
    NAZABAL, K.
    2019/09/22
    11:00
    ZUBIETA - Plaza
    ZAHARRER SEGI
    0 *  - 13
    NOIZBAIT 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 ZUBIETA   6 3 3 0 0 39 22  
    2 NOIZBAIT   5 3 2 1 0 36 18  
    3 BEHAR ZANA   4 3 1 2 0 22 36  
    4 ZAHARRER SEGI   2 3 0 2 1 18 39  
     
    Multzoa: B     Egutegia       Emaitzen Egutegia  
    Data Ordua Frontoia
    Etxekoa
      Emaitza  
    Kanpokoa
       Jardunaldia 1 
    2019/09/08
    09:00
    OIARTZUN - Plaza
    SARAKO IZARRA
    2  - 13
    TXOST 
    2019/09/08
    11:00
    OIARTZUN - Plaza
    LUZEAN
    13  - 2
    KANBOARRAK 
       Jardunaldia 2 
    2019/09/15
    09:00
    VILLABONA - Plaza
    KANBOARRAK
    13  - 6
    SARAKO IZARRA 
    2019/09/15
    11:00
    OIARTZUN - Plaza
    LUZEAN
    13  - 4
    TXOST 
       Jardunaldia 3 
    2019/09/22
    09:00
    OIARTZUN - Plaza
    TXOST
    13  - 1
    KANBOARRAK 
    2019/09/22
    11:00
    OIARTZUN - Plaza
    SARAKO IZARRA
    1  - 13
    LUZEAN 
     
      Sailkapena P J I G EA A K  
    1 LUZEAN   6 3 3 0 0 39 7  
    2 TXOST   5 3 2 1 0 30 16  
    3 KANBOARRAK   4 3 1 2 0 16 32  
    4 SARAKO IZARRA   3 3 0 3 0 9 39  
    Gorria = Behin behinekoa.

    Jokamoldearen Dokumentuak

    • Ez dago dokumenturik.






    Ir arriba